• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
1.4 mam termin ja, ale jak pise nea, klidne bych nejradsi porodila uz vcera... to cekani je sileny. Neznate nejaky tajny prirodni kouzlo na urychleni kontrakci a vyvolani porodu:slight_smile:
27. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@garfie no me zacala palit cca kolem 36 tt a do dnes s tim bojuju, mela jsem nejdriv sacky, pak pritel presel na listky, netusim kde mi je sehnal..ale oboji pro me bylo katastroficky
27. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky help, muze odejit hlenova zatka bez krve, jen takova bezbarva trochu nazloutla rosol..muze to byt ono???? nevim, jestli jde o zatku, nebo o nejaky vytok...
27. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 ahoj, myslím si, že to může být i bez krve..Pokud to bylo husté a rosolovité.. Bohužel to ale moc neznačí, že je porod už blízko :-/ Někomu odejde zátka i měsíc před TP a neděje se nic..
27. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aneta34 ja mela vcera neco podobneho tak nevim.Pri prvnim tehu mi zatka neodesla :unamused:
27. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to pri prvnim tehu taky nemela, proto jsem v rozpacich a mozna je to i tim, ze bych uz tak moc chtela rodit:slight_smile: asi to zatka byla, mam pet dnu do porodu, tak snad nebudu prenaset
27. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa koukam, ze se ti to taky pekne krati:slight_smile: tak budu drzet palecky i tobe:slight_smile: a kde budeš rodit?
27. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34.To ja tobe taky budu rodit ve Zline
27. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 já taky myslím, že to mohla být zátka. Ani u jednoho dítěte mi neodešla tak nevím jak to vypadá :unamused: Každopádně držím pěstičky :slight_smile: ať to brzy přijde a máš miminko v náruči :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Tak to držím pěstičky ať to brzy přijde samo a máš to za sebou :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae Naprosto ti rozumím..Vydrž už to bude každou chvíli :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja moc dekuji za podporu a taky drzim palecky at je mimi krasne a zdrave
27. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 :slight_smile: Taky děkuji :wink:
27. bře 2012 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím poradíte mi někdo? Půjdu na třetí císařský řez a doktorka mi doporučila jako prevenci pooperačních srůstů v jizvě HYALOBARRIER GEL. Máte s tím někdo zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi :slight_smile:
27. bře 2012 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja taky bych si to přála, nakonec ještě budeme mít miminka zároveň. :slight_smile: Já budu přenášet a tebe prozměnu zase nenechají :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky radu :frowning2: včera jsem si myslela,že kmi odchází zbytek hlenovky,ale dnes nějak nevím. Včera ráno čirý hlen s malinkým puckem sražené krve,pak celý den když jsem šla na wc,tak jsem měla ten sliz na papíru a docela dost.V noci jsem cítila,že to ze mě popotejká,ráno úplně turch a jak jsem vstala,tak jsem si čůrla,že mi to teklo po nohách.ted jsem se osprchovala a čekám co se zase bude dít. Je to slizká čirá tekutina. Nevíte co by to bylo??? :confused:
28. bře 2012 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela9 Já opravdu nevím, ale určitě zavolej svému gynekologovi !!! Nebo se tam rovnou vydej. Bude to nejlepší
28. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela9 Hlienova zatka u prveho porodu u mna vyzerala trosku nahnedlo, miestami doruzova, ale nebolo to tekute. Inak biely hlien uz mam dost dlho, vlastne takmer od zaciatku tehu musim nosit slipove vlozky. Ked pises, ze si si vyslovene "curla", tak ti moze uz proste odtekat plodovka. Bud vezmi vlozku a chod na kontrolu do porodnice, kde zistia, ci to je ta plodovka, alebo pockaj na prichod kontrakcii.
28. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja Ahojky.........já teda s tím žádné zkušenosti nemám, ale slyšela jsem, že je to dobré.......díky tomu gelu by jsi potom neměla bolesti té jizvy.......při větších jizvách mohou srůsty hodně bolet.......mám jen malou jizvu po slepáku a kolem 5 měsíce těhotenství mě ty srůsty hodně bolely, když se ta kůže hodně natahovala. Takže si myslím, že to bude opravdu hodně dobré využití. :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 , @martinnaa , @vesmilka Holky moooc vám držím pěstičky, ať to vydržíte :slight_smile: Hlavně na sebe buďte opatrné :wink:
28. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaneta Ahojky :slight_smile: jj pročetla jsem hodně diskuzí i jinde a asi si to nechám píchnout. Jistota je jistota obzvlášť, když po druhém císaři jsem měla velké potíže z jizvou...Moc dík...

A jinak mamulky držme seee :wink:
28. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Ahoj, me zabral az poctivy sex .. :D
28. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeaneta moc děkuji. I tobě hodně štěstí ať je všechno snadnější a moc netrpíš :slight_smile:

@slunickomaja jo jo držme se :wink:
28. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vesmilka Drzim moc palce, uz je to za dverami! Ale ked sa divam na tvoju prudko optimisticku profilovu fotku, verim, ze to zvladnete aj s malym prckom na jednotku :slight_smile:
28. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae děkuji kéž by jsi měla pravdu. mám z toho všeho takový divný pocit aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se citite?Ja uz hrozne chodit nemuzu v posteli se obratit nemuzu at uz je to zamnou krize me boli jako by jsem byla v duchodu :slight_smile: Ale zadny naznak zatim neni :frowning2:
28. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa ahojky :slight_smile: Já jsem na tom skoro jako ty jen ty kříže mě tolik nebolí :grinning: Ty jak koukám to máš za pár dní za sebou tak neboj však to vydrž. Pak už se budeš jen radovat z miminka :wink:
28. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa no ja se zacinam citit naopaka strasne fit, až mam z toho depku, bricho velky jak nafukovaci balon, 3 dny do porodu a mala se tvari jako kdybychom mely byt teprve v prvnim tydnu.. :angry: ani ty zada nezlobi, v noci spime, jen me obcas vyzene na toaletu, až mi to přijde nenormalni:slight_smile: ale asi to bude tim, ze jsem se hrozne ukidnila vymenou gynekolozky a ze mi ta nova udelala komplet testy a vysetreni, ktera jsem nemela. Tak mozna to bude tim, ze uz neni stres...spis ted napeti, jak to dopadne a kdy budem rodit
29. bře 2012 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34Ono se rika ze kdyz se takhle dobre citis ze to bude za chvilku.Ja nespala od 1 do 5 do rana uz me to nebavi aspon kdyby mi bylo dobre jako tobe ale zda se ze je to kazdy den horsi a horsi.V pondeli jdu uz do nemocnice na kontrolu tak jsem zvedava co mi reknou.A co ty kdy mas kontrolu nebo uz se otviras trosku?
29. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásný den - u nás pořádně větrný :slight_smile: Chci se zeptat jak jste na tom se jménem pro miminko? My měli jasno od samého začátku, ale už třetí měsíc jsem v rozpacích. Stále mám pocit, že by měla naše holčička mít jména dvě a stále mi ta kombinace všude vyskakuje :grinning: Otevřu knížku a je tam ta kombinace jmen :grinning: Otevřu koníka a vyskočí na mě album s naší kombinací :grinning: Zapnu televizi a slyším tu kombinaci jmen :grinning: To není náhoda... :slight_smile:
29. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek