• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@martinnaa Ahojky, citala som, ze v piatok mas svoj den. Ja sa citim dnes naozaj mizerne, mam plny nos, tresti mi v hlave a boli ma hrdlo. K tomu ten mega pupok... ja mam ofiko termin podla UTZ az zajtra. V piatok mam ist na kontrolu a predpokladam, ze uz zacnu reci, ze nabuduce sa dohodneme na vyvovavani. Z toho mam hrozu a stale dufam, ze to pride samo (prvy sa tiez narodil 4 dni po termine a pohoda).
11. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Myslim, ze to este zatka nebude. Taky hlen mavam v podstate od polovice tehotenstva - ako zrazeny bielok od vajicka, je biely alebo priehladny, ziadne problemy nesposobuje. Je to len tym, ze je cele to nase ustrojenstvo v plnej hormonalnej pohotovosti. Zatka vacsinou uz byva s primesou krvi, nahnedla, hneda a tak (a vacsie mnoztvo). Inak zatka moze odist aj mesiac pred porodom a vobec nic to nemusi znamenat, tak nemaj strach. Drzim palce :wink:
11. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae uf vím že nejsi doktor, ale hodně jsi mě uklidnila, no jak jsem psala zítra kontrola rozhodne .. jen nevím jestli si už vzít raději sebou tašku do porodnice kdyby mě tam hned poslal .. u těch dvojčat fakt nevíš držím palec i tobě a moc děkuji
11. dub 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 Ja by som mala prehodeny spankovy rezim uz len z vedomia, ze cakam dvojcata :grinning: - hlboko sa sklanam pred vsetkymi mamickami dvojcatiek uz pocas tehotenstva :sunglasses:

@saly 3,5 kg - to mas nejaku protekciu, nie? Mudr. si chcel u teba urobit dobry dojem, tak nieco pridal :grinning:

@sariky Na chystanie mas este dost casu, nemaj strach. Ale uplne chapem ten pocit bezmocnosti. Ono ked je clovek plny hormonov, tazko sa sprava hned racionalne... veci ti rychlo vyschnu, zehlit sa da aj priebezne, postielky nie su akutne - mimina sa vyspia aj na posteli, na lehatku... prve dni aj tak budu len spat, jest a kadit :slight_smile: A zehlit sa da aj posediacky, mam to vyskusane, takze tam manzel moze lahko zastupit. Skor si premysli nakupy jedla - ci mate niekoho,kto by vam obcas mohol chodit nakupit, kym sa manzel trochu neda dokopy, alebo si priebezne robit zasoby aspon tak na tyzden (zamrazit, co sa da).

@jitulik4 Mam pocit, ze vsetci prdolovia sa chystaju na vylet z hniezda na piatok trinasteho, nech trosku vystresuju svoje matky hned zozaciatku alebo co :grinning:
11. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pridavam jednu radostnou novinu na Velky patek se nam narodila holcicka,3600G a 51cm,je nadherna a jsme strasne stastni!!!
11. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kami77 Velká gratulace, moc vám to přeju!! :dizzy_face: Jaké dostala holčička jméno? :wink:
11. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 Gratuluji, taky velký kus holčičky :grinning:
@nae No první měl 3750g, takže ta váha klidně odpovídá...

Jdu si dát červené, třeba se prokrvím :grinning:
11. dub 2012 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Jmenuje se Marketka.
11. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kami77 a jaký byl porod? Jak jste to zvládly?
11. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 Hezké jméno :slight_smile:)) my taky očekáváme Markétku :wink:
11. dub 2012 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 moc moc gratuluju!!!! Krásné jméno i míry :slight_smile:
11. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 všechno nejlepší do života malé i mamince :slight_smile: a velka gratulace.
12. dub 2012 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 Gratulace veliká k narození Markétky :slight_smile: Přeji Markétce do života štěstí, zdraví radost a Lásku :slight_smile:
12. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dnes po obědě odjíždíme do porodky a zítra jdeme rodit :wink: Vrátíme se až za týden takže všem Vám přeji krásné poslední dny..týdny těhulkování :slight_smile: Ahojtééé :slight_smile:
12. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja Držíme palečky, ať všechno dobře dopadne !!! :slight_smile: a pak se ohlaste is fotečkou...za týden budeme asi pravděpodobně rodit snad konečně i MY :grinning: :grinning: :grinning: Tfuj tfuj ať se daří!
12. dub 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja tak ať všechno dobře zvládnete a budeme se těšit na váš brzký návrat :wink:
12. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja Drzime palce a tesime sa na same dobre spravy :slight_smile:
@kami77 Srdecne blahozelam k dceruske, nech vam robi len radost, nech sa vam vsetkym spolu krasne zije.

U nas to dnes zase na nic nevypada... uz som z toho hrozne nervna... este k tomu ma synator v noci v kuse kopal (spavame spolu), vecer uz som myslela, ze konecne sa nieco deje, dala som sprchu a zase nic... ja ten porod asi naozaj prespim :confused: Riadne oficialny termin sice mame az dnes, ale uz som fakt na nervy, do toho viroza, stale rovnaky denny rytmus, atd. Stale mi odchadza hlienova zatka, ale to je tak maximum. Zajtra kontrola v porodnici.
12. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem moc děkuji za báječnou podporu :slight_smile: Jste zlatíčka :slight_smile:
12. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Ahojky preju ti at ti vsechno dobre dopadne a ty a miminko jste zdravi.Ja jdu zitra na vyvolani taky patek 13 :slight_smile:
12. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, budete davat holčičkam propichnout uši? od kolika mesicu se to dela, nevite?
12. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Ahojky :slight_smile: Moc ti děkujuuu :slight_smile: Taky ti přeji ať vše je v naprostém pořádku a zvládnete to ty i miminko na 1 :wink: Máme krásné datum k přivítání našich Sluníček mezi nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 nam to delali v porodnici jak jsme sli domu.
12. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa aha..takže když je Adélce už týden a 4 dny, tak vlastně můžeme píchnout ouško... zeptam se pediatra jestli to udela..i kdyz nevim, jestli to vubec delat..v posledni dobe uz nevidim miminka s nausnickama
12. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no já nad tím zrovna uvažuju, jak to udělám. U nás je možnost píchnout už v porodnici, ale někteří pediatři doporučují píchnout až po první dávce očkování.. Uvidíš, co ti na to řekne váš pediatr.
Já je dávat určitě budu, myslím, že mimi na bolest rychle zapomene a prostě mi to k holčičce nějak patří, aby měla naušnice...
12. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 jee, dívám se, že má Adélka dvě jména :slight_smile: To Miloslava má po někom?
12. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to druhe ma po babicce partnera, byla to jeho milovana babrdle ale uz nam rok lezi po mozkove mrtvici nehybna a nevnimava tak jsme se rozhodli dat druhe jmeno po ni na posledni chvili v nemocnici:slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jdu tam v pondeli tak dam urcite vedet. Nausnicky by Adelka zdedila po sve sestricce tak v tom vidim i takovou generacni zalezitost:slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 já jsem si myslela, že to jméno bude po nějaké oblíbené babičce :slight_smile: To je škoda, že nevnímá, měla by určitě velkou radost...
Tak dej pak vědět, jak jsi to s naušnicema vyřešila.. Já právě mám svoje zlaté dětské naušnice, ale přijde mi, že mají ostré hrany pro malé miminko..Tak nevím.. A kupovat se mi nic nechce, předpokládám, že by mohla dostat naušnice ke křtinám :sweat_smile: :sunglasses:
12. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Ahojky přeji Ti hodně štěstíčka, držím Ti všechny palečky a hlavně, ať jste obě zdravé :wink:

@kami77 Tak to ti moooooc gratuluji, má krásné míry a ještě krásnější jméno :wink: Tobě i Markétce přeji hodně síly, zdravíčka, štěstí a lásky :slight_smile:

@martinnaa Přeji Ti na ten zítřek hodně sil, pořádně si odpočiň a udělej si relax :slight_smile: Budu Ti držet zítra palce :wink: ať máš lehký a rychlý porod :wink:
12. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no nevím teda,včera mi bylo děsně blbě.....a dnes zase nic,zítra jdu na ko,ale pořád do poradny a ne do porodnice,jen ktg a utz no uvidíme,už jsem z toho měla i astmatický záchvat a nic...Říkám si,že řeknu dr.ať mě pošle,ale jestli se mnou nebudou nic o víkendu dělat,tak na po,jsem děsně unavená, stávkuje mi hlava a oči :angry:
12. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek