• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@luciash buď ráda, mě zase každej říká že ho mám obrovský :grinning: jestli nečekáme dvojčata :frowning2:
17. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chvíli tu nejsem a hned je tu úplný román :grinning: ahoj @chanellka , my byli na UZV tento týden 2x, protože napoprvé si mimčo nechtělo správně natočit, takže doktorka nemohla správně vyšetřit hlavičku ... na podruhé už to šlo, ale stejně tam pořád prcek strkal ruce a šermoval, takže jsme tam ztrávili snad půl hodiny :frowning2: výsledky mi teda řekli negativní na VVV, ale jednu hodnotu z tripl testu mám trochu zvýšenou, takže mi řekli, že jestli chceme mít 100% jistotu, máme jít na odběr plodové vody :rolling_eyes: to jsem odmítla, je tam 1% riziko potratu :frowning2:
jo a pohlaví už víme :wink: velké překvapení oproti předchozím tipům :grinning:
17. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka já mám bříško taky malý, ale za poslední týden se teda pořádně nafouklo ... tímhle tempem budu za chvíli čekat paterčata :grinning:
17. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu díky za uvítání :slight_smile: je to naše první, tedy když nepočítám SP v 6 tt. Zatím mi připadá,že běhám víc po doktorech než abych si to užívala :confused:
17. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 klid, tak hrozné to být nemůže. Čekám 2 a kámoška se mi směje, že ona takhle šíleně nevypadala ani v 7 měsíci :grinning:
17. lis 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciash s bříškem to mám stejný :grinning: do 17tt nic a ted jsem 19tt a nestačím se divit :grinning:
21. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka jj, ja jsem taky nejdriv do Anglie moc nechtela, ale pak tam odjeli kamaradi a ja jsem opravdu potrebovala vypilovat tu anglictinu. Takze jsem planovala zustak tak maximalne 6 mesicu jenze ze 6 mesicu se stalo uz vic jak 8 let. Taky se mi na zacatku hodne styskalo a obcas me to jeste chytne a zasteskne se mi po starych dobrych casech. Ale jednou jsem si tenhle zivot vybrala, takze si ted nemuzu stezovat. .Takze se ti ani nedivim, ze se ti do Anglie nechtelo.
21. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Ahoj, jak je, co vaříme???
21. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se tady tak krasne rozepsala a nakonec mi spadnul net :rolling_eyes:

No ja se tady par dni neukazu a vy to tu holky rozjedete jak jezka na dalnici :grinning: S tema briskama, no ja uz se taky kulatim, manzel mi neustale zira na bricho a na prsa :grinning: Jinak dneska rano jsem vystridala 3 pary kalhot, ktery normalne nosim do kancelare a ani jedny mi uz nepadly! Takze jsem musela resignovat a oblict elastickou suken. S ryflema je to jeste dobry - sice teda na gumicku, ale nosim je:slight_smile:

@nikissek28 Tak to by chtelo fotecku, vzdyt jeste nedavno jsi mela brisko, jak zehlici prkno! Vsadim se, ted ho mas jak hrasek :slight_smile:

@luciash Vitam! Tak to bych taky chtela! dneska jsme zacali 19. tyden a jak uz jsem psala vyse, tak pomalu ale jiste vyhazuju pulku satni skrine :rolling_eyes: Budes mit krasny maly brisenko, jak kdyby ti nekdo pod tricko strcil kopacak :slight_smile: :wink: A uz vite, co to bude?
21. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 ahoj, mame se fajn :slight_smile: dneska nevaříme :slight_smile: nebyla nálada na vaření a stejně všichni jí mimo domov :grinning:
@babsiegirl jo :grinning: a ted si připadám jak slon :grinning:
Dneska jsem malému/ malý zlepšovala bodyčka :grinning: nažehlovačky a tak :slight_smile: a byla u mě segra a koukala se po těch malých věcech a uplně nadšená z nich byla :grinning:
21. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 to verim s tema bodyckama, jsou spravne mrnavy :slight_smile: A ty uz jsi na MD?? nebo jak to mas, ze jsi v pondeli doma? :slight_smile: To by se mi taky libilo :grinning: no my jsme jeste vubec nic nenakoupili, nechame to az po vanocich. Ted kdyz vkrocime to bejby kramu, tak si tam pripadame, jak kdybysme spadli z jiny planety, protoze i kdyz uz ted mam trochu bricho, tak to stejne neni moc videt, hlavne pod bundou a veskery lidi, co tam clovek vidi, tak maj bubny jako blazen, nebo jim na kazdy pazi visi ditko :grinning: Proste tam jsme jak pest na oko a nejako se necitime ve vlastni kuzi :grinning: Takze tomu nechame jeste cas :slight_smile:
21. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
taky už mi docela pupek roste :slight_smile:, ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak doufám, že už mi řekne pohlaví :slight_smile:
Jinak taky ještě nic nenakupujeme, viděla bych to po těch Vánocích, ani pořádně nevim, kde začít... :grinning:
21. lis 2011 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat :slight_smile:) Termín máme 21. 4. Pohlaví stále nevím a jsem neskutečně zvědavá :slight_smile:) Těším se na 30. 11. a 5. 12. čekají mě UTZ, tak snad něco uvidí :confused:
21. lis 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl já jsem doma celou dobu :grinning: jj jsou krásně mrnavý :slight_smile: ale tak víš jak jsem pobrala inspiraci na netu a zbytek dodělala podle sebe a taťka úplně nadšenej :grinning: a to jsem měla pomocnici- nevlastní dcerku a ta nakreslila na jedno bodyčko žirafu :slight_smile: a pokreslila i ponožtičky :grinning:
22. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 Ahoj, vítej :slight_smile: Kolikpak ti je? A odkudpak?
22. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 Ahoj, taky Tě vítám :wink:
22. lis 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 mám v albu fotky :grinning:
22. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl mám v albu fotky :grinning:
22. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jj, uz jsem ti je skoukla, no krasny :slight_smile: To by se mi mooc libilo byt doma... Hlavne ted okolo vanoc. Hned bych si vygruntovala, vyklidila skrine, umyla okna, udelala aspon 4 ulohy do skoly, zabalila v klidu darky, navarila bych si, jeee to by byla parada. Takhle jsme si vzala muj posledni den volna pred vanocema. abych tohle vsechno zvladla. No jsem zvedava :grinning:

@mamucha2 Taky te vitam, mame termin docela blizko, ja mam 25.4. :slight_smile: Jsme taky moc zvedavi, co to bude, snad se nam podari pristi utery na utz. A chteli byste kluka nebo holky ci vam je to jedno? Predpokladam, ze je to tve prvni tehu?
22. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl dle mě ted nemá moc smysl uklizet, páč je to tu hned to samé :-/ utřeš prach a druhý den je tu nanovo...to nechápu jako :-/ a takhle je to se vším...uklidíš poo dětěch...šup druhý den můžeš znova :grinning: a furt dokola a dokola :grinning:
22. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 xD až ted koukám na TP :grinning: a máš ho stejně jak já :grinning:
22. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 joo, to znam, nam se teda nastesti moc neprasi, ale mame hafana, jeden den vyluxujes a druhej den muzes litat na vysavaci znovu :D Hlavne teda v kuchyni, kde mame plovoucky. Treba se to ale na nejakou dobu uklidni, vcera jsem fenecce dala sprchu, tak je krasne cistounka vonava a chundelata :grinning: Tak jsme zvedava, jak dlouho ji to vydrzi :grinning:

@mamucha2 no jo, koukam, ze jednoho prcka uz mas :slight_smile: tak jsem si zodpovedela jednu otazku :slight_smile:
22. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl chvilku :slight_smile: my máme doma štěně a škoda mluvit :grinning: bohužel ještě dlouhosrstého jezevčíka no :grinning:
22. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky děkuji za přijetí :slight_smile: Jsem z hor a budu slavit kulatiny (30) :grinning: Doma mám dvouletého chlapečka :slight_smile: No a přála bych si holčičku, abych měla páreček, ale uvidíme :grinning: Třeba to budou dva pindíci :grinning: Hlavně tentokrát bez prdů prosíím :grinning: :grinning:
22. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jezunkote stenatko :slight_smile: Tak to mate doma docela veselo, co? Me babicka s dedou poridili dl. jezevcika kdyz jsem se narodila a umrel az nam obema bylo 19! Spatne jsem to nesla, ale pak jsem si rekla, jak krasnej a dlouhej zivot mel. No Tak treba vam taky vydrzi nejakych 20 let! :slight_smile:

@mamucha2 a ze kterejch hor? Jak to vubec vypada v lyzarskych centrech? Ja ziju v anglii, takze nemam moc prehled :grinning: no ja mam narozky zitra - 29 :grinning: kulatiny budu slavit uz s prckem :wink: Tak preju, at dopadne holcicka, to by bylo moc hezke :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 raubíři dělají jen ten svůj bineček malinký........kde jsi kupovala bodíčka, jí jsem byla v Loaně, máme to tu 15km do Kelče kde se dětské šije....koupila jsem si 2 sady nové do porodnice 68 vel. a našla jsem pytle s věcma po dětech, schovávala jsem nové do 1roku ale nevím co bude použitelné, taky to nechávám na vánoce a děti stále nic neví.....................lumpi ze známek mě asi omyjou.............
22. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devvceta tak zitra uz sem konecne 20tyden...pulka tehotenstvi za mnou a ve ctvrtek jdu na kontrolu a uz by sme mohli veddet co to bude...juuu
22. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ahoj, teď nedávno jsem si koupila speciál časopisu miminko a je tam seznam, začala jsem postýlkou, sice z bazaru, ale krásnou z masivu i s nebesy a kokosová matrace(což teda nevím naco)celkem za 800kč a oblečením z Loany do porodnice měli slevy 45%
22. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Krkonoše :slight_smile: Už nám tu uměle zasněžují :slight_smile:
22. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 jee nadhera, hned bych jela.. a jak prozivas sve druhe tehu? melas nevolnosti?
@jituska86 tak at kontrola dopadne dobre :slight_smile: Pak dej vedet, jestli je tam pindour ci ne :D No ja si jeste tyden pockam a budu taky ve 20. O vikendu zaciname strihat metr :slight_smile:
@jitulik4 800?? Tak to jsi pekne poridila :slight_smile: No my zacneme nakupovat pro mimo az po vanocich, takze jenom tak okukujeme.. Ale kdyz si vezmu, ze mam pulku skoro za sebou tak se mi to ani nechce verit. Porad je to takovy nerealny :D
22. lis 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek