• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahoooj holky :slight_smile: jak tak koukám na váhy vašich miminek tak je to paráda :slight_smile: Jen ať rostou a sílí. Je úžasné, že to všechny zatím zvládáme celkem v klidu :grinning:
3. bře 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ted mame problem protoze jsme se prave asi oba zamilovali do Coletta Giovanni... ale i ten prodavaji tady kousek od nas v Trinci takze paradicka.. zajdem odzkouset,prohlidnout kdyz tak koupime... :wink:
3. bře 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja jo ted uz to jde, malej je pekne hlavicku dolu (a jen doufam ze ho nenapadnou psi kusy a neotoci se zase zpet hlavou nahoru) roste primerene,konecne muzu bastit vsecho aniz by mi bylo zle.. jen paleni zahy me dostava ale to asi kazdou maminu...vecicky nakoupeny,vyprany,vyzehleny.. no vse krasne v cajku.. a hlavne nastavajici tatka se konecne rozhodnul ze pujde k porodu (jen ma sileny strach a nevi co tam jako ma delat nebo co :grinning: ) ja se porodu jako takoveho nijak zvlast nebojim.. obavy at je vse ok jsou ale jinak jsem v klidu...
3. bře 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verylka tak to je moc fajn, že už je ti lépe. To pálení žáhy mě taky zlobí, ale dá se to a není to pořád. Jsi šikulka, že máš už vše tak nachystané :slight_smile: Mě pořád ještě zbývá pár drobností pro malou a taky nemám komplet nachystanou tašku do porodky. Postýlka ještě není smontovaná a kočárek si necháme taky teprve poslat. Ten tvůj kočárek neznám.Máš někde jeho fotky? My chceme Firkon verano long. Porodu se taky nebojím, přesto, že mě čeká třetí císař. Naopak se moc těším na ten den D
3. bře 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja ahoj, fotky kocarku mam v albicku pripadne mrkni sem http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2994690 a pokud se pro nej rozhodnem budeme brat zelenou barvicku.. me co chybi do tasky do porodnice jsou backory ty musim jeste dokoupit :wink:
jinak zaha pali denodenne takze si to uzivam ale coz.. tech 45 du to vydrzim a pak budu doufat ze se toho zase zbavim...
taky se na nas den D strasne tesim... uz se nemuzu dockat az toho prdolu co me neustale masiruje zevnitr uvidim a poradne pomuchlinkam
3. bře 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova no máš menší drobky, ale myslím, že na dvojčátka je to dobrý, tak držte co nejdýl :o))

@verylka to máš pravdu, letí to jako blázen, za chvíli je máme u sebe :slight_smile:
4. bře 2012 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Ahoj :slight_smile: tak jsem koukala na ten kočárek a má zajímavou konstrukci. :slight_smile:
4. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted\a holky krásné zprávičky, my už máme taky vše nachystané, jelikož máme spočítáno, že jsme fakt větší - áme už 2500 gramů, což je o týden víc. už jen čekám, jak zavolají příští týden na kočárek:slight_smile:
4. bře 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verylka kočárek je moc povedený
4. bře 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verylka Paradny kociarik, fakt pekne vozidlo ste vybrali :slight_smile:
@megy 2500 gramov - no to je teda sikovnicek, ak by vydrzal az do konca, bude pekne "vypapkany", tak to ma byt :wink:
4. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile: všechny vás moc zdravím :slight_smile: Vůbec jsem se tu přes víkend nemohla dostat. Jezdili jsme po všemožných stavebninách a sháněli dřevo na sestavení zábradlí a celý víkend jsem pomáhala manželovi se stavbou zábradlí a navíc jsme do chodby natahovali nové lino, takže tento víkend byl dost hektický :grinning:Takže po víkendu jsem dost zdrcená a moc jsem toho ani nenaspala, neboť pokaždé, když jsem večer ulehla, tak mě to naše Zlatíčko začalo šimrat :grinning: To je skvělé, že už většina máte vše nachystané :slight_smile: Já už mám taky většinu nachystáno. Jediné, co nás ještě čeká je vymalovat pokoje a potom postavíme postýlku a bude vše komplet hotovo :slight_smile: Je to divné, ale taky nemám zatím strach z porodu a to mě trošku děsí :grinning: .......Možná je to tím, že manžel chce být u porodu a chce mi být oporou a proto jsem asi klidná :slight_smile: už se také nemohu dočkat až toho Miláčka budu držet v náručí :slight_smile: Jinak podle toho, co jsem tu četla, tak vám kontroly dopadají výborně, což je úžasné a hlavně, aby jste všechny byly v nejlepší pohodě :slight_smile: Já jdu na kontrolu až v úterý, tak jsem zvědavá, jak dopadne :slight_smile: Už se nám to rychle krátí, takže vám přeji Maminky krásný následující týden těhulkování plný dobré nálady a když přece jen přijde nějaký ten smutek či nezdar, tak si vzpomeňte na to Štěstíčko, které s sebou neustále nosíte pod srdíčkem a hned vám bude veseleji :slight_smile:
4. bře 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta Ahojky,dekuji za privitani...Jinak abych upresnila udaje,je to me 4.tehotenstvi,v roce 2010 missed abort v 7tt a loni v breznu indukovany potrat v 19tt pro VVV neslucitelnou se zivotem... :frowning2:
Mam doma 3.5 leteho chlapecka a ted se uvidi,jestli to bude sestricka,nebo braska. :wink:
5. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 Tak to je mi moc líto :frowning2: muselo to být pro tebe hodně těžké a je skvělé, že jsi to zvládla :slight_smile: vždyť život je věčný boj :slight_smile: člověk bojuje denně, aniž by si to uvědomoval :slight_smile: a je skvělé, že se konečně zadařilo :slight_smile: Moc ti to štěstí přeji a věřím, že teď už bude všechno v nejlepším pořádku :wink: Teď už se můžeš těšit na další Sluničko v tvém životě :wink: A jak se jmenuje synáček? :slight_smile: A už máš vybrané jméno pro Sluníčko? :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No my jsme si taky řekli, že nezáleží na tom, že ho už někdo z rodiny má :slight_smile: Aha tak to jo, no hlavně, aby neměl bolesti :slight_smile:......teda tak to se máš, že se tvůj manžílek o tebe tak pěkně stará :slight_smile: Aspoň si pěkně odpočineš a nabereš síly na porod :slight_smile: No už nám té práce ubývá :slight_smile: O víkendu jsme nakoupili a postavili zábradlí......teda, ale to byla makačka :grinning: ale nakonec jsme to zvládli :slight_smile: a ještě jsme pokládali lino na podlahu, když už tu budeme mít to nové zábradlí, tak ať to máme už celé hezké :slight_smile: No akorát jsem si říkala, že jestli po tomto výkonu neporodím, tak to vidím na přenášení :grinning: :grinning: No a teď nám chybí jen vymalovat a postavit postýlku :slight_smile: A jinak mám vše hotovo :slight_smile: Taky se moc těším, až budu stavět a krášlit postýlku.....už se nemůžu dočkat :slight_smile: No já jsem taky zmatkář, takže já už mám tašku nachystanou :grinning: Já zmatkuju už teď :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj :slight_smile: Tedy ty jsi čilejší než kdejaký chlap :grinning: :grinning: :grinning: já udělat vše co ty tak jsem teď po porodu :grinning: Ty se holt nešetříš, že? Tak důležité je, že jsi v pořádku a tvůj zdravotní stav ti tu dřinu dovolí :grinning: Jj můj manžílek se fakt stará :slight_smile: však to prožívá snad víc jak já :grinning: je vyprďochanej z každého mého bolení :grinning: Dnes jedu dokoupit hygienu do porodky takže konečně dobalím tašku :slight_smile: Nějak mě chytá nervozita či co :grinning:
5. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola odpadla skvěle :slight_smile: Srdeční ozvy miminečka jsou krásné, hrdlo děložní prý drží :wink: jen mám pozitivního streptokoka :unamused: Od 10.3.jsem na MD a za týden další kontrola ozev miminečka. Moje bolení ani neřešil, prý to brzy skončí, musíme vydržet :grinning: To mě potěšilo, mám vždy strach jestli se třeba neotvírám..Takže pohodaaa hurááá jen tak dál a za chvíli jsme v cíliii :dizzy_face:
5. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahoj,to je nahoda,taky jsm ze stejneho regionu jako Ty a mam i stejny termin!!!A stejne jako Ty se chceme nechat prekvapit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 :wink: My vieme, co cakame, ale kedze tu nemam ani fotku, tak tu nemam ani presnejsie info - ved potom dodam :slight_smile:
5. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja :grinning: :grinning: :grinning: No to bude asi tím, že mě takové věci bavím a ráda pomáhám manželovi.....přece jen, ve dvou jde všechno lépe a navíc rychleji........no i když teď to taková rychlost nebyla, neboť s tím bříškem, to taky nebylo jen tak :grinning: ale byla sranda :grinning: Ale jo šetřím se, jenže, když si chci odpočinout, tak mě naše Zlatíčko začne povzbuzovat svými kopanci......honem, vstávej, běž něco dělat :grinning:, tak já jdu :grinning: Někdy toho je opravdu hodně a sotva potom chodím, ale to za chvilku a nebo druhý den přejde a je to zase v pohodě :slight_smile: Ale zase na druhou stranu se zase trošku musím hýbat, abych úplně nezatuhla, nebot počítám s tím, že půl roku po porodu, budu chodit na kondiční box, abych opět zpevnila všechno svalstvo :slight_smile: No to je dobře, že má takovou starost, však si to zasloužíš :slight_smile: No a co k porodu, půjde? :slight_smile: No já mám hygienu koupenou jen mi chybí Bepanthen a zbytek hygieny pro miminko koupím až pojedeme z porodnice, prý tam většinou hodně poradí a doporučí, co koupit. :slight_smile: Mě přešla nervozita, když jsem zbalila tašku :grinning:, ale už mě zase chytá, kvůli nesestavené postýlky :grinning: :grinning: Jeeee tak to je úžasné, že máš kontrolu v pořádku, no já jdu zítra, tak jsem zvědavá :slight_smile: A tak ten straptokok není na sto procent ne? Teda tak konečně začneš pořádně odpočívat :slight_smile: Tak to je perfektní, že tě doktor tak uklidnil, no přece jen je ještě čas ........ ještě u nás Zlatíčka můžou nějaký ten týden zůstat :grinning:
5. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Pozitivny streptokok nie je ziadna tragedia, mala som to tak aj v prvom tehotenstve. Akurat som dostala pred porodom 2 infuzie antibiotik a to bolo vsetko. Z toho nemaj smutok :wink:
5. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja já streptokoka nemám, ale sestřička mi říkala, že bych dostala jen antibiotika a bylo by. Je dobře, že je mimi v pořádku a ty taky. Mě už se to blíží. Nejbližší kontrola 9.3. tak uvidím jak na tom jsem :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja ty jsi úžasně pozitivní,mě před 14 d nic dr. neřekl, napsal mi železo,sestra byla ubručená,teď jdu v pá znovu,tak jsem zvědavá,nabrala jse jen 4kg a mám jen bříško avíc nic tak hučela,že nic nejím,ale jím normálně.....vše máme jakž takž nachystané,ale bojím se,že nic nevím.Mimi je zas hlavičkou nahoru,ale točí se jak chce,pomáhali jsme taťuldovi- montovali jsme dětem okna do pokojíčků,tak v klidu a těšíme se na jaro a sluníčko....
6. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,dá se něco dělat už teď na podporu kojení?.................. my jsme vždy po14dnech skončili
6. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 ahoj, napiš nějaké laktační poradkyni, ty mají nejvíce zkušeností i tajné triky :wink:
6. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no zkusím to,když vidím cenu Nutrilonu, jsem znovu ochotna to zkusit,jakpak se máte
6. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 taky musím kojit, leda bych musela do měsíce sehnat nového manžela s manažerským platem :grinning:
6. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta Ahoj :slight_smile: No tak když tě ta dřina baví tak to potom jooo :grinning: Přeci jen u toho posiluješ bicáky a tak, že :grinning: No se nedivím, že tě vaše sluníčko při tvém odpočinku začne povzbuzovat k další činnosti, když je zvyklé na pohyb :grinning: Klid mu asi nesvědčí :grinning: Však počkej až se narodí...bude aktivní jak ty a nedá ti odpočinout :grinning: To tak totiž většinou bývá :grinning: A nebo je tu druhá možnost a to ta, že se začne prostě jen protahovat, když má maminku v poloze, kdy to sluníčkovi umožňuje se krásně protáhnout :grinning: A ty mu to pak jako překazíš další aktivitou :grinning: Téééda... :grinning: No ale když čtu jak se chystáš na box... :grinning: tak je mi to vše jasné :grinning: Manžílek k porodu nepůjde, budu mít císaře. Jinak by šel..musel by :grinning: On má trauma z nevydařeného těhu, kdy jsem musela jít rodit naší holčičku v 16tt a to ho hrozně poznamenalo...nechce mě vidět v bolestech. A tak teď si ale užívá tohle těhu a jeho holčička je prý vymodlená :slight_smile: Dokonce odmítá sex :grinning: Prý něco takového nemůže svojí holčičce dělat.. :grinning: Až prý do konce šestinedělí se tam dole nic dít nebude :grinning: Sem mu řekla, že jsem jak panna Marie :grinning: Ale je to milé, nestěžuju si však mě to dole stejnak bolí a tudíž jsem v pohodě :grinning: Věřím, že tvá dnešní? kontrola bude také v naprostém pořádku :slight_smile: Dej vědět ju? NAši miláčkové v bříšku ještě mají opravdu čas...ať jsou kde mají být...tam je teplo a bezpečno :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahoj :slight_smile: moc děkuji za uklidnění :slight_smile: Já jsem říkal jako kde jsem k tomu mohla přijít? Sex žádný nikam nechodím na cizí záchod...ikdyž si vzpomínám, že jsem byla na návštěvě..To už je jedno. Hlavní je, že to není nic hrozného a já žádné potíže necítím :slight_smile: Krásně se ti to blíží...moc držím pěstičky ať vše hravě zvládnete :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja jak teď chodíš do poradny,pořád po 3 týdnech....
6. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka Ahoj :slight_smile: Děkuji i tobě za info k streptokokovi. Já právě žádné potíže nemám tak jsem se divila jak to, že tam je.. Tedy ty to máš ale opravdu za pááár :grinning: Užívej poslední dny..týdny...a těš se na nový začátek :slight_smile: Moooc držím pěstičky ať vše hravě zvládnete a ať kontrola dopadne na výbornou!!! :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek