Rodíme v dubnu 2012

Ahoj holky, dlouho jsem hledala tu diskuzi, kde se rodí v dubnu 2012, ale já jí prostě nemůžu najít. Tak jsem se rozhodla, že se sejdeme znovu tady a budeme se společně těšit na miminko. Já osobně mám teda hrůzu z porodu 🙂 Ale společně to zvládneme.. 🙂
verusberu
8. pro 2011
Ahojky, tak jak se máte? Zítra mě čeká gennet, tak už se těším moc 🙂 Jinak jsem buď v práci a nebo něco sháním na Vánoce, ale už něco mám,tak jsem ráda 😉
jitulik4
8. pro 2011
My jsme genetiku už absolvovali a pojedu ještě jednou, že prý se mimi neplní žaludek pl vodou, ale hned druhý den říkal doktor v poradně, že je to dobré, takže fotka bude až 25 t a tatínkovi pod stromeček, ikdyž právě stávkuje.....
zvalentova
8. pro 2011
@verusberu ahoj Veru, já byla dneska u své MUdry, |Gennet mám za týden. Písni jak jsi dopadla 🙂
verusberu
9. pro 2011
@zvalentova Ahoj a dělala Ti UZ? V Gennetu všechno v pořádku, všechno jak má být a řekla nám, že budeme mít chlapečka 🙂 🙂
zvalentova
9. pro 2011
@verusberu zatím všechno v pořádku, dětem se daří dobře a tak je dobře i mě 🙂 Už chci vědět co si přivezeme 😎
verusberu
9. pro 2011
@zvalentova tak za týden se to taky dozvíš 🙂
nikissek28
14. pro 2011
@jitulik4 hihi tady jsem 😃
zvalentova
14. pro 2011
ahoj holky, tak jem v pondělí neměla nic a dneska mám už skoro kompletní šatník pro děti 😎
nikissek28
15. pro 2011
@zvalentova teda povím ti, šikovná holka 😃 ještě nevíte co čekáte? a jak se jinak vede holky?
jitulik4
15. pro 2011
no,já jsemvytáhla věci po dětech a taky žijem.................jen nemáme kočárek a ten asi nechám na Markétce ať vybere, budem mít asi holčičku tak půjdem do červeného a kombinovaného, sáňky máme.....asi koupím autosedačku a zbytek po porodu a jměno....co takhle Liduška, katka
verusberu
15. pro 2011
Ahojky, tak já mám zatím jen pár kousků oblečení, ale konečně jsme vybrali kočárek 🙂
http://www.mall.cz/kocarky-kombinovane/casualpl...
zvalentova
17. pro 2011
juchůůů, nemáme pindíkové komando... je to vytoužená gymnastka a nehtový designér 😃
verusberu
17. pro 2011
@zvalentova jééé, páreček, tak supr, mooooc gratuluju 😉 🙂
maramima
19. pro 2011
Ahojky , jsem ráda že jsem našla tuto diskuzi taky mám termín v dubnu a snad po 4 chlapečkách přijde vytoužená holčička 🙂 když jsem s tím to mimčem už vážně nepočítali 🙂)
nikissek28
19. pro 2011
Holky moje zlatý
mě vám tak bolí hlava, že je mi až na zvracení no nic...jdu si lehnout

@maramima vidím novou tvář, tak vítej 🙂
maramima
19. pro 2011
@nikissek28 děkuji za přivítání 🙂
jitulik4
19. pro 2011
@maramima no páté dítě, to už je miniškolka,,,,,,,,,,,,,vítej mezi námi...
verusberu
19. pro 2011
@maramima vítám Tě 😉 Pátý dítě, to je pěkný 🙂, tak držím palce, ať je to holčička a ještě teda nevíte nebo si to nenecháte říct?
zvalentova
19. pro 2011
@maramima to musí být holka, trošku přerušit klučičí nadvládu 😉
maramima
20. pro 2011
@zvalentova no doufáme že snad konečně holka už je na čase 🙂
maramima
20. pro 2011
@verusberu Já bych si to ráda nechala říct ale musím si počkat až na 3D ultrazvuk na začátku ledna tak uvidím co mi řeknou ....
maramima
20. pro 2011
@jitulik4 miniškolka jen z části už máme i pubertáka doma 😃
nikissek28
21. pro 2011
Ahoj holky 🙂
@jitulik4 jména jsou problém co? už máte definitivní?
@zvalentova koukám, že holčička a chlapeček, super 🙂 gratuluju 🙂 a co ty a jména? máte už nějaké?
maramima
21. pro 2011
Tak dneska jsem přežila ten test na cukrovku zážitek vážně a už nikdy víc 🙂) a poradna a mrňousek má už 760g je to už pěkný cvalda 😃
verusberu
22. pro 2011
@maramima mě to čeká někdy v lednu, takže nic moc jo? to teda už je pěknej kus 🙂
maramima
22. pro 2011
@verusberu no žádná slast to nebyla ale mohla jsem to naředit hořkým čajem tak se to dalo pít ale musíš to vypít celkem rychle a to je asi to nejhorší ... jj je to cvalda až mě to překvapilo na 24 týden jak macatý jen doufám že prcek nebude mít přes 4 kila jako jeden jeho bráška 😃
jitulik4
22. pro 2011
@nikissek28 dneska jsme byli znova na genetice a dobré a holčička,jméno budem řešit až na poslední chvíli, jak to vidím, líbila by se mi Liduška ale prý je to nemoderní.................. ]-(
verusberu
23. pro 2011
@jitulik4 gratuluju k holčičce 😉
verusberu
24. pro 2011
Maminy, přeju krásné a veselé Vánoce, hlavně zdravíčko vám a prckům 🙂
terioza1autor
24. pro 2011
Ahoj maminky,

s Eliskou prejeme vsem krasny Vanoce, hlavne hodny a zdravy miminka a at nas ten porod moc neboli 🙂
Uzijte si to.. 🙂