• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jeaneta ale nééé :slight_smile: vůbec to není vidět :wink:
3. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano devcata jak jste se vyspala?Venku sviti slunicko tak dneska by to slo mam termin docela hezke datum ale prckovi se urcite nechce ven jsem ho uz premlouvala ale nevim nevim :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no to jsou přenádherný fotky!!!!! To máš o dost menší bříško než já :D Je teda fakt, že já se svejma 156cm vypadám fakt jak dělová koule :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa dobré ranko! no já jsem dnes docela vyspalá, i když malá v noci děsně kopala :slight_smile: Dnes je opravdu super datum a tady je teda taky krásně slunečno :slight_smile: Tak držím palečky ať si dá říct:slight_smile: Běž na dlouhatánskou procházku a dej si vanu:slight_smile: a pak sexík a bude venku na to tata! :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jo, kéž by takhle spinkal i až bude na světe, to by byla paráda :slight_smile:

@andela9 Moc gratuluju, porod byl docela teda rychlý, tak ať jste brzy doma a vše je v pořádku :wink:
4. dub 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek S touprochazkou a vanou pocitam ale s tim tretim nejak ne.Moc se mi do toho nechce tak uvidime manza ma odpo tak jestli nic do vecera tak az dojde z prace.Je mi nejak divne strasne se potim a mam takove navaly jako bych byla v prechodu maly nme tlaci dole tak uvidime.Dekuji a hezky den. :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa no to jsou dobrý signály :slight_smile: tak třeba to fakt vyjde :wink:
4. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Moc pekne fotky, naozaj - holt, ked je niekto pekny od prirody, nie je co pokazit :wink:
4. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja No paní fotografka je zkušená :slight_smile: nebýt jí, tak by to bylo asi hodně vidět :grinning:

@martinnaa No já jsem se vyspala po dlouhé době skvěle :slight_smile: Svítí svítí, však už bylo na čase......ta zima na mě měla hrozně špatný vliv......pořád mi bylo zle.....a když je tak krásně, tak se cítím skvěle a plná energie :slight_smile: Máš ještě několik hodin čas, takže možná ho ještě přemluvíš :grinning: :grinning:

@verka_motylek Jeee děkuji :slight_smile: No tak já celkově, když se takrozhlédnu kolem sebe tak mám menší bříško než ostatní maminky :grinning: já měřím 167 cm :slight_smile: . Vypadáš krásně, postavu máš akorát a nafotečkách vypadáš úžásně :wink:

@verusberu No to se za pár dní uvidí :slight_smile: :wink:
4. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Děkuji :slight_smile: No ono to není ani tak o přírodě jako o tom kdo stojí za objektivem :grinning: :slight_smile: A jak se cítíš? Už se ti blíží termín, tak jak to vidíš? :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Myslela som, ze vcera alebo dnes uz bude den D, lebo telo uz dava signaly, ale miminu sa este nechce. Tak to budem respektovat :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Teda tak to je super :slight_smile: Ale ještě má čas jeden den, takže držím palečky :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae však neboj nic :slight_smile: miminečko samo ví kdy je jeho čas :wink:
4. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem uklizela a odchazi mi hlenova zatka tak uvidime co bude.Muze to trvat i tyden nez se bude neco dit.Ma nekdo zkusenosti?
4. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa U prveho mi jeden den rano zacala zatka odchadzat a narodil sa po 28 hodinach (ale akurat posledne 3 hodiny to bol taky ten "pravy"porod, kedy mi praskli plodovku a zacali tie klasicke bolesti, dovtedy to bola totalna pohodicka). Teraz mi zatka odchadza od vcera a nic sa nedeje. Takze to je strasne individualne - na jednej strane pozitivne, na druhej strane aj tak nevieme, kedy uz to vypukne naozaj.
Kazdopadne dnes bude preventivna udrzba exterieru - vana, nozky oholit, vlasy umyt, mozno aj pletova maska bude, hahaha... :grinning: Akurat neviem, co s manikurou na nohach...naposledy som si to nejako osekala, ale teraz uz lavu nohu fakt nezvladam. Asi potupne poziadam manzela alebo co... :sunglasses:
4. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae a jak zvladas externi udrzbu na "onech" mistech? ja si tam pres pupek nevidim, takze jedu dost po pameti a myslim, ze to pak vypada jeste hur nez pred udrzbou :grinning:
4. dub 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sariky :grinning: Tiez popamati. Skusala som aj so zrkadlom, ale jednak sa mi furt mlzili bryle, padali mi z nosa, mlzilo sa mi zrkadlo... Takze akurat "letny zostrih" noznickami a ziletkou len tak decentne. Myslim, ze v porodnici uz videli vselijake surrealisticke vytvory, tak ich nic neprekvapi :grinning:
4. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nae tak to jsme na tom uplne stejne. bez bryli nic nevidim a kdyz si je necham, tak je mam zamlzene (a totez se zrcatkem :grinning:). a asi je nic neprekvapi, to je fakt, ale chtela bych se dat trochu do parady :grinning:
4. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sariky Dat sa trochu do parady - to sa mi paci :grinning: Niektore zeny to riesia za asistencie manzela, ale mne osobne je to proste trapne.
4. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae coz o to, manzel mi take nabizel pomoc, ale jak ho znam, pojal by to jako umelecke dilo a na to ja nemam nervy :grinning: a navic, jiste partie si opravdu chci upravit sama bez asistence :wink:
4. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jé holky:slight_smile: já se tu popadám za břicho smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsme na tom všechny stejně :slight_smile: já tohle řeším před každou poradnou a je to opravdu náročná disciplína :slight_smile: Jednou jsem si nebyla jistá jak jsem to zmákla tak jsem manžela poprosila ať mi to jen zkontroluje a od té doby jsem to už radši neabsolvovala pač jeho komentáře, že neví jak to má být správně mě totálně dostaly :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak holky @nae a @martinnaa ať to máte už co nejdřív za sebou, a hlavně hladce :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nae Tal ja mam udrzbu uz za sebou a s tou pedikurou jsem na tom stejne pozadala jsem mamku pac manzu mam v rahote.Dneska jsem jela trolejbusem a cizi pani mi rekla ze cekam chlapecka a dneska vecer to vypukne a ja zacala spinit.Tak jsem normalne cumnela cizi zenska mi neco rekne a uz se zacina neco dit.Tak uvidime jak dopadnem ty i ja :slight_smile:
4. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinnaa Moc ti drzim palce! Ja mam dva rozne terminy podla MS a UTZ, tak uvidime.
Vies co, niektori ludia ale naozaj maju take zvlastne senzory, ze dokazu cloveku povedat to, co on sam netusi - mne jedna pani naznacila, ze som tehotna, a to som o tom sama nevedela, pretoze to bolo moc skoro. Tiez som zazila, ze mi v jednej zdravej vyzive pan povedal nieco o synovi, a zatial je to vsetko pravda. Som velky skeptik vseobecne, ale proste uznavam, ze su veci nebom a zemou, ktore niektori ludia mozu vidiet inak.
Opatruj sa a budeme sa tu vsetky tesit na dalsie spravy, ci mala ta pani pravdu :slight_smile:
4. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinnaa teda tak to ti přeji "pohodový" porod :wink: Moc držím pěstičky ať vše zvládneš a prožiješ na 1* :slight_smile: Takovou paní potkat a pak se to dít...to není náhoda :wink:
4. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ta "údržba" :grinning: mazec nad mazec :grinning: Jsem samo-údržbář páč manžílek jako držel nedržel to zrcátko a nic jsem stejně neviděla :grinning: tak jedu po slepu a občas zkouknu v zrcátku tak nějak z boku páč přes to mega bříško nic není k vidu :grinning: A fakt to jde :grinning: a bez chybiček :grinning:
4. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja jo a jinak už ta údržba je naprosto kompletní - jako myslím na skýna :grinning: páč v porodce by se mi se spešl střihem asi taky nehráli :grinning: takže já připravena :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky si myslim ze to neni jen tak verim na takove veci jak rika @nae.Uvidime jak se to bude dal vyvijet.Taky mam dva terminy druhy je v pondeli tak uvidime ale zatim mi nic neni jen me boli strasne krize.Nevim jestli muzu bolesti misto do bricha jit do krizi?
4. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky :grinning: :grinning: :grinning: vy jste tu rozjely debatu :grinning: Co se týče udržby, tak pedikuru mi dělá manžel, neboť jsem si naposled nastřihla prst :grinning: a co se týče noh a partií, tak to bych neměla odvahu po něm chtít, i když mi nabízel pomoc.....Takže taky jedu poslepu :grinning:

@martinnaa To s tou paní je úžasné.......mi se stala podobná věc jako nae akorát, že to byla kamarádka. Byly jsme ve městě a ona se z ničeho nic zeptala, jestli nejsem těhotná a já ne proč.......No a po 14 dnech jsem se dozvěděla, že jsem v 9 tt :grinning:......držím ti palečky, ať máš snadný a rychlý porod :wink:

@nae No už se to blíží, takže i Tobě popřeji raději dopředu štěstí a co nejméně bolestí, kdybych to náhodou potom už nestihla :grinning:
4. dub 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa v kříži právě většinou začínají ty bolesti :wink: Takže se raději duševně chystej, že to přichází :wink:
4. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky tak pres noc se nic nedelo ale nemuzu chodit sedet ani stat jak me to boli uz to nedavam je mi divne od zaludku tak uvidim zitra jdu na ko tak ji to reknu doktorce treba me tam uz necha byla bych rada.A jak se mate vy jak vam je?

@nae Dneska mas termin ze?A jak se citis?Preju at to dobre dopadne :slight_smile:
5. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek