• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@babsiegirl no je tu moc krásně. Měsíc nám tu svítí sluníčko a všude je inverze :unamused: Nevolnosti jsem měla, ale tentokrát noční, bylo to děsný. Ještě nedávno to bylo hrozný. Ale u malého jsem zvracela téměř do pátého měsíce. Ale pak když jsem mohla jíst, tak jsem to dohnala (myslím s kilama) :grinning:
22. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 tak po různu :slight_smile: dneska jsem koupila krásnou soupravičku do porodnice, tak sem zítra hodím fotky, dneska se mi už nic nechce :grinning:
jsem se šla poptat na gyndu na něco a hned i UTZ a prej čekáme chlapečka :slight_smile:))
22. lis 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamucha2 tak to te lituju. No ja jsem tehu poprve a nastesti jsem byla jen unavena a pravidelne jsem mela nahnano, ale nastesti jsem nezvracela nikdy.. Ted uz je mi hej (zatim :grinning: )
22. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jee pindourek malinkatej :slight_smile: Tak gratulace!
22. lis 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl no jako je to hrozný a člověk je z těhu dost otrávený :unamused:
@nikissek28 moc gratuluji k pindíkovi a jméno?
22. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl
@mamucha2 děkuju holky jméno nemáme :grinning:
22. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 to verim, kamaradka trpela taky hodne.. Jako zvraceni do blijasacku pri jizde autem do prace (ridila ona) asi nic moc!! :astonished:
@nikissek28 Tak ted mate nad cim premyslet :slight_smile: Tak at dobre vyberete :slight_smile:
22. lis 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl no ja doufam ze tam bude pindour hihi tak pak dam vedet to je jasny mozna bude i fotecka...
22. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl tak klučíčí bude problém, mě a nevlastní dceři se líbí Erik,ale to asi přítel nestráví :grinning:
22. lis 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 no koukám, že ty jména nejsou jen tak :grinning: U nás zase neprošel Samuel :unamused:
22. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 mě už těch jmen neprošlo tolik, že už ani nevím jaké byly :grinning:
22. lis 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jéé tak to se pěkně zapotíte teda :grinning: Já zkusila Samuela u prvního a nevyšel a pak jsme se dohodli na Matýskovi. A nyní jsem zkusila Samuela opět a opět zamítnuto, tak už máme kluka i holku :grinning: Ale je to šichta někdy :angry:
22. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 jaké máte jména?
22. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Anička a Tomášek :slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky přála "pinďoura" Kryštofa a nakonec to bude Anička :grinning: a to mi minule tvrdili, že je to jasnej kluk :grinning:
22. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Čauky, mě čeká kontrola zítra, tak už se těším a doufám, že se prcek pořádně předvede a dozvíme se konečně jestli kluk nebo holka :wink: Jména taky ještě nemáme, je to boj.... a hrozně mi to těhotenství utíká...za chvíli skočíme do novýho roku a duben je tady hned :slight_smile:

@mamucha2 mně bylo špatně do 12.týdne, zvracela jsem pořád, fakt jsem byla z toho otrávená, vůbec jsem z těhotenství neměla radost, naopak jsem někdy i nadávala :wink: teď už ok... :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu to se máš, já si musím ještě 14 dní počkat, ale spíš až na konec prosince... nutně potřebuju vědět že tam mám gymnastku a nail designera :grinning: :grinning:
23. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no pak jdu ještě 9.12. do gennetu, tak na to spoléhám, že tam mi to snad řeknou... Vy už jste jim určili čím budou? :grinning:
23. lis 2011 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu to už vím dávno :sunglasses:
23. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova aháá, tak to já ještě nevim ani jméno :wink:
23. lis 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 Aničku bych dala, to byla prababička a byla uplně zlatá :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu to já také ne, ale to je přesně taková ta nesplnitelná představa :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova to ju a a chtěli byste teda páreček? :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu závidím, že se to možná zítra dozvíš :grinning: Já jsem děsně zvědavá :grinning:
@nikissek28 Anička je hezká, ale hlavně vyhrála, protože máme dlouhé příjmení, což spoustu hezkých jmen vyřadilo ...než by se chuděra podepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 od kolika písmen počítáš že je příjmení dlouhé? :grinning:
23. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 hele mám deset písmen a já prostě neumím ty kliky háky, podepisuji zásadně celé příjmení a pošťák mě nesnáší :grinning: :grinning:
23. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 jsem taky hrozně zvědavá :slight_smile: , ale uvidíme... já mam příjmení 11 a jméno 8, takže jsem se vždycky nikam nevešla, všude mi zkracovali příjmení na mužský tvar... když se to někam zadávalo... ale přítel má docela normální příjmení, tak miminko na tom bude líp :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ježiši to jsi chudinka teda. Náš neurotický pošťák by se asi po.ral :grinning: :grinning: No holky to jste mě nahlodaly, ale je fakt, že Anička se líbí každému, tak už to nechám :grinning: Mě se líbila hrozně Gabriela. A zítra nám dáš teda vědět viď :grinning: A v kolik jdeš na KO?
@nikissek28 :grinning:
23. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 a jak píšeš, taky nemám žádný specialní podpis, takže se podepisuju poctivě písmenko po písmenku :slight_smile: Anička je hezký... Dám vědět :slight_smile: Kontolu mám v 11:20,ale předpokládám, že na řadě budu tak ve 12, většinou čekám...
23. lis 2011 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek