• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Zdravím spolutěhotné :slight_smile:
29. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jsem z Valašského Meziříčí
29. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek je to lehké, samé obdélníky,šicí stroj mám za 2000 z Teska, loni k vánocům a šiju na něm jen proto,že je přenosný, jinak starý šil líp...
29. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahoj, co dělají miminka...................
29. lis 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - zas jsem se na chvilku odmlcela :slight_smile: Jakpak se mate? U nas vse pohode - jsme spokojeni :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4
@denousek holky na pracáku jsem taky :-/
30. lis 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Ahojky, pokud se nepletu tak jsi měla mít včera kontrolku ne? Co prcek? ukázal se? Jinak se máme celkem v pohodě :slight_smile:)))
30. lis 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 me uz to nesere jezdim tam ted maloted jedi az v unoru ale see me ze mi nedaji ani korunu :frowning2: uz od kvetna..
30. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 :grinning: jj, byli jsme na UTZ, vse probehlo v poradku, vse je tam, kde to ma byt, prcek se ukazal a mame PINDOURA :grinning: Takze ta nase porodni baba mela pravdu, kdyz to hadala podle srdecniho rytmu :sunglasses: No ted vymyslet ty jmena, to bude legrace! Jak pokracujete vy? Uz jste neco vymysleli?

@zvalentova nazdarek, jak pokracujete? Vse OK? Doufam, ze jo :slight_smile:

Jinak holky - uz jsme vsechny v pulce nebo pres - to je mazec co? Strasne to leti!
30. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Co jiného taky :grinning: příští jaro se holt rodí chlapečci :grinning: Jména nemáme :-/ nemůžeme se dohodnout :grinning: gratuluju k chlapečkovi a kontrolce :slight_smile: My máme v sobotu rovných 20+0 nebo 20+1 nebo jak to je :grinning:
@denousek tak já jsem tam byla celé září, pak v říjnu v práci a ted zase doma :-/ Ale taky mě to tak nějak nesere, ted je pro mě prioritou miminko :hearts:
30. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 dekujeme! Jojo, u nas v praci uz si delali prdelky ze musi byt neco v klimatizaci, protoze se tady rodi sami kluci :D Jmena jsou na prd - pro holku bysme meli jmeno hned, ale u kluku je to horsi... My jsme ted 19+2, pristi pondeli to bude 20 :slight_smile: Ted se me akorat vsichni ptaji, co chceme na vanoce pod stromecek - clovek by si rekl, ze kdyz nekdo ceka mimise, tak by meli mit vsichni jasno ne? :grinning:

Jinak ja kdybych mohla, tak v praci koncim uz ted - pekne me to tady stve - zvlastne moje sefofa je dobra pizda. No jeste par mesicu a tradaaaa!"
30. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babsiegirl Jaké jste měli pro holku? jj mě už se taky ptali co chci :grinning: ale tak to je jasné že něco pro mimi ne :grinning:
30. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Radsi tu holku nebudu moc ventilovat - treba se zadari priste :grinning: No Stevovi rodice chteji neco koupit me, abych si to uzila - pry jestli nechci nekam do najeke spa/lazne na masaze nebo tak neco... Bylo by to hezky, ale prijde mi to, ze to jsou vyhozene penize.. No uvidime, jeste popremyslim :D
30. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no my jsme se shodli, že holčička bude Liduška a kluk nevime....uvidime zitra, jedem do Zlína na screening
30. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl je to děsně rychlé.
Já jsem a nejsem v půlce. Pokud bych to brala jako normální tak ještě týden, jako matka na dvojčata už mám půlku za sebou... ale masakr.
Nejdřív to vypadalo jako pohoda, na všechno hafec času a teď se to nějak urychlilo.
30. lis 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Tak to je jasny se dvema mimcama v pupku :grinning: No my jeste fakt nic nemame, ale opravdu vubec nic :D Takze si muzem potrast pravici :slight_smile: Nam ten frmol zacne po vanocich mam takovej dojem :slight_smile:
30. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, utíká to hrozně rychle, zítra jsem 20+0 :slight_smile: a nemáme taky ještě vůůůbec nic :slight_smile: po novém roce to začne :slight_smile:
Jinak gratuluju ke kontrole a k chlapečkovi....závidím, že už víte pohlaví, já pořád nevim.
Chodim do práce a taky mě děsně štve šéf, ale snažim se to už vypouštět....
30. lis 2011 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo "nic" nemá :slight_smile:)) my máme akorát pár kousků oblečení a tím to hasne :-/
1. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl moc gratuluji k pindíkovi :grinning:

Holky s tou prací mě to teda moc mrzí :frowning2: Mám taky strach jaké to bude až budu po mateřské hledat práci :frowning2: Mám něco slíbeného, ale mám strach se na to upínat :confounded: Ale tak zatím je stres k prdu :slight_smile:
Je dobře, že se máte všichni dobře a je pravda, že se nám to neuvěřitelně blíží :grinning:
Já byla včera na KO a mimi se neukázalo, takže pohlaví taky nevíme :frowning2: Chjoo a já jsem tááák zvědavá, takže jako holky spoléhám na genetiku v Hradci :grinning:

@jitulik4 taky bych si chtěla pořídit stroj a naučit se takové lehčí věci a umět si je i opravit :grinning:
1. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jojo, nad ty nase sefy uz se ted povznasime ani nemrkame :D mame to preci jen za par. Vanoce se prehoupnou a MD tu bude co nevidet :grinning:

@mamucha2 moc dekuju, ja si ted nepamatuju, jestli uz taky vite, co to bude? S praci si ted nedelej hlavu.. mas jine starosti. A jak dlouho vlastne planujes zustat na MD? Jestli 3 roky, tak bych to fakt neresila. Jestli ale neco vyjde,tak je to bonus.. Ja jdu jen na rok, takze nastesti zamestnanec mi musi pohlidat misto, ale vracet se planuju jen na zkraceny uvazek. Zalezi, jak na tom budeme financne.

Jinak v sobotu jdeme omrknout kocary, abysme pak po vanocich mohli nabehnout do vyprodeji uz najisto :slight_smile: Zatim mam vyhlidle Janecko Slalom R a Mutsy 4rider single spoke, tak uvidime. Chceme chodit s kocarem bruslit a taky chodime hodne na prochajdy pres polni cesty, takze bude potreba neco robustnejsiho :slight_smile: Co vy devcata? Uz mate taky vytypovanou nejakou tu karu? :D
1. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem poprvé navštívila MotherCare. Potřebuji dárek pro kámošku, resp. její dítko.... myslím, že do dubna nutně potřebuji tiskárnu na prachy nebo několik sponzorů :grinning:
1. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl taky jsem se včera číhnout na kočár, máme dost omezený výběr a bude to asi Easy Walker
1. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova jj mothercare je docela draha i tady v anglii, nedavno jsem se tam sla podivat na nejaky tehu obleceni a meli tam docela peknej tunic ale za 40 liber, coz je nejakych skoro 1200 :astonished: A ani to neni zadna znacka :D To teda s prominutim na tech par mesicu mi staci neco z Ebay :grinning: a na internetovy obchody nedam dopustit, vsechno se takhle da sehnat o hodne levneji. Takze ja si to v mothercare pekne ocihnu a pak jdu koupit pres net :grinning: plus na netu je vzdycky vetsi vyber... no jo vlastne double kocar, aby se ti tam ty miminka vesly :slight_smile: easy walker vypada dobre, ty sedacky jsou vlastne vedle sebe, kdezto treba u Janecka jsou za sebou.. Tak bych asi radsi videla na obe ratolesti zaraz :slight_smile:
1. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl no, já teda nevím, ale u nás na horách určitě 4 pevná NEOTOCNA kola a vyšší kočár, u dětí jsem měla Dannysport sposˇák od 2.měsíce a super-----i vandry a chození lesem a taky aby byl lehký bydkíme na šíleném kopci a budem chodit plavat2krát týdně... malá měl skoro sedm kg jak jsme šli z porodnice a otočné kola by mi byly na .....
1. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem včera večer koupila bazarového Easy Walkera duo. Holka k tomu dala se slevou i adaptréy na autosedačku, kterou si vyzvednu ji známé příští týden. Takže to nejhorší mám za sebou. UFF UFF
2. pro 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 jasnacka, hlavne dneska u tech kocaru se otocna kola daji bloknout, takze to neni problem. Jdeme do kramu s otevrenou mysli, takze uvidime, co nam tam doporuci. Janecko jako snad jedinej kocar, kterej se mi tak nejak libi, ma rucni brzu, kterou bysme urco vyuzili na brusleni, ale zase tak zasadni to neni. No uvidime, nechame se prekvapit :D

@zvalentova Tak to vypada, ze jsi ukoristila dobrou nabidku :slight_smile: Gratuluju k uspesnemu kaufu :D
2. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl no dobrá nedobrá, je limetkově zelený, takže neutrál. A chce za něj jen 14500,-, vypadal jako nový. Je to sice hodně brzy, ale už to mám z krku a můžu se věnovat něčemu jinému.
2. pro 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás jsou favoriti na kočárek Jane Slalom, Casualplay S4 a X-Lander, tak uvidíme, možná to bude úplně nco jiného :grinning:

@zvalentova docela závidím, že už máte kočárek vybraný, u nás je to hrozný cokoliv vybrat :wink:
2. pro 2011 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu to je i u nás, ale tohle byla rychlá akce a během jedno dne bylo komplet vyřešeno :sunglasses:
2. pro 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova jé ty se ale máš.....
4. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek