• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
holky mela bych takovy trosku intimni dotaz...

taky vas tak strasne tlaci gatky v podbrisku nebo proste tam kde sahaji???? ja uz nemam pomalu v cem chodit... postupne vylucuju gatky ktere mi vylozene vadi.. na noseni mi jich moc nezbyva.... :cry:
22. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Jasne, nosim uz len roztahane bokovky a plandave bombardaky :slight_smile:
22. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae coz o to tehu kalhoty ma tam problem neni ale ja strasne trpim co se kalhotek tyce!!! ja teda nevim kde je presne mimino ale jakmile me zacnou malicko tlacit kalhotky do podbrisku resp na prechou podbrisku a "kackou" tak zacne radit.. temer jako by zuril ze ho to tlaci :grinning: to mi nenadskakuje bricho ale nakopava me do celeho spodku... :frowning2:
22. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka ahoj, nic mne netlačí. Kupuji vždycky bokovky jak tanga tak s nohavičkou a krásně je mám pod pupkem. :wink:
23. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja je mivam taky pod pukem ale prave pod tim pupajzem me to silene tlaci :wink: ale to se nejak podda :slight_smile:
23. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka občas to mívám taky, koupila jsem si kalhotky, které jsou napůl nohavičkové a končí těsně pod bříškem. když jsem měla dřívější kalhotky, tak mě to občas tak řezalo, malý mi tlačil na močák - kopal a od té doby, co mám gaˇky větší, tak dobrý :grinning: jinak máš mimčo asi v taky výborné poloze, když tě tam tak talčí - já kvůli tomu byla jednou akutně na vyš., jelikož jsem si myslela, že to není ani možné - prostě měl hlavu dole a šátral ručkama :grinning:
23. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ja ti mam pocit ze snad mladej stojí na vsech 4 pekne nastorc a pestickami anozickami me bekne masiruje.. obcas je to vsechno jen ne prijemne :slight_smile:
23. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka to taky znám :slight_smile: jak naschvál, kolikrát sedím a malý jakoby měl z močáku trampolínu, pak se otočí a talčí hlavičkou a nohu mám zabodnutou v žebru. dnes má protahovací den, tak si to užívám na každém místě :grinning:
23. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak to je zvlastni ja ho pod zebry jeste necitila.. fakt se mi malej vali a boucha jen dole... jooo a taky bungee jumping na pupecni snure je vyborny :grinning:... auto nebo bus nesnasime uplne :grinning:
23. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka busy taky nemáme rádi :grinning: já ho cítím v žebrech proto, že mi podle dr. rychle rostla děloha, podle měření všeho možného ve 23+0 jsme měli již 642 gramů, takže my jsme o něco víc větší, proto mi ani termín porodu nesedí na 19.4 - to mi řekli, že rozhodně dřív - tak začátek dubna možná konec března :grinning: je asi velký po tátovi , který má 196 cm a 120 kg :grinning: a já když se narodila jsem byla taky dobře živené miminko 3,93kg :grinning:
jinak s oblibou má levý bok, na prvé straně mám vepředu placentu, takže tam je to hooodně tlumené :slight_smile:
23. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Já jsem taky byla překvapená, že už to schytaly i Tvoje žebra. :confused: Mně 28. týden začíná pozítří a zatím mimčo cítím tak nejvýš 3-4 cm nad pupíkem. A to až teď v posledních dnech, před týdnem ještě bylo těsně pod.
23. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Tebou popisované problémy naštěstí normálně nemám, kalhotky mi končí pod podbřiškem. Jen se mi to stalo v některých polohách na gravidjóze. Příště to raději absolvuju jen v teplácích naostro, to bude pohodlnější:slight_smile:
23. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 on si ten můj Matoušek udělal dost prostoru - tak strašně asi boxoval :grinning:, že máme velký domeček, ale na bříšku to ani nijak nejde vidět :grinning: nějak se vymykáme vel. tabulkám:grinning: proto mě nechtějí nechat dojít ani do 40týdne :grinning: já si stejně myslím, že to bude na 1. apríla :grinning: a pak si budeme moci dělat srandu :grinning:
23. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy teda koukam ze muzik je cca stejny "drobecek" jako ten muj akorad ze muj chlap ma jest o necelych 20kg vic :grinning:
terminek mas o 2 dny po me (my 17.4.)
a zrovna jsme se otocili a mladej me zacina masirovat nahore kousek pod zebry a okolo pupku....a na prave str mam veeeelkou bouli :grinning: ze by hlavicka nebo prdelka?? :grinning:

@tina74 uz taky zacinam premyslet o tom ze zacnu chodit naostro :grinning: skoda zeneni leto to by mi bylo v satech na ostro hej.... :grinning:
23. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja mam od vcerajska totalnu krizu. Neskutocne ma boli pri chodzi podbrusok, v podstate sa len tak "supem" po byte, ani nemozem normalne chodit. Ako som z toho na nervy, tak mam este prujem. Taky tlak som mala niekedy vo 4. mesiaci, potom to ustupilo, ale nebolo to tak intenzivne. Mam strach, ze sa nieco pos... Noc som od nervov ani nespala, do toho ma kopal zvonku aj starsi synator. Zajtra idem na poradnu a mam teda fakt obavy :frowning2:...Neviem, ci je to tym, ze sa jedna o 2. tehotenstvo, alebo je mimino uz hlavou dole a tak moc tlaci, ale teda neviem, ako mam vydrzat toto do aprila...nemohla som ist ani so starsim von, nie som proste schopna :frowning2:(
23. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahoj,tak to máš podobné jako já při prvním mimču.nejdřív jsem měla TP 26,9 2008 a nakonec 1,9 2008,naonec byl vyvolávanej a narodil 6,9 :slight_smile:
23. led 2012 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae vydrž, taky mi bylo parkrát tak špatně......prý mám hodně spomalit a neblbnout a při problémech ležet v odpočinkových polohách. U dětiček jse to měla taky tak a pak jsem měla dokončený 42tt a porody vyvolávané oba a teď chodím plavat jen lehce a hýbu se, jinak se doma zblázním a nadejde chvíle a jdu si lehnout.......... :slight_smile:
23. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka taky jedem v bokovkách ještě,že je dělají i na slony a pohoda....
23. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik prosim te a kde nakupujes????ja temer na slony nesezenu..
kazdopadne ono ani tak nejde o kalhoty ale spis o spodni kalhotky :wink:
23. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka jsem spokojená s bavlněnými od Atlanticu nebo Tchiba.
23. led 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Tak já nakupuju v šicí dílně,kde mají kalhotky do 25kč a i termo - kalhotky podrsenky prádlo,dnes jsem si koupila kojící podrsenku bezešvou a termo a 156kč----novou samozřejmě, uvažuju i o plavkách protože celý unor a březen učím ještě rybičky a žabičky plavat 3-5let, ty stály 380kč, ale tady pod tisícovku nejsou. Kalhoty jsem si na ples ušila 46 vel a rifle koupila ale 1500 jen to hvízdlo a látka stála 160kč, takže zase budem šít....... :wink:
24. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Dakujem za povzbudenie. Dnes som bola u dr., dostala som horcik a budem dufat, ze to zaberie... a ak by sa to zhorsilo, tak ze mi to este zvysi. Inak mimino je ok, ale teda fakt neviem, dokedy to tam vydrzi, ked uz teraz tak tlaci :frowning2:
24. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy muzu se pridat taky jsme aprilovi :wink:
25. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae chtěla bych tě uklidnit, jelikož jsem takové tlaky měla taky. šlo to i do zad, chůze skoro nemožná pro tvrdnutí. mám napsaný magnosolv a je to fajn. čípek je pravda se mi zkrátil o centimetr, ale je stále v normě. malý byl taky v tu dobu hodně nízko hlavičkou a madíroval hrdlo:slight_smile:, ale přešlo to :wink: snažit se odpočívat je to jedinné, co mou poradit
25. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dneska byla na kontrole a jelikoz me strasne boli trisla (tahne se to az do podbrisku), tak jsem naivne doufala, ze mi doktor rekne, ze se roztahnou vazy a zase se to uklidni. a ono pry ne, pry to bude jeste horsi, coz me desi, protoze uz ted mam problemy s chuzi (kvuli bolesti vypadam jako kdyz kulham), nemuzu si poradne obleknout ani gatky.... pry to je normalne, ale tim, ze cekam dvojcatka, tak se to u me projevilo trochu driv. no co uz, musim zatnout zuby a uzivat si tehotenstvi :wink:
25. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Dakujem za ukludnenie. Snazim sa dodrziavat klidovy rezim, ale mam dost aktivneho prvorodeneho, tak bojujem sama so sebou. Skor ma to trapi psychicky, este je moc skoro...na druhej strane mozem byt rada, ze sme v Brne, mame to kusok do kvalitnej porodnice, keby nieco...Mimino este nie je otocene - prave som si myslela, ze uz sa otocil a preto to naraz tak tlaci, ale zatial si tam sedi ako na trone.
25. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jj, to mi dělá taky, zrovna dnes - myslela jsem, že spinká, skoro vůbec jsem ho necítila i kvůli placenty vepředu, ale pak začal kopat do močáku a směr konečník a sedět snad na všem dole, tak je to taky nepříjemné, ale co mi pro naše drobečky nevydržíme:slight_smile:
25. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,ktore poberate rodicak na starsie dieta a chystate sa na matersku s druhym: predpokladam, ze ked mi dr. vypise papier o nastupe na MD (mam narok na PPM), ze k tomu dnu si musim odhlasit rodicak na starsie dieta, ktory mi chodi z Uradu prace, je to tak?
Inak tie tlaky sa uz mierne zlepsili, su dni lepsie a horsie, naozaj najviac pomaha klidovy rezim...tak snad este chvilu vydrzime. Uz som si ale zacala chystat veci do porodnice, keby nieco, radsej byt zbytocne pripravena, ako potom tu narychlo balit.
28. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae všechno se teď od nového roku měnilo, ale myslím, že půjdeš na uřad práce s papírem PPM a protože to mají na starosti všechno tak si Tě pošlou a k jednomu dni ti to změní a tím je to vyřízeno
29. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdybyste některá chtěla EPI-NO- nabízím k prodeji
30. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek