• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahoj holky, mna momentalne chut na rodenie presla - synacika chytila nejaka viroza, vecer mal teplotu a je taky bez nalady, takmer neje - no klasika. V noci som v podstate nespala, lebo mal velmi nepokojne spanie a kazdu chvilku poplakaval zo spanku. Tak az nadranom som spala mozno 2 hodky. Bola by som teda rada, keby den D vypukol, az ked sa zase dostane do normalu, lebo by som v porodnici bola cela nervooos, ako sa ma. Okrem toho ma v takomto stave stale potrebuje nablizku a dovolim si povedat, ze dokazem len ja najlepsie odhadnut co s nim, ci uz treba nejaku medikaciu, alebo staci cakat, kolko spanku, ako sa k nemu chovat a tak. :pensive:
8. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Hlídat se ? No to nevím...kolikrát si uvědomím, že jsem ani nevečeřela :grinning: a jindy, že jsem snědla jako dva chlapí :grinning:
8. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jj moc děkuji :slight_smile: miminko si ze mě střílí :grinning:
8. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jéje no tak to ať se brouček brzy uzdraví a ty jsi zas v klidu. Nikdo nezná dětičky lépe než maminka to je jasný :slight_smile: Já trpím vždy s nimi když je vidím nemocné a to už jsou velcí :slight_smile:
8. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae že si to umí ty naše děti ale naplánovat, že? Malý je celý poslední měsíc nějaký divný, už jsem se na to i poptávala a bylo mi řečeno, že ty děti cítí, že bude doma nějaká změna, ale neumí si to vysvětlit, tak jsou rozhození a oslabení.Malý mi teď dělal problémy i jít do školky, k babičce, nechce nikam, jen pořád ležet u mami a hlídat mě:slight_smile:))

U nás se zatím taky nic neděje a to mám dneska přesně termín podle MS. Tak jsem myslela, že by to mohlo klapnout.Sice taky budu malého předávat na hlídání s ATB, ale už bychom to měli všichni za sebou :slight_smile:
8. dub 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly tak to je zajímavé s těmi dětmi jak cítí změny :wink: že by právě proto mladší synáček tak zlobil? :grinning: Možná na sebe tímto způsobem pořád upoutává pozornost, přesto, že jí má dostatek :grinning:
8. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja a jak přijedete z pordonice tak bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: malého celé těhu připravuju na sestřičku, ale teď jsem malé po postýlce pověsila nějaké jeho staré hračky a do 5 min byly pryč a malý hlásil to jsou moje hračky :sweat_smile: :sweat_smile: tak už se fakt těším :grinning: Chrtík jeden.... :wink:
8. dub 2012 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly No já se na to připravuji už teď a snažím se oběma vysvětlovat jak je sestřička bude oba potřebovat a tak.. :grinning: Tak mají pocit opravdové zodpovědnosti a důležitosti :wink: Právě ten mladší už mi řekl, že malá se bude mít, protože mě bude mít pořád a oni, že tu budou týden bez maminky. On byl vždy žárlivec tak snad se nám podaří to ukočírovat a opravdu je do všeho zapojovat, aby nebyli odstrčeni :slight_smile: Už jsou velcí tak to je taky plus :wink: Ty máš ještě máš ještě malého prďolku tak to je taky jiné :slight_smile: Náš starší nebyl nikdy žárlivej...nebo jsme to zvládali pěkně ukočírovat..nevím :slight_smile:
8. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly To je zaujimave. Veru neviem, ci aj ten nas spunt nie je taky nervozny z nastavajucej zmeny, az z toho ochorel. Hmmm... on inak nebyva chory, takze nie sme moc na taketo situacie vycviceny, ale ked uz mu nieco je, je nadmieru podrazdeny, vsetko je hned problem a krici a krici... dufam, ze sa z toho v priebehu par dni vyspi a bude zase ako z divych vajec, co je inak standardny stav. Este k tomu dostal pred par dnami novy bicykel, mame tu na pomoc moju mamu, sme tu na malom priestore, takze vela vnemov naraz pre taku malu hlavicku.

@slunickomaja Mas pravdu, mne je vzdy este horsie, ako malemu, ked ma nejaky problem. Okamzite stracam chut do jedla, do vsetkeho, aj ked sa jedna v podstate o banalitu. Vravim, nie sme na to vycviceny, kedze maly bol doteraz chory asi len 3x, ked pocitam aj crevne virozy. Uz aby to bolo za nami. V takych chvilach si vravim, radsej obdobie vzdoru ako toto :sweat_smile:
8. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta 11. kvetna .. no ono zas je dobry, ze clovek pozna, ze uz asi rodi, ja bych to treba jinak ani nepoznala, protoze me bricho boli porad, takze bych to vyprdla trebas nekde .. v kine :D
8. dub 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no hele mě je podobně a zaháním to zázvorovým čajem,ale minulý týden jsem měla takovou chřipke, že i v poradně mi řekli...Paralen a postel a vydržet ležet....... a rejdění máme taky napřed nic a pak třeba 5h eldorádo :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo holky to mate pravdu hlavne ze je v poradku a pohne se to v tu stredu doufam :slight_smile: Mate uz nabarvena vajicka pro koledniky? :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas maly kolednik si dnes akurat zafarbil mikinu od prstovych farieb a po niekolkych nervnych stavoch mal flakate celo, takze nam to staci takto :grinning:
8. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem Krásné Velikonoce!!! U nás teda letos to bude naopak, babičky si přijdou pro výprask k nám..taky dobře :sunglasses:
9. dub 2012 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásné prožití Velikonočních svátků :slight_smile: A jak se všichni cítíte? :slight_smile:
9. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mile zeny, u nas nic nove. Malemu je lepsie, uz je zase standardne protivny. Ja som tiez strasne protivna, podrazdena, vsetko ma vytaca dobiela. Stale musim nieco upratovat, nic mi nie je dobre, najradsej by som bola niekde sama. Takze maximalny upadok :confused: Zajtra ma caka kontrola, som zvedava.
9. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, přeji vám krásné prožití velikonočního odpoledne :slight_smile: Třeba nás některé miminko překvapí a půjde na svět již dnes ........ no nebylo by to veselé? :grinning: Jak nám ten čas běží.......Velikonoce budou za chvilku za námi a krásné chvíle jsou před námi :slight_smile: :wink: Máme nádherné počasí, tak vám k tomu přeji ještě skvělou náladu a usměv na tváři :wink:
9. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hmmm, tak u nás nového nic :unamused: a to jsem myslela, že už budu na Velikonoce s mimčem doma :grinning: :grinning: :grinning: já mám KO ve středu .11.4. když mě objednávala, tak jsem se usmívala, ale už mě smích přešel, myslím, že ji ještě v pohodě stihnu :grinning:
9. dub 2012 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaak hlasim ze u nas stale a porad nic noveho....mladymu se ven nechce..a to jsem myslela ze se nam zadari na Velikonoce...
9. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nase Tyna uz je mesic nemocna, strida ruzny nemoci a navic je absolutne na zabiti, je protivna, dela naschvaly, nic neji, uz jsem z ni uplne vyrizena. Asi taky cosi citi, nejakou zmenu, to je sice hezky, ale ani ja nejsem robot a uz nemuzu :(
9. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica já jsem taky totálně šílená. Malej taky něco cítí, tak je jak lepidlo :slight_smile: A miminko v bříšku si asi popletlo strany a chystá se jít ven pusou :angry: Jsem zvědavá na středeční kontrolu :angry: Doufám, že už to bude. Jsem permanentně vzteklá, trpím zácpou, nateklá no prostě vrrrrrrrrrrr :rolling_eyes:
9. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy:slight_smile: já také stále nic :slight_smile: Na kontrolu jdu až ve čtvrtek, ale stále si s malou povídám, že tohle je prostě poslední týden a v neděli chci aby šla ven! :slight_smile: Jsem zvědavá jestli bude poslouchat hned od narození :wink: Už totiž taky nemůžu... záda bolí, nohy těžknou, všude ve mě křupe a žáha mě taky už pálí každý den, navíc mám pocit, že se začíná tlačit dolů tak snad se to fakt hne :slight_smile:
Jinak holky máte naprostou pravdu, že vaše starší dětičky cítí, že nastane velká změna! Já to měla ve školce u dětí neustále, když jejich maminky čekaly druhý mimi. Děti jsou buď protivný,nebo se stále tulej a ani nevědí co jim je a samozřejmně z toho pak většinou onemocní :( Tak se držte a věřte, že až se mimi naroděj tak jejich sourozenci to pochopí a vše se zlepší!!!!
9. dub 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já hlásím přírůstek na zelený čtvrtek v noci :slight_smile: Večer mi odtekla plodovka (zrovna jsem se chystala na dámskou jízdu :unamused: , v nemocnici mi doktoři řekli, že to přijde nejdřív ráno a ať se v klidu vyspím, před desátou jsem dostala první kontrakce a po jedenácté byl chlapeček na světě :slight_smile:
10. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@garfie veeelká gratulace :dizzy_face: Takže jste už doma? Tak to byl docela pěkný porod, jak to tak čtu, ne? :slight_smile:
Já už bych taky chtěláááá :grinning:
10. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie jůůůů Velikánská gratulace!!!!! Až budeš mít pak minutku tak jsem dej fotečku ať se pokocháme! To je super, že to šlo tak neuvěřitelně rychle a ještě jsi se na to mohla vyspat :wink: No jo ty druhý jdou jak po másle! Tak užívej drobečka plnými doušky :slight_smile:
10. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek S tím vyspáním jsem to právě nestihla-doktoři se nějak sekli a rodila jsem ještě před půlnocí :grinning: a to jsem všechny kolem upozorňovala, že první porod byl překotný-a oni mi to nevěřili, ale když jsem se během necelých pěti minut otevřela ze tří na sedm, pochopili i v nemocnici že to bude rychlovka.....
@pampeliska1 no doma jsem bohužel jenom já, prcka si tam nechali-je trošku předčasně a nechce se přisát, tak ho krmí sondou. Ale už se učí i na lahvičku a já začala odstřikávat mlíčko, takže včera poprvé dostal i moje. Naštěstí bydlím kousek od nemocnice, takže za ním můžu prakticky kdykoli-a do týdne snad bude doma :slight_smile:
10. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie Taky gratuluji ! Vždycky jsem chtěla rodit tak v tom 38tt, nesnáším to čekánííí:_(((((
Překotný porod u nás teda asi nehrozí, byla bych ráda, kdybych kontra stáhla na půlku, takže tak na 6 hodin od minule...to budu spokojená:slight_smile:)

Teda jako už si připadám jak blázen, ani mě v břuchu nepíchne, natož porod, tak jsem si dnes objednala 2 návštěvy, ať to aspoň utíká
:slight_smile:
10. dub 2012 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie jeejda, tak to mě mrzí, ale aspoň nabere prcek sílu a pak už to doma půjde bez problémů :wink:
A jak se chlapeček vůbec jmenuje? V pase jsi pořád jako těhotná :wink:
10. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska na počítadle 000,ale holky,mě vůbec nic není a drobkovi se nechce,taťulda měl naplánovanou dovolenou,že bude pomáhat,ale zas jsem ho přemluvila ať jde v klidu do práce,že se nic neděje.Zaseli jsme hrášek a ředkvičky, dneska ještě kytičky,asi už budu jak Tereza......
10. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky :slight_smile: tak dnes jsme dostali termín porodu :slight_smile: 13.4.pátek :grinning: ptali se mě jestli nejsem pověrčivá což nejsem :wink: 12.nástup, aby si mě nachystali a v pátek hurá na to :grinning: Tedy samozřejmě pokud si to do té doby holčička sama nerozmyslí :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek