• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@aneta34To ja taky zavidim.Jedna kamoska rodila v unoru druha ted predevcirem a ja porad nic ale ven musi :dizzy_face: Skoro kazdy den mi volaji znami jestli UZ?A ono nic uz mi to docela vadi pac jsem z toho nervozni a doma uz ze me manza nemuze jak vstanu tak rika jeje to bude zase den :slight_smile: Jenze ja to vim ze jsem protivna a nevrla ale to prejde jak se narodi prcek teda doufam.
29. bře 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa tak to jsme stejne, ja znamym taky porad rikam, az to bude dozvite se... posleme sms, ale je to porad stejny, uz ti spadlo bricho, uz se oteviras, uz rodis, jsi cela, jsi jeste doma..sileny:slight_smile: ale bude to tim, ze kazdeho drzime taky v napeti. A pritel? kdyz reknu, uz aby to bylo, tak uz taky krouti hlavou a rika, boze nech to dite na pokoji...ale neboj, jak se nam to narodi, tak vse bude jinak:slight_smile:
29. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae vetsinou davaji druhe jmeno po nekom, koho maji rodice v rodine radi... nebo chteji dat po obou maminkach, proste vetsinou je tam nejaka vazba.
29. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Ahojky no já jsem taky nachlazená nebo co, mám rýmu, ucpaný nos-to ale z alergie, chrapotim občas. Hned dnes jsem začala mazat čelo a krk Timiánovým krémem(jestli znáš) tak věřím, že to zas rychle zmizí :wink: Já sebe ani děti ničím jiným-pokud není třeba- neléčím ničím jiným než bylinkama :wink:
29. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky asi jsme definitivně rozhodnuti, že to bude jen Marie :wink: Anna jí dáme při křtu :wink:
29. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martinnaa No s tím, že jsme nervní a protivné, tak to prý bývá po porodu ještě horší, teda podle toho, co jsem slyšela :grinning: takže bych si moc naděje nedělala :grinning: Prý to bývá z důvodu,. že jsou ty maminky unavené kvůli častému vstávání ke své ratolesti :slight_smile: .... takže jsem zvědavá, jak to budeme zvládat i my :slight_smile:
29. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No tak to s tím mrznutím máme opravdu stejné :grinning: já totiž taky nosívala i v létě ponožky na noc :grinning: a manžel se mi smál.......a teď také pořád větrám a mu nezbývá nic jiného než se přiobléci :grinning:.......No s tím jménem jste to vymysleli skvěle :wink: Hlavně se, co nejrychleji uzdrav :slight_smile:
29. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta No jo no tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama s těma ponožkama v létě :grinning: :grinning: :grinning: A s tím jménem dík za pochvalu, dalo nám to práci :grinning: Počítám, že do tří dnů jsem fit :wink: V pondělí jdu zas do porodky na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se něco změnilo. Cítím jak mi tam dole tlačí ta její hlavička a je to hodně nepříjemný. V pondělí jsem byla otevřená na špičku prstu :grinning: tak uvidíme :grinning: Už vyřizuji předoperační na císaře. V pondělí mi asi prý řeknou termín kdy bude :wink:
29. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano mamulky tak jak jste s evyspali?U nas je teda pekne skarede tak treba tomu mojemu prckovi se bude chtit jit ven i kdyz to pochybuju :unamused:
30. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa u nás v Písku stejné, zamračeno, vítr, déšť...fuj fuj...
30. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem mamulkám :slight_smile: Vyspáno no celkem fajn..v noci mě budilo bolavé tvrdnutí a divné sny, ale jinak pohoda :grinning: Tu je tak nějak aprílově či co, ale svítí teď slunko a fučí.Na gauči je fajn :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No já jsem byla do teď přesvědčena, že jsem v tom jediná :grinning: No tak to je dobře, hlavně se nepřemáhej a odpočívej :slight_smile: Jeee tak to ti budu držet palečky, ať to dopadne skvěle :wink: To si musíš zařídit, když jdeš na císaře? To jsem ani nevěděla.......teda tak to je super, že se dozvíš termín ....... tak potom hlavně napiš......budu na tebe ten den myslet :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Ahojky taky Ti přeji dobré ráno ...nyní už spíše dopoledne :grinning: no u nás je zataženo, ale jinak teplo. Já jsem se dnes v noci moc nevyspala, neboť jsem se pořád přetáčela a tomu našemu sluníčku se nechtělo spinkat, takže mi nevyhovovala žádná poloha pro pohodlný spánek a navíc mě chytaly v noci křeče do lýtek :grinning: Ještě teď mě bolí celé lýtkové svalstvo a ani nevím z čeho :grinning: A jak jsi se vyspinkala ty? :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ja taky jsem dobre nespala me zas boli zada tak nevim jak lehnout jen jsem se od 3 prevalovala.Do tech lytek jsem taky dostavala krece nekdy az 4 krat za noc myslela jsem ze je po me tak strasne to bolelo.Ale to prejde.Ja dneska uklizela cely byt co kdyby nahodou uz prcek chtel ven tak at maji uklizeno manza a dcerka.Uz by mohl.Co mas dobreho na obed? :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz druhy den mam bolesti hlavy, nevite nekdo co pomaha - samozdrejme krom tabletky. Diky moc a preji pekny vikend Nat
30. bře 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa No záda mě taky někdy chytají, ale málo :slight_smile: Taky jsem se dnažila přes den uklidit, ale musím si kvůli těm nohám dávat přestávky :grinning: No mě chytla křeč v noci jen dvakrát, ale chytá mě často i přes den. Však ho budeš mít za chvilku u sebe....máš to za pár :slight_smile: ale nejhorší je asi to očekávání, že? :slight_smile: No já jsem pomlela maso, uvařila těstoviny a zapekla je s tím masem, smetanou a bilinkami :slight_smile: A copak jsi vařila ty? :slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 Ahojky no já si zkoušela dělat studené zábaly, pořádně jsem doma vyvětrala, aby se vyměnil vzduch, taky jsem začala více pít, neboť to může být z nedostatku tekutin. Můžeš také zkusit masáž hlavy, může ti to aspoň zmírnit tu bolest. A taky si zkus na chvilku odpočinout, zavřít oči a relaxovat. Bolest hlavy často vzniká z vnitřního stresu. Tak snad ti něco pomůže :slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalia3 Doporucujem dostatocny pitny rezim a obklopit sa jemnou levandulovou vonou, uvarit si levandulovy caj apod. Mozno pomoze aj jemne zatemnenie v byte (mierne stiahnute zaluzie ci zavesy).
30. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 ja trpim migrenama a bohuzel ze zkusenosti vim, ze me osobne nepomaha nic. ale pripoustim, ze je mi trochu lip, kdyz muzu odpocivat v tichu a chladu a tme. take mi dela dobre vune tygri masti (namazu si ji vzdy na spanky a trosku pod nos) - tusim, ze v tom je kafr. nebo poslouzi i alpa :slight_smile: a snazim se podchladit hlavu gelovym pytlickem, kt. mam v mrazaku. a jestli nemas gelovy pytlik, dobre poslouzi cokoli, co mas v mrazaku (treba pytlik mrazene zeleniny nebo proste cokoli zmrzle).... ja jen tise doufam, ze nebudu mit migrenu pri porodu. jinak nevim, co budu delat :unamused:
30. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 máme doma inhalátor a nad hrncem to neudýchám mám astma, inhaluju pořád a posledních 5 let tak léčím děti ze všeho.....
30. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta No to mas pravdu to cekani je nejhorsi.Manzel delal cocku tak jsem zvedava co to semnou udela :sweat_smile:
30. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak jsme cca před půl h, prožili nejhorší hodiny života, najednou mi došlo, že od rana necítím pohyby, tak jsem začala malou budit, šťouchat do ní, nutit jí k pohybu a pořád nic, po hodině mi to už přišlo šíleně divný, tak jsem volala přítelovi ať vyrazí okamžitě z práce, že necítím pohyby, celé 3h se nic nedělo, tak jsme dojeli do porodnice a v momentě, když mě napojili na monitor, začala šíleně kopat, mlejt sebou, vyvádět až mi skákalo celý břicho..takže falešný poplach až jsem se cítila hloupě před primářem, ale na druhou stranu to taky byla šílena uleva..ted jsme doma, ležíme a malá kope dál jak divá Bára:slight_smile: stalo se vám to taky někdy?
30. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 aha, tak to jsem nevěděla, držím palečky, at je vše ok a problémy co nejdříve odstoupí..
30. bře 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ja maleho vacsinou necitim celu noc, potom az rano, niekedy az naobed. Ked uz je aktivny, tak navecer, ale uz sa mu az tak vyrazne nechce hybat, nema moc miesta. Ono to je zevraj normalne, ze cim blizsie k terminu porodu, tym su tie pohyby menej vyrazne. Ale som rada, ze to u vas dobre dopadlo.
30. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tak to bych se taky pekne vylekala ale nastesti ze to tak dobre dopadlo.
@nae Ja to mam taky tak v noci vubec jen malokdy a potom pres obed a na vecer taky jsem se parkrat uz lekla ale asi to tak bude jak to rikas.
30. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jj taky mi to říkali, ale naše malá na tyhle prognozy není:slight_smile: ta kope celé dny, občas si dá pauzu, když spí, ale to se aspoň vlní..proto mě to tak vyděsilo, no řeknu vám, už aby byla prostě venku a ja byla v klidu, že je ok... tohle jsou šoky:slight_smile: ale děkuji za podporu:slight_smile:)))
30. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ahoj :slight_smile: stalo se mi to jednou, necítila jsem pohyby asi tak dvě hodiny a už jsem jí začala budit a prosit ať o sobě dá vědět. Bylo to v době, kdy se vždy hýbe jak divoška tak mě to taky děsilo. No chvíli mě potrápila a pak asi cítila moji zoufalost tak mě začala žďuchat :grinning: Taky mám až moc aktivní dítko a to ve den v noci :grinning: TAk se pak nemám lekat, když spí v době, kdy jindy řádí :grinning: Je dobře, že jsi se ujistila, že je v pořádku :slight_smile: Není nad klid :slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! omlouvám se, že vám sem lezu, ale v diskusi otěhotnění v červenci už jsem zůstala sama a nemám si s kym popovídat :frowning2: Termín mám 25.dubna a čekám holčičku Elišku :slight_smile: Tak jestli mě na ten poslední měsíc vezmete k sobě budu moc ráda :slight_smile:
Chtěla jsem se Vás zeptat jak Vám je a co Vás nejvíc trápí :slight_smile: Pijete některá už čaj z maliníku? A jak často? JJá nějak nevim jak si to dávkovat :slight_smile: a máte přichystaný nějaký podpůrný prostředky k porodu?
31. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj,my budem mít taky Elišku.......čaj z maliníku jsem nikdy nezkoušela,ale dávám si semenec-tedy lněné semínko, 1-2 lžičky každý den,nevím zda to pomáhá,.,.,
31. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ¨vitej mezi nami, mas dobry otazky, taky by me zajimalo jak urychlit porod, kdyz to do terminu u nas nevypada. ale zkusila jsem uz snad vse..a nic..takze asi je to zbytecny, miminko si asi rekne samo, kdy je ta spravna doba
31. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek