• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Jeeee ahojky, mooooc vás všechny zdravím :slight_smile: konečně jsem to našla :slight_smile: dneska jsem se tu zaregistrovala, takže to tu ještě moc neumím :grinning:. Má termín 28. dubna. S manželem to bude naše první miminko, takže se moc těšíme, ale zároveň nevíme, nevíme co to vše obnáší. Těhotenství probíhalo zatím v pořádku, ale na UT vyšetření zjistili dilataci pánviček ledviny, tak doufám, že to není nic vážného. Teď jdu do 25 tt a čeká nás ještě jedna kontrola těch pánviček, tak snad to dopaden dobře.
10. led 2012 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám nové těhulky :slight_smile:

@jeaneta o tom jsem nic neslyšela, ale snad to bude v pohodě. držím palce :wink: Odkud jsi?
10. led 2012 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Děkuji ve středu jdu na další kontrolu, tak se uvidí :slight_smile: Já jsem z Rychvaldu a ty? :slight_smile:
10. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, musím se pochlubit.

Včera jsem objednala hovadiny z Malvíka jako tašku na kočár, osušky, pleny, lehátka. Dneska ráno jsem si vyzvedla autosedačky. Teď odpoledne "maličko" nakoupila oblečky ve velikosti early born.
Ještě taťka stluče přebalovák a máme hotovo.
Ještě jsem stihla sehnat dětskou doktorku, která nás i přes plný stav vzala, takže paráda.
Šlo to nějak podezřele rychle a snadno :slight_smile: :sunglasses:
10. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Já jsem z Kladna, tak ať kontrola dneska dobře dopadne :wink:

@zvalentova Ty jo pěkný, jste se do toho dali :slight_smile: My pojedeme možná zítra do Malvíka, musíme vyzvednout kočár, jinak nám toho chybí ještě docela dost...
Včera jsme byli na 3D ultrazvuku, tak byl malej krásně vidět, vyplazoval na nás jazyk... :slight_smile:
11. led 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu No tak jsem byla na té kontrole a lékařka říkala, že to není velké zvětšení a že se to bude nejspíše zlepšovat, takže mě uklidnila :slight_smile: To je krásné taky jsme nad tím uvažovali :slight_smile: A ten 3D ultrazkuv se dělá kde?.....to si o to musíš asi zažádat sama, že? A máš z toho i fotečky?

@zvalentova No teda, tak to jsi rychlá :slight_smile:. My máme koupený jen kočár a vaničku :grinning: zbytek se teprve půjde kupovat :grinning:
11. led 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontrola v poho, preventivně Hořčík......dokončený 27tt....my máme oblečení komplet, peřinky došity, kombinézka taky,malinká asi jen na chvilku,sedačku si uděláme nový potah, doktorku máme taky, chybí nám kočár a plínky, všechny blbneme dopředu, tak jsem se do toho dala taky...
13. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak to je dobře :wink: na 3D se musíš objednat sama a nejlepší je to prý mezi 24.-28.týdnem. No já vim, že se dělá v Praze a pak tady u nás ve Slaným, v Hořovicích...tak se poptej, kde nejblíž se dělá u vás. Mám všechno na flashce nahraný nějaký fotky a kraťoučký videozáznamy
13. led 2012 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulky tak my mame termin 16 dubna a cekame chlapecka.
13. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer,
předem se moc omlouvám, že Vám "vpadám" do Vaší diskuze, ale chci se zeptat neměla byste některá zájem o oblečky na holčičku (rodila jsem v dubnu 2011)? Mám ve svém bazárku spoustu oblečení od vel. 56 až 68. V případě zájmu se ozvěte. Doufám, že Vás můj příspěvek nebude obtěžovat, případně ho ignorujte :grinning:.
Přeji krásné těhulkování, rychlý porod a spoustu radosti z miminek.
13. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micina92 Ahoj, tak to jsme kousek od sebe, mám termín 19.4. a taky to bude chlapeček :wink: Jaký máte jméno?
14. led 2012 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmeno mame Tadeasek a vy???
14. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micina92 my máme Dominik :wink: Tadeáš byl taky ale mezi favority :slight_smile:
15. led 2012 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To my meli Dominik a Tadeas. a zvitezil Tadeasek. Odkud jste??
15. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micina92 tak to je dobrý :slight_smile: my jsme z Kladna
16. led 2012 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem byla dneska na testech na cukrovku, výsledky budou zítra, tak to snad bude ok :wink:
17. led 2012 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamusky tak jsem vas konecne nasla :wink:
smiks se k vam pridat? potrebuju pokecat s nekym kdo ma termin cca jako ja...
17. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad abych nas predstavila... :wink:
v cervenci jsme se s manzelem po 4letem vztahu vzali a tyden na to otehotneli (planovane)
abychom nebyli v prubehu vztahu sami poridili jsme si dva joksirky (nastavici strejdy a chuvicky :slight_smile: )
terminy mame dva jeden dle PP 4.4. a dle UZ 17.4. rodit se chystame v Trinci.
podle UZ ze 22tt se v domecku ukryva chlapecek. Na jmene jsem pracovali uz od zacatku ale nakonec jsme se shodli na jmenu Jan a pro holcicku (musi se to vypsat do papiru) mame vybrano Šarlota.
vybavicku mame temer nakoupenou jeste par nezbytnosti a jsme hotovi,kocarek vybrany (moji rodice nam jej chteji koupit jako darek)
17. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Děkuji , už jsem se v průběhu koukala a jelikož bydlím poblíž Ostravy, tak jsem zjistila, že ty 3D dělají skoro v každé nemocnici :slight_smile:

verylka Ahojky, vítám tě mezi námi :slight_smile: Tak to jste spolu s manželem dlouho, to se řadíte ještě mezi novomanžel, takže vám oběma moc gartuluji a přeji spokojenou cestu společným životem. Máme to s manželem podobné akorát jsme se vzali po 6ti letém vztahu a svoji jsme už rok a půl :slight_smile: Gratuluji k těhotensví :slight_smile: já mám také dva termíny porodu buď 22.4. a nebo 28.4. :slight_smile: A jelikož se chceme nechat překvapit, tak pohlaví zjistíme až po porodu :slight_smile: Bydlíme v Rychvaldě, ale rodit budeme nejspíše v Ostravě - Vítkovicích. Po dlouhém hledání a a bádání jsme vybrali pro holčičku Šarlotku a chlapečka Samuelek. No a z vybavičky máme kočárek, věcičky, vaničku a autosedačku, zbytek ještě vybíráme :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Ahojky, vítám Tě a gratuluju... Nám se podařilo otěhotnět taky hned jak jsme si řekli, že to zkusíme...
Termín mám 19.4. a 25.4., tak uvidíme, kdy se vyklube :slight_smile: Čekáme chlapečka Dominika....

Holky, nemáte někdo problém s tvrdnutím břicha?
18. led 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu @jeaneta děkuju...my jsme si rekli zacatkem dubna ze to zkusime a vyslo nam to po 3 mesicich takze jsme byli opravdu prekvapeni a v srpnu kdyz se nedostavily menzky a na testiku byla dalnice jsme zustali koukat s pusou dokoran :grinning: (jen pro zajimavost brali jsme se 16.7. a 16.8. jsme zjistili ze jsme tehu)

co se vybavicky tyce prichazi mi posledni kousky objednaneho zbozicka. uz jen monitor dechu,plenky a navstivit lekarnu a drogerku a jsme snad kompletni... autosedacku (po jednom ditku) a postylku budeme mit pujcenou (postylka je pomalu historicky kousek pac v ni spali vsichni 3 manzelovi sourozenci a jejich deti a taky on sam)
Janet vyber divciho jmena chvalim je moc krasne a taky ho mame vybrano..jeste je v tesnem zavesu Amálie
18. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu já taky, pořád, ale prý to problém není, zapomínám zpomalovat a pořád lítám.....pak mi tvrdne bříško našutr, dostala jsem preventivně Hořčík a po týdnu je to trochu lepší
19. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka jako z pohádky....
19. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 jooo kdyby jsme to tak planovali tak by to nikdy nevyslo.... :grinning: ony se nam ty 16tky v tom nasem vztahu nejak mnozi :slight_smile: 16.10.2010 jsme se domluvili ze se vezmeme,16.11.2010 jsme byli na urade a domluvili si datum svatby na 16.7.2011, 16.8.2011 dve carky na testiku,16.11.2011 prvni pohyby..... ted jeste musime pockat kdy se vyklube synator jestli 16 nebo 17.4 :grinning:

na ty 16tky jsme prisli nedavno... rekapitulovali jsme tech poslednich 4 a pul roku a dosli jsme k zaveru ze proste vedou.... :wink:
19. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 taky beru hořčík a přijde mi, že se to moc nelepší, tvrdne mi každý den několikrát, tak uvidim...a to mi nepřipadá, že bych se nějak honila...

@verylka to je fakt hezký, tak třeba i ten porod vyjde toho 16. :slight_smile:
20. led 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu taky mám Magnesium a změny nepozoruji, když se děcka rozhodnou protahovat najednou, tak mi nepomůže ani svěcená voda :grinning: :grinning:
20. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no Ty to máš ještě dvojitě :slight_smile: a jak Ti roste bříško?
20. led 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu se přidat??? čekáme chlapečka ... termín vychází na 25dubna:slight_smile: moc ráda bych si s váma o těhulkování popovídala :wink:
21. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: máme termín 4.4. už se nemůžu dočkat :slight_smile: zrovna studuju hlenovou zátku abych to poznala,,,
22. led 2012 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, také čekám miminko v dubnu holčičku Natálku :wink: s termínem 12, a 28,4 :wink: tak doufám že se jí bude chtít co nejdřív :wink:
22. led 2012 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek