• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@tina74 ty jsi po IVF? a bereš utroš? dělá ti něco? já prvních pár dní polikala.. ale blila jsem jak mourovatá... :D tak teď zavádím, ale to jsem pro změnu šíleně nafouklá.... člověk si moc nevybere no,.... :slight_smile: jinak já jsem po IUI... po prvním.. a zadařilo se, ačkoliv spermio u IUI prý nic moc... :/ ale mršky zabojovali.. teď to jen zdárně do dubna doklepat :slight_smile:
28. srp 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl já po utroši přibrala 2kg... a to taky moc nejím.. a utroš zavádíš?
28. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak to moc gratuluji! Já jsem poprvé taky otěhotněla s ne zrovna dobrým spermiogramem po 1.IUI, podruhé spontánně, ale bohužel to bylo 2x zamlklé těhotenství. Pak jsem byla na odstranění přepážky v děloze, která to asi působila. Jenže mezitím se spermiogram dost zhoršil, tak jsme už nechtěli čekat a rozhodli se pro radikálnější krok. Vyšel až 2. pokus. Utrogestan jsem nejdřív polykala mezi odběrem oocytů a embryotransferem (kvůli možné infekci), teď už ho 22 dní užívám vaginálně. Nafouklá jsem taky, ale hlavně neskutečně unavená. Někdy si musím jít lehnout i během dne. Taky se mi občas motá hlava. Před dvěma lety, když jsem poprvé otěhotněla, jsem brala Crinon. Z toho mi bylo ještě hůř - kromě únavy a závratí jsem dokonce měla rozmazané vidění. Teď aspoň vidím dobře:slight_smile:
28. srp 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no podle teploty mam predstavu kdy asi mohla byt ... ukazuje to prave kolem 10. 8. ... no uvidime, hlavne ze carka sili ... hned si jdu procitat ten odkaz, dik :slight_smile:
29. srp 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion zavádím a asi jsem něco přibrala, cítím se nafoukle, mám citlivá prsa, i když zvracím a jím méně,,., zítra jdu k doktorovi a chci se na to zeptat. mám trochu pocit, jestli ho neberu zbytečně, všechno probíhá dobře, jen jsem prostě na první kontrole byla moc brzo.. no uvidíme. snad se konečně dozvím důvod :slight_smile:
29. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 No tak to máš za sebou taky už pěknou historii.... Tak držím palečky, ať je tohle úspěšnější pokus než ty ostatní ;) a duben bude náš :slight_smile:) Jinak já jsem šíleně unavená... hned po probuzení mám hodně energie, ale ta mě opouští v cca v 10, to se jdu na hodinku natáhnout, pak se naobědvám, a další útlum kolem 2 :slight_smile: to usnu na hodinku nebo dvě... pak zase chvíli dobrý... další útlum v 6 a stejně jdu spát kolem 10 totálně zdrchaná... :D Mám jediný štěstí že nepracuju... protože tam bych byla nepoužitelná... :slight_smile:
@skirt máš grafík? hoď ho sem :slight_smile:) mě taky ovulka podle BT vychází o den později než po píchnutí pregnylu byla... :slight_smile: a tu mám potvrzenou doktorem :slight_smile:
@snowgirl no otázka nakolik to jsou nežádoucí účinky utroše :P :D já si vždycky řeknu, buď ráda že o sobě prcek dává vědět :slight_smile:) že nějaký příznaky zatím mám... ;) no slyšela jsem že se bere i do 12tt.... tak nevím...
29. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion http://www.womenzone.cz/uzivatelka/skirt/grafy.aspx?c=634472352000000000 tady je ... ale rikam .. merila jsem v puse a byl to prvni graf, co jsem delala .. takze jsem ani nevedela, ze kdyz treba piju pivo, tak je pak rano vyssi ....
29. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion vim vim, je to těhotenství jako vyšité :slight_smile: jen kdybych neblila jak amina... taky se trochu bojím, že se ho nezbavím až do 12 tt, uvidíme :slight_smile: je to otrava :slight_smile: sotva se človgěk zbaví antikoncepce, už musí zobat něco jiného...
29. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt no jasný... :slight_smile: i když já bych klidně řekla že mohla ovu být až tak kolem 18.8. což by právě bylo cca 10-11DPO a to by čárka odpovídala... :slight_smile: Ten tvůj graf není úplně jednoznačnej ;) tak neboj, že by bylo něco špatně :slight_smile:) koukni můj graf...: http://www.fertilityfriend.com/home/2cd363
@snowgirl já budu asi zobat cokoliv, jen když ten uzlíček v dubnu budu moct popusinkovat :D všecko vytrpím :D
29. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tyyy vado, tak ten tvuj taky zrovna neni jednoznacny a vidiiis .... tak stejne clovek proste nikdy uplne nevi :slight_smile: .. teoreticky ta ovu mohla byt pozdeji .. no uvidime co mi rekne dr podle utz :slight_smile: ..... bozeeee ja uz chci k te dr. Kdy ste tam tak nejdrive byly? A podle ceho se mam teda orientovat kdyz vlastne nevim jak dlouho jsem tehu? podle sily te carky, nebo podle posledni MS nebo podle ceho? dik
29. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to je krásný přístup, snažím se takový zaujmout, zatím to moc nejde, aler to přijde. Moc se na mimčo těšíme, ale zatím je mi tak zle, že nadšení z těhoptenství se hledá těžko :grinning: Krásný den holky!
29. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt já ještě u gyndr nebyla... jsem dneska 5+4tt a jdu tam až 6+5tt ;) tzn za týden v úterý a jsem napnutá jak kšandy, aby tam byl srďoch :slight_smile:) zatím cítím že všechno v pořádku, snažím se naslouchat sama sobě.. :slight_smile:) tak můžu zatím ale jenom doufat :slight_smile: jinak nahlásíš poslední MS a oni ti pak spočítají podle skutečnosti na kolik tt prcek odpovídá :slight_smile: držím palečky ;) kdy tam jdeš? :slight_smile:
@snowgirl nadšení přijde až tak ve druhým trimestru ;) :slight_smile: po 22 měsících nezdaru jsou pro mě // pořád scifi.. a člověk se stejně mnohem víc bojí, než se raduje... :slight_smile:)
29. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no ja bych podle posledni MS byla dneska presne 5tt .. ale myslim si, ze mi fakt rekne o dost min az uvidi utz. Teoreticky jsem si rikala, ze bych chtela jit pristi stredu k te dr .. to uz by mohl neco videt ne? .. od posledni menstruace to bude 6tt + 2 .. nebo mam pockat jeste? ... ona ma moje babi totiz narozenin,y a chtela jsem ji dat pranickou s fotkou :slight_smile:
29. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion asi jo, už se na to těším. K doktorovi jdu zítra, mám 6+4tt jsem zvědavá, co uvidím :slight_smile: taky se těším na nějaký krásný pohled :slight_smile: Rozumím ti, že po tak dlouhé době se člověk těší, aleč mnohem více bojí, moc přeju, aby to bylo všechno v pořádku.

@skirt já mám delší cyklus, takže jsem šla k doktorovi v 5 po menstruaci, dostala jsem sprda, že jdu brzo, pak zjistili, že špiním, tak jsem dostala pochvalu, že tam jsem :grinning: ale nic jsme neviděli, jen připravenou dělohu :slight_smile: držím pěsti!
29. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl no teda .... to jsem zvedava. No ja to vidim nejdrive na ten pristi tyden ve stredu. Uvidime jak taky bude silna carka na testu. Nekteri doktori pry rikaj - prijdte, az bude testovaci stejna jako kontrolni :slight_smile: .. tak treba bude silit dal :slight_smile:
29. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt vidíš, to jsem nevěděla, vědět to, tak tam neprudím, ale nám se poštěstilo fakt náhodou, takže jsem vůbec netušila, jak dlouho čekat :slight_smile: rodičům to budeš říkat tak brzo? přemýšlela jsem nad tím... je mi dost zle a všem musím lhát, což mi zrovna nesedí, zároveń to ale nechci zakřiknout :slight_smile:
29. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl taky to nechci zakriknout, jenomze kdyz babi se uz tak dlouho tesi (je to moje babi, takze od bublinky prababi) ... moji mamce nevim kdy to reknu .. mame zvlastni vztah :D .. ale pokud to budu mit uz potvrzene dr .. tak ji to reknu. Sice srdicko si myslim jeste nebude, ale tak aspon vacek :slight_smile: ... ale je to silene holky, ty nervy a ten strach jestli to, a cosi a furt neco ..... :(
29. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt hmmm, taky nad tim hodne premyslim, ja mam treba s mamkou dost hezky vztah a ona se na to strasne tesi. Krome me a manzela to vi jen moje nej kamaradka a svedkova, ktera me tahala na panaky :slight_smile: Asi to mamce povím, aspon pochopí, proc jsem ted takova a co me vlastne "zlobi" :slight_smile:
29. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snowgirl no ja uvidim. S mamkou ted nejsem v kontaktu, a babi to reknu asi na ty narozky .... je to silene to tak kutit furt :D .. uz at je to za mnou
29. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl ale je pravda, ze to ma svoje kouzlo ... hej nemuze se mi nic stat kdyz hodne kycham? :D .. ja mam vzdycky u toho takovy strach :D :D ..
29. srp 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt tak to netuším, ale já jsem od čtvrtka nachlazená z klimatizace a vedle kýchání ještě soplím :-/
29. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl ty jo, tak to asi kychas furt co ... no ja myslim ze zbytecne silim :D . ale to je asi normalni. Taky jsem se bala ze nachladnu, jak se tak ted silene ochladilo .. nejak me to zaskocilo a pak jsem byla cely den zmrzla ... no des. Holky, a chodite do prace jeste?
29. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt jj, chodím, tak v šestém týdnu mě na mateřskou asi nikdo nepustí :slight_smile:) Jak moc vadí to nachlazení? Docela mi to dělá starosti... neberu nic, nechci se dopovat, jen dávám do aromalampy eukalyptus proti rýmě, aromaterapii doporučují k těhotesntví, tak aspoń něco, a vzala jsem si dvě pastilky proti bolení v krku... :frowning2: Snad to neva... jsem trochu bázlivá, bojím se, aby to prcka neovlivnilo...
29. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl tak jasne no, ale nekomu je treba tak spatne, ze jde uz ted na nemocenskou vis :slight_smile: tak proto se ptam. Ja myslim ze to neva, ale mozna bych pockala co rekne dr. .. vis jak. A nebo aspon napis Kouckemu do poradny :slight_smile: .. www.prozeny.cz :slight_smile: .. a nebo www.porodnice.cz :slight_smile: .. on vzdycky umi uklidnit :slight_smile: ale vazne.
29. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt děkuju, trápí mě to od soboty, tak to zkusím :slight_smile:
29. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl sak jo .. sice tam pise dost lidi, tak trva, nez odepisou, ale za pokus to stoji. Ja se ho tam dneska ptala jestli muzu jet do tater .. :D
29. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skirt pustil tě? My jedem ve středu do zahraničí :slight_smile:
Psát bmu nebudu, už jsem si to našla :slight_smile: běžné virózy nevadí, není třeba panikařit, dokonce je dobré brát běžné léky, lepší, než se trápit - mucosolvan, olynth, paralen apod.. :slight_smile:
29. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl jeee, on uz mi odpovedel :slight_smile: tak supej :slight_smile:
29. srp 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt a odpověď velice rozumná a pozitivní, ten pán se mi zamlouvá!! :slight_smile:
29. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl jooo, prave :D .. on je takovy pohodar mi prijde a fakt pise veci na rovinu, a nekdy ma i vtipne odpovedi, kdyz se nektere maminky fakt ptaji na blbosti .. ale uz jim i trochu rozumim :D .. ska vis jak s tim kychanim :D on umi vzdycky uklidnit.
29. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek