• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
ahojky jak ste na tem s rozhodnutim pichnutim epiduralu????????????
23. bře 2012 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, necham si ho dat hlava nehlava :grinning:
23. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se hezky plánuje, ale poprvé jsem to nestihla, ani žádnej jinej oblbovák :wink:
23. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, moc děkuji za rady, moje gynekoložka mě nemocnici ještě nepředala, prý nemusí a stačí dnem porodu, tak jsem dala na Vás a došla si tam sama, ihned mě zaregistrovali, natočili monitor, udělali UTZ, zkoukli i plodovku a vyfasovala jsem vložku přesně pro vyšetření úniku plodovky, aby měli přehled..takže jsem se celkem uklidnila, když mi řekli, že je vše ok, malá má už 3 Kg, konečně nějaký ultrazvuk:slight_smile: a v pondělí jdeme na kontrolu. Spadl mi kámen ze srdce.. už se nemohu malé dočkat. Teď už jen zařídit, abychom nemusely přenášet:slight_smile: díky všem za rady ještě jednou, moc jste mi pomohly. Aneta
23. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evula83 Epidural si nedam, nemala som ani prvykrat a nelutovala som to.
23. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 mě také kojeni nevydrželo ani u jednoho dítka dlouho, ale taky se tím nezaobírám.
No nevím jsem k rození koncem pánevním trochu skeptická ale tvoji situaci jsem neznala takže jsem nemohla vědět jak na tom jsi. Tak budu držet palečky aby se buď otočila nebo aby to šlo všechno hladce
23. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie DÍKY MOC ZA RADU, FAKT MI POMOHLA A VYHECOVALA NECO UDELAT:slight_smile: DEKUJU
23. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 POSLECHLA JSEM A DALA NA TEBE, DÍKY, UŽ JSEM KLIDNÁ, ŠLA JSEM PŘÍMO DO NEMOCNICE A ŘEKLA PŘESNĚ COS PSALA..ZABRALO TO:slight_smile:
23. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není za co, proto jsme tady ,aby jsme si poradili :slight_smile:
24. bře 2012 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 když mi řekli že se 2+8h nesmím moc hýbat tak nic nebude.................
24. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 já ne, dvě dítka před tím šla bez toho, tak to třetí půjde taky. :slight_smile:
25. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Co já vím, tak se může miminko otočit ještě pár hodin před porodem, takže bych na tvém místě nebyla z toho vystrašená. Stres je to poslední, co teď potřebuješ. A i když se maličká neotočí, tak to není nic hrozného, pokud v tom nevidí doktor žádné riziko. Moje kamarádka porodila 4 děti a tři z toho šly zadečkem a všechny je odrodila přirozeně, tak jak říkám opravdu se nestresuj :slight_smile: Uvidíš, ře to dobře dopadne :slight_smile: Budu ti držet všechny palce, aby to bylo všechno v pořádku a aby jste byly obě zdravé :slight_smile:
25. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 No já budu mít první porod, takže nemám představu, jak velké bolesti mohu mít. Ale každopádně bych chtěla mít porod bez jakýchkoliv léků, které tlumí bolest. Ale kdybych měla opravdu obrovské bolesti a byla na pokraji sil, tak bych si to nechala dát :slight_smile:
25. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta to sme na tom na stejno,ja som taktiez provorodicka..takze vobec neviem co ako to bude..ale dufam,ze vsetko prebehne bez komplikacii...a tlmicov bolesti...ale ked uz budem z toho uplne vycerpana..tak by som si taktiez dala pichnut :wink:
25. bře 2012 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 já budu mít sice císaře, ale epidural bych chtěla raději než celkovou narkozu :slight_smile:
25. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja u nás se císař děla v epidurálu , jen v akutních případech se dává celá narokoza. Epidurál je šetrnější
26. bře 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam dotaz. Pijete nekdo caj z malinovych listu??? Slysela jsem, ze to ma pry ulehcit porod a ze se rychleji otvirate - mate nekdo zkusenosti, nebo jste nekdo neco slyseli...???? Diky moc Nat
26. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 jj, já pila při prvním těhotenství a rodila překotně, nevím jestli to bylo tím :slight_smile: ale dám ho zase....cokoli co ulehčí porod-i kdyby to bylo jen placebo :slight_smile:
Ono se to těžko porovnává, když nevíš jaký by byl porod bez maliníku, ale jsou tu debaty přímo na to, tak zkus pohledat...
26. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to slyšela, dokonce že je dobrý na pálení žáhy, tak mi ho přítel koupil a bylo ještě hůř, musela jsem to přestat pít, páč jsem se budila i v noci jak mě z toho pálila žáha..tak netuším..
26. bře 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Fakt? Já ten problém teda neměla-ale fakt je, že mě žáha nepálí po ničem.....a měla jsi čaj v sáčcích nebo přímo zalité listí?
26. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 Ano, pocula som o tom, ale ja osobne ho nepijem. Som rada, ze este drzime pohromade. Sice sa jedna o bylinky, ale ja som osobne tak nejak vnutorne proti tomu, aby sa nieco umelo urychlovalo (ale vravim, je to len moj osobny nazor)m- ci uz sa jedna o pitie malinikoveho caju, roznych vyvolavacich koktejlov, chodenie hore a dole po schodoch apod.
26. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae souhlasím :slight_smile: miminka sami ví, kdy chtějí přijít na svět :wink:
26. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, to je jasné-ale maliník porod nevyvolává-pouze usnadňuje (teda údajně)....stejně jako třeba lněné semínko. Fakt ale je, že jsem ho poprvé taky začala pít až po 36.týdnu-co kdyby :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ještě žádný miminko? :slight_smile: já jsem včera byla na kontrole poprvé v poradně v nemocnici na monitoru...na monitor jsem musela 2x, protože poprvé náš chlapeček spinkal :slight_smile: jinak všechno v pořádku... Máte taky tak oteklý nohy?
27. bře 2012 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja byla dnes na ko jsem na 1 prst otevrena uz tyden a porad nic nohy mam jak balony krize me boli chodit uz skoro nemuzu.Uz me to nebavi Pristi tyden mam jit uz do porodky na ko ale moc se mi tam
nechce :unamused: Tak doufam ze se bude chtit prckovi uz brzo na svet..
27. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,asi tak 11.2. mi odešla hlenovka-což je docela dlouho.Minulý týden mi bylo oznámeno,že jsem otevřená na prst. Včera,že se nic neděje,dnes mi odešel zbytek hlenovky. Poslední Týden mám poslíky docela často a intenzivnější.Navíc mi tlačí celý spodek,sice už 3 měsíce,ale ted úplně. Chůze děs,leh a přetáčení se -utrpení. Jsem 37+3 a fakt čekám každý den ,že už to bude.Těšíte se taky tak jako já? Nemůžu se dočkat dne kdy si řeknu ,,NIC MĚ NEBOLÍÍÍ" Po těch 3 měsících jsem fakt,vyřízená. Jo a minulý týden se mi opět objevila krev,ale do rána to zmizelo. Ach jo. :confounded: :slight_smile:
27. bře 2012 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 Uplne ta chapem. Na jednej strane je to krasny pocit nosit svoje mladatko a citit ho, ale ja si toto tehotenstvo teda moc neuzivam, pretoze mam stale nejake problemy a v podstate kazdy den vyrazne bolesti, ci uz kosti, spodku, bolestivych poslickov, chrbtice... Takze aj ja sa tesim, ked budem moc spavat v akejkolvek polohe, budem moct zase zdvihat starsieho a tak dalej.
27. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak jsem po kontrole. Nic se nechystá. Další poradna 3.4. a pokud neporodím tak 6.3. vyvolání. Tak uvidíme. Mě by se líbilo 1.4. :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1.4. je super datum, kamarádce se tak narodil chlapeček a její brácha pro jistotu volal do nemocnice a ověřoval si to-jestli to není apríl :slight_smile:
Jinak ale teda ten kluk je dost složitá povaha, tak snad to není datem narození.....
27. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak u mna po kontrole v porodnici nic nove, zatial to vyzera vsetko normalne a terminovo, aj ked som skutocne mala chut tam zostat a okamzite porodit :grinning:
27. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek