• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verka_motylek @sariky Holky, dakujem moc za podporu...
@sariky Sadnete na taxik a basta. Alebo poprosite nejakeho suseda. Na internete je na strankach niektorych brnenskych taxisluzieb aj kalkulacka na vypocet sumy, ktoru by ta to stalo.No, nie je to najlacnejsie, ale vzdy lepsie, ako rozjezdy... :wink:
11. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: mě se výájimečně podařilo vstát až kolem půl10 :slight_smile:)) uff
11. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jestli mu tu nohu daji do sadry a vyfasuje berle, tak budeme teda parecek :grinning: ...vsak jo, nejak se to vyresi. ale kdyby si tu nohu nepochroumal, byla bych radsi :wink:
11. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky no teda to je mazec! tak snad to bude jen v ortéze a uzraví se mu to než porodíš :slight_smile:

@nikissek28 jé to je fajn, čím víc toho naspíš tím líp :slight_smile:
11. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no aby to nebyl klid před bouří :slight_smile: zdá se mi nějakej klidnej :slight_smile: ale už by mi to ani nevadilo kdyby vykouk :grinning:
11. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky tak jsem po kontrole nalez o5 stejny a nic se nedeje.Tak dr mi rekla ze v patek 13 mam nastup na vyvolani ale kdybych se nedoprosovala tak to necha az na pondeli ale to uz bych asi nedala. :unamused:
11. dub 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa no teda! se tam malej zasek ne? Já už bych teda nemohla čekat a šla bych v ten pátek! přeci jen už ho nosíš dlouho!
11. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Nejspis to tak bude je tam sprclej :slight_smile: Ja si pripadam jak slon ti jsou brezi strasne dlouho :slight_smile: Jdu v patek nedejboze by se neco stalo do pondelka a pak by byla hruza.Uz jsem nervni ted a protivna.
11. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahojky tak jak se citis jsem zvedava jestli ja ci ty budes prvni :slight_smile: Ja mam jit v patek na vyvolani
11. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa teda, pátek 13 tého, to by byl krásný datum pro narození, já to vnímám jako šťastný den....:slight_smile: je to rarita:slight_smile: malý by měl vyjímečný den ke startu do života..budeme držet palečky ať už ho máš vedle sebe:slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, stalo se některé z vás, že po narození miminka, jste byly tak nepříčetné jako já? Furt štěkám, vyvolávám hádky, nějak jsem se šprajcla a mám pocit, že mi ani partner nerozumí. Od propuštění z nemocnice mám každý deen šílený psycho, malá je krásná a v pohodě, ale nejradši bych byla s ní sama a všechny lidi vystřelila na měsíc, vadí mi návštěvy, hovory, tchýně, dokonce jsem vysáčkovala i svojí maminu.. je to normální?
11. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Poverciva nejsem ale moc se mi to datum nelibi ale tak treba mas pravdu dekuji :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa je to jen cislo. ja jsem 13. delala statnice a v poho :slight_smile: (nebyl to teda patek). ber to tak, ze kdyby letos nebyl prestupny rok, tak rodis ve ctvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae Prosím tě, chci se zeptat ohledné té zátky, já už dvakrát ob den po utření na papíru našla takový hlen, ale bez krve, je to cirka 2x0,5 cm velké a takové kalné, myslíš že je to ta zátka ? Na porod mám ještě dost času, tak mám obavy abych neporodila dříve .. díky .)
11. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím,já jsem měla u dětí napsáno dokončený 42tt a u obou
11. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa bud v klidu, pokud se nebude libit ani miminku, tak si rekne na svet v jiny den:slight_smile: i kdyby vyvolavali, treba se nic dit nebude a prehoupne se to do druheho dne.
11. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 jéé ty jsi ještě kindervejce? Jak na tom ted jsi?
11. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky jé, to máte pech, ... leda že by jsi to odřídila sama :slight_smile: Já to zatím ještě dávám, ale jen když jedu rovně .. couvat mezi dvě auta .. to se už nevytočím pupkem :slight_smile: Co miminka ? nezlobí ? mě ty moje dneska kopaly .. já mám totálně přehozený spánkový režim, kolem půl noci ožiju a pak do pěti nespím, pak na hodku usnu, dám si snídani a jdu spát tak do dvanácti, jsem zvědavá, jak to pak budou mít malí se spaním .....
11. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak manzel ma zlomenou nohu (tristiva zlomenina) a ve spitale si ho nechali. tak to je teda fakt mazec. zatim nevim, jak tam bude dlouho a co se bude dit. s takovou nebude ani u porodu. jsem z toho docela rozhozena :unamused:
11. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 NO POŘÁD STEJNĚ,nic mi není, celou noc jsem měla úplně tvrdé břicho a trvalo to až do rána,prodlužuje se to ale nic víc, celkem to bolí. do porodnice ale nejedu, v pa mám ko a uvidíme.Dělá mi to už asi týden,ale zatím nic víc......jen mám níž pupík.Co ty??
11. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 no já doufám, že brzy vykoukne, hlavičku už nešlo změřit, otevřená na prst a kousek a poslední dvě noci nespím, jak mě pobolívá bříško...jinak už te lituji moje kyčle, už si připadám jak ten rozm*rdanej kačer :-/
11. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky bože a co dělal ? to není jen tak že by někde "zakopl" ty jo, když sere tak se sere :( a máš alespon blízko rodinu ? já si to nedokážku představit, manžel už nemá nikoho a mí rodiče bydlí 30 km od nás ... :( ani nemyslet na to Hele a ber to zase sportovně ... alespon by jste byli v jedné nemocnici né ?? tak by jste zaplatili nadstandart a leželi spolu... :grinning: hele a tobě zatím nehrozí císař ?
11. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 rodice mam 15 km od bydliste, ale aby toho nebylo malo, tak mamka neridi a tatka je az do patku mimo domov, takze momentalne mi nemuze pomoct. co delal? jel na kole, spadl a tristiva zlomenina je na svete. ach jo. ted je ve spitale a navic mu chcipa telefon. no kdyz se sere tak se sere. musim vymyslet bojovy plan. a to nemam pripravene postylky, vyprane povleceni, nic. se mi z toho chce brecet :frowning2:
11. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Né to nesmíš, jsme přeci silné baby ... :slight_smile: musíš být v klidu ... kruci a nějaký kamarád nebo co sousedi ? na postýlku se vyprdni, na to je ještě dost času a povlečení .. stejně budou prdoši v zavinovačce první dny né ? a vůbec, ještě nerodíš ... tak kliiiid , nějak se to vyřeší ...
11. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky porodnice, cesty nepřipraveny, nic se neděje :unamused: :unamused: nástup až 18.4. a to říkal, že je jen příprava na porod, že tam můžu být ještě 3 dny, takže nakonec to možná nebude beran, ale býk :wink: no ale vzhledem k tomu, že jsme s Mudrem dobře pokecali, tak jsme zjistili, že ho 8 let učila moje tchýně, tak se mi teda fakt pověnoval a uklidnil mě teda detailním UTZ, že je vše jak má být, že se tam malé daří pořád dobře.Jo a má teda už naše holčička 3500 kila:slight_smile:))) to bude takový drobeček rovnou do 1.třídy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2012 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saly ono se zatím nemusí nic dít, ale do 18.4 daleko a to už můžeš mít malou i u sebe :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jasne, vyresi. to byl ten prvotni sok. takze ted jsem se zklidnila a zacinam racionalne uvazovat. ale stejne, kdyz se neco pokazi, tak poradne. grrrr
11. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa no já se cítím jako slon, ale né protože jsou tak dlouho březí, ale protože jsou tak obří :slight_smile:

@aneta34 no hele přesně tohohle stavu se bojim!!!! Takhle přesně to měla moje nej kámoška!!!! Stále protivná, všechny na světě nesnášela, ale přešlo to!!!! jestli tě to bude hodně štvát tak existujou homeopatika jakože na sklidnění, v lékárně by ti určo poradili :wink:

@sariky no to je teda vážně děsná smůla :frowning2: ale @ostrava8 má pravdu! Jsme silný baby tak to zmákneš :slight_smile: Musíš si říct, že vše se děje z nějakého důvodu! Asi to tak mělo být!!! Zas třeba bude s tebou dýl doma a nebude to s nim tak vážný tak ti pomůže i s berlema :wink: Ale naprosto chápu, že tě to rozhodilo!!! Taky bych byla z toho v šoku!

@saly no teda to tě nechaj dlouho! ale neboj to bude určo dřív když už jsi otevřená! Budu držet palce :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek @sariky no jo holky pomůžou nepomůžou, ale víme jaké to je, když mají chlapi rýmečku :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly tak to je něco ... Hihi a jakou velikost berete do porodnice pro malou ?? rovnou 68 né ? ale je to hezké, pokud jí nic nechybí a nevadí, tak je to fajn, horší jak to zvlládáš ty :slight_smile: No vidíš a máš dokonce ke konci protekci ... :grinning:
11. dub 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek