• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahojky holky, no já tvrdnutí nemám a jelikož jsem poprvé těhotná, tak snad ani nevím, co to vše obnáší. Párkrát do týdne mám akorát takové pnutí, že mám pocit, že mi bříško praskne :grinning: a párkrát jsem měla v bříšku takové křeče, které za pár minut přešly, ale jinak nemám skoro žádné bolesti. Tak se vás budu snažit aspoň povzbudit a držím vám všem palečky, ať to vydržíte a vše prožíváte s úsměvem, i když to někdy není tak snadné:slight_smile: Asi vám to nepomůže, ale pokaždé když mám nějaké bolesti, tak se zasměji a řeknu, že si to mé Zlatíčko dělá místečko a hned je mi lépe :slight_smile: Podle toho, co jsem slyšela, tak tvrdnutí bříška neznamená vždy předčasný porod, takže se hlavně nebojte a berte to tak, že se tím vaše tělo připravuje na porodní bolesti. Hlavu vzůru maminky, vždyť už se nám to krátí a kdo ví, jestli nám to potom dokonce nebude chybět. Všem přeji krásné dny s úsměvem na tváři :slight_smile:
21. únor 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta Dakujeme :wink:
22. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Já jsem ještě minulý týden taky psala do jiné diskuse, že bych to tvrdnutí vlastně ani nepoznala. Ale když to před pár dny začalo, tak mi bylo jasné, že je to "ono". Břicho mi teď občas na pár vteřin zatuhne, většinou během chůze nebo nějaké námahy. V této době už je to ale normální, pan doktor mi říkal, že by to jen nemělo být příliš často za den.
22. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Já jsem se právě na to taky ptala hodně maminek, jestli to jde vůbec poznat a každá mi řekla, že to každá maminka pozná. No mi zatím netvrdne. Zrovna do mě to moje Zlatíčko šťouchá :slight_smile: Jediné co mám, tak když mám přes den více aktivity, tak mě pobolívá kolem pupíku a bříško je dost napnuté. A je to tvrdnutí bolestivé? Taky mi říkal doktor, že v tomto období těhotenství je to časté a že se toho nemusíme nijak obávat, pokud se neotvírají porodní cesty :slight_smile: Hlavně na sebe dávej pozor a nepřemáhej se :slight_smile: A ty čekáš první miminko?
22. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Je to pocit, jako bych měla zatnuté břišní svaly, třeba při posilování. A nebolí to vůbec:slight_smile:
Čekám první miminko, tak je to všechno nové:slight_smile:
23. únor 2012 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady nová. Taky budu rodit v dubnu tak jsem se chtěla připojit. Chtěla jsem se zeptat zda některá nebudete náhodou rodit v Motole?
23. únor 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11gabi11 vítáme tě tady. :slight_smile:
O Motole jsem uvažovala, ale díky plánované odstávce jsem to změnila na Apolináře.
23. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a kdy je tam ta plánovaná odstávka.
23. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na půlku dubna, jukni na web
23. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no tak to doufám že neporodím do 21.4. To jako kdyby to na mě přišlo dřív tak budu muset rychle shánět nějakou nemocnici?
23. únor 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, můžeme se přidat? Termín 28.4.2012 :slight_smile:
Už se to krátí.. nebudete některá rodit v porodnici v Hořovicích?
23. únor 2012 v 17:43  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maty1120 Ahoj já mám termín 30.4. a taky jsem uvažovala o Hořovicích. Kamarádka tam rodila a byla spokojená. Já jsem registrovaná v Motole.
23. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11gabi11 Ahoj Gabi, taky jsem právě slyšela většinou na Hořovice chválu, tak jsem rozhodnuta :slight_smile: tak se tam třeba nakonec potkáme :slight_smile: Co ultrazvuky, jste v pořádku? My jsme malinkatý, ale dnes jsme byli v Motole na vyšetření průtoků a je vše v pořádku, jen budeme víc hlídaný, jak rosteme...
23. únor 2012 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maty1120 Já jsem registrovaná v Motole tak jestli neporodím předčasně (jak jsem se dozvěděla před chvílí mají tam do 21.4 odstávku) tak budu rodit v Motole, mám to kousek od baráku. My jsme doteď úplně v pořádku. Na ultrazvuk jdu v pondělí.
23. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že jste v pořádku.. já doufám, že taky budeme a malá hezky poroste... 4.3. nastupuju na mateřskou, tak už budeme hezky odpočívat :wink:
23. únor 2012 v 18:15  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maty1120 Neboj určitě vše bude v pořádku. Já nastupuju 5.3. tak to máme stejné. Už se docela těším. Ještě doma skoro nemám nic zařízené tak budu muset začít.
23. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Jo ? Tak to je možné, že mi občas taky tvrdne, ale netrvá to dlouho, maximálně dvě minuty. No já jsem taky poprvé těhotná, takže si všechno užívám a ani pořádně nevím, co je a není v normě :D A copak budeš mít holčičku a nebo chlapečka? :slight_smile:
23. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11gabi11 Ahojky vítám Tě mezi námi :slight_smile: A jaké Zlatíčko u tebe roste v bříšku a odkud přesně jsi? :slight_smile:
23. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maty1120 Ahojky i tebe tady vítám :slight_smile: Neboj určitě tvé Zlatíčko bude v pořádku a to, že je trošku menší vůbec nevadí :slight_smile: do porodu se může ještě hdoně změnit a nakonec může patřit mezi ty větší miminka :slight_smile: Kamarádce řekl doktor v 8 měsíci, že miminko málo váží a je malé a tak začala pít plnotučné mléko a jedla plnotučné jídla a nakonec v 9 měsíci porodila 5 kilového chlapečka. :slight_smile: Takže se hlavně nestresuj a věř, že všechno dobře dopadne. Budu ti držet palečky. :slight_smile: A jaké Zlatíčko máš v bříšku? :slight_smile:
23. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky :slight_smile: Tak konečně mám manžílka z nemocnice doma a zas jsme celá rodinka po hromadě :slight_smile: To zas budu víc spát :grinning: Naše sluníčko normálně jak začala hupsat v bříšku když jsem vítala tatínka doma :slight_smile: asi měla stejnou radost jako jááá :slight_smile: A jak se vám těhulkuje? Lepší? Však to uteče a budeme se mazlinkovat s těma lásečkama :dizzy_face:
23. únor 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta To nevím, chceme se nechat překvapit:slight_smile:
23. únor 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Jeee tak to jsem ráda :slight_smile: Jsi totiž první, která se chce nechat překvapit :slight_smile: My se totiž taky chceme nechat překvapit :slight_smile:. Doufám, že dáš potom vědět, jaké sluníčko se vám narodilo :slight_smile: A už máte vybraná jména? :slight_smile:
24. únor 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta My jsme si to původně chtěli nechat říct, ale na poslední chvíli jsme se rozhodli, že to vlastně nepotřebujeme vědět a raději si to necháme jako překvapení:slight_smile: Jména už předběžně vybraná máme, ale ještě si nejsme 100% jistí...
24. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, můžu se přidat? Mám TP 12.4. Jsem z Klášterce nad Ohří a čekám první mimi :slight_smile:
24. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ja taky neviiiiiiiim :D Ovsem podle toho, jak vypadam, to bude urcite holka, desne krasna :D
24. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelax
@11gabi11
@maty1120 Ahojky, tak vítám nové maminky :wink: Já mám termín 19.4., čekáme chlapečka Dominika... :slight_smile: Mám trochu problémy s tvrdnutím břicha, jinak je u nás vše ok... Budu rodit na Kladně, ale v Hořovicích nedávno rodila kolegyně a myslím, že byla spokojená...tuhle porodnici si většinou mamky chválí... Nebála bych se tam rodit
24. únor 2012 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky "sluzobne starsie", aj nove. Ja som dnes po kontrole v poradni spokojnejsia, vsetko je v uplnom poriadku, mimino je ukazkovo napolohovane a ma nieco vyse 2 kg. Prajem vam vsetkym pekny vikend :slight_smile:
@slunickomaja som rada, ze mas uz manzela doma, ono je to naozaj fajn mat niekoho po boku, uz len pre ten pocit...
24. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nae Gratuluji k úspěšné kontrole v poradně :slight_smile: Tyjo tak přes dvě kila? Jůůů tak to je krásnýýý :slight_smile: Krásný víkend i tobě :dizzy_face:
24. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vítám všechny nově příchozí maminky :slight_smile: a všem Vám přeji krásný a pohodový víkend :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek