• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jeaneta Nám říkali holčičku a děti se včera dohadovaly,že to bude Eliška a přítel krčí rameny a je mu jméno celkem jedno....jo a asi se otočila,to vám bylo čoromoro v břiše celý den i noc i den a teď se spí...... a už je to dobré,chodíme pořád plavat a nechci to rušit tak jsem ráda
27. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no je li to potřeba tak mi to snad sestra řekne v poradně, byla nafouklá a nebavila se se mnou tak to řešit nebudu, chystám dceři narozeniny na pá,má 16,dort zajištěn.......
27. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy Jeee tak to gratuluji :slight_smile: A máte vybrané krásné jméno :slight_smile: No tak to musí být tatinek hrdý :slight_smile: No taky si myslím, že co jde vyřídit před porodem, tak je lepší to udělat, neboť potom bude jiných starostí dost :slight_smile: No my jsme měli problém se shodnout na jméně :grinning:, ale nakonec jsme to vymysleli, ještě uvažujeme, že bychom změnili jméno holčičce po manželově mamince. Jmenuje se Maruška, ale je to dost časté jméno, tak nevím. Chceme titož ne příliš častá jména :slight_smile: No a uvažovali jste, že byste se někdy v budoucnu brali? :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaneta myslím, že přítel uvažuje určitě :wink: já tomu nechávám volný průběh, jestli mě požádá, nemám důvod říct ne. :grinning: miluju ho
27. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 Tak to je hezké jméno :slight_smile: Je dobře, že vám nechává volnou ruku ve výběru jména :slight_smile:. No já jsem právě vůbec nemohla ze včerejška na dnešek spát, nebot mi připadalo, že maličké se asi protahovalo nebo co, ale kutálelo se tam jako o život ......myslela jsem, že mi praskne břiško :D tak jsem na to sluníčko začala mluvit a zklidnilo se to :slight_smile:.....No já doufám , že se tam moc neotáčí, neboť už je hlavičkou dolů :slight_smile: Tak to je fajn, že chodíš plavat, taky jsem nad tím uvažovala a pořád jsem si říkala, už tam zajdu to má ještě čas....no a podívej, uteklo to jako voda......takže beru, že už to nemá smysl :slight_smile:
27. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy Tak to je dobře :slight_smile:, tak snad se odhodlá, co nejdříve :grinning: Hlavně potom dej vědět :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky já sice čekám miminko 27. března ale nikde není napsané, že bude až dubnu, Tak se ráda přidám
27. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaneta Jééé Maruška? NO myslím, že zas tak časté už dnes není..Všude, kde se zmíním, že budeme mít Marušku tak jsou mile překvapeni a všude nás za jméno chválí. Tak je to tedy tu v Olomouci :grinning:
27. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky krátí se to krátí :grinning: a já čím dál tím hůř vstávám s postele :grinning: Bez auuu to jaksi nejde.. :grinning: Jsem zvědavá jestli to do 16.4. vydržím :wink:
27. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@maty1120 děkuju, snad bude všechno dobrý... Čekáme chlapečka... Malá to určitě dožene :wink:
28. únor 2012 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Ahojky, tak tě mezi námi vítám :slight_smile: A jaké Zlatíčko čekáš? A odkud jsi? :slight_smile:

@slunickomaja Vy budete mít Marušku, no je pravda, že znám snad jen dvě Marušky, ale podle statistik je to dost časté jméno. No jsem zvědavá, jak se nakonce rozhodneme. Ono je to hodně důležité vybrat to správné jméno :slight_smile:
No ubíhá to nesmírně rychle. Když chci vstát z postele, tak se musím vykolébat :D Budu ti držet palečky, aby jste to společně vydžely :slight_smile:
28. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slunickomaja I já chválím za Marušku, my ji sice nemáme, protože se tak jmenuje mamka a nepřála si to ale je to pěkné jméno. Anežka má spolužačky dvojčátka Aničku a Marušku, myslím, že je to moc pěkné. Já se cítím podobně, vstávání a uléhání do postele je docela problém. V sobotu byl u nás ples a tak jsem manželovi řekla, že mě nikam nevezme. A on mi povídá prosím tě kam bys chodila podívej se jak vypadáš. Myslel to dobře, ale mohl to říct jinak :slight_smile:
28. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeaneta Díky. Nevím jaké zlatíčko čekám, nechám se mile překvapit. Myslím, že to bude pěkné. U holek jsem to věděla a teď jsem se rozhodla, že překvápko bude to pravé. :slight_smile:
Jsem ze Řetové víska kousek od Ústí nad Orlicí :slight_smile:
28. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Jééé moc děkujiii za pochvalu :slight_smile: Jméno má po mě a nám se právě to jméno mocinky líbí. Anička je taky moc hezké a obzvlášť u těch dvojčátek to zní moc krásně" Anička a Maruška" :dizzy_face: Jinak to bolení je vážně čím dál horší..bolí mě to dole jak kdyby mi někdo naboxoval fifinku :grinning: :grinning: :grinning: Ale jen při pohybu. MOc mi pomáhá mít v leže mezi koleny polštář. JO a tvůj manžel fááákt citlivý tvor :grinning: :grinning: :grinning: Víš jak..on tím určitě chtěl říct v jakém tělesném stavu jako jsi...ne, že vypadáš špatně :slight_smile: Ty by jsi jinak jako vážně šla? Jsi odvážná :sweat_smile: Už to máš za pár co? JInak bez komplikací? Vše v poho?
28. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaneta KOukám, že jsis tu dala fotečku :slight_smile: Hezkýýý :slight_smile: Vybrat jméno je důležité, souhlasím. My měli jasno hned takže nám to práci nedalo :dizzy_face: Teď už jen nechat poslat kočárek a postavit postýlku dokud mám manžílka doma na neschopence :wink: a bude nachystáno. Vzhledem k tomu jak jsem na tom pohybově to nemohu odkládat :grinning: Jsi hodná, drž pěstičky ať to vydržíme co nejdéle...však je ještě čas...
28. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Jee, ja jsem puvodem z Jablonnyho :slight_smile:
28. únor 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronnica to je paráda. Já jezdila do práce do Letohradu takže znám spoustu lidí z Jablonnýho a okolí
29. únor 2012 v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja jsem jako koule :slight_smile: a v podstatě jsem šťastná že funguju takže bych na ples nešla :slight_smile: spíš to bylo postesknutí, že manžel mě na takové akce nebere. A on to pojal po svém :slight_smile: To mělo ještě dohru, když jsem se ohradila tak povídá, " já myslel fyzicky" . :slight_smile: tak to ještě vylepšil, :slight_smile:
Mě to až tak nebolí, ale někam dojít je legrace. Ještě že jsem zvyklá raději všude chodit dřív :slight_smile:
Jo jinak vše v poho. Do poslední chvíle jsem dělala a pan doktor mi neustále říkal, že to miminku dělá dobře. No jo ale v mým věku, už toho bylo dost na mě a to ho moc nezajímalo :slight_smile: . Ale neva vydržela jsem a teď se válím :slight_smile: Jo jo, už je to za pár ještě 27 dní, ale myslím, že tak dlouho nevydržím. Uvidíme
29. únor 2012 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Jsi jako koule? :grinning: Však jsi před porodem..Ty se máš, že jsi pořád tak vitální...Jooo s chůzí to je u mne taky dost komické :grinning: Ještě, že se u toho nevidím :grinning: Připadám si jako kachna :grinning: Manžílek tedy tvrdí, že tak nechodím a že chodím normálně, ale to on jen tak lichotí :grinning: Já jsem doma od samého začátku a na mateřskou jdu 10.4. Utíká to a vůbec se nenudím. Držím ti pěstičky ať vše zvládneš v naprosté pohodičce :slight_smile:
1. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja Jojo dala....myslím si, že je to hned lepší, když máš aspoň trošku představu s kým si píšeš :slight_smile: Jinak děkuji :slight_smile: .... tobě na fotečkách moc sluší :slight_smile: Už když jsme spolu chodili, tak jsme si říkali, že až budemem mít dceru, tak jí dáme jméno Maruška, ale do té doby si našel manželův taťka přítelkyni a ta má dceru Marii, tak jsme si řekli, že je to blbé......a vybrali jsme Šarlotu. No ale teď jsme si říkali, že se nebudeme omezovat tím, že se tak někdo jmenuje v rodině, když jsme to chtěli dávno předtím, než jsme ji poznali :slight_smile: takže se asi se vrátíme k Marušce :slight_smile: Jeee tak to je fajn, že ho máš doma....na neschopence? :astonished: To měl nějaký úraz? No my už kočárek máme u babičky. A postýlka čeká na složení :slight_smile: Jinak doma nás ještě čeká práce. Manžel vymaluje a vysádruje chodbu u schodiště a ještě děláme nové zábradlí kolem toho schodiště, tak snad to bude hotovo co nevidět :slight_smile:
2. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja tak jsem dnes byla na ko vše ok. Streptokoka nemám a mímo mám velmi čilé. Sestřička byla celá zpocená než ho přesvědčila, že potřebuje natočit jeho srdce a ne jeho kopající nohy :slight_smile: Byla to psina, jezdila sondou po břiše a jen srdíčko našla tak sonda dostala kopanec a začalo se znovu. :slight_smile:
Asi to dost dobře nechápu, ale pokud máš termín v dubnu tak na mateřskou bys měla jít 6-8 týdnů před porodem. Což je nejpozději teď. :wink:
2. bře 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaneta Ahoooj :slight_smile: To je jasný, že je to lepší, když víš s kým si píšeš :grinning: tedy relativně :grinning: Jééé a děkuji za poklonu :wink: :wink: NO ohledně toho jména...je přeci úplně jedno kdo v rodině má stejné jméno. To není podstatné. Důležité je, že se vám dvěma líbí a kouzelné na tom je to, že jste si to jméno vybrali už dávno před tím :slight_smile: Manžílek naštěstí žádný úraz neměl, ale má nemocnou páteř vlastně celý pohybový aparát. Takže dvakrát do roka(a to by měl tedy každé tři měsíce) jde na 10 dní do špitálu.Takže já si užívám naprostého vegetu a tatínek vaří,myje nádobí... a tak různě obstarává domácnost :slight_smile: Já jsem jen dozorce prý. To jediné mi dovolí :grinning: Jůůů tak to mám tvůj manžílek co dělat ještě, že? Tak to držím pěstičky ať vše v pohodě a v klídečku zvládne :slight_smile: Já se moc těším až složí manžílek postýlku a já ji načančám :grinning: Ještě musím nabalit tašku do porodky :grinning: jsem zmatkářka tak raději už nachystám :sweat_smile:
2. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka ahoooj Tak gratulace velikááá k úspěšné kontrole :slight_smile: To musela být vážně legrace odlovovat mimouškovo srdíčko :grinning: Mě to čeká v pondělí i výsledky na toho streptokoka. Věřím, že to bude v pořádku :slight_smile: S tou mateřskou jsem se uklepla :grinning: jdu na ní 10.3. ne 4. Vypočítal mi jí hned na začátku podle MS. Na genetice nám řekli, že naše sluníčko je o týden starší takže podle nich je termín porodu 16.4. Podle MS 21:4. Můj doktor už také souhlasí, že bude dřív :grinning: Však ona sama holčička naše si určí kdy přijít :slight_smile: pokud do té doby nenaplánují císaře. Ty už jen vyčkáváš, že? :dizzy_face:
2. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja máš pravdu už jen vyčkávám. I když bych chtěla aby se mimisek narodil 1.4. mě to přijde jako velmi pěkné datum
2. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka tak co víš??? Třeba se ti to splní :wink:
2. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja třeba jo, já se na to mímo tak těším a zároveň se mě bude tak stýskat po pupíku, ach jo to to tak rychle uteklo.
2. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak naprosto ti rozumím...Tohle je moje poslední těhu a i přes všechno to bolení si to patřičně právě proto užívám :slight_smile: Taky mi b ude to velikééé a věčně se hýbající bříško chybět, ale tak si ho pěkně nafotíme na vzpomínky :grinning: Jééé já se taky moooc těším na to sluníčko milovanééé :dizzy_face: se nebudu moci na ni vynadívat a samou láskou ji zulíbám :slight_smile: a nejen já...oni všichni doma :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak ve čtvrtek jsem byla na kontrole, vše v pořádku, malej má cca 2200g, já mam nahoře 13kg. teď jsem se hrozně rozjedla a dost sladký, tak je to znát... a 8.3. nástup na MD :wink: Přeji hezký víkend a ať je vám dobře :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verusberu to máš krásné. Naši mají 1600gr a 1450,-, zatím všechno v pohodě, předpokládám že by se mohli udržet do dubna.
3. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
po dlouhe dobe vas zase zdravim maminy
neuveritelne se nam to tehulkovani blizi ke konci,
ted ve ctvrtek jsme byli u pana dr na 3Decku a mladej se samozdrejme neukazal takze to bude prekvapeni az do konce :grinning: pan doktor nam mameho zvazil a maly uz mel 2386g .

tatka s nastavajicim dedeckem vybrali pro fazola jmeno Honzik takze bude mit mladej krasne ceske jmeno a prijmeni...

konecne uz mame pro naseho fazola vsechno prichystano jen musime jeste poslat monitor dechu do Brna na pretestovani jestli je v poradku.

pripravena a nabalena taska do porodnice na me kouka vedle ustlane postylky.. jen nam zbyva jedna jedina vec a to kocarek.. ale to je otazka prejiti pres reku do PL zaplaceni naseho Roanku :wink:
3. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek