• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@veronnica A jak vypadáš? To mě zajímá, protože mně těhotenství až překvapivě svědčí - zdravé vlasy, nehty, pleť. Přibrala jsem sice už hodně, ale naštěstí to tak nepůsobí. To znamená, že to bude holka nebo kluk? Já si celou dobu pocitově myslím, že kluk, ale podle 4D ultrazvuku se mi to miminko zdálo tak krásné, že jsem si říkala, že je to asi spíš holčička:slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem bleda, vypadam unavene a kolem nosu a pusy mam vyrazku, vypadam jako po poradny angine, vlasy mam zplihly a svoje normalne dlouhy rasy jen takovy divny rosti :slight_smile: Pritel si to sice nedovoli, ale moje mamka mi rika porad, ze vypadam desne :D
24. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jsme na tom podobně :slight_smile: mě navíc při těhu vypadalo spousta vlasů :-/, díky nasazené vyšší dávce na štítnou žlázu se to stabilizovalo a dnes se cítím absolutně neschopná,
24. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj čekáme holčičku podle pana doktora. Jsem z Prahy a bydlím u Motola. Tak jsem se zaregistrovala právě tam. Tak jsem zjišťovala jestli nemáte některá zkušenost.
24. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Tak to je hezké. My jsme se rozhodli od začátku, že si to necháme jako překvapení a že si to u toho prvního miminka pořádně užijeme :slight_smile: A nad jakými jmény uvažujete? :slight_smile:

@angelax Ahojky vítám Tě mezi námi :slight_smile: Já jsem z Rychvaldu a TP mám 22.4. :slight_smile: Taky čekám první miminko :slight_smile: A jak prožíváš těhulkování? A víš, co nosíš pod svým srdíčkem? :slight_smile:

@veronnica :grinning: :grinning: :grinning: no tak je fajn, že to můžeš aspoň tak zhodnotit. U mě je to opravdu tak na půl podle toho, co se to všechno říká a jak to jde poznat. :slight_smile:

@nae Ahojky jsem moc ráda, že kontrola dopadla v pořádku :slight_smile: No tak to můžeš být klidná :slight_smile: Jeee to máte krásnou váhu :slight_smile: no jdu na kontrolu až za dva týdny :slight_smile: a už se nemůžu dočkat :slight_smile: A ty čekáš jaké Zlatíčko? :slight_smile: JInak přeji i TOBĚ NÁDHERNÝ VÍKEND :slight_smile:
25. únor 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krásné :slight_smile: Já jsem z Rychvaldu a chtěla bych rodit v Ostravě ve Vítkovicích, ale ještě jsem se tam neregistrovala, tak doufám, že už není pozdě :slight_smile: No a jak jsi na tom s výbavičkou? A jak probíhá těhotenství? :slight_smile:

@veronnica No já mám taky virážky a jsem bledá a začaly mi více padat vlasy, ale kkoho potkám, tak mi říká, že budu mít chlapečka, že jsem pěkná :D :D :D takže nevím :D No tak tvoje mamča se nebojí úpřímnosti :D
25. únor 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11gabi11 Tak to je krásné Já jsem z Rychvaldu a chtěla bych rodit v Ostravě ve Vítkovicích, ale ještě jsem se tam neregistrovala, tak doufám, že už není pozdě No a jak jsi na tom s výbavičkou? A jak probíhá těhotenství? :slight_smile:
25. únor 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta ahoj, nerada tady vpadávám, jsem přímo z ostravy, pracuji ve vítkovicích, ale rodit budu na fifejdách, které mám blíže. pokud vím, registrace u nás není nutná.
25. únor 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj, ve 24. tt mi pan doktor řekl, že to bude určitě holčička, ale když jsem byla teď ve 32. tt na UZ, tak mi jiný dr. řekl, že to možná bude chlapeček, takže nevím :grinning: Ovšem výbavičku mám z velké části růžovou, protože ten první dr. si byl dost jistý.....
25. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta My cakame na 100% chlapca, na ultrazvuku som to poznala aj ja - laik, kedze prave sedel na sonde - bolo to vidno poriadne, cely tata :grinning:
25. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica Vies co, to je mozno len subjektivne, ako sa vidis - ja som si od zaciatku myslela, ze urcite cakame holku. Pripadam si neforemne, splihle, vsetko je ovisnute, plet sice ako tak dobra, ale inak teda ziadna nadhera. Este k tomu nosim na von manzelove gate aj bundu, lebo svoje tehotenske mam len take tenke a uz sa mi neoplatilo si kupovat nove, s bundou detto, takze skutocne kraaaasna nevidana :wink: Ale manzel od zaciatku vravel, ze mi to slusalo, a ze mam pekne brusko apod. No ale otazka - dovolil by si niekto povedat - jej, tebe to ale neslusi? Dnes si obzvlast seredna :grinning:
25. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Jeeee tak to je moc fajn :slight_smile:....já nevěděla, že tady je nějaká maminka z Ostravy :slight_smile: Tak je super :slight_smile: Je tak to ti moc děkuji :slight_smile: Chceme se tam jít podívat následující týden :slight_smile: Nedávno u vás rodila kamarádka a říkala, že to bylo super a že sestřičky byly moc příjemné, akorát jí prý moc neporadily s kojením. Ale byla moc spokojená :slight_smile: A kde v Ostravě bydlíš? :slight_smile:

@angelax :D aaaa tak i proto se chceme nechat překvapit, takto budeme to překvapení čekat :slight_smile: A copak by jsi chtěla spíše ty? :slight_smile:

@nae :D :D tak to je krásné gratuluji :slight_smile: No já jsem se pokaždé dívala na ten ultrazvuk a nepoznala bych ani kdyby mi to ukazovali :D :D :D A jaké máte jméno pro synečka? :slight_smile:
25. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta na fifejdách :slight_smile: s tím kojením máš pravdu, a to mám spíš potvrzeno od známých.
25. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj, děkuji za podporu, taky věřím, že bude vše v pořádku :slight_smile: Čekáme holčičku a už se nemůžeme dočkat :wink: 4.3. nastupuji mateřskou, tak už budeme odpočívat a snad i pěkně růst :wink:
Přeji krásný zbytek víkendu
25. únor 2012 ve 22:22  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy No tak to máš nemocnici asi hodně blízko :slight_smile: To máš fajné :slight_smile: No mám z toho trošku strach, neboť je prý těžká ta technika, ale tak snad to zvládnu :slight_smile: A to je tvé první těhu? :slight_smile:

@maty1120 Děkuji :slight_smile: No to mi povídej ..... my se taky nemůžeme dočkat, ale už je to za dveřmi :wink: No vidíš, tak teď bude už všechno bez jakéhokoliv stresu, hlavní je pravidelně papat :slight_smile: Tak hlavně, ať ti utíkájí ty pracovní dny rychle :slight_smile: Dávej na sebe pozor :slight_smile:
26. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jj, první. v mém exmanželství jsem měla tzv. chemické těhu, co se neudrželo, takže tohle je mé první a nééé poslední.
mám to super blízko - 15 minut chůzí k porodnici. když jsem řekla, že půjdu pěšo, tak rodina málem dostala šok. :grinning: já jsem taky zvědavá, jak to zvládnu, mám problémy s rychlejším dýcháním a k tomu zkrácené hrudní svaly a křivou hrudní páteř, tak snad to bude o.k. - věřím, že jo. a věřím, že všechny to krásně zvládneme. :grinning:
26. únor 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak co je tady nového?nějak se nám to blíží,co? :grinning:
26. únor 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megy Tak to ti moc gratuluji :slight_smile: určitě musíš být štěstím bez sebe :slight_smile: No jinak, taky doufám, že to není mé poslední těhotenství :D No a teď jsi vdaná? Teda tak to je perfektní, že to máš takový kousek :slight_smile: Aspoň nebudeš tolik ve stresu. No tak to se tvé rodince nedivím :D Určitě to všechny zvládneme :slight_smile:

@sylvka Ahojky :slight_smile: No mi to utíká jako voda. Jsem zvědavá, kterou to chytne první :D Jak probíhá tvé těhulkování? :slight_smile:
26. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jsem rozvedená, žiji s novým přítelem, se kterým jsme v březnu 2 roky :slight_smile: jsem šťastná - prošli jsme si společně peklem, ale to je za námi. poznali jsme se na stejném pracovišti - on benjamínek dr., já zkušená sestřička - taková nemocničí romance :grinning:
no ve stresu budu i tak, až to přijde, při mém štěstí bude sloužit.
a co ty?? co to bude a jak se bude jmenovat??
26. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,proč je nutná registrace do porodnice? to je nějaká novinka??v pá jsem byla v poradně......máte někdo zkušenosti s akupunkturou v těhu?mimi jse mělastále hlavou nahoru a tak mi dr. aplikoval jehličky,ale natékají mi děsně nohy ame bobek se asi otočil........bylo mi blbě,jo a jěště mám málo železa.....další prášky....fuj
26. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 klid, registrace je nutná jen v Praze, možná v Brně. Jinak nikde.
26. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem taky jedna z Vas,maminek v dubnu.Ja uz si uzivam domaciho prostredi,protoze dobiram dovolenou na letosni rok a oficialne 1.3. nastupuji na MD,ale vzhledem k tomu,ze je ted se mnou i nas maly rarach,tak se o klidu neda mluvit :slight_smile:
@jitulik4 O registraci do porodnice nic nevim,pravdou je ,ze pocty porodu klesaji a hlavne v mensich porodnicich neni nutne se vubec registrovat,snad jen ve velkych a jeste k tomu prazskych nemocnicich.Zalezi,kde chces rodit,ja to mam jednoduche,budu rodit ve "sve domovske" porodnici,kde veskery personal znam,jsou to totiz moji kolegove :wink: A mimochodem,ja nesnasim jakekoliv tablety v tehotenstvi,zadne vitaminy,zelezo a tak podobne,takze si zelezo musim aplikovat nitrozilne,ale jde to.Bylo to stejne i u predchoziho.
26. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak se Vám vede holky, už se to blíží :slight_smile: Taky Vám to tak hrozně uteklo? :slight_smile:
27. únor 2012 v 11:17  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj těhotenství probíhá úplně v pohodě, ani o tom skoro nevím. Dneska jsem byla na ultrazvuku a vše je v pořádku. S výbavičkou jsem na tom dost špatně, skoro jsem ještě nezačala, jediné co mám objednané je kočárek a přebalovací pult. Tak budu muset začít. Ale stále chodím do práce tak snad od půlky března začnu. Mám hodně věcí slíbených od kamarádek co mají taky holčičky tak toho kupovat moc nebudu. A co ty už máš výbavičku připravenou? A co jméno už máte vybrané? My se pořád nemůžeme dohodnout.
27. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maty1120 Hrozně to uteklo :slight_smile: 8.3. nastupuju na MD, ale už teď jsem měsíc doma kvůli tvrdnutí břicha... Myslím si, že porodím dřív, ale uvidíme...ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá a doufám, že bude všechno v pořádku
27. únor 2012 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ahoj Veru, tak to na Tebe (Vás) budu ve čtvrtek myslet! A čekáte holčičku nebo chlapečka? Já nastupuji 4.3., u nás je vše v pořádku, jen je holčička malinká, ale to určitě ještě doženeme :slight_smile: jinak ani nevím, že jsem těhotná, je mi skvěle :wink:
27. únor 2012 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě už ta pitomá akupunktura taky odezněla a je mi dobře,jsem doma, sice se nudím, ale vše ----tedy snad vše mám nachystané a uvidíme
27. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Tak to je hlavní, že jsi šťastná :slight_smile: To je dobře, že jste to zvládli. No taky jsme si s manželem prošli v dost velkou krizí, která ja za námi a snad už nás žádná taková nečeká :slight_smile: Měli jsme ji 7 rok partnerství a zároveň to byl první rok manželství :D Jeee tak to je jako z filmu :slight_smile: No jo někdo se musí na tu romantiku dívat a někdo jí prožívá :D No myslím si, že všechny budeme ve stresu v den D :D, ale aspoň se nemusíš zabývat, jak se dostat co nejrychleji do nemocnice :slight_smile: Jinak letos oslavíme 2 rok svatby a 8 rok vztahu :slight_smile: Jsem strašně ráda, že jsme ty krize zvládli, protože nevím, co bych bez manžela dělala. Je mi opravdu velkou oporou a vždy při mě stojí. Nevíme co to bude, neboť se chceme nechat překvapit :slight_smile: Já si připadám dost škaredá, takže si spíše myslím, že to bude holčička, ale většina lidí mi říká, že jsem pěkná, že to bude kluk, takže jsem zvědavá. No už se nemůžu dočkat :slight_smile: No jména máme vybraná, ale ještě to není na 100% procent. Pro holčičku máme Šarlotku a chlapečka Samuelek :slight_smile:. Jaké jméno jste si vybrali vy? :slight_smile:

@jitulik4 No je nutná jen v některých nemocnicích. Je to kvůli počtu porodů, aby měli místo :slight_smile: Nevím jestli je to novinka, říkala mi to známá, která rodila v Ostravě - Porubě. No tak s tím jsem zkušenosti neměla ani před těhotenstvím :slight_smile: No tak možná se ti udělalo špatně z toho, že miminko otočilo rychle. Hlavně, aby ti bylo lépe :slight_smile: A co to bude? :slight_smile:

@kami77 Ahojky :slight_smile: vítám tě. To je skvělé, že už si užíváš těhulkování v klidném prostředí :slight_smile: Takže to už je tvé druhé těhotenství? :slight_smile: A jakého raráška máš doma?

@11gabi11 Tak to jsme na tom stejně :slight_smile: Tak to je hlavní, že je vše v pořádku.....aspoň můžeš být klidná :slight_smile: No tak to by jsi měla už pomaličku doplňovat. To my už máme dost věcí zařízených a nakoupených a pořád zjišťuji, že je ještě hodně věcí, které se musí zařídit :D No já jsem právě taky dostala dost věciček od známých a jsem za to nesmírně ráda, neboť jsme na tom hodně ušetřili. Jinak už máme kočárek, postýlku, pultík, autosedačku a oblečení máme :slight_smile: Chybí nám ještě pár věcí do porodnice, ale to má ještě čas. A kamarádka mi poradila, že nemám hygienu ještě kupovat, že mi poradí v porodnici, co je nejvhodnější a až pojedeme domů, tak se cestou stavit do lékárny a nakoupit :slight_smile: No jelikož nevíme, co to bude, tak máme pro holčičku Šarlotka a pro chlapečka Samuelek. A nad jakými jmény uvažujete? :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta my čekáme na 100% kluka - Matoušek, svátek bude mít před mou mamkou, za mou druhou neteří nebo synovcem -to ještě nevíme :slight_smile: my jména měla vybrána již delší dobu, ale tím, že nejsme manželé, tak jsme museli ještě vyřídit matriku, ať je to snažší - prohlášení o otcovství o jménu, no prostě papírování, ale aspoň to nemusíme dělat po porodu a maličký bude mít jméno po tatínkovi :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 @zvalentova Nie, ani v Brne sa netreba registrovat.
27. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek