• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
autor
Darek od Jezucha :slight_smile:
24. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maramima nevíš, zda chodí všichni na ten test, jdu taky 2.1.
25. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 krásný!!!!!
25. pro 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 no měli by všechny ale záleží na mudr já jsem na tom třeba byla poprvé a to čekám 5 mimčo ono to je nějak omezený týdnem dělá se to jen do určitého týdne těhu co já vím :slight_smile:
25. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maramima No, já jsem na tom byla po porodu,že měl malý 4,85kg a teď mě posílá tt 26,mám na žádance napsané prevence....
26. pro 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 tak to mě při druhým mimču dělali testy v porodnici taky právě proto že byl velký měl 4,300g ale na jiné testy mě už neposílali naštěstí :slight_smile:
26. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že dneska na tu cukrovku chodí skoro každá těhule...měla by teda :wink:
27. pro 2011 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 moc hezký :wink:
27. pro 2011 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusberu jj, chodí každá, ale samozřejmě jako všechno máš možnost test či zákrok odmítnout.
27. pro 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
pokud dovolite,rada bych se pridala do Vasi diskuse.Taky mame planovany TP v dubnu.A jako vetsina z Vas i ja se tesne po Novem roce chystam na test na tehotenskou cukrovku.No nadsena z toho nejsem,jeste mam celkem v zive pameti svuj prvni OGTT u maleho a nebylo to nic prijemneho. :slight_smile: Tak snad to ted zvladneme lip.
Zatim se mejte fajn.
28. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, pro me test na cukr byl lahoda... je to, jako kdyz si date do caje tak 15lzicek cukru... mnam.. kdybych mohla, chodila bych na cukr porad, misto kavarny :grinning: takze se nebojte :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pravda, byla jsem jedina, komu to chtnalo :grinning:
28. pro 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na testech včera a celkem to šlo, ale slaďák je to teda děsnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsem měla sebou knížku, tak jsem se ty 2 hodiny ani moc nenudila :wink: výsledky byly dnes ráno a vše OK :slight_smile:
30. pro 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 Ahoj, tak Tě vítám :wink: Takže čekáš druhýho prcka, odkud jsi? :slight_smile:
31. pro 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký nový rok a hlavně snadné porody, zdravá a hodná miminka :slight_smile:
1. led 2012 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže testy na cukrovku....největší fujtajbl,co jsem zatím zažila! Bylo mi děsně špatně a už nikdy na tohle nejdu i kdyby mě kdokoliv prosil a nabízel mi modré z nebe
3. led 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 ale už to máš za sebou, nás to teprve čeká... to je ještě horší :sunglasses:
3. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to se těšim... čeká mě to někdy po půlce ledna ... :confounded:
3. led 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám konec 25tt, doktor říkal,že se chodí od 34 let všechny maminky, no a je mi jěště pořád blbě od včera, smrdí to jak oslazený chloramin, takže dobrou chuť a vydržet!!
3. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny Vás zdravím...
taky mám termín v dubnu 2012...
A ted přemýšlím jak je to s mateřskou dovolenou?? už jste dostali u dr formulář? nebo kdy ho dávají?
děkuji
krásné těhulkování!!! :sweat_smile:
3. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím,

a přeji krásná,zdravá dítka v roce 2012 :slight_smile:.
Také mam termín v dubnu a ráda bych se zeptala.Je normální,že mam 16 kilo nahoře_Bolí mě večer kolena a o zádech ani nemluvim.Děkuji a mějte těhulky
3. led 2012 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Uplne ta chapem, ja som tiez chcela odmietnut. Ale brucho mi rastie omnoho rychlejsie, ako pri prvom, aj viac priberam, chrbtica uz teraz neznesitelne boli...tak radsej idem, ci nahodou nemam tu cukrovku, ale netesim sa na to teda vobec, fujtajbl...
3. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no, já to mám naopak,přibrala jsem jen kilo, cukrovku máme rodovou, tak jsem šla jako osel taky, ale už nikdy, po34hodinách je mi konečně dobře......tak jdu si dát první jídlo večeři
3. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na záda jsou úžasné těhotenské masáže, dělá je kamarádka masérka.....zkus to, je to vsedě a pomohlo mi to,ani to není drahé a jinak si musíme hlídat postoj postavy,jěště chodím i plavat a to je taky fajn, při minulých dětech jsem jen z pohledu na vodu byla špatná, ale teď plavem....
3. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ty masáže zkusím třebas to pomůže.Bažén nedávám pokaždé si něco odnesu,takže to jde mimo mě :frowning2: Hezký večer
3. led 2012 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cubykiwi Ahojky, vítám Tě... já se chci na to zeptat teď až půjdu na kontrolu, měl by mi dát nějaký papír do práce... tak uvidim.

@hp Ahoj, tak se zeptej doktora, mě zatim nic nebolí - ťukám, mám nahoře přes 6kg, ale to je u každý různý...
4. led 2012 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cubykiwi od 1. 1. si o všem rozhoduješ sama, takže si spočítej kdy máš 6 nebo 8 týdnů před datem porodu a sama si musíš říct o papír, jinak bude-li to méně než 6týdnů tak už ti ho dá sestra nachystaný a ty ho jen odevzdáš u zaměstnavatele pokud máš nárok na PPM, jinak UP až rodný list dítěte a ani korunu předem- to je můj případ.Potom se nově do 6.týdnů věku až vyřizuješ přídavky a rodičák vypisuješ papír na dobu rodičovského příspěvku(lze měnit co tři měsíce), vše mám z OSSZ potvrzené dle zákona od 1.1
4. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ahoj,dekuji za privitani,jinak mas pravdu cekame 2. mimi i kdyz ne tak docela.Minuly rok na jare jsme o jedno mimi prisli v 19.tt...

Jinak se s Vami chci podelit o cerstvou zkusenost z testu na cukrovku.Celych 24 hodin jsem nemela na sladke ani pomysleni,pri testu mi zrovna dobre nebylo,ale ustala jsem to.Na co jsem se tesila nejvic byl poradne slany rohlik,ktery jsem si po testu doprala.
Vsem,ktere to ceka preji hodne zdaru a vydrzte,bude lip! :slight_smile:

Co se tyka nastupu na materskou,tak obvodni gynekolog vystavi papir,ktery pak ukazete zamestnavateli,ten vypocte dobu,po kterou budete pobirat materskou od nej a po skonceni si musite pozadat o rodicovskou na UP.Alespon tak jsem to absolvovala ja pred cca 3 lety.
4. led 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4
děkuji moc za info!
jestli to dobře chápu můžu nastoupit 8 týdnu před?
chodím 10 let do práce od začátku těhu nemarodím, ale chtěla bych být doma těch 8týdnu jestli si tedy můžu vybrat nějak mi ubývají síly :slight_smile:))) teď jdu do poradny až 30tého tak se na to hned zeptám :wink:
4. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cubykiwi tohle je vše už podle nového a chápeš dobře
5. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek