• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
ahoj holky i ja mam terminek v dubnu muzu se pridat??:slight_smile:
10. únor 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica držíme palce, aby bylo všechno v pohodě. Také mi tvrdne břicho, ale naštěstí ležím doma. čípek mám přes 40mm, tak to děti snad ještě chvíli vydrží.
10. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Ahoj, taky držím palce, snad si Tě v nemocnici nenechají.... já jsem tam taky ležela ve 28.tt , byla jsem tam 9dní, tvrdlo mi břicho, ale naštěstí jsem se neotvírala... teď jsem doma, taky mi břicho tvrdne, ale ne tak často, tak já nevim, snad to bude dobrý, čípek mám cca 33mm těď jsem 30+1, tak doufám holky, že vydržíme co nejdýl....
10. únor 2012 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahalu Ahoj, vítám Tě :slight_smile: kolikátýho máš termín a víte pohlaví? :wink:

@zvalentova to máš čípek dlouhej, tak to snad bude v pohodě... to tvrdnutí je nepříjemný, viď? mě to štve...jak často to máš? každý den?
10. únor 2012 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu je to nepohoda, měla jsem to každých 30 minut, klidový režim a ležení to prodloužilo na interval cca 1,5 hod.
10. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ty jo, tak to máš docela často a co na to říká doktor? Bereš magnesko?
10. únor 2012 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jj, mám ho 4x denně
10. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova já ho beru 3x2, ale stejně mi nepřijde, že by to nějak výrazně pomáhalo...
10. únor 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu terminek mame 13.dubna a nejspis cekame druheho chlapecka:slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahalu já mám 19.4. a prvního chlapečka :wink:
10. únor 2012 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ahoooj jasan, přidej se :slight_smile: a vítám tě :slight_smile: Tedy taky to nemáš jednoduché, že? Ale nebooj dobře to dopadne uvidíš. Mocdržím pěstičky ať jsi v pořádku ty i tvé miminečko. Taky jsem ležela v nemocnici při obou synech. S jedním dva měsíce a s druhým měsíc. Není to milé, ale pořád lepší být pod dozorem než aby se něco ...Hlavu vzhůru maminko, buď statečná :slight_smile:
10. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky jak to tu čtu tak máme to tvrdnutí všechny. Nevím jestli jsou nějaké erupce na slunci či co, ale mě to zas zlobí častěji :fearful: Je fakt, že jsem tento týden dost lítala po doktorech tak jsem nebyla až tak v posteli.Tak jestli je to tím...Zjistila jsem, že je to horší, když déle sedím. Magnesko užívám, nesexuju :grinning: a stejnak...Musíme vydržet mamulky co nejdéleeee :slight_smile:
10. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunickomaja, dekuji za privitani :slight_smile: Byla jsem pro jistotu na kontrole v nemocnici, pustili me sice domu, ale neradi a s tim, ze naprosto kliovy rezim, nedelat vubec nic. Ted to tyden pujde, protoze mala bude u babicky, ale az se vrati, tak pak nevim :( Sex? A co ze to je?? :D
10. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jééé tak tě tam nenechali? NO vidíš :slight_smile: Tak hlavně poctivě hajej a nic nedělej, využij toho, že malou nemáš doma :wink: Ono s malými dětmi to není jednoduché v takovém těhu to je jasný. A má ti kdo pomoct i v týdnu? S tím sexem...hmm... :grinning: manžílek je od samého začátku tak poprděnej strachy, že je to jak antikoncepce pro něj :grinning: a pro mě taky :grinning: A navíc jak začali potíže tak by nás to ani nenapadlo :grinning: Hlava stejně dokáže divi :grinning:
10. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Pre mna je uplne najhorsia poloha obycajne sedenie na stolicke. Takze najlepsie sa mi sedi na zemi na makkej podlozke,alebo na makkom gauci. Ono na tej stolicke su asi vyvijane nejake tlaky na tie vazy, ktore si inak neuvedomujeme.
11. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Přesně tak. Taky mi nejvíc vadí a bolí když sedím na židli, která je tvrdá. Tak když sedím tak na měkkém gaučíku.
11. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica To je dobře, že Tě pustili domu... taky se snažím být v klidu a nic moc nedělat... Břicho mi tvrdne pořád, tak uvidíme, v pondělí jdu na kontrolu... je to nepříjemný... o sexu ani nemluvim :slight_smile: to fakt nevim co je :slight_smile: :sunglasses:
11. únor 2012 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sex uz je tiez u nas len slovo a dlho bude :grinning: Takze nie ste v tom same. U nas je teda manzel velmi statocny :grinning:
11. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je ten sex???Ja v 14tt zacla krvacet dle doktora v sanitce jasny potrat ale s mimcem jsme bojovali a je v poradku jen od te doby nevim co to je sex strasne se bojim a manzel nastesti chape:slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Ani moc ne, trochu tchyne, malou si vezme tak na dva dny, vic neda, ne to je moc na nervy. Rodice mam daleko a pritel byva do vecera v praci. No musime to nejak preklepat a vydrzet aspon mesic.
11. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jééé holky to je bezva, že je nás víc co už pátrá v paměti co že to je ten sex? :grinning: :grinning: :grinning: Jooo když jsou problémy jinak to prostě nejde. Manželové naši jsou myslím s námi na stejné lodi co? :wink: Který tatínek by chtěl riskovat? Myslím, že milující manžílek a tatínek je v tomto v pohodě. A my maminky to bereme samozřejmostí když jsme na tom tak jak jsme. :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Tak to nemáš jednoduché. Vydrž, už se nám to krátííí :wink:
11. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jak se vede holky?Co u vás nového? A jaký byl víkend? Napadlo mě zeptat se kolik jste zatím přibrali kil? Já 13 :confused:
13. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja hlásím 14kg navíc, děti mají v průměru 1200gr, tak asi proto :sunglasses:
13. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova :slight_smile: Beezvaaaa :dizzy_face: Na dvojčátka krásnýýý
13. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som zatial pribrala 8 kg, ale este sa urcite vypasiem. Brucho mam uz teraz dole, takze po porode budem mat ovisnutu kožu po kolena, uz to vidim :sunglasses: O zvysku tela ani nehovoriac.
13. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja já jsem byla dneska u doktora mám 10kg nahoře a malej váží cca 1600g...
jinak kontrola ok, ale mám teď nějaký výtok, tak mi radši udělal kultivaci, to bude za týden...
13. únor 2012 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu taky bezváááá :dizzy_face: A gratulace k úspěšné kontrole :slight_smile: To jsme každá plná radosti po úspěšné kontrole. Taky jsem měla asi před třemi týdny výtok a měla jsem na to zaváděcí tablety tak ať to brzy zmizí . Držím pěstičky :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae tak to má málo..se máš. A nemluv o sobě tak škaredě. Copak nejsme právě teď nejkrásnější? Jsme plné života :slight_smile:
13. únor 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to tak nemusi byt u kazde, kazda jsme jina a za sebe kldine reknu, ze mam podobanou plet, jsem vycerpana, nasledkem vecneho pobytu doma zelena jako stena, vubec si nepripadam sexy a tehotenstvi pro me neni nejkrasnejsim obdobim v zivote zeny, uplne stejne jako to prvni ... a vubec se za to nestydim, tim vic se tesim na miminko :D
13. únor 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek