Rodíme v dubnu 2012

Ahoj holky, dlouho jsem hledala tu diskuzi, kde se rodí v dubnu 2012, ale já jí prostě nemůžu najít. Tak jsem se rozhodla, že se sejdeme znovu tady a budeme se společně těšit na miminko. Já osobně mám teda hrůzu z porodu 🙂 Ale společně to zvládneme.. 🙂
sylvka
25. srp 2011
jsem ráda,že máme všechny v 5tt břicho jako v pátém měsíci 😃
catry
25. srp 2011
Ahoj holky, možná se k vám tak pomalu přidám. Dneska mi vyšel pozitivní testík x-)
sylvka
25. srp 2011
@catry gartulace 🙂 jak dlouho jste se snažili?
catry
25. srp 2011
@sylvka No my se vlastně nesnažili, je to tak trochu neplánované, ale strašně moc chtěné 😃
sylvka
25. srp 2011
@catry aha 😃 😃 😃 a co manžel,má radost?
nemo1985
25. srp 2011
Ahojky holky,snažíme se první měsíc o druhe mimi, tak dnes jsem 16DC, pobolívání v podbříšku, natekla trochu prsa, zvetšené bradavky.
Mám 28denní cyklus, takže dnes by plodné dny měli končit. A hlen mám hustý,takže už je asi po dnech co?
Občas mě v tom podbříšku škubne,může to být že se vazy napínají a děloha připravuje? děkuji za odpovědi
😉
catry
25. srp 2011
@sylvka Manžel to ještě neví, zkusím zítra ještě testnou a až potom mu to řeknu, ať je to jistější

@nemo1985 Může to být a nemusí Minulý měsíc mě celou domu po ovu píchalo v podbřišku a nic z toho nebylo a tento měsíc mě nic nebolelo, nepíchalo a zrovna to vyšlo...Takže musíš být trpělivá a čekat. 😉
sylvka
25. srp 2011
@nemo1985 ráda bych ti poradila,ale já to na sobě ani jednou sama nepoznala.jediný čím tě mohu podpořit,že nám se mimi povedlo hned první měsíc snažení,tak ti držím palečky 😉
sylvka
25. srp 2011
@catry jj,ten bude teda překvapenej 😃
janca.c
26. srp 2011
horší ráno jsem ještě nezažila, jak je mi zle
sylvka
26. srp 2011
@janca.c 😞 nic si z toho nedělej,mě už to taky začíná.noc+ ráno,fakt hrůza a to je to jen malinko-od kluka to neznám vůbec...
skirt
26. srp 2011
ahojky holky, mohla bych se pridat? Jsem 16 DPO a dneska rano jsem nasla na testu // ... mimi je chtěné, snažili jsme se první měsíc. Jsem z toho ještě celá mimo .... a začínám mít strach aby bylo všechno ok .... nevíte kdy je nejlepší testnout znovu? aby byl už ten proužek silnější? Díky.
catry
26. srp 2011
@skirt ahoj, moc gratuluju.Já našla // včera a znova jsem testla ještě dneska ráno a mám úplné dálnice. Takže být tebou bych to zítra, nejpozději v neděli ráno zkusila znovu, ale myslím, že je to celkem jasné i teď,ne? x-)
tina74
26. srp 2011
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Pozitivní test jsem měla už minulou středu, druhá čárka naběhla během několika vteřin v plné síle🙂 Teď čekám na první ultrazvuk a docela se bojím, aby dopadl dobře...
snowgirl
26. srp 2011
Ahojky holky, taky jsem dubnová, termín máme z prvního UZ zapsaný na 27. ale mám delší cyklus, tak doktor říkal, že se bude ještě upřesňovat, stejně jako stáří návštěvníka 🙂 Jsem dnes v 6+0 a bojuju s nevolností a malátností 😞 týden je mi fakt zle, snad se to ustálí... vemete mě mezi sebe? je to velké tajemství a nemám to s kým sdílet 🙂
janca.c
26. srp 2011
@sylvka ja kdyz čekala Lucku, tak jsem ani nevěděla co je nevolnost, a teď.... uf, jeden rohlik za den a asi 4 litry vody,... uspěch!
sylvka
26. srp 2011
@tina74
@snowgirl vítejte 🙂
tina74
26. srp 2011
Mně zatím není špatně od žaludku, jen jsem hrozně unavená a občas se mi motá hlava. To mám ale z velké části z Utrogestanu - už přes 3 týdny. Jsem po IVF, tak si ho užiju až do konce 1. trimestru, pokud bude všechno v pořádku. A taky mi už dost povyrostla děloha - hlavně minulý týden jsem měla neskutečně napnutý podbřišek. Teď už se to nějak ustálilo, snad není něco špatně. V prsou mám tlak pořád...
catry
26. srp 2011
Vítám nově příchozí, hezky se to tu rozrůstá 🙂
Mně zatím taky nic není, nebýt pozitivních testů, ani o ničem nevím, doufám, že to tak bude pokračovat i dál 😃
Dneska jsem radostnou novinku oznamovala manžovi a už se moc těší x-) Jak jste těhu oznamovaly vy?
snowgirl
26. srp 2011
@tina74 Taky beru hormony, je to běžné?
@catry My jsme spolu sdíleli radost už z prvního těhotenského testu, měl velkou radost, byl překvapený, ale šťastný. Neplánovali jsme nic, proto jsme překvapení, že to vyšlo hned poprvé, co jsme se nehlídali 🙂 Nikdo jiný to neví...
tina74
26. srp 2011
@snowgirl Co myslíš, jestli je běžné? Ty vedlejší účinky? Myslím, že běžné jsou. Asi je nemá každý, ale určitě nejsem nějaká velká výjimka.
tina74
26. srp 2011
@snowgirl Jaké hormony bereš Ty? Taky Utrogestan nebo něco podobného?
sylvka
26. srp 2011
holky a co teda ňáká tabulka?docela se mi všechny pletete...
akvarium
26. srp 2011
holky tady denousek adminka ikarkulka mi zrusila ucet tak uz se za vama nedostanu mrzi me to ale konik pro me asi konci...mám vas rada
snowgirl
26. srp 2011
@tina74 Také Utrogestan. Ptala jsem se na to, jestli je začínající čekatelky běžně dostávají. Velkou radost z toho nemám, mám pocti, že mě po nich strašně tlačí břicho a prsa, motá se mi hlava a ač jím kvůli nevolnosti mnohem méně, začala jsem nabírat.
sylvka
26. srp 2011
@akvarium cožeeeeeeeeeeeeeeeeee?důvod? 😢 😢 😢 😢 😢 😢
akvarium
26. srp 2011
@sylvka zalozila jsem dalsi tema ktere uz existuje... ptala jsem se maminek jake maji kočárky...
sylvka
26. srp 2011
@akvarium jj už koukám,no co říct , je to nefér 😢 😢 😢
akvarium
26. srp 2011
@sylvka tak je pravda ze mi to nerekla poprve ale myslim ze jsou tady horsi pripady a ja tam mam vsechny fotkyi maliho z porodnice co doma vubec nemam 😞
snowgirl
26. srp 2011
@akvarium a proč to tak vadí??

Začni psát odpověď...

Odešli