• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@slunickomaja U prvniho jsem tohle nezazivala mala se narodila ve 39tt odtekala mi voda vyvolavali a ja se neotvirala tak jsem musela na cisare.
5. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky! já teda můžu říct, že začínám mít děsnou krizi... neskutečně mě bolej záda a začínám to břicho už fakt nesnášet :frowning2: Naší holčičku miluju a přijdu si jak blbá, když mi vadí, že je u mě :frowning2: Nechci aby to znělo blbě, ale už prostě chci aby byla venku! Nesnášim tyhla psychický stavy! já jsem strašně pozitivní člověk a tohle mě fakt zabíjí....
@martinnaa to jsou sice asi hrozný stavy, ale řekla bych že už se to fakt rozjíždí! Tak držím palce ať je to rychlé! Taky jdu dnes na kontrolu tak jsem zvědavá jak postupujem :slight_smile:
5. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsetkym, ja sa citim ako znovuzrodena, hahaha...bola som akurat na monitore, nic sa nedeje. Dalsia kontrola v utorok. Nemam ziadne extremne tlaky, ako predtym, akurat ma bolia panvove kosti. Nebudem skusat ziadne domace recepty na vyvolanie, necham to na prirodu - vcera som len manzela podpichla, ze teraz uz kludne mozeme zvesela zase nabehnut na intimnosti, tak sa uprimne zasmial a ze: ved ja uz ani neviem, ako sa to robi :grinning: Taka je u nas, mile damy realita :grinning:
A inak ked som cakala na ten monitor, prave nejaka pani na oddeleni rodila a to boli zvuky....ufffff... viem, ze je to normalne, prirodzene atd., ale ked to clovek pocuje takto od niekoho ineho....jaaaaaaaj... :sunglasses:
5. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Tak ať ti kontrola dobře dopadne :slight_smile: Kdyby jsi tě tam náhodou nechala, tak Ti přeji dopředu štěstí :slight_smile: :wink:
@verka_motylek Když jsou ty bolesti už dlouho, tak ta krize přijde, neboj určitě nejsi jediná :slight_smile: Každá maminka, která tady je své miminko miluje :slight_smile: Jinak by tady nebyla a bylo by jí jedno, jak probíhá její těhotenství. Já zatím ještě takové bolesti nemám, takže je možné, že budu mít stejné pocity jako ty :wink: Moc ti držím palečky, aby tě ty bolesti přešly a ať to všechno vydržíš :wink:
@nae To tvé Zlatíčko si dává na čas :grinning: Tak hlavně, že je všechno v pořádku :wink: Já jdu taky na ko v úterý, tak jsem taky zvědavá. Myslím si, že to je úplně nejlepší, nechat ot na miminku, kdy se mu bude chtít ven :slight_smile: Ale věřím, že se po této větě, kterou ti manžel odpověděl už nemohl dočkat té chvíle :grinning: :grinning: :grinning: Jeeej No mě by to asi dost vyděsilo, vzhledem k tomu, že jsem prvorodička :grinning:
5. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale musím říct, že moje psychika je taky na bodu silného mrazu :angry: Malého jsem porodila v 38tt a celou dobu mi vyhrožují, jak to bude dříve a nakonec se mimi drží jako klíště a dokonce bych se vsadila, že budu přenášet a bude se muset vyvolat. Toto těhotenství je fakt očistec. Jako na miminko se šíleně těším. Natékají mi šíleně nohy, prsty a bolí mě naprosto všechno. Odpočinout si nemohu, protože malej nemá pochopení. Venku mi utíká ..... no blázinec na kolečkách. A na včerejší kontrole mi řekli, že se to připravuje, ale příští týden se uvidíme :angry: :angry:
5. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahoj tak to jsi mě pobavila s těmi intimnostmi s manželem :grinning: Taky jsem manželovi řekla něco podobného :grinning: a on mi řekl : " Zbláznila ses? Holčička moje má hlavičku hodně natlačenou dole a já tam mám jako něco? No to ani náhodou" :grinning: Jinak já mu řekla, že on už asi stejně neví jak se to dělá :grinning:
5. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky :slight_smile: Na dnešním kontrolním KTG vše v pořádku :wink: Juchůůů, nenechali si mě tam :wink: V úterý jdu taky na kontrolu a to už dostanu prý termín porodu. JInak jsem vážně zvědavá jestli se babičky předpověď a také jedné kamarádky vyplní a budeme do velikonoc rodit :grinning: Já nikam nespěchám však to není na mě :grinning:
5. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa tak to jo ono každé těhu je jiné to je fakt. Já čekám třetí a po každé jiné těhu :slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ze jsme se odmlčely, ale v nemocnici nemeli pristup na wifi:slight_smile: chci jen hrdě oznámit, že Adelka byla poslusna a presne 1.4. v 17.52 se narodila cisařským řezem, váha: 3,6 Kg, víška: 51Cm
jmse zdravé a dneska nás pustili z nemocnice...a co vy maminky, jak jste na tom s termíny?? přidám fotečky, abychom se s adelkou pochlubily, je moc krásná, ostatně jako každé miminko:slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verusberu ahojky, když jsi psala tuhle zprávu, tak už malá byla na světě:slight_smile: jen jsem Vám neměla jak dát vědět, ve čtyři ráno mi odtekla plodova voda, pritel me vzal do nemocnice, tam mě napojili na monitor a cekalo se na kontrakce, po 6h kdyz neprisly se rozhodlo, ze mi s kontrakcemi pomuzou, dostala jsem vyvolavacku a po dalsich sesti h, jsem se otevrela na 3 prsty ale bolesti uz byly tak silene ze to neslo vydrzet, mala uz dostavala antibiotika pac byla bez plodovky dyl jak 12h, tak to pak lekarstvi vzdalo a reklo, jdeme na operacni sal... pak uz jsem se jen probudila na pokoji a pritel drzel v rukach malou Adelku..:slight_smile: a co ty,???????????????? jeste 2+1?
5. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Parada! Moc blahozelam - to je teda vzorna dceruska, ako sme predpokladali :slight_smile: Prajem ti rychle zotavenie, dceruske sladke spinkanie a nech jej chuti mliecko a nech sa vam vsetkym dari :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae moc děkuji za přání, bohužel mléčko ještě nemáme, ani mlezivo v nemocnici jsme museli dokrmovat, tak se třeba zpusti časem, ale nutrilon ji chutna moc, vypije cca 70 ml na ex:slight_smile:
5. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ostatní? porodil někdo další? nebo je Adelka první dubnacek?
5. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa ahojky, jsi celá? nebo můžeme gratulovat?
5. dub 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 krásné datum, určitě i krásná holčička! :slight_smile: Gratulace obrovská!
5. dub 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 Jeeej tak to nemáš lehké. Mi také natékají nohy, dokonce mám problém dojít do obchodu a to ho mám 10 minut od domu :grinning: Třeba tě miminko překvapí a do kontroly se rozjede porod :wink: A kdy přesně máš termín?

@slunickomaja Tak to je super :slight_smile: No to jsem taky zvědavá, jestli měla tvá babička pravdu :slight_smile: Hlavně, že se cítíš v pohodě, potom už je jedno, kdy se ta princezna rohodne přijít na svět :slight_smile:

@aneta34 Tak to je krásné :slight_smile: Moooc Ti gratuluji a přeji oběma hlavně zdravíčko. To je dobře, že už jste doma :slight_smile: tak hlavně odpočívejte a nabírejte energii :wink: No vypadá to, že Adélka je první :wink:
5. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 @jeaneta Prva bola "vesmilka", ta ma chlapceka Misu, ale este sem odvtedy nepisala. Sice mala termin na konci marca, ale radila sa do tejto skupiny. Ale Adelka je oficialne prve "dubnatko", to ano, tento titul jej nalezite patri :wink:
5. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky Teď jsem si ještě všimla, že už také "sylvka" porodila chlapečka Adámka :slight_smile: a dokonce ještě v březnu :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky po dnešní kontrole - malá už má 2904gramů!!!! :slight_smile: na monitoru byly slušný kopce, kontrakce a aktivita dělohy jak blázen a já nic necítila :unamused: čípek zkrácenej, měkej ale stále zavřeno... Doktorka už si naplánovala vyvolávačku tak snad bude malá rozumná a půjde sama dřív :slight_smile:

@nae to jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo chlap :sunglasses: máš pravdu je to lepší nechat na přírodě! Já už jsem několikrát ženský takhle slyšela a taky jsem si říkala a jéje! :slight_smile: A nejvíc řvou cizinky! Indky a japonky! To teda tvrděj u nás ty porodní asistentky :slight_smile:

@jeaneta moc děkuju za uklidnění!!! Už je to zas o něco lepší asi nějakej nával po ránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@mamucha2 ahoj! no chápu tě naprosto!už taky nevím jak si lehnout :slight_smile:

@slunickomaja skvěle, že je vše OK! budu držet palce ať se to vyplní :slight_smile:

@aneta34 Moc gratuluju! Adélka je poslušná! tak snad jí to vydrží už na celý život :slight_smile: To vyvolávání je šílený! Já se toho tak bojim :frowning2: Ale hlavně, že už jste doma! Snad se mlíčko brzo spustí a halvně abys byla brzo fit!!!! Jinak na jizvu doporučuju hemagel - hrozně rychle se ti to zahojí ( max 3 dny!!!!!)
5. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Tak to je super :slight_smile: Jakto, že ti chtějí vyvolávat, vždyť do TP máš ještě daleko ne? :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ahoooj maminko :slight_smile: TAk to vidíš, uklidnění mělo své plody, že? Z celého srdíčka ti gratuluji k narození holčičky a holčičce přeji do života jen to nej nej nej :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 jooo a moc se těšíme na fotečkyyy :wink:
5. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no mámmenší problém - na můj termín je porodnice zavřená :frowning2: takže doktorka nechce riskovat, že bych rodila někde mezi kýblema... Takže si prostě naplánovala vyvolat mi porod před zavřením :unamused: Takže já prostě chci udělat všechno možný proto aby to šlo přirozeně dřív. Když jsem četla jaká byla vyvolávačka u anety :frowning2: a moje máma to měla stejně - vyvolali porod, kontrakce jak blázen a žádný otevírání...
5. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Aha tak to jo......no to je škoda, že je zavřená. A proč? No tak to chápu, já bych taky chtěla, aby to bylo přirozené. Přece jen je lepší, když si to miminko určí, kdy přijde na svět :slight_smile: U většiny mých kamarádek, které rodily vyvolávaly porod. Podle toho, co mi říkaly, tak to nebylo zase tak hrozné, spíše jde o to, jestli se otevřeš. Uté jedné to bylo opravdu dlouhé, neboť se otevřela až na třetí pokus. A u většiny holek to měly hned, takže bych se nebála......a to, že tvá maminka to měla těžší bych taky neřešila. Vem si kolik holek tady píše, že je každé těhotenství jiné, tak to bude to samé i sporodem, takže si myslím,že se nemusíš bát, že ho tvá maminka měla těžký a rozhodně bych se tím netrápila teď :wink: Neboj všechno dobře dopadne a až to přijde, tak ti budu držet pěsti, aby jsi měla snadný a rychlý porod :wink:
5. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek BUĎ V KLIDU, U MĚ TO BYL PŘÍPAD UŽ PO DRUHÉ SE OPAKUJÍCÍ:slight_smile: A SPIS KVULI MEMU TELU NEZ VYVOLAVACCE:slight_smile: U PRVNÍ DCERY TO BYLO STEJNE ALE UKONČENO KLEŠTĚMA. TED MI UZ ZAPSALI DO PAPIRU ZE MAM UZKOU PANEV A ZE PRIROZENY POROD JE V MEM PRIPADE NEMOZNY PRO PRIPAD TRETIHO DITETE NEDOPORUČUJI
5. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc děkuju, Míša je úžasný. A porod byla bleskovka o půlnoci mi praskla voda. Manžovi jsem nařídila kávu pač do rána času dost aby mi tam neusnul :grinning: jenže tu nakonec pil horkou protože kontra téměř okamžitě po 2 min. Do porodky jsem dorazila v jednu. Následovalo sepsání papírů přišel doktor prohlídl mě a říkal tak honem honem nebo to nestihneme ani na sál. Jenže manža ještě musel jít zaplatit poplatek a tak jsem musela čekat a prodýchávat aby to vůbec stihl. Pak se mi zastavil porod, takže jsem musela do sprchy a na balon aby fungovala gravitace a celé se to zase rozjelo. Tím se Míša narodil ve 2.33 jinak si myslím, že mohl být o dobrou půl hoďku dřív.
6. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno holky,
@aneta34 moc gratuluji k Adélce :slight_smile:

@jeaneta termín porodu mám 21. Dneska zas v noci tvrdnutí jak blázen :angry: Cácorka je prostě spokojená tak, že jí nakonec budou vyvolávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@verka_motylek tý jo to je taky děsný, že ti takhle naordinují tu vyvolávačku teda :confounded: Tak snad půjde dobrovolně. A co zkusit nějaký vyvolávací koktejl?
6. dub 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka moc gratuluji a závidím mega super porod :slight_smile:
6. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamucha2 díky ani jsem tak rychlý porod nečekala. S holkama to bylo na dlouho tak jsem na to byla připravená a pak taková rychlovka :grinning:
6. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 neboj třeba nebudou, já si to taky pořád myslela, pak jsem mrňouse přemlouvala ať vydrží do 1.4. a nakonec se rozhodl, že když jsem všem slíbila, že klokan přiletí v březnu tak to musel dodržet :grinning:
6. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek