• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Těhulky, už to je za dveřmi........vím, že se nemůžete dočkat, já jsem na tom stejně :slight_smile: Ale na druhou stranu si musíme ještě užít těch posledních pár dní toho našeho těhulkování :slight_smile: Chce to ještě trošku trpělivosti :slight_smile: My jsme byli s Marcelem na focení našeho bříška a byla to sranda.......tak budeme mít aspoň nějakou památku :slight_smile: Jinak u mě to vypadá, že budu asi přenášet :grinning:.........máte časté poslíčky?.......Já totiž nemám žádné :grinning:, tak si říkám, jestli je to normální :grinning:
2. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahojky :slight_smile: JJ však to vydržíme, vydrželi jsme to do teď tak co :wink: TAk třeba teprve poslíčci dorazí. Termín máš až 22. :wink: Já je už mám delší dobu a teď už jsou bolavé :slight_smile:
2. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska ve 14 hod razím do poradny, ale jak už tuším řeknou mi, že na porod to zatím není... I když kontra mám občas hezky pravidelné, ale šíleně bolí to u Borečka nebylo... :unamused: Už bych fakt brala, kdyby ta malá cácorka chtěla ven.... :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Poslíčci vůbec nejsou nutní-teď je teda mám, ale při prvním těhotenství vůbec-dokonce jsem začala rodit-a vůbec necítila stahy-doktor mi to skoro nechtěl věřit-začínající porod odhalila jenom kontrola (naštěstí včas). Takže klídek.....:wink:
3. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Presne tak se citim i ja mame to stejne.Ale je to uz za par tak vydrzime. :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahoj, jak jsem včera psala, na kontrole mi pomalu nic neřekli, byla jsem jen na monitoru, to jsem musela 2x, protože poprvé prcek spinkal a jinak mě jen zvážili, prohmatali břicho a žádný vyšetření....až příští úterý. 10.4., tak uvidíme. :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no mluvíš mi z duše :wink: těším se neskutečně, ale když vím, co bych měla ještě stihnout říkám si, ať tam ještě vydrží :slight_smile: Poslíčky taky nemám:( Nebo možná nevim, že to je ono:D:D:D ale to bych asi poznala :slight_smile: Břicho teda tvrdne hodně a často, ale tak strašně to nebolí :slight_smile: Taky jsme byli s manželem v sobotu na focení takže vkládám pár foteček ať si můžem porovnat břicha :grinning: :grinning: :grinning:
@garfie no tak tohle by si přálo asi hodně ženskejch :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek Máte krásný fotečky :slight_smile: A já taky zatím žádný poslíčky nemám, tak uvidíme, jestli se něco rozjede.... :wink:
3. dub 2012 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no jo-ale to mi ho ještě zastavili, když to pak o dva měsíce později propuklo naostro, tak to byl nářez, to už bych nepřehlídla :grinning:
3. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc moc držím pěstičky,jukla jsem jen Vám popřát štěstí-rodila jsem v loni v dubnu,takže přichází rekapitulace za celý rok. :grinning: a jaro je jak stvořený pro mláďátka. Tak se držte. :wink:
3. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@slunickomaja No uvidíme :slight_smile: Jsem zvědavá, vůbec nevím na co se mám připravit :grinning: je to šílený pocit a hlavně bych nevěděla co dělat, když by mě to chytlo někde ve městě :grinning: No dneska v noci mě probudily bolesti v podbřišku, tak nevím co to bylo, ale byla jsem z toho trošku v šoku :grinning:
@eliska_v Tak držím palečky, aby kontrola dopadla co nejlépe. No už nebudeš na tu svou holčičku čekat dlouho :slight_smile: :wink:
@garfie To si děláš srandu? :astonished: No tak to jsem nevěděla, že to jde :grinning: No hlavně, že se na to přišlo včas :slight_smile: Ale na druhou stranu jsi asi měla skvělý a rychlý porod ne? :slight_smile:
@verusberu Tak to budeš mít asi klidné miminko, když ti bude pořád tak pěkně spinkat :slight_smile: Hlavně, že kontrola dopalda skvěle :wink:
@verka_motylek :slight_smile: No tak to mám přesně i já :grinning: Tak nevím jestli, to jsou nebo nejsou poslíčci :slight_smile: třeba minule na kontrole jsem byla na ozvách a tam se mi zapsaly kontrakce a já to skoro ani necítila :grinning: Mi právě ani břicho netvrdne a to věřím, že bych poznala určitě :slight_smile: No já jdu fotečky vyzvednout dnes, tak snad je už bude mít :slight_smile: Tak tady potom nějaké taky dám :slight_smile:
@lusyy Ahojky, tak to jsi moc hodná a děkujeme za podporu :slight_smile: Přeji Juditce všechno nejlepší k narozeninkám :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Teda to jsou nádherné fotečky :slight_smile: :wink:
3. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No to su naozaj nadherne fotecky! Fakt krasne, nezne, pekna pamiatka. Moje brucho by som takto vystavovat nemohla, jednak mam strie od krku az po kolena, a tvar brucha mam taky mimozemsky, takze radsej ho nebudem prezentovat :slight_smile:
@slunickomaja Hlavne drzim palce, aby mala princezna to srdiecko v poriadku - mozno sa uz nemoze dockat prichodu na svet do takej skvelej rodinky, tak sa jej srdiecko trasie nedockavostou :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta No jo, jde to :slight_smile: Normálně mi zastavili rozběhnutý porod-dokud neodteče plodovka, tak to jde-ležela jsem v nemocnici, brala horčík a nějaký speciální lék na zastavení kontrakcí.....a fakt je, že na ostro to byla rychlovka-rodila jsem překotně, ani mi nestačili udělat příjem :wink:
Neboj, až to přijde tak to prostě poznáš :wink:
3. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak to sme na tom stejne...ja taky poslicky nemam nebo spis necitim... :slight_smile: tak sem zvedava kdy to vsechno pride a jak to dopadne :wink:
3. dub 2012 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek a fotky su fakt pekne... :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No moooc krásnýýýý :wink:
3. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta neboj se ono ti to pak příjde vše tak nějak automaticky :wink: Nedělej si z toho hlavu předem. To noční probuzení mohlo být špatnou polohou? Mě se to taky občas právě stane a když se mi podaří změnit poloho po dlouhém boji :grinning: tak to přejde :wink:
3. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae moc děkujiii za milá slůvka :slight_smile: Ona sebou hrozně mlela, když jsem byla na tom záznamu tak asi možná proto :grinning:
3. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju za pochvalu ( vyřídím fotografovi :slight_smile:, už se těším na ty vaše :slight_smile:
Jsem ráda, že jsme na tom všechny hodně podobně, aspoň ty svoje obavy a neduhy máme s kým sdílet :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak jsem jela do porodnice s tím divným hlenem.Nechali si mě na pozorování 28.3. a večer v 19.00 mi rupla voda a ve 23.09 se mi narodila veliká holka 4150g a 51cm,ale předpoklad byl 3500g. Docela těžký porod,ale nebudu vás strašit. Je krásná,ale bohužel jsme ještě v nemocnici,protože se nechce zlepšit žloutenka. Jinak všem vám moc přeji ať máte zdravé a krásné dětičky a rychlý bezbolestný porod :slight_smile: :wink:
3. dub 2012 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@andela9 jé no gratuluju! To je teda parádní váha, nedivim se ani že ten porod byl tak těžkej, ale od rupnutí vody teda docela rychlost! Tak ať se brzo malá zlepší a pustěj vás už domů!!!! Držím palečky!
3. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 Moc blahozelam! Dceruska nie je ziadne tintitko, ale snad sa prave vdaka tomu rychlo popasuje s tou zltackou. Prajem vam co najrychlejsi odchod z nemocnice a doma uz len same svetle chvilky :slight_smile:
3. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 woow, velká gratulace k holčičce! Tak ať jste co nejdřív doma! A jak se malá jmenuje? :slight_smile:
3. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie No tak to je super, že jsi měla tak rychlý porod :slight_smile: taky bych ho chtěla mít rychlý :slight_smile: Děkuji za uklidnění :slight_smile:
@slunickomaja Děkuji za podporu :slight_smile: No taky jsem dost bojovala než jsem se převalila jinak :grinning: Dnes jsem byla na kontrole, tak je všechno v pořádku ..... miminko sestoupilo níže, ale porodní cesty jsou pořád zavřené, takže je to super :slight_smile: a můžu být klidná :slight_smile:
@andela9 To je překrásné :slight_smile: To je šikulka :slight_smile: Moc Ti gratuluji a přeji Tobě i maličké hodně zdravíčka a brzký příjezd domů :slight_smile: :wink:
3. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jééé tak to jsem moc ráda, že jsi ty i mimí v pořádku :wink: Tak to opravdu buď v naprostém klidu a pohodě :wink:
3. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 Ahoooj maminečko, přijmi vééélikouuu gratulaci k holčičce :slight_smile: Opravdu cvalinka :slight_smile: Ať jste brzy doma ve své postýlce a v klídečku a pohodičce :wink:
3. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky přidávám nějaké fotečky :slight_smile:
3. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no taky moooc krááásnýýý :wink: slušííí :wink: :wink: :wink:
3. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Děkuji :slight_smile: Paní fotografka měla se mnou svatou trpělivost :grinning: byla jsem jako dřevo :grinning:
3. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek