• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahojky, tak jak se máte? Zítra mě čeká gennet, tak už se těším moc :slight_smile: Jinak jsem buď v práci a nebo něco sháním na Vánoce, ale už něco mám,tak jsem ráda :wink:
8. pro 2011 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme genetiku už absolvovali a pojedu ještě jednou, že prý se mimi neplní žaludek pl vodou, ale hned druhý den říkal doktor v poradně, že je to dobré, takže fotka bude až 25 t a tatínkovi pod stromeček, ikdyž právě stávkuje.....
8. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ahoj Veru, já byla dneska u své MUdry, |Gennet mám za týden. Písni jak jsi dopadla :slight_smile:
8. pro 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ahoj a dělala Ti UZ? V Gennetu všechno v pořádku, všechno jak má být a řekla nám, že budeme mít chlapečka :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2011 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu zatím všechno v pořádku, dětem se daří dobře a tak je dobře i mě :slight_smile: Už chci vědět co si přivezeme :sunglasses:
9. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova tak za týden se to taky dozvíš :slight_smile:
9. pro 2011 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 hihi tady jsem :grinning:
14. pro 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jem v pondělí neměla nic a dneska mám už skoro kompletní šatník pro děti :sunglasses:
14. pro 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova teda povím ti, šikovná holka :grinning: ještě nevíte co čekáte? a jak se jinak vede holky?
15. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já jsemvytáhla věci po dětech a taky žijem.................jen nemáme kočárek a ten asi nechám na Markétce ať vybere, budem mít asi holčičku tak půjdem do červeného a kombinovaného, sáňky máme.....asi koupím autosedačku a zbytek po porodu a jměno....co takhle Liduška, katka
15. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak já mám zatím jen pár kousků oblečení, ale konečně jsme vybrali kočárek :slight_smile:
http://www.mall.cz/kocarky-kombinovane/casualplay-set-s4-uni?param1=BROWN/GREY#text-box
15. pro 2011 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchůůů, nemáme pindíkové komando... je to vytoužená gymnastka a nehtový designér :grinning:
17. pro 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zvalentova jééé, páreček, tak supr, mooooc gratuluju :wink: :slight_smile:
17. pro 2011 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , jsem ráda že jsem našla tuto diskuzi taky mám termín v dubnu a snad po 4 chlapečkách přijde vytoužená holčička :slight_smile: když jsem s tím to mimčem už vážně nepočítali :slight_smile:)
19. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zlatý
mě vám tak bolí hlava, že je mi až na zvracení no nic...jdu si lehnout

@maramima vidím novou tvář, tak vítej :slight_smile:
19. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 děkuji za přivítání :slight_smile:
19. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maramima no páté dítě, to už je miniškolka,,,,,,,,,,,,,vítej mezi námi...
19. pro 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maramima vítám Tě :wink: Pátý dítě, to je pěkný :slight_smile:, tak držím palce, ať je to holčička a ještě teda nevíte nebo si to nenecháte říct?
19. pro 2011 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maramima to musí být holka, trošku přerušit klučičí nadvládu :wink:
19. pro 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no doufáme že snad konečně holka už je na čase :slight_smile:
20. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusberu Já bych si to ráda nechala říct ale musím si počkat až na 3D ultrazvuk na začátku ledna tak uvidím co mi řeknou ....
20. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 miniškolka jen z části už máme i pubertáka doma :D
20. pro 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@jitulik4 jména jsou problém co? už máte definitivní?
@zvalentova koukám, že holčička a chlapeček, super :slight_smile: gratuluju :slight_smile: a co ty a jména? máte už nějaké?
21. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem přežila ten test na cukrovku zážitek vážně a už nikdy víc :slight_smile:) a poradna a mrňousek má už 760g je to už pěkný cvalda :D
21. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maramima mě to čeká někdy v lednu, takže nic moc jo? to teda už je pěknej kus :slight_smile:
22. pro 2011 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu no žádná slast to nebyla ale mohla jsem to naředit hořkým čajem tak se to dalo pít ale musíš to vypít celkem rychle a to je asi to nejhorší ... jj je to cvalda až mě to překvapilo na 24 týden jak macatý jen doufám že prcek nebude mít přes 4 kila jako jeden jeho bráška :D
22. pro 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 dneska jsme byli znova na genetice a dobré a holčička,jméno budem řešit až na poslední chvíli, jak to vidím, líbila by se mi Liduška ale prý je to nemoderní.................. :angry:
22. pro 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 gratuluju k holčičce :wink:
23. pro 2011 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, přeju krásné a veselé Vánoce, hlavně zdravíčko vám a prckům :slight_smile:
24. pro 2011 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky,

s Eliskou prejeme vsem krasny Vanoce, hlavne hodny a zdravy miminka a at nas ten porod moc neboli :slight_smile:
Uzijte si to.. :slight_smile:
24. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek