• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jeaneta díky moc za uklidnění :slight_smile: no porodnice se zavírá každý půl rok na týden a teď to zrovna vyšlo přesně na můj termín(jednou se musí kompletně uklidit a podruhý se maluje - já mám jediný štěstí, že tam pracuje moje mamka jinak bych musela rodit jinde, i když jsem tam registrovaná). Já doufám, že to půjde dobře, protože moje mamka tenkrát neměla nic čim by si pomohla, za to já si přijdu super připravená :grinning: Mám dianatal, piju maliník a hlavně jsem byla na kurzu a chodím na těhu cvičení a hlavně já jsem jiná povaha :wink:

@aneta34 díky Anet to jsi mě uklidnila, že to nebylo tou vyvolávačkou :slight_smile: No hlavně, že už to je za tebou a můžeš si užívat Adélky na světě :slight_smile:

@vesmilka ty jo moc gratuluju!!!!! To ti opravdu všechny určo ze srdce závidíme takový pohodový a rychlý porod! Ať se má Míša čile k světu!!!

@mamucha2 no já žádný super urychlující koktejl neznám :frowning2: Ale plánuju příští pátek umýt okna a v sobotu se pak naložit do vany a projít se a popřípadě na to vlítnem s manžou :wink: no a v neděli prostě hodlám rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Elišku na to už dlouho připravuju - takovej náš porodní plán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A jak to plánuješ ty aby to šlo samo? Já mám termín 25. ale 21. mi ho právě chtěj vyvolat :slight_smile:
6. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne devcata jsem po kontrole a co myslize?Opet NIC! :angry: Nalez stejny na 1 prst v nedeli na monitor a ve stredu na ko.Uz jsem uplne vyrizena nebavi me to nevim jak to mam urychlit?!Ta pani se asi spletla co mi to predpokladala.Bricho me boli jako pri ms a porad nic CO UZ MAM DELAT?
6. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jo ty máš krásné plány,okna jsem umyla,procházku mám každý den a stejně......
6. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska kontrola, malá jednou pro změnu hlavičkou dolů, ale nic se neděje,jen 3,80 dle utz, dr.říkal přijďte za týden,nebo už porodˇte,ale jak to udělat??
6. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa ahoj tak jako faakt nic? no tak nezoufej...trpělivost maminkoooo
6. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja To se ti rekne.Rikali mi ze mam min plodove vody ale ze to byva tak nevim?
6. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa no věřím, že je to náročné, ale co si pomůžeš, když budeš stresovat? :wink:
6. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Prave ze nic :frowning2: :unamused:
6. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no tady na koníkovi jsou návody na koktejl buď z ricinového oleje nebo pomocí různého koření :grinning: Uvažuji o tom, že to asi zkusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba se aspoň pořádně vyprázdním :grinning: :grinning:
@martinnaa fakt tě hrozně lituji :frowning2: Třeba se mimi umoudří a vyleze o víkendu :wink:
6. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 mě taky sestra na kontrole říkala, tak něco dělejte. A co jako ... holky raděj dlouhou tůru, ale to s těma nateklejma konvema nedám :angry:
6. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka No tak to jsi měla skvělé.......to je užásné, no to by chtěla každá z nás :wink: Je super, že jste oba v pořádku......a hlavně, že to manžel stihl k porodu :grinning: :wink: To máš krásné, že už si užíváte všichni spolu :wink: Taky se těším až to Zlatíčko bude s námi :slight_smile: Tak hlavně odpočívejte a nabírejte sílu a energii :wink:

@mamucha2 Jeee tak to máš o jeden den dříve než já :slight_smile:.........No přece jen je to ještě pár dní a za tu dobu se může ještě rozhodnout :wink: No já jsem měla v noci poslíčky ...... Takže jen doufám, že zatím nic neblíží, teda ne že bych nechtěla, ale přece jen má ještě nějaký ten den čas :wink: :slight_smile:
6. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta děkuju, to víš že se snažíme odpočívat a nic moc nedělat. Tedy Míša jenom papá a spinká a trochu se vzteká, když nemůže ulovit bradavku :grinning:
@verka_motylek už jsem si asi rychlý porod zasloužila, s holkama jsem si užila :wink:
6. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek Jeeeej tak to je, ale hrozné, že ti vkůli takové věci budou vyvolávat. Ale jestli tam to prostředí znáš a víš, že se tam budeš cítit dobře, tak to za to bude určitě stát a všechno půjde hladce :wink: No tak jeslti cvičíš, tak to je úplně skvělé, protože holky, které mají nějakou pohybovou aktivitu při těhotenství mají daleko lehčí porod než ty bez aktivit :wink:. Já bych se na tvém místě vůbec ničeho nebála a ani nestresovala. Teď právě potřebuješ mít optimismus, sílu a energii :wink:

@martinnaa To chce hlavně klid :wink: Není to lehké, ale přece jen to jsou přiblížné termíny a jen málo které miminko se narodí v daný termín a navíc po termínu jsou ještě dva týdny v normě, tak nezoufej :wink: Dej tomu Sluníčku ještě chvilku času :wink: Mě taky tak bolí břicho, ale myslím si, že to ještě není známka příchodu porodu. Pořád si říkám, že to bude ještě horší, když jde tohle vydržet :wink:

@jitulik4 Však TP máš až 10, tak není kam spěchat, ne? :grinning: A je skvělé, že je hlavičkou dolů, snad tak vydrží až do porodu :wink:
6. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 No ty dlouhé tůry bych taky nepřeháněla, neboť jsem někde slyšela, že potom nezbydou té mamince síly na porod :unamused: ale co je na tom pravdy, to nevím :confounded:
6. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 MOC GRATULUJU :slight_smile: Já pořád ještě celá, do termínu máme 13dní... :wink:

Takže zatím máme dvě miminka?
6. dub 2012 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 @jeaneta Presne tak, rikali mi to vsechny PA, kdyz jsem lezela na rizikovym, ze ani behani po schodech, ze to jen ubere sily a ucinek zadnej.
6. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 to zkoušíme každý den....
6. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no nevím,termín mám 10.4, ale u dětí dokončený 42tt u obou a zeď zas už má malá 3,80 a to mi to měřil 3krát :slight_smile:
6. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa ahoj, nezoufej, cetla jsem jeden članek od Uzla, kde říká, že každá trouba peče jinak, proto nějaký předpokládaný termín porodu je nesmysl, že miminko ví, který den je ten správný, kdy se cítí být fit a kompletní pro porod... nech to na miminku, já jak jsem si řekla, nechám to být až to příjde, tak to bude...tak najednou šup a jelo se:slight_smile:držím ti moc palečky...drž se
6. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vesmilka Perfektny porod, mozeme vsetky len zavidiet. Jedina "vada na krase" je ta veta, ze manzel musel ist zaplatit poplatok za porod... to ma uplne nadzdvihava zo stolicky... ako keby sa to nedalo vybavit nasledne!!! To je des, to by ho tam akoze ani nepustili, kym by neukazal paragon? Neskutocna buzeracia!
6. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa To ma mrzi, ze ta mimino takto necha napinat. Nie som zastancom nijakych vyvolavacich koktejlov ci podobnych rad, takze ti moc neporadim... len vydrzat... menej plodovej vody je uz takto na konci normalne, pri synovi som to tiez tak mala. Pokial funguje placenta, tak treba len cakat...Tfuj tfuj, vela stastia prajem, nech uz to mas uspesne za sebou a miminko pred sebou :slight_smile:
6. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Uzla milujem :grinning:
6. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju je fajn ze se tady tak drzime a podporujem.
6. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkujeme za gratulace.od včera jsme doma a je to fakt super.Akorát,že dnes mám strašný průjem a nevím jestli je to způsobeno kojením či přechod z nemocniční stravy nebo co.Ale to přejde.Jinak jsme o.k. Moc díky a už jděte taky rodit. Zkuste třeba masáž kotníků :grinning: My jsme to zkusili,nevím jestli to nebyla náhoda,ale...... Návod je tady na koníkovy http://www.youtube.com/watch?v=wnEcLSHTI0s&feature=PlayList&p=A552C66C3906644... :sunglasses: :wink:
6. dub 2012 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae taky jsem si to říkala, ještě že jsem vydržela ale bohužel bez zaplacení by ho opravdu nepustili dovnitř. Koukala jsem jako blázen, že to tak je. Kdybych to věděla předtím tak jsem ho zaplatila, když jsme přes tu vrátnici šli
6. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 3 mimča tady už máme :slight_smile: Dneska je holky úplněk, tak třeba bude další :wink:
6. dub 2012 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andela9 ahojky, pridavam se ke gratulaci a s tim prujmem zapasime taky, takze jsi me celkem i uklidnila, ze by to mohlo byt adaptaci na jiny prostredi nebo nemocnicni stravou, mela jsem uz psycho z toho co delam spatne..:slight_smile:
6. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeaneta Ahoj,jmenuje se pro nás Rozárka (Rosalie má v R.L. aby si pak řikala jak se jí bude líbit).
aneta34 Nestresuj,v nemocnici je strava upravená aby nebylo nadýmání a moc tučný atd... a doma co si budem povídat viz. já ,sem tam něco do pusy,tak není divu :grinning: . Myslím,že asi nebudeme jediný :wink:
6. dub 2012 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 No to je krásné jméno :wink: Fakt je úžasné :slight_smile:
6. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se vás zeptat, jak jste na tom s jídlem? Já poslední dobou toho sním strašně moc a pořád mám hlad. A docela to jde i během těch pár dní vidět :grinning: A navíc se hrozně potím, mohla bych chodit do sprchy, co hodinu. A jak časté máte pohyby miminka? Pomalu mi připadá, že se od včerejška ani nezastavilo :grinning: Pořád se nějak otáčí a kope. Celou noc jsem se převalovala a ve 4 mě chytly bolesti břicha, ale za nějakou dobu to přestalo a myslela jsem si, že když byly včera pohyby , tak časté, tak dnes bude miminko spinkat, ale ne opět jako včera celý den se vrtí.......jsem z toho už dost znavená......a teď mám pocit jako by se na mě chystala chřipka nebo co........včera to bylo ještě v pohodě, ale když už to trvá celé dva dny, tak je to hrozně vyčerpávající :grinning:
6. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek