• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
no tak to jsou chlapi šikovní, copak je tvemu muži, nějak jsem to nezaznamenala,jestli jsi to psala.Moje dcera má teď prázdniny a pořád dopisuje školu, ale pouklízely jsme a teď tu mám hromadu prádla na žehlení a jdu dělat roštěnky na oběd a dušenou mrkev,je to složité, drž se :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Děkuji, no říkala mi to jedna kamarádka, a nikde jinde jsem to neslyšela, tak mě to zarazilo :grinning:
17. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova No asi ji taky postavíme s předstihem.....připadalo mi to trochu zvláštní, tak proto jsem se zeptala, na vaše názory :slight_smile: Jinak děkuji :slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No ohledně té postýlky jsem byla dost zaražená, neboť mi to tvrdí jen jedna kamarádka, tak jsem se zeptala :slight_smile: a přesně to je můj názor, všechno se přece nemůže chystat až se miminko narodí, potom bude potřeba se věnovat hlavně miminku a ne sestavovat nábytek :grinning: No tak to bude určitě holčika, když už mám chlapečky :slight_smile: No z rozmazlených dětí jse na větvi, takže mám z toho hroznou obavu, ale asi máš naprostou pravdu, že se tomu nevyhneme :slight_smile: Tak to je krásné, že z toho mají kluci takovou radost :slight_smile: To tě musí hrozně moc naplňovat :slight_smile: No to věřím, žena na světě snad ani nemůže být šťastnější, když má na světe krásné a zdravé děti a hodného manžela, který je jí vždy oporou :slight_smile: Jsem moc ráda, že máš tak skvělou rodinku :slight_smile: No vdávala jsem se 14.8. 2010 :slight_smile: No tak to moje Zlatíčko o sobě dává vědět možná i několikrát do hodiny, až mě to zaráží, jeslti to není moc často :grinning:......ale strašně mě to zahřeje u srdíčka, když na sebe začně upozorňovat :slight_smile:, ale tak to je normální přírůstek :slight_smile: a po porodu to stejně zhodíš a taky něco váží maličká, takže 13 kg je normální :wink: a i tak je jedno, jak vypadáš, neboť tvoje rodinka tě má ráda takovou jaká jsi a nezáleží na tom kolik přibereš a nebo zhubneš :slight_smile: Mají tě rádi pro to, jaká jsi :wink:
17. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae Ahojky nad tím jsem také uvažoval, že sestavit ji bude umět, ale nebude chudák vědět, co do ní dát a jak ji nachystat :grinning:......takže ji asi taky postavíme předem. Navíc k tomu budeme kupovat i pokojíček, takže to sestavíme najednou :slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 Ahojky :slight_smile: my máme kočárek koupený, ale je u babičky. No a postýlku máme už vybranou a tak jsem chtěla vědět, jestli ji budete sestavovat před porodem :slight_smile: tak my ji taky postavíme asi před porodem, ať toho není potom moc :slight_smile: Jeeee tak to jsi taky nepřibrala moc :slight_smile: A víš, co budeš mít za Zlatíčko ? :slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Děkuji za podporu :slight_smile: Manžílek je v nemocnici na kapačkách, má nemocnou páteř bohužel nevyléčitelně. Ale je v pohodě a my sním :slight_smile: Tady mají prázdniny už za sebou..tedy ty pololetní jednodenní. Jarní budou až v březnu. S tím prádlem to znám. Poslední dobou se mi to dost kupí a já se k tomu musím nutit :confounded: Dnes jsem vyčistila autosedačku pro mimí tak mám radost :grinning: Až přijede manžílek z nemocnice tak dokoupíme poslední věci pro malou. Se těšííím. Jen musím být fit, abych mohla sním :slight_smile:
17. únor 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Tedy tvoje písmenka mě vždy tak zahřejí, děkujiii :slight_smile: Tak to máme stejně s pohledem na rozmazlené děti :grinning: a věř, že dasi díky tomu moji klucí rozmazlení nejsou. Naopak všichni kdo je znají nebo je poznají tak je chválí jak jsou slušně vychovaní a jak jsou hodní :dizzy_face: Ani nevím , šlo to přirozeně a nemám pocit, že bych něco dělala na sílu. Takže se toho neboj ju? :slight_smile: To víš, že já jsem šťastná za to, že mám tak báječnou rodinku. Opravdu to beru jako dar a vážím si toho, že je všechny mám.V životě jsem prošla už všemožnou bolestí a asi díky tomu jsem teď tam kde jsem :slight_smile: Jojo to pro všechny doma jsem ta nejkrásnější maminka jak oni říkají :slight_smile: a já jim to věřím. Kila navíc k tomu prostě patří :grinning:
17. únor 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky stává se vám, že máte bolení v podbříšku jako když máte dostat menstruaci? Mě to dokonce v noci dokonce probudilo..přestalo to ale jak jsem se otočila na druhý bok. Občas mě to trochu tak zabolí i přes den, ale je to jen krátce. Jsem zvědavá co na to doktor v pondělí řekne.
17. únor 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Ano, mavam take bolesti. Posledne dva dni k tomu brucho ako kamen... uf, ubieha to veru pomaly. Idem na kontrolu az na konci tyzdna, tak uvidime. Ale uz mam dost utlacene pluca aj zaludok, no same "radosti". To uz mas asi tych standardnych poslickov.
18. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Mivam taky, zacaly mi mnohem driv, ted uz mam pocit, ze me boli vsechno a porad, v noci se mi spatne spi a to jsem o 3 tydny pozadu za tebou.
18. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Sme na tom rovnako, mna tiez uz boli vsetko. Ako som sa kedysi tesila, ze idem spat vecer zaroven so synom a pekne sa vyspim doruzova, akonahle sa zotmie, uz si vravim, nech je rano :slight_smile: Dnes som sa budila kazdu chvilu, bud na tvrde brucho, alebo na bolesti krizov, panvovych kosti a novy hit aj bolenie bedrovych klbov (kycle) a utlacene pluca. Chcem mimino donosit, ale dni sa strasne vlecu a je to fakt opruz. Drzim tebe aj ostatnym palce, nech to zdarne doklepeme!
18. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme to už nějak s lumpinkou vyřešily, ona spí celý den,takže se dospávám když spí ona pěkně do 9h, jinak je pořád hlavičkou nahoru nebo dělá kotrmelce takže........vydržte všichni,je to už za pár :slight_smile:
18. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky moc dk za info. Je mi hned lépe, že ty bolesti nemám sama. Nemůžu se dočkat pondělka až mi doktor poví co a jak. A uvidím to naše milované sluníčkooo :slight_smile: Všem přeji pohodový večer :slight_smile:
18. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj mamulky :slight_smile: Tak jak se máte? Nikde nikdo... Já byla dnes v poradně a vše je v pořádku :slight_smile: hrdlo prý drží a ty bolesti jsou poslíčci. Malá byla na ultrazvuku kouzelná :slight_smile: má tvářičky naducané a váží 1765 gramůůů :grinning: V 36.tt mě předá do péče porodnice tak budu docházet tam. Domluví se tam i termín císaře. Jsem moc ráda, že se nic neděje a vše je jak má být :wink: A co vy? Kdo ještě měl dnes poradnu? :slight_smile:
20. únor 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja krásná váha, my měli na uz v 30+5 1930 gramů a odpovídali jsme 32+3 :slight_smile: to my budeme mít buřtíka :grinning:
20. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slunickomaja Není vůbec za co děkovat :slight_smile: Tak to můžeš být na se i děti pyšná :slight_smile: DĚKUJI doufám, že to zvládnu, tak jako ty :slight_smile: To je dobře, že si toho vážíš, na světě je dnes už hodně málo lidí, kteří si váží toho, co mají. Většina si neustále stěžuje na to, co nemá a to je dost smutné. Jak se říká všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile: Vše, co se v životě přihodí, má svůj význam :slight_smile: To je dobře, že tě tak podporují :slight_smile: Vždyť jsi přibrala úplnou normu :slight_smile: ten tvůj přírlstek je úplně normální :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megy Jůůů tak to budete mít buclaté miminko :slight_smile: Hodně zdravíčka Vám oběma :slight_smile:
20. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Máš naprostou pravdu. Taky jsem toho názoru :slight_smile:
20. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam kontrolu az na konci tyzdna, ale od vikendu mi je zase horsie, brucho ako kamen a riadne tlaky - neviem, ci sa mimi snazi otocit do spravnej polohy a nejde mu to, alebo co, ale dnes som mala pocit, ze mi pri kazdom kroku vypadne... zase o dost vyrastol, lebo mam kožu na bruchu napnutu na maximum a nemozem sa ani poriadne vystriet. Minuly tyzden uz som vsetko brala optimisticky, ale teraz mam zase naladu na bode mrazu. Drzim vam vsetkym palce, nech sa mate len a len dobre. Mam pocit, ze aj my budeme mat riadneho "burtika", ako
@megy - potom sem napisem vahovy odhad.
20. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae to napínání bříška mám tak dvakrát v týdnu - pocit, že praskne snad vše. neměj náladu na bodu mrazu, ono se to zase zlepší - hezky se vyspíš a ráno bude o něco lépe :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Držím ti pěstičky ať je vše v pořádku !!! :slight_smile: Odpočívej jak jen to jde. A buď statečná optimistka :grinning:
20. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Uplne te chapu, jsem tvrda snad uz cely den a budi me to i v noci, ale to je i s bolesti, takze zrejme poslicci, takze se nevyspim uz vubec. Pece o malou je pro me nadlidsky vykon, i kdyz je hodna, ale ted ma zrovna kasel, tak je to horsi. Tahne se to jak tejden pred vyplatou, vubec to neutika. A bohuzel z minula vim, ze to bude jen horsi. Takze ja se omlouvam, ale me to uz leze krkem :slight_smile:
20. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica Tvrdne Ti břicho celý den? mně právě tvrdne taky několikrát denně, přijde mi to často, nevim, jestli je to normální, ale zatim teda aspoň nebolí... tak snad ještě vydržíme...
21. únor 2012 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Veru, mě také tvrdne, +- každých 70-80 minut. Doufám, že dlouho vydržíme všichni pohromadě.
21. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova taky teda docela často, řekl Ti na to něco doktor? já beru magnesium 3x2 denně, piju magnesii a stejně... musíme ještě vydržet!!!
21. únor 2012 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu mudra řiká jen klidový režim, magneisum mám 4x2 denně, zatím to drží čípek, tak doufám, že tomu tak zůstane ještě alespoň do konce března. Přeci jen mám dvě a každý týden pro ty drobky je znát.
21. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova pokud se nazačínáš otvírat, tak je to dobrý... držím palce, to je jasný, čím déle tam vydrží, tím líp :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica @verusberu Ja som skutocne pri prvom tehotenstve netusila, co je to tvrdnutie brucha. Mne teraz netvrdne v nejakych intervaloch, proste su dni, kedy sa rano zobudim s uplne tvrdym bruchom a tak je to az do vecera, niekedy aj v noci. Ine dni to je v pohode. Inak beriem magnezko 3x denne 1 tabletu - je to 1500 mg, ale vlastne vyuzitelna forma z toho je nejakych 150 mg (MAGNESII LACTICI 0.5 tbl.). @zvalentova - ake mnoztvo beries ty?
21. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae magneisum mám 4x2 denně
21. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek