• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verka_motylek To je smutný zážitek, ale asi horší pro tebe než pro manžela. O dianatalu uvažuju taky, hlavně protože prý minimalizuje poranění-a já měla právě poprvé dost problém-možná i kvůli tomu rychlému porodu. Týden po návratu z porodnice jsem musela na přešití stehů-začala se mi otevírat a hnisat ta jizva-dělali mi to v celkové narkóze, no dost šílený....
1. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diky moc za rady, ohledne bolesti hlavy....vcera a dneska je mi uz ohodne lip a bolesti jsou pryc. Ale zato ty moje nalady, sama sobe se divim, ze to manzel semnou vydrzi - opravdu jsem nekdy hrozna - vsechno mi vadi, vsechno mi leze na nervy - uz abych porodila....jeste jednou diky a mejte se pekne Nat.
1. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa No, me osobne stacilo jednou a za dve hodiny jsem jela :slight_smile: Ale zrejme proto, ze predtim jsme meli nekolikamesicni pust, protoze jsem mela zakaz od doktora. Ovsem musi to byt se vsim vsudy, protoze dulezita je tam ta jedna latka, kterou obsahuje sperma :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak jste prožily víkend? Já jsem se tu zase o víkendu nedostal, neboť si pokaždé řeknu, že je ještě potřeba něco zařídit než tady s námi bude to Zlatíčko. Včera jsem sestavovali pokojíček a konečně mám vše nachystané......takže doufám, že o teď už budu jen lenošit :grinning: Teda tady se rozjely diskuze a to jsem tu nebyla jen chvilku :grinning: Gratuluji k prvnímu miminku.......je skvělé, že se to tu už rozjíždí :slight_smile: No a vypadá to, že se brzy připojí druhé, neboť aneta34 už tady nebyla dost dlouho :slight_smile: Tak jsem zvědavá, kdo bude další :slight_smile: Tak jak se cítíte maminky ? :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim vas holky neviete mi poradit,nieco na palenie záhy???????????v poslednej dobe je to dost casto a cele dni... :unamused:
1. dub 2012 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktiez gratulujem k prvemu prirastku... :slight_smile:
1. dub 2012 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie no nebylo to lehký, ale musela jsem se učit na státnice takže mě to z toho relativně rychle dostalo, protože jsem neměla moc čas nad tím přemýšlet, ale teda slzám se nedalo vyhnout to je jasný :unamused: Ale naštěstí nám mimčo vyšlo hned jak mi doktorka dovolila zas se snažit :wink: No právě kvůli tomu jsem si ho pořídila - snad pomůže - určo koukej na mimibazar, nebo tady na bazar, maminy ho prodávaj nepoužitej když jdou třeba pak na císaře. Já ho pořídila takhle jen za 1000,-!!!!! V lékárně stojí 2000,- což teda není málo...

@evula83 mě vždycky pomohlo studené mléko :wink:
1. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 zkus pár mandlí...a myslím že můžeš i nějaké tablety, zkus se zeptat v lékárně.
1. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@evula83 mě pálí žáha hlavně večer, takže já střídám Rennie, Anacid, Tums.. Nebo ještě studené mléko, když mě to chytne během dne..
1. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 já cucám Renie a pomáhá okamžitě. Kolikrát mě to vzbudí v noci tak jdu cucat a než docucám je po :wink:
1. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta Ahoj tak ty jsi zase celý víkend pracovala? :grinning: Jak jinak, že? To chci vidět ja teď budeš lenošit :grinning: nějak mi to k tobě nejde :grinning: Hlavní je, že už máš vše nachystané takže můžeš být v klidu :wink:
Jinak já se cítím dnes o hodně lépe než včera :wink: Už sem se bála jestli se to nerozjíždí, ale uklidnilo se to :wink: Zítra jdu na kontr. tak jsem opravdu moooc zvědavá co a jak nového :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 Pomaha aj mrkvova stava okrem toho, co tu napisali holky vyssie.
1. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek lněné semínko,pročišťuje organismus a uvolňuje porodní cesty, já si ho dávát do jogurtu nebo rovnou do pusy,chutná jako oříšky-----
1. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 moc děkuju :slight_smile: A můžu ho teda zobat už teď? a jednou denně kolik lžiček?
1. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Tak co Anet, jsem napnutá :slight_smile:

Já teď běžím do nemocnice na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli je nějaká změna, docela mě bolí spodek, nevim, jestli tak malý naléhá, ale je to nepříjemný, tak se zatím mějtě a hezký den :wink:
2. dub 2012 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte? Vůbec nic s tím naším malým raráškem nestíhám... Je to teď vzteklina - šílený!
Mně jinak 3dny odcházela zátka a snad je už vsechno pryč :grinning: No a kontra včera šílený a dneska občas taky, ale nic pravidelného :unamused:
2. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@verka_motylek jen jsem ti chtěla ještě k tomu semínku napsat, že je potřeba ho nadrtit, namlít, rozkousat..prostě nejíst celé ty semínka, protože pak je to téměř k ničemu. A klidně ho můžeš jíst už teď, ale kolik přesně to nevím.
2. dub 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jé no děkuju! dám na tvé rady :slight_smile:zítra ho půjdu někam sehnat :slight_smile:

Holky jinak já měla dneska hroznou noc, byla jsem vzhůru fakt snad každou hodinu a přijdu si rozlámaná jak rohlík na strouhanku :frowning2: Jak je vám? Na mě hrozně působí to blbí počasí:(
2. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek : Já jsem se taky dneska dost budila... A malej taky moc nespal... Nevím čím to! :unamused:
2. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek 1-2 lžičky a nedrtím to jen pokoušu jak to jde.....,tak a s tím spaním jsme na tom podobně a ještě mě děsně bolí koleno....
2. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem holky za vsetky rady...hned ich skusim,ked ta zaha zacne opat.... :wink:
2. dub 2012 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly ,nic nového, akorát jsem musela 2x na monitor, protože poprvé zase prcek spinkal... Ale strávila jsem tam půl dne, tak jdu teprve dělat oběd, hlad už máme pěkný...
Tak se holky držte, zatím pa :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnesni ko nic moc nalez uz 3 tydny stejny otevrena na 1 prst utz a ktg dobre a dojit mam 6 tak doufam ze se to rozjede do patku ach jo... :unamused:
2. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridavam sa tiez po kontrole. Som na tom podobne ako @martinnaa , vo stvrtok dalsi monitor, za tyzden kontrola, ale to som vravela, ze to uz fakt nepridem, lebo uz porodim. Dr. sa smiala, ze teda dobre :slight_smile: Posledne dva dni mam uz riadne tlaky, ale nalez stale rovnaky, tak bud uz mam paranoiu, alebo to je znak, ze junior bude mat tvrdu hlavu po rodicoch... :sunglasses:
2. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám také po kontrole a nic nového :slight_smile: Ani termín císaře mi ještě neřekli až za týden v úterý kdy jdu na nějaké větší předporodní vyšetření. A to je prý možné, že mě nechají rodit přirozeně :grinning: Já bych to brala, ale myslím, že to byl úlet jednoho doktora, protože mě od samého začátku zatím všichni doktoři upozorňuji ať počítám s císařem. No tak uvidíme jak to dopadne. Doktor se ve mě dnes tak pohrabal až mě z toho bolí jako by levý vaječník či co :unamused: Začalo mě bolet v kříži tak nevím.. :unamused: A na ozvách srdíčka malé prý nález není úplně v pořádku, prý je tam přechodná tachykardie tak musím ve čtvrtek na kontrolní monitor a podle nálezu by mě tam nechali.Věřím, že to bude v pořádku :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae To ja taky naposledy tam pujdu v patek a pak uz NE :slight_smile: Uz je to vycerpavajici ten konec a cekat a cekat.Ach jo musime to vydrzet :slight_smile: A nalez mas jaky?
2. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Nalez stale rovnaky, cipok makky, na mieste, pootvoreny, ziadne zmeny sa nedeju - aj ked sa mi to nechce verit. Mas pravdu, ze je to uz vycerpavajuce, to slovo tento stav momentalne najlepsie vystihuje. Kazdy den nejake bolesti, tlaky, neda sa dobre sediet, stat, chodit len nasiroko, o spanku si mozem nechat zdat, bolia panvove kosti, vsetko.
2. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 No říká se, že pomáhá jedlá soda, ale to jsem nezkoušela.....mi zabírá mléko........většinou to vzniká překyselením žaludku, takže nejez citrusy a ani nic sladkého :slight_smile: a když jdeš spát tak nejez nic těžkého a naposledy jez tak hodinu před spaním :slight_smile: tohle dělám já a zabírá to :slight_smile:, ale není to otázka pouhé hodiny :slight_smile:
2. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No cítila jsem se plná energie, tak jsem toho musela využít :grinning:, jo teď už budu fakt odpočívat....budu jen vařit a pomalu dělat jarní úklid :slight_smile: Tak to jsem moc ráda, že už je ti lépe, teď je to hodně důležité, neboť musíš nabrat sílu a energii na te den D :slight_smile: Tak jak jsi dopadla na kontrole? :slight_smile:
2. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Tak jak dopadla kontrola? No a co Any? Nevíš, jak je na tom? :slight_smile:
2. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek