• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verka_motylek Ahoooj :slight_smile: Zač se omlouváš??? Vždyť čekáš taky dubňátko :wink: Takže tě tu vítám :slight_smile: Další holčička? Supééér :wink:
Jak se cítíme? Já se cítím tak, že den D asi brzy příjde :grinning: Stále větší tlaky dolu a i uvnitř cítím jak tlačí ta šišulka malá. Nejvíc mě trápí bolest "fifinky" při vstávání, ulehání nebo když déle stojím. NO taky spát se už moc nedá, budí mě bolestivé tvrdnutí bříška a kopance malé. Začínám si ale uvědomovat, že to jaksi už moc neřeším :grinning: Spíš si začínám hlídat intervaly při kontrakcích :wink: Žádné podpůrné čajíčky nepiju, protože jdu na plán.císař. Kamarádka prý jedla to lněné semínko a pomohlo jí to. Ono na každého asi něco jiného a na někoho taky nic, že aneta34 :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky taky me to zajimalo co by to mohlo urychlit?Rika se ze prochazky vyjit schody nahoru dolu a sex.Tak nevim jestli to na nekoho zapusobilo.Ja bych to chtela mit zua sebou a nemam ani naznak niceho. :unamused:
31. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 to víš, že si mimí řekne samo, neboj však tam zůstat nechce :grinning: A na víc termín máš až zítra :grinning: Co ty víš co se bude dít? :wink:
31. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa taky spěcháš??? A kam jako???Však máš termín až 4.4. :grinning: :grinning: :grinning: Takový krásný datum :wink:
31. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja dyt to znas, cim se vic blizis k terminu, tim vic jsi netrpeliva, to je jak s curanim, kdyz se mi chce ve meste tak to clovek jeste drzi, ale pred barakem uz ma pocit ze to pusti jak se priblizuje k domu:slight_smile:
31. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 No u mě je to naopak :grinning: Čím vís se blížím k termínu tím míň jsem netrpělivá :grinning: Začala jsem být v klidu a pohodě. To bude asi tím, že už nemám strach z předčasného porodu a neříkám si ještě nesmím :grinning: Těším se na den kdy si malá řekne "tak nastal čas přijít mezi vás" :grinning: Pokud jí nepředběhnou tedy páni doktoři :wink:
31. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja teeeeeeeda, tak to ti šíleně závidim, ja byla ve věčným stresu, nejdřív obavy jestli je vše ok, pak jestli mám dobrou gynekolozku, jestli me nezanedbava, pak at se hlavne nenarodi driv, pak at je hlavne zdrava bez VVV, no a ted at je ok a hlavne neprenasim:slight_smile: jsem asi hysterka ja vim, je to divny, u prvniho tehu jsem byla naprosto v klidu, asi to bude vekem... a ted silim jak magor:slight_smile: zavidim ti zraly klid a pohodu..
31. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Tak na začátku jsem měla stejné obavy o mrně jako ty.Po tom co se nám dvě těhu nevydařili jsem byla jak na trní do genetiky. Pak taky strach, abych donosila...a teď, když vím, že už je to téměř za mnou jsem v pohodě :wink: Povídám si s malou a říkám jí, jak moc jí milujeme a že je na ní který den má vybraný :wink:
Nebuď nervozní vždyť nemáš být z čeho :wink: Ty nevíš jak to má malá naplánované, nech jí v klidu se připravit na ten její slavný příchod a užívej posledních dnů, hodin, kdy o sobě dává vědět v tvém bříšku :slight_smile:
31. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak pořád žádný miminko? :slight_smile: na emiminu máme dneska dva přírůstky, holčičku a chlapečka :slight_smile:
31. bře 2012 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slunickomaja ty umíš člověka uklidnit:slight_smile: to je krásný, až si mi vehnala slzicky do oci,.... ja asi zmagorila:slight_smile:
31. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu máme být v klidu, duben začíná až zítra:slight_smile:)))
31. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 :slight_smile: Jsem moc ráda, že jsem tě uklidnila :slight_smile:
31. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja Mela bych to rada uz za sebou s tema myma problemama...
31. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa to já ti věřím, ale věř, že vše má svůj čas a důvod :slight_smile: Vydrž vždyť už jen pár dnů :wink: Vydržela jsi to až sem tak co je ještě pár dní na víc? S láskou si vychutnávej každý poslední den se svým sluníčkem v bříšku :wink:
31. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoh holky, nahodou som narazila v inej diskusii, ze @vesmilka porodila chlapceka, vola sa Misa, 3230g, a to dneska v noci. Takze tri dva jedna start! Damy, zaciname :o) Vesmilke prajem vsetko najlepsie, srdecne blahozelam, prajem rychle zotavenie a uz len same radosti :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A je to tady, tak gratuluju k prvnímu miminku a přeju hlavně zdravíčko :wink: :slight_smile:

@aneta34 to máš pravdu a Ty máš zítra termín, viď? tak třeba bude Aprílový miminko :slight_smile: Přítel se jmenuje Jirka, tak by chtěl, abych vydržela do jeho svátku 24.4., termín mám 19.4., tak uvidíme, jak se chlapečkovi bude chtít :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae přidávám se ke gratulaci, at je maminka i miminko v poradku a co nejdrive doma:slight_smile:
31. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu no rika se, ze male procento zen porodi na svuj termin, ale me by nevadilo do toho mini procenta patrit:slight_smile: ale uvidime, vsak ja budu prubezne situ hlasit....:slight_smile:
31. bře 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, začala jsem špinit takovy slabý vytok, jako na konci menstruace..že bychom šly do finále:slight_smile:
31. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aneta34 Tak to by ti naozaj vysiel termin :slight_smile: zeby bola tvoja dceruska taka vzorna uz od zaciatku - narodit sa uplne presne na den? :grinning: ts ts... som zvedava :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Jééé :grinning: že by se rozhodla holčička už maminku nenechat čekat??? :grinning: Moc držím pěstičky ať je vše v pořádku a tak jak má být :wink:
31. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
JInak vééélkááá gratulace k prvnímu miminku tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinnaa Kdyz jsem lezela v nemocnici s hrozicim predcasnym, vsechny porodni asistentky mi tam potvrdily, ze behani po schodech akorat ubere energii, ktera je pak potreba na porod, ale porod nepriblizi. Sama mam zkusenost, ze co spolehlive zabere, je poctivy sex ;))
31. bře 2012 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc děkuju za přivítání :slight_smile: No to se to pěkně rozjelo abych i tady pak nebyla poslední ještě těhotná!!!! :grinning:
Taky tedy moc gratuluji!!!!!
@jitulik4 a poradíš mi kde se to lněné semínko kupuje? a to se jí jen tak nebo se to má vařit? Vůbec netušim jak s tim :slight_smile: a to má taky mimi popohnat?
@aneta34 jé no to držím palce, to by bylo úžasný takový nádherný datum :slight_smile: To špinění by mohla být hlenová zátka :grinning:
@veronnica jj přesně to mi taky říkali porodní asistentky i doktorky! Nejlepší je sex sex sex :- )

Já jsem se ale těma podpůrnejma prostředkama myslela hlavně homeopatika, nebo dianatal nebo nevim co ještě , aby porod probíhal co nejhladčeji :wink: Já se totiž strašně děsila, že budu rodit stejně jako moje mamka, která přenášela a když jí porod vyvolali, neotevírala se a měla obrovský kontrakce... Takže podnikám všechno možný, abych si porod vyvolala sama a dřív :slight_smile:
31. bře 2012 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek Zkus popíjet čaj s maliníkového listí-ten zkracuje druhou porodní dobu-a lněné semínko koupíš dneska všude-v supermarketu, v nějaký bio prodejně stopro-a myslím, že ho prodávají i drogerie, třeba DM. Přelívá se horkou vodou-a udělá se z něj takový sliz-měl by právě zvlhčit porodní cesty (v podstatě takový přírodní dianatal)-a urychlit porod. Já používala oboje-a první dítě rodila překotně-za dvě a půl hodiny se vším všudy....ale těžko říct, ono je to asi individuální....
1. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronnica Prosim te a ten poctivy sex se provadi jak casto aby to zabralo? :slight_smile:
1. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@garfie děkuju! ten čaj už piju, ale nevim teda jak často ho mám pít. V lékárně mi řekli ať ho piju tak 3x do týdne a mám si dávat pozor abych neměla zácpu - s tim jsem díky bohu problém nikdy neměla, ani během těhotenství, ale 3x týdně mi přijde málo tak si říkám, že budu pít každý den jeden. Dnes jsem 36+4. A to semínko teda každý den 2 lžičky? a od kdy? můžu už teď?
Abyste mě totiž pochopili, já vím, že mám ještě do termínu čas, ale na můj termín je zavřená porodnice a doktorka mi ten porod chce kdyžtak vyvolat dřív, což já moc nechci :( Tak se snažim ,,zaklínat duchy aby si malá dala říct a narodila se už za 14.dní :slight_smile:
@martinnaa no co jsem slyšela já tak čím častěji tím líp:slight_smile: takže nejlépe každý den :wink: :wink: a takhle úplně před termínem i víckrát denně :slight_smile:
1. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak ty tlaky ze včera nějak přestali a i kontrakce se zmírnili :slight_smile: tak to jen poslíčci :wink: Jsem i ráda, nějak to ještě vnitřně necítím :slight_smile:
Koukám, že aneta 34 se ještě neukázala :grinning: že by přeci jen ??? :slight_smile:
1. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek čaj klidně každý den, semínko taky. Ale pozor, ono to samo o sobě porod nevyvolává, spíš jen zrychluje samotný průběh, takže pokud chceš vyvolat před termínem, najdi tady nějakou debatu, jsou tu na to určitě. Pije se nějaký driják, kterého já bych se trochu bála, ale asi funguje. Myslím že i panák něčeho ostřejšího by mohl zabrat-sex pochopitelně a taky umývání oken :slight_smile: Vůbec nadměrná fyzická aktivita (ale u těch oken jde i o ten konkrétní pohyb) Ale já bych to zbytečně neuspěchávala, každopádně hodně štěstí! :slight_smile:
1. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@garfie no o ten hladký průběh mi samo jde především:slight_smile: mám koupený i dianatal a pak na hojení nástřihu, kdyby byl, hemagel, a homeopatika, no na ten samotný porod si přijdu celkem vybavená :slight_smile: Driáky ani alkohol se mi pít nechce ale okna mám v plánu tak toho 13. :wink: a sexíku je taky dostatek, manžel to bere zodpovědně :wink: přeci jen šestinedělí je dlouhá doba, že? :wink: :wink: :wink: ( a on už bohužel jedno zažil, před rokem jsem samovolně potratila v 7tt a pak jsem musela na kyretáž a dodržet šestinedělí se vším všudy )
1. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek