• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
jsem ráda,že máme všechny v 5tt břicho jako v pátém měsíci :grinning:
25. srp 2011 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, možná se k vám tak pomalu přidám. Dneska mi vyšel pozitivní testík :dizzy_face:
25. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry gartulace :slight_smile: jak dlouho jste se snažili?
25. srp 2011 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka No my se vlastně nesnažili, je to tak trochu neplánované, ale strašně moc chtěné :grinning:
25. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry aha :grinning: :grinning: :grinning: a co manžel,má radost?
25. srp 2011 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,snažíme se první měsíc o druhe mimi, tak dnes jsem 16DC, pobolívání v podbříšku, natekla trochu prsa, zvetšené bradavky.
Mám 28denní cyklus, takže dnes by plodné dny měli končit. A hlen mám hustý,takže už je asi po dnech co?
Občas mě v tom podbříšku škubne,může to být že se vazy napínají a děloha připravuje? děkuji za odpovědi
:wink:
25. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka Manžel to ještě neví, zkusím zítra ještě testnou a až potom mu to řeknu, ať je to jistější

@nemo1985 Může to být a nemusí Minulý měsíc mě celou domu po ovu píchalo v podbřišku a nic z toho nebylo a tento měsíc mě nic nebolelo, nepíchalo a zrovna to vyšlo...Takže musíš být trpělivá a čekat. :wink:
25. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 ráda bych ti poradila,ale já to na sobě ani jednou sama nepoznala.jediný čím tě mohu podpořit,že nám se mimi povedlo hned první měsíc snažení,tak ti držím palečky :wink:
25. srp 2011 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry jj,ten bude teda překvapenej :grinning:
25. srp 2011 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
horší ráno jsem ještě nezažila, jak je mi zle
26. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.c :frowning2: nic si z toho nedělej,mě už to taky začíná.noc+ ráno,fakt hrůza a to je to jen malinko-od kluka to neznám vůbec...
26. srp 2011 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mohla bych se pridat? Jsem 16 DPO a dneska rano jsem nasla na testu // ... mimi je chtěné, snažili jsme se první měsíc. Jsem z toho ještě celá mimo .... a začínám mít strach aby bylo všechno ok .... nevíte kdy je nejlepší testnout znovu? aby byl už ten proužek silnější? Díky.
26. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ahoj, moc gratuluju.Já našla // včera a znova jsem testla ještě dneska ráno a mám úplné dálnice. Takže být tebou bych to zítra, nejpozději v neděli ráno zkusila znovu, ale myslím, že je to celkem jasné i teď,ne? :dizzy_face:
26. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Pozitivní test jsem měla už minulou středu, druhá čárka naběhla během několika vteřin v plné síle:slight_smile: Teď čekám na první ultrazvuk a docela se bojím, aby dopadl dobře...
26. srp 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, taky jsem dubnová, termín máme z prvního UZ zapsaný na 27. ale mám delší cyklus, tak doktor říkal, že se bude ještě upřesňovat, stejně jako stáří návštěvníka :slight_smile: Jsem dnes v 6+0 a bojuju s nevolností a malátností :frowning2: týden je mi fakt zle, snad se to ustálí... vemete mě mezi sebe? je to velké tajemství a nemám to s kým sdílet :slight_smile:
26. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka ja kdyz čekala Lucku, tak jsem ani nevěděla co je nevolnost, a teď.... uf, jeden rohlik za den a asi 4 litry vody,... uspěch!
26. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74
@snowgirl vítejte :slight_smile:
26. srp 2011 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zatím není špatně od žaludku, jen jsem hrozně unavená a občas se mi motá hlava. To mám ale z velké části z Utrogestanu - už přes 3 týdny. Jsem po IVF, tak si ho užiju až do konce 1. trimestru, pokud bude všechno v pořádku. A taky mi už dost povyrostla děloha - hlavně minulý týden jsem měla neskutečně napnutý podbřišek. Teď už se to nějak ustálilo, snad není něco špatně. V prsou mám tlak pořád...
26. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí, hezky se to tu rozrůstá :slight_smile:
Mně zatím taky nic není, nebýt pozitivních testů, ani o ničem nevím, doufám, že to tak bude pokračovat i dál :grinning:
Dneska jsem radostnou novinku oznamovala manžovi a už se moc těší :dizzy_face: Jak jste těhu oznamovaly vy?
26. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Taky beru hormony, je to běžné?
@catry My jsme spolu sdíleli radost už z prvního těhotenského testu, měl velkou radost, byl překvapený, ale šťastný. Neplánovali jsme nic, proto jsme překvapení, že to vyšlo hned poprvé, co jsme se nehlídali :slight_smile: Nikdo jiný to neví...
26. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl Co myslíš, jestli je běžné? Ty vedlejší účinky? Myslím, že běžné jsou. Asi je nemá každý, ale určitě nejsem nějaká velká výjimka.
26. srp 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl Jaké hormony bereš Ty? Taky Utrogestan nebo něco podobného?
26. srp 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co teda ňáká tabulka?docela se mi všechny pletete...
26. srp 2011 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady denousek adminka ikarkulka mi zrusila ucet tak uz se za vama nedostanu mrzi me to ale konik pro me asi konci...mám vas rada
26. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Také Utrogestan. Ptala jsem se na to, jestli je začínající čekatelky běžně dostávají. Velkou radost z toho nemám, mám pocti, že mě po nich strašně tlačí břicho a prsa, motá se mi hlava a ač jím kvůli nevolnosti mnohem méně, začala jsem nabírat.
26. srp 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akvarium cožeeeeeeeeeeeeeeeeee?důvod? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. srp 2011 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka zalozila jsem dalsi tema ktere uz existuje... ptala jsem se maminek jake maji kočárky...
26. srp 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akvarium jj už koukám,no co říct , je to nefér :cry: :cry: :cry:
26. srp 2011 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka tak je pravda ze mi to nerekla poprve ale myslim ze jsou tady horsi pripady a ja tam mam vsechny fotkyi maliho z porodnice co doma vubec nemam :frowning2:
26. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akvarium a proč to tak vadí??
26. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek