• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
26. srp 2011 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl to se ji musis zeptat :sunglasses: nerikala mi to poprve ze nemam zakladat temata... a ted me vyhodila... tak se radsi na nic neptejte at vas taky nevyhodi... jo posrala jsem to co uz nemela jsem zakladat tema
26. srp 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl Při IVF se Utrogestan nebo něco srovnatelného bere povinně. Ale jestli máš spontánní těhotenství, tak asi k němu měl Tvůj gynekolog nějaký důvod. Nic Ti neřekl k tomu, proč Ti jej dává? V kolikátém týdnu jsi byla na kontrole? Je to Tvoje první těhotenství?
26. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 právě, že je takový pečlivý a vstřícný a neřekl nic, je to moje první těhotenství, byla jsem tam pět týdnů po ovulaci, pak se ale ukázalo, že to bude jeetě brzo, protože mám delšícyklus. Co je prosím IVF?
26. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak možná Ti ho napsal jen pro jistotu, aby se těhotenství podpořilo. Tím se určitě nic nepokazí. Stejně by Ti už pomalu začalo být špatně i ze samotného těhotenství. IVF je umělé oplodnění. Buď ráda, že nevíš, co to je :frowning2: Manžel má sníženou pohyblivost spermií, tak nám nic jiného nezbývalo...
26. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak mam už z krve potvrzené těhu :slight_smile:
26. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zrofka gratuluju :slight_smile:
27. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry ahojky .. no ja dalnice zatim ne, ale doufam ze carka bude silit. Dala bych ji tady, ale bohuzel nemuzu najit kabel od fotaku :D mam ji o dost slabsi, ale zitra testnu znovu, a snad bude silnejsi :slight_smile: .. teoreticky mam dneska 18DPO ..rikala jsem si ze uz ta carka mohla byt silnejsi .. no proste moc doufam, ze zitra bude :slight_smile: .... mam napuchle bricho a semtam me pichne v podbrisku. A kdyz mam hlad, tak je mi z toho az blbe ...
27. srp 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. jeste mam jeden dotaz. Vetsina z vas jste uz trochu dal nez ja. Dneska me dost poboliva bricho, jako pred MS .. a nekdy vice naboku vlevo .. kdybych nenasla //, tak uz beru ibalgin, .... ale neni to zas takova hruza, ja jsem citlivka :D .. ale jen me prosim uklidnete, ze je to normalni :slight_smile:
27. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ahoj skirt - já jsem měla den před menses velké řezání v podbřišku, křeče, až jsem nemohla sedět a výsledek je normální těhule - ale chápu tě, že tě to zlobí, mě to zlobilo taky.

jinak já mám ještě cystu na levém vaječníku - zvětšuje se, ale prý to není tak zlé, ale šla jsem dnes pro jistotu na kontrolu, protože to občasné bodání mi nahánělo strach a výsledek??

měříme 2,7mm a máme srdeční akci :grinning:

takže jsem tím také klidnější a všem přeji klidný průběh též :grinning:
27. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka tak to je supeeeer, gratulujiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jé to se rozrůstáme :slight_smile: vítám nově příchozí :slight_smile: všimla jsem si že v soukromce je začátek dubna a tady máme všechny spíše konec dubna,to je super podle mě :slight_smile: dneska to malé mě teda zlobí :grinning: brácha mi přinesl mega burgr,s takovou chutí jsem si kousla,spolkla a pochopila že víc ne-prostě fůůůůůůůůůůj,hele a čaj s mlíkem a spokojenost :unamused: :grinning:
27. srp 2011 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky mě pořád pobolívá břicho, v noci mě to i probudilo a nemohla jsem spát, ale nakonec dobrý. :wink:
Megy, gratuluju k srdíčku :dizzy_face: . A není to nějak brzy? Mně podle poslední ms vychází termín porodu stejně jako tobě a ještě jsem ani u dr nebyla, příjde mi to strašně brzo :sweat_smile:
27. srp 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry já bych měla být tak nějak 6-7 týden, ale můj dr.podle uz, který už něco pamatuje mi řekl tak 5 , ale podle dnešní kontroly je vše v pohodě, tak to ani nijak neřeším :slight_smile:

jinak já musela začátek těhu takhle řešit, brala jsem citalopram, který by se neměl, takže vše mám tak nějak uspíšené - odběry, ultrazvuky apod. navíc teď ta cysta - uff - ta mě děsí víc

sylvka - jo o mega chuti a pak kousnutí s nechutí mi vykládej :grinning: to zažívám skoro denně
27. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skirt kdyz chces mimi, ibalgin, prosim te, nejez .-(
27. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 ahojky . to ja fíííííím, ja to jen rekla, abych vyjadrila jak me to asi bolelo :D .... ale dneska rano je to zase pohodicka a carka sili . je to dobre :slight_smile: .....
28. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahoj,koukám že máme úplně stejný TP :wink:
28. srp 2011 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Ahoj megy, to je úžasné, že už máš tak brzy srdíčko:slight_smile: Počítala jsem to a jsem o 3 dny později než Ty, ultrazvuk mám v úterý, takže v podstatě stejný den jako Ty v sobotu. Tak jsem na to moc zvědavá a zároveň se dost bojím, jak to dopadne...
28. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 ahojj, já jsem mooc šťastná, odpočívám co to dá, je to prostě zázrak :slight_smile:
já se bála, že to nebude dobře uložené, pak jsem se bála, že nebude srdíčko, teď se bojím, ať roste - už je to celožiovtní strach o malé :grinning:

jsem zvědavá, co mi řekne ve středu dr. - myslím, že mi napíše nemocenskou kvůli té cysty
28. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Já na nemocenské jsem už tři týdny. Ale to souvisí s IVF. Pokud bude všechno v pořádku, tak bych naopak za 2-3 týdny zase ráda začala pracovat. Ale nechám si poradit od doktorů. Pokud by to nedoporučovali, asi bych zůstala doma.
28. srp 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes ukončuji 7tt, tento týden byl dost obtížný, ale dnes mi je už lépe, tak doufám že to tak zůstane.
28. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skirt tak to jo :slight_smile: Tak drzim plaecky, aby bylo vsechno v poradku .-)
28. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy děkuju:D
28. srp 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mam dneska i fotku. Mela bych byt dneska 19 DPO ... nezda se vam, ze jsou ty carky na to dost slabe? nebo se mi to jen zda? Podle posledni ms bych mela byt dnes 4tt +6
28. srp 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt a tohle jsou první?nebo už si dělala i jiné testíky?já myslim,že je to jako u mě,že mimi vzniklo po ovulce-je mladší a tedy jsou i slabší čárky :slight_smile: (po ovulce se prý dělají holčičky :wink: )
28. srp 2011 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka jj, jsou prvni, ja jsem drive ani nechtela ... no hlavne ze sili :slight_smile:
28. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Ahoj.... já měla řezavou bolest v podbříšku 16-20DPO... docela dost.. až jsem se pokaždé za to místo chytla... holky na jiné diskuzi mě uklidnili že je to v pořádku, že se napínají vazy... pošlu ti odkaz, kde je to pěkně popsaný ;) http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
28. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt jinak.. víš na stopro kdy byla ovule? teplota, nebo test, nebo folikulometrie? :slight_smile:)
28. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Díky za zajímavý odkaz.
28. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 mě to dost uklidnilo.. :slight_smile: byla jsem vyděšená... všecko jsem viděla nejhůř... a do toho kolem mě pár holek mělo problémy... potraty apod a mě to moc nepřidalo... naštěstí zatím všecko vypadá že je v pořádku :slight_smile:))
28. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek