• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@garfie mooooc gratuluji. Teda taková rychlovka, to je super. Já budu teda rodit druhé, ale raději se nachlácholím takovou rychlovkou :grinning: :grinning: Držím moc palce, aby byl maličký brzo s rodinkou doma :slight_smile:

@jitulik4 závidím, že ti nic není. Já už prostě absolutně vůbec nesplaskávám a jsem totál nepoužitelná. Jako musím, ale ty nateklé nohy mě tak bolej ....naprosto u všeho :angry:

@slunickomaja jé tak to je parádní (teda né císař), že už víš, kdy budeš mít mimi u sebe vid :slight_smile: Já bych to taky brala už v pátek :grinning:
10. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 jj je to fajn vědět :grinning: Jen jsem víc nervní asi víš :grinning: Ale co už.. :wink: Však ty se taky dočkáš, neboj nic :wink:
10. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie jo ahá já myslela, že to vypuklo až v 10 ráno :slight_smile: Takový porod bychom si asi přály fakt všechny :wink: škoda, že je malej v nemocnici, ale zas se ještě vyspíš a po porodu si odpočineš! Hlavně, že se ti spustilo mlíko a malej pije:slight_smile:
@jitulik4 teda to je paličák :grinning: :grinning: :grinning: Ale neboj ono to přijde když to budeš nejmíň čekat!
@slunickomaja náhodou 13. je krásný datum :slight_smile: a aspoň budou mít všichni celej víkend na zapíječku :wink:
10. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek mě se ten datum taky líbí :grinning: Manžílek nepije, ale pár frťánků slivovičky do něj babička určitě dostane :grinning:
10. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Můj manžel si nechal přivézt od kamaráda pravou ruskou vodku!!! Tak nevim jestli pak zvládne vůbec za náma po porodu dorazit na návštěvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: On totiž taky extra moc nepije, sem tam si dá pivko, ale tvrdej! no uvidíme :wink:
10. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek noooo tak to bude masakr :grinning: páč se asi bude léčit hooodně dlouho co? U nás je taky domácí ta slivovička :grinning: a ten můj ani to pivko nepije :grinning: to já piju občas za něj :grinning: to pivko myslím :grinning: Teď tedy ne to jen dvakrát za celé těhu a nealko..byla vééélkááá chuť :grinning:
10. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja no naposled se totálně opil na naší svatbě před dvěma roky - myslela jsem, že má otravu alkoholem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad se bude tentokrát krotit, protože domácí slivovici od dědečka ze slovenska máme ve špajzu taky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já si taky ráda to pivko dám, ale během těhu jsem na něj ani chuť nedostala tak doufám, že až třeba nebudu pak kojit, že se mi chuť vrátí :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja
@verka_motylek ale zase musej ty dětičky pořádně zapít, aby byly zdravé :grinning: :grinning:

@slunickomaja je to krásné datum :slight_smile: Já vím, že se dočkám, ale fakt nechci na vyvolávačku víš. Malej už byl touto dobou dávno venku :slight_smile: A teď už začínám věřit, že se holky couraj :angry: No snad to stihneme bez vyvolávačky :grinning: Stále věřím, tak uvidíme :grinning: Jsem napnutá na zítřejší kontrolu :confused:
10. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je nás tu nějak málo, takže si myslím, že přírůstků bude mnohem více :grinning:
10. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 Přeji ať ta zítřejší kontrola dopadne skvěle :wink: Tak já taky nevím jak dlouho by to ještě trvalo než by se malá odhodlala :grinning: Poslíčci v plném proudu to jo, ale vážně nevím no...Jdu právě na plán. císaře, protože už mám dva za sebou.
10. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja já vím, že máš CS. To ti teda vůbec nezávidím, ale ty sis to taky nevybrala ... někdy to bohužel jinak nejde a hlavně klučíky už máš větší, takže budou pomáhat. U nás by to byl malér, protože malej je moje lepidlo a chce na ruku mazlinkovat a to by nešlo :frowning2: A do toho ještě přinesu domu nové mimi, takže by ho to trápilo. Proto jsem štastná za normální porod, protože nechci, aby si myslela, že se pro něj něco nějak výrazně změnilo víš :slight_smile:
10. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já sem taky patřím :slight_smile: i když teda chodím do té soukromé dubnové diskuse, tak sem občas nakukuju :slight_smile: všem maminkám, co mají broučky už u sebe gratuluji :slight_smile: já mám TP 21.4 :grinning:
10. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamucha2 No právě..moje volba nebyl ani jeden císař. Tolik jsem si přála porodit alespoň jednou přirozeně..inu má to tak asi být tak to už nijak neřeším. Jsem s tím smířená. co jiného taky zbývá. Hlavní je, že jinak je vše v pořádku. To je pro mě to nejdůležitější. To je vážně moc dobře, že mám kluky už "velký" :grinning: Berou to jinak než prďolínci :slight_smile: Ikkdyž ten mladší je tedy žárlivec, ale nijak dramatický :grinning: Oba se na sestřičku moooc těší a každý den se ptají, kdy už se jako narodí, že se nemůžou dočkat až jí uvidí. Taky je chci od samého začátku právě zapojovat do veškerého dění kolem malé, aby měli opravdu pocit, že jsou toho všeho součástí a že nejsou odstrčení :slight_smile: To bych nerada. A kolik je tvému synáčkovi?
10. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam este par dni do terminu..ale uz zacinam byt taktiez poriadne nervozna...ze kedy to pride.. :wink: dufam,ze to stihnem do terminu..hoc asi to tak velmi nevyzera...zatial na nejaky porod... :unamused: tak uvidime...a vsetkym drzim palceky aby to dopadlo vsetko super... :slight_smile:
10. dub 2012 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja to je jasný, že CS není extra bonus, ale pokud to tak musí být, tak je to mnohem lepší, než bay se něco stalo :slight_smile: Mému synáčkovi jsou dva roky a šest měsíců :slight_smile: Je to pěkný šídlo :grinning: Pořád někde leze po výškách :rolling_eyes: Budu muset i malou hodně hlídat, aby jí v zápalu hry něco neprovedl :slight_smile:
10. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamucha2 No tak to máš opravdu ještě malého broučka :slight_smile: Jestli je takové šídlo tak to opravdu budeš muset hlídaat ostražitě :grinning: Taky by jí mohl chtít učit lítat nebo tak něco :grinning:
10. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byla jsem dneska na kontrole a všechno je v pořádku. Doktor mě, ale upozornil, že porod se může rozběhnout kdykoliv........a dost mě pořád zaráží, že necítím stahy i když je mám, ale doktor mi vysvětlil, že blížící se porod poznám i podle bolestí zad, kříží a nebo pánve. :slight_smile: takže doufám, že poznám až to přijde :grinning: :grinning: :grinning:......jinak Gratuluji k dalšímu přírůstku :slight_smile: Na to, že by se to mělo blížit, tak je mi naprosto skvěle, tažkže jsem zvědavá :grinning: A co se týče císaře, tak si myslím, že je někdy pro tu ženu i lepší, neboť ji porod tolik nevyčerpá a ke svému miminku vstává odpočatá. A není důležité, jaký ten porod je, ale hlavně, že je maminka i miminko zdravé :wink: A jak se jinak holky cítíte?

@nikissek28 Ahojky, tak to máš termín o den dříve než já :slight_smile: Jak se jinak cítíš? :wink:

@slunickomaja To je skvělé, že už máš termín :slight_smile: Jeee já už bych taky chtěla vědět, kdy to přesně bude :wink: No akorát si myslím, že podle toho jak mi je , tak to si ještě nějaký ten týden počkám :grinning: Budu na vás obě v ten pátek myslet a Už teď vám držím pěstičky, protože co kdyby chtěla na svět dříve než v pátek :wink: :grinning:

@evula83 Jojo už se to blíží :slight_smile: Tak snad se to Sluníčko rozhoupe :grinning: :wink: Však je přece jen ještě nějaký ten čas :slight_smile: Já mám termín 22 a anei by mi nevadilo, kdyky to bylo později :slight_smile: Snažím se užívat si ty poslední dny těhotenství, neboť si myslím, že mi potom bude to bříško i chybět :slight_smile: :grinning:, ale na druhou stranu už se také nemůžu dočkat až budu mít to naše Srdíčko v náručí :slight_smile:
10. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta mě je právě až moc dobře :slight_smile: jasný, poslíčci, bolesti zaad i otoky se mi nevyhnuly, ale všechno je to v rámci možnosti :grinning: a co ty?
10. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ahojky :slight_smile: Moc děkuji za podporu :wink: Jsem sice opravdu nervozní, ale jinak v poho :wink: Buď ráda, že jste v pořádku :slight_smile: Však se porodu dočkáš, neboj nic :grinning:
10. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja To je fajn, že už víš kdy :slight_smile: Hezký datum ti vybrali...mohlas to nějak ovlivnit? Právě jak se půjdu třeba domlouvat na tu vyvolávačku, tak jestli si můžu vybrat nějaké datum co chci já:slight_smile:))zas není řečeno, že se ještě ten den narodí ..no:_(
10. dub 2012 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy ste to tu teda po tych sviatkoch rozpohybovali :slight_smile:))

@verka_motylek To ma naozaj zaujalo,ze deticky mozu z toho napatia a cakania naozaj ochoriet. Dakujem, ze si nam to objasnila. Deticky su naozaj uzasne, maju uzasnu intuiciu, siesty zmysel a pritom su to uplne ciste duse.

@garfie Moc blahozelam! Tomu sa hovori rychlovka, parada :slight_smile: Prajem vam vsetko najlepsie a uz len same radosti :slight_smile: Hlavne nech ho mas rychlo doma v pelisku.

@saly Uplne ta chapem! Cim som"tehotnejsia", tym mam menej problemov - v podstate vsetci poslickovia ustali (a to som mavala este tak pred mesiacom po veceroch skutocne krute bolesti..), dokazem sa celkom v pohode vyspat, aj nechty na nohach som si dokazala ostrihat, rychla chodza nie je problem (no, rychla je silne slovo, povedzme rychlejsia, ako predtym :grinning: ) atd.

@slunickomaja Joj, piatok 13... ja nie som poverciva, ale asi by som nesuhlasila :wink: Kazdopadne ma to svoje vyhody, zariadis si, co je potreba a hura na to. A cez vikend mozete byt spolu cela rodinka, kedze deti nemusia do skoly.
10. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek @slunickomaja Moj manzel sa po prvom porode tak "zmordoval", ze chodil na navstevy do porodnice totalne zeleny alebo na odpadnutie, lebo inak moc nepije. Ale bohuzial mu pri oslave asistovali jedni susedovci, a ti maju natrenovane. Padla cela Metaxa a este k tomu x dalsich lahodok. Tak snad tentoraz uz sa bude krotit, kedze bude mat na krku okrem psa aj starsieho synacika :sunglasses:
10. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak po dnesnej kontrole zase nic moc noveho, plodova voda ok, mimino o pol kila tazsie, ako pred 2 tyzdnami. Nalez idealny, vsetko idealne, uzasne a este neviem ake podla doktorky. Prdolova cesta pripravena, vydlazdena, ale mlademu panovi sa proste nechceeeeee... takze mame cakat akurat na kontrakcie. Tak ja idem cakat :grinning:
10. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly jj je to fajn :slight_smile: NO oni se mě ptali jestli jsem pověrčivá jestli to nevadí :slight_smile: takže jsem to mohla odmítnout, ale nemám k tomu důvod :slight_smile:
10. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae já opravdu na tom datumu nic špatného nevidím :grinning: Nejsem pověrčivá a nikdy mě ten den ničím nepřekvapil :slight_smile: Myslím, že jak se k tomu člověk staví tak to také je :slight_smile: Pro mě je to den jako jiný :slight_smile:
10. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saly no, on byl právě jen asi 36+4-to není málo, ale asi mu to nestačilo :slight_smile:
To čekání je ale otravné, ať ti to co nejrychleji uteče!
10. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no jo, to jsem právě pochopila, proto jsem to uvedla na správnou míru :wink:
@pampeliska1 Jé-známe se? No na pas mám nárok, jsem přece jen teprve 5 dní od porodu, ale jinak je to děsný-do ničeho se nevlezu-a kvůli prsům jsou mi malý i těhotenský hadry!!!!!
Prcek se jmenuje Maxim
@nae děkuji :slight_smile:
10. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie já nevím, asi neznáme, já sem chodím velmi sporadicky :sweat_smile:
10. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no jo-malá záměna s pasem-myslela jsem můj pas jako obvod a ty pas jako profil :sunglasses: Už mi to došlo-asi mi to po porodu tak rychle nezabírá. :wink:
10. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 No mě právě nic nebolí :grinning: Jo takové, že občas mám poslíčky a někdy mě píchne v zádech a nebo mě někdy chvilku bolí kostrč a jelikož jsem teď nikde necestovala, tak mi přestaly otékat nohy........Když už mě fakt něco bolí, tak je to jen chviličku a hned to přejde :grinning: Spíše se občas citím, jako by na mě lezla chřipka, ale jinak fakt nic :slight_smile: tak si říkám , jestli je to normální :grinning:

@slunickomaja No je pravda, že kdybych měla takhle přesně naplánované datum a věděla bych, že to opravdu ten den přijde, tak bych asi taky byla přece trošku více nervóznější, ale zase na tu druhou stranu bych byla právě naopak klidná a o to více bych se těšila na to Sluníčko :wink: Všechno bude skvělé a všechno dobře dopadne a navíc, bude super, že budeš odpočatá a plná energie :wink: Jinak doktor mě ujišťoval, že to poznám :grinning: :grinning: :D, tak doufám, že jo a že do té nemocnice nepoletím a oni mi tam řeknou, že to není porod :grinning:.......kamarádce se to stalo a přijali ji na porod až na třetí poplach :grinning:
10. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek