• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Jo, a mam 8 kilo nahore :slight_smile:
13. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica však já taky nejsem princezna :grinning: Já to myslela tak, že v sobě nosíme nový života proto jsme pro sebe a pro rodinu tou nejkrásnější. Pro mne to tak tedy je, protože nosit v sobě nový život je pro mne opravdovým darem a posláním. Vůbec mi nevadí, že jsem oteklá, že mám celulitidu, že mi narostl zadek... :grinning: Naše milovaná miminka nám za to stojí :slight_smile:
13. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica Jéé ty se máš :slight_smile: Kamarádka , která je jen o 2týdny těhu méně má jen 5.5kg nahoře. Inu některá to tak má jiná "roste" trochu víc :grinning:
13. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica přesně... jak každý říká nebo většina říká, jak je těhotenství krásný... tak samozřejmě, je to super, zázrak, že takhle to miminko vyroste...ale díky tomu, že na začátku mi bylo přes 3 měsíce zle, zvracela jsem celý dny a teď jsem byla v nemocnici, mám problémy s tím tvrdnutím...tak jsem si to ještě pořádně ani užívat nemohla a nemůžu tvrdit, že je to nejkrásnější období, na malýho se ale těším moc...
13. únor 2012 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Jj, mam to same, uz druhe tehu, vzdycky 4 mesice spatne a jak to prestane, tak tvrdnuti a strach z predcasenho porodu, to nikomu na pohode ani na krase neprida .. drzim pesti, ty uz jsi tydnove na tom lip :slight_smile:
13. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica no právě jsem si i říkala, jestli po tomhle vůbec budu ještě chtít druhý...kdybych nemusela být těhu a rodit :grinning: Fakt má člověk jen strach a když máš do toho ještě jednoho prcka, tak to si ani neodpočineš...no uvidíme, to budu potom hodně přemýšlet :slight_smile:
14. únor 2012 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ja som mala prve tehotenstvo uuuuplne paradne, krasne brusko, ziadne problemy, nevolnosti, stale aktivna, turistika,vylety, navstevy, sice stres v praci, ale inak tazka pohoda. Pripadala som si naozaj pekna a dokonca az sexi (pre manzela). Teraz sa citim uplne opacne. V prvom trimestri som sice nevracala, ale mala som dost dlho obrovske nechutenstvo a aj unavu plus nejaku virozu-nachladnutie, v druhom trimestri relativne ok, az na crevnu virozu, v tretom trimestri zase crevna viroza, nachladnutie, bolesti uponov, atd. Citim sa teda absolutne odpudzujuco, to je holy fakt :grinning: A to cakame tiez chlapca, ako je prvorodeny. Prave podla toho, ze som sa od zaciatku necitila komfortne, som si myslela, ze budeme mat dceru.
14. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ja jsem musela nepremyslet a proste do toho jit, nikdy jsem nechtela jedinacka a bojim se, ze kdybych cekala, tak uz bych do toho znovu nesla, takhle se to holt nejak musi zvladnout a pak to bude dobry :slight_smile:
14. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Chci se zeptat kdy pořizovat kočárek? Tedy jako kdy ho nejdřív mít doma? Babička mě prudí, že v březnu je brzy a že mám počkat až se malá narodí, že je pověrčivá :confused: Tak nevím...
14. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja chichi, seš o pár týdnů napřed než já. Kočárek mám schovaný u rodičů ve skladu od půlky prosince :grinning:.
Oni také nemají hned všechny skladem, takže bych s objednávkou neváhala.
Jinak mám doma všechno - autosedačky, lehátka, oblečení, postýlky. Pověrčivost je hezká, ale kdo pak za mě udělá, že? :sunglasses:
14. únor 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova jééé no jen o pár týdnů :grinning: No my máme právě také už zamluvený kočárek a zaplacenou zálohu na něj a je taky uschován ve skladu jen asi jinde.V Batolátku :grinning: Tak právě si říkám jestli si ho už v březnu můžu nechat poslat :slight_smile: U obou dětí jsem ho měla také měsíc do předu doma. A máš naprostou pravdu..kdo to za nás pak udělá, že? Také byli řeči, když jsem začala po první genetice nakupovat výbavičku.., ale jen do doby než jsem babí přesvědčila, že to jinak prostě nejde. No a dočkala jsem se pak i pochvaly, že jsem dobře, levně a šikovně vše nakoupila. :slight_smile:
14. únor 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: máš naprostou pravdu, člověku je hned veseleji, když ví, že je všechno v pořádku :slight_smile: No tak to je šílené, že s tím nemůžeš nic dělat, tak ti přeji hlvně hodně sil, aby jsi ty bolesti vydržela a aby byly co nejmenší :wink: No taky jsem se divila, co vše jde u těch našich drobečků zjistit, aniž bychom je měli v náručí :slight_smile: No jelikož se mnoha mým kamarádkám stal omyl, který jim tvrdili doktoři, tak jsem přesvědčena, že bude lepší se nechat překvapit a tak se s manželem těšíme o to více :slight_smile: Ano čekáme první miminko a už se nemůžeme dočkat :slight_smile: jen mám obavy, jeslti budu všechno zvládat a jestli dokážeme to Zlatíčko správně vychovat. Teda ty už máš dvě děti. Tak to už víš, co tě čeká :slight_smile: a kolik je tvým dětičkám? :slight_smile: No my máme taky už dost věcí koupených, ale ještě nám dost chybí, no prakticky jedno z hlavních :slight_smile: postýlka, máme ji sice už vybranou, ale chybí tam zajet a dovoz, neboť k tomu chceme koupit i pokojíček :slight_smile: Jinak nemáme koupené plínky a nějaké věci do porodnice. Věcičky už máme taky nakoupené, vyprané a vyžehlené :slight_smile:.........bylo to krásné vidět tak malé věcičky na sušáku :slight_smile: a ty jsi vdaná?
14. únor 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Jsi moc hodná, děkuji za podporu :slight_smile: Tyjo nestraš, že se stává často omyl :grinning: Já mám nakoupeno většinou do růžova :grinning: V pondělí mi v poradně bude dělat i ultrazvuk tak jsem zvědavá jestli je tam pořád vidět ta fifinka :grinning: Nojo tak první mimííí to bude milášek všemi milován a obdivován :dizzy_face: že? A obavy z výchovy hoď za hlavu prosím tě..Řiď se srdíčkem ne enciklopéédiííí :grinning: a uvidíš, že ze Zlatíčka bude to nejšťastnější dítko :slight_smile: To máš pravdu, že už vím co mě asi tak čeká jenže každé dítko je jiné a tak se spíš mohu jen domnívat :grinning: co že bude tentokrát. Mojim chlapečkům je 9 a 12 let :slight_smile: Mám je z prvního manželství. teď jsem rok a půl vdaná po druhé a tentokrát šťastně :slight_smile: No a výbavičku máš tak nějak celkem taky v cajku :slight_smile: Auuu zrovna do mě naše sluníčko žďuchá až to bolí..je to divoška :grinning: No a japa jsi na tom ty s váhovým přírůstkem? Ani nevím jestli jsi už odpovídala :grinning:
14. únor 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja my jsme kupovali kočárek taky kolem Vánoc, ale mám ho u babičky právě kvůli pověře :slight_smile: Jinak všechny ostatní věci máme doma.... ještě něco nám chybí, ale většinu už máme... :wink:
15. únor 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu no já taky chtěla, že ho koupíme a dáme k rodičům. Jenže oni, že nee, že jsou pověrčivý. U nich by ale být přeci mohl ne? Vím, že nemá být doma.Hmm tak asi si ho v tom březnu necháme poslat a basta :grinning:
15. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja My sme mali kociarik u prveho normalne doma asi 2 mesiace (v obyvacke), aspon "vysmradol" z tej novoty (smrdel ako cinske boty :grinning: ). Na povery neverim, ja som v tomto hrozny skeptik, realista a praktik. :sunglasses:
15. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slunickomaja a kam ten kočár máš asi dát? Pronajmout si skladovací prostory jen z pověry??? Trošku přitažené za vlasy. Klidně bych ho měla doma ve sklepě :angry:
15. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:slight_smile: Neni za co děkovat :slight_smile: .......No u většiny mých kamarádek se spletli i z plodové vody a některým to tvrdili až do porodu. Ale na teď jedna měla porodit holčičku a má ji :slight_smile: .......no ono je to individuální, řekla bych :grinning: .......ale jestli máš mít holčičku, tak to určitě bude :slight_smile: u holčiček se nesplatou tak často jako u chlapečků. No všichni se na něj moc těšíme, ale na druhou stranu se bojím, aby nebylo rozmazlené, neboť v naší rodině už dlouho nebylo miminko :slight_smile: Děkuji za radu ohledně výchovy, hodně jsi mě uklidnila :slight_smile: No to je asi pravda, že každé děťáko jde na svět podle svého :grinning: Jeee tak to už jsou školáci :slight_smile: určitě se musí hodně těšit na sestřičku :slight_smile:Tak to je dobře, že jsi šťastná......ono to někdy na poprvé nevyjde a svět se kvůli tomu nezboří.....Když jsi šťastná ty, tak je šťastná celá rodina :slight_smile: Moc Ti přeji, aby vám to vydrželo navěky :wink: Jinak já jsem taky vdaná rok a půl :slight_smile: .....Mě taky Zlatíčko docela dost kope a často se převaluje :slight_smile: je to krásné a uvažuji nad tím, že mi to potom bude i chybět :slight_smile: No já jsem tu delší dobu nebyla, takže nemám příspěvky v poslední době. No zrovna včera jsem byla na vyšetření takže mám nahoře 7 kilo a říkám si jestli to není málo. Já jsem v prvním trimestru ještě zhubla, neboť jsem často zvracela a po tom zhubnutí jsem přebrala 10 kilo, ale ten přírůstek se počítá s váhou před otěhotněním a podle toho jsem přibrala těch 7 kg. A navíc jsem nenabyla snad nikde než na tom bříšku :grinning: takže ani neví, kde těch 7 kg je :grinning: No jak to máš ty s váhou?
15. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím tady děbatu na téma kočárek, tak se taky přidám, jestli můžu :slight_smile: My jsme kupovali kočárek před Vánocemi a máme ho schovaný u babičky kvůli pověrám. Já si myslím, že když kočárek není doma tak je to v pořádku. Je přece jen lepší, aby nebyl načichlý novotou. Jinak ono jde v některých obchodech se domluvit, že si ho koupíte a ten kočárek si vyzvednete po porodu. A slyšela jsem, že se nemá stavět postýlka, dokud miminko není na světě.....Co si o tom myslíte vy? :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak o postýlce jsem nic neslyšela, ale asi jí postavíme před porodem... :wink:
15. únor 2012 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta také jsem neslyšela, ale je fakt, že se podobnými "informacemi" řídím minimálně :grinning:
Rozhodně postýlky rozdělám, abych tam pak nemusela šachovat s uzlíky v ruce.
15. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta Ahoj :slight_smile: Tak co se týče postýlky tu neřeším.Postavíme ji koncem března nebo začátkem dubna. O pověrách týkajících se postýlky nic nevím.Podle mne není nad to mít vše nachystané ještě než se mimí narodí, protože pak budeme myšlenkami jinde :grinning:
15. únor 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta No já nevím, ale fifinka je přeci fifinka :grinning: Nic tam vážně navíc nebylo..žádnej pindík ani luličky :grinning: A dva pindíky jsem už na ultrazvuku viděla, když jsem čekala synáčky :grinning: Tak věřím, že to ta holčička bude :slight_smile: JInak bát se, že bude vaše mimí rozmazlené..je zbytečné..bude :grinning: to je normální. Buď ráda, že bude milováno :slight_smile: Jasan klucí se na holčičku moc těší, prý to budou její ochránci. Sami mi odpočítávají týdny do porodu jak se nemůžou dočkat :grinning: a hrabou se v těch pidi věcičkách..a šišlaj u toho jak je to mališkatýýý a kláásnýýý :grinning: To máš naprostou pravdu, že když je šťastná maminka jsou šťastné i dětičky a celá rodina. A víš jak jsem šťastná, když mi sami řeknou, že teď mají toho nejhodnějšího tatínka na světě? To je pro mne to nejkrásnější ujištění, že vše je tak já má být. Ty taky vdaná tak jak já? Supééér :slight_smile: No já si vzpomínám, že mi to přišlo divné po porodu, že už v necítím nic se hýbat v bříšku :grinning: A teď když pár hodin o sobě nedá vědět jsem nervozní a mluvím na ní a ťukám na bříško..co jako je s ní, že mě nezlobí? :grinning: Tak to jsi moc nepřibrala..se máš..já 13kg:grinning: a nemám to jen v bříšku.. :grinning: a to se nepřejídám fakt. Prostě to tak mám..my všechny sestry tak nějak víc,ale já z nich pořád nejmíň :grinning:
15. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta Vzhladom na to, ze sme potrebovali otestovat, ci postielka bude "provozuschopna" (je este po manzelovi), tak sme ju stavali s dostatocnym predstihom. Ale inak je to kazdeho vec. Ked ma nastavajuci tatinek cas, tak ju moze postavit, ked bude mamina v porodnici. Kazdopadne ale ja som si chcela postielku "nacancat" podla seba, manzel ani riadne nevedel, co je a nie je pokupene a co k comu patri (a asi by si na to ani netrufol, lebo by sa bal, ze tie veci do postielky sam adekvatne nezladi a este by som bola nespokojna :grinning:
15. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae Přesně tak :grinning: Naprosto výstižnééé :grinning:
15. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek máme doma a postýlku postavíme na začátku dubna.....mám navíc jen 4kg a jen pupík
15. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 Bezva tak ty máš vyřešeno :grinning: A ty kila navíc...nooo to koukám :slight_smile: se prostě máš :slight_smile:
16. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Jeej, ze navrch len 4 kg...mam pocit, ze tolko mi vazi tak jedno stehno momentalne... :grinning:
16. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja děsně se doma nudím,většinu věcí jsem si ušila,teď ještě blbnu s kočárem na zahradu,ať nemusím s novým a dceři šiju šaty na léto, je to složité,když ti není dobře,tak toho moc neuděláš,mě se ale osvědčil hlavně pohyb i když to nejde tak se pořád snažit aspoň trošku
16. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 To jsi moc šikovná, že si sama ušiješ. To já jen zašívám a opravuju :grinning: ale jen drobnosti na velké věci mám šikovnou paní. Já se ani nenudím. Dopoledne si trochu pomalinku poklidím a uvařím - tedy podle toho jak se cítím-, čtu si jsem na netu a pak přijdou miláčkové ze školy a věnuji se jim.Pak dorazí manžílek a je doma veselo ještě víc :slight_smile: Teď ho mám tedy v nemocnici a tak se snažím vše nějak zvládat sama a zatím v poho. Klucí opravdu pomáhají jak se dá a to je obrovská pomoc! Miláčkové moji šikovní. :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek