• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jitulik4 To je asi nieco vo vzduchu, ked sa na nas lepia take problemy. Akoby nebolo dost prace s nosenim toho megapupku a hormonalnou burkou. Ja idem zajtra na kontrolu, predpokladam, ze na dalsiu ma objednaju po vikende a uz budu tlacit do vyvolavacky. No, zatial este vydrzim,pokial je mimino v poriadku, este budem cakat na prirodzeny zazrak. A dufam, ze nebudu robit problem s rooming-in, ked soplim horom spodom atd.
12. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Dekuji za podporu ted trochu s prestavkama uklizim at odejdu s cistym svedomim ze maji uklizene a pak vlezu do vany a budu odpocivat a psychicky se pripravovat.Mam strach z noci ze nebudu moct spat jak budu nervozni a bat se ale co nejak to zvladnout musim (musime jsme zenske) :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jj dam určitě vědět, my máme jedny po starší sestřičce a druhý jsme taky dostali od rodičů:slight_smile: ale taky si říkám, že mi příjdou dost ostre ty od rodičů. Uvidime co na to lekar...ukazu mu je tak dam taky vedet
12. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Přeji, ať to máš rychle za sebou. Mi řekl, že tam můžu tvrdnout ještě i 3 dny po příjmu, což se mi minule stalo, od čt do soboty, než se prcek narodil.Tak snad to budeš mít rychleji.
@nae Jako nad tím jsem taky přemýšlela, jak jsem měla tu usmrkanou anginu, jak to dělají, když by mě dali s někým takovým na pokoj , tak mě asi klepne, to je jasné, že to ty malé děcka hned pochytají..a o žádné izolaci jsem nikdy neslyšela :zipper_mouth:
12. dub 2012 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa to zvladnete:slight_smile: aby si ještě mimi neřeklo, žádný vyvolání a v noci se přihlásilo samo:slight_smile: přála bych ti přirozený porod... ale ať je jakýkoliv, hlavně, že budeš mít pak prcka u sebe a užiješ si tý pohody a blaha když se na něj díváš jak krásně odpočívá:slight_smile: držím moc palečky.
12. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa No naprosto ti s tím spaním rozumím.......jestli to budu mít taky tak naplánované, tak na 100% neusnu, ale věřím, že to zvládneš :wink: Máš pravdu jsme ženské, a myslím si,že když se tvrdí, že chlapi by rodit nemohli, neboť by to psychicky nevydrželi, tak na tom něco bude :wink: Hodně Štěstí :slight_smile:

@aneta34 Ahojky, jak jsi psala ohledně těch nálad. Tak to bývá dost časté a dokonce i psychologové tvrdí, že je žena náladovější v šestinedělí než v těhotenství, takže se není čím stresovat. Po šestinedělce by to mohlo ustat a vrátit se do normálu :wink: Přeje jen 9 měsíců je dlouhá doba, kdy se mění hormony a kdžy si vezmeš, že se to během 6ti týdnů zase mění, tak to není lehké ani pro psychiku a ani pro tělo :wink:. Taky jsem zvědavá, jak to budu snášet a doufám, že to se mnou ten můj manžílek potom vydrží......no i když co jiného mu bude zbývat :grinning: Takže se není čeho bát :wink:
12. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak po dnešní kontrole hlásím, že se nic neděje!!!! stále čípek 1cm a zavřeno :unamused: dostala jsem tisíce rad, ale stále to stejné! Procházky, fyzická námaha, vana, červený víno a sex sex sex!!!! no tak holt máme týden na tyhle akcičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@slunickomaja Holka tak se drž!!! Ať vše dopadne na jedničku a porod je rychlý a bez komplikací!!!!! :slight_smile: Budeme se těšit na zprávy!

@nae neboj už to musí každou chvíli přijít :slight_smile:

@aneta34 já teda nevim, ale píchání uší by mělo být až po očkování! tedy někdy kolem 3.měsíce až dostanou tetanovku :slight_smile: Takhle to teda aspoň mám pozjišťovaný já :slight_smile:

@jitulik4 ty jo i astmatickej záchvat a nic? ten tvůj prcek je fakt přikovanej!!!! ten konec je fakt šílenej!

@martinnaa neboj už to zas budeš mít za sebou!!! Pusť si nějakou relaxační hudbu na spaní a bude se ti spát jedna báseň :slight_smile: Držím palce aby vše probíhalo hladce!!!!
12. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji holky za podporu :slight_smile:
12. dub 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se na kontrole dozvěděla, že budu rodit asi až příští rok v dubnu :angry: Takže jsem včera brečela, protože mě ty nohy hrozně bolej jak natýkaj :frowning2: Takže příští týden opět na kontrolu. Dneska ráno mi odešla hlenová zátka a tvrdne mi břicho a píchá mě fifka, ale nevím jestli to něco znamená. Dala jsem si vanu a znásilním svého drahého a uvidíme :grinning:

@martinnaa držím ti moc palečky a určitě to zvládneš jsi holka šikovná :slight_smile: Přeji ti moc, aby to byla rychlovka a co nejméně bolestí :wink:

@slunickomaja tobě a malé taky držím moc palečky, aby bylo vše v naprostém pořádku :slight_smile:

@nae to je mi tě moc líto, že takhle trpíš a do toho se blíží porod :frowning2: Snad se do porodu uzdravíš :wink:

@verka_motylek tak snad něco zabere, ale naše malá se vypudit nedá :angry:

@saly tak třeba se ještě mimi stihne narodit bez vyvolávačky :slight_smile:

Kami mooc gratuluji k holčince :grinning:

Snad jsem na nikoho nezapomněla. Naklepáčkovaly jste toho hodně :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamucha2 teda tys mě zas rozesmála!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej příští rok v dubnu! Ale já mám teda z dnešní kontroly úplně stejnej pocit :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: Já myslim, že jsou to fakt dobrý signály!!! Ještě si dej to vínko a v noci pojedete :sunglasses: :wink: :wink: Budu držet palce! Už je to dlouhý....
12. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ležela jsem teď v nemocnici kvůli špatný křivce na kontrole.ale už jsem doma. Ještě jsem to tady ani nedočítala,tak ani nevim, jestli se narodilo nějaký mimčo! :slight_smile: mne dneska odešla hlenova zatka a podle vyšetření už by to mohlo být každým dnem, tak uvidíme :slight_smile:
12. dub 2012 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ahoj!!! to je fajn, že tě ještě pustili abys mohla nabrat sílu, ono přeci jen to nemocniční prostředí psychice moc neprospívá! Ale to už si asi teda moc doma nepobydeš :slight_smile: Však už máš taky čas :slight_smile: Tak držím palce ať je to už co nejdřív!
13. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky . vidím, že dneska už máte skoro každá svůj velký den a v diskuzi tady asi moc maminek nezbyde :slight_smile: Já si nedokážu představit vydržet s těma dvěma až do 40 tt, oni asi ví, proč se max. nechávají do 38tt. Holky všem držím palečky, at už netrpíte a máte prcky brzy doma :slight_smile: My na kontrole dopadli dobře, zátka to ještě nebyla ... :slight_smile:
13. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Já tu zbydu :frowning2: :frowning2: :frowning2: skoro sama... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. dub 2012 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly nezbydeš neboj .. já tu taky ještě budu a určitě déle než ty, toho se nebojím :slight_smile: .. a jak se cítíš ?? ,
13. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta ahoj, díky za uklidnujici vety, je fakt, ze uz jsem klidnejsi,asi to uz preslo, ted me spis prepadaji drobnejsi deprese, co bude, až pojedu na dve h. do prace, jestli to tata zvladne a tak. Ale ten muj stav se priznam byl vuci tatkovi drsnejsi, dokonce vyfasoval chudak i facku:( sice se tomu smal, ze jsem pravak a vyfasoval ji levackou coz necekal, ze jsem taktizovala:slight_smile: ale i tak je videt, ze tu mou italii nevstrebal.. vyvrcholilo to patym spycho dnem. Pustili me z nemocnice ve ctvrtek, nez jsem odjizdela tak jsem vse gruntovala, desifikovala aby bylo vse ok a pak prijedu domu a vybuch bombi..chlap a dcera to nejak zlikvidovali, tak jsem vyvadela, ze nemuzu prijet do klidu domu, do toho se nezvane nasackovala kamaradka s 3mesicnim ubrecenym miminem a 5 letou dcerou co mi furt lezla do postylky, sahala na Adelky veci, tak jsem vyhodila chlapa na chalupu a kamosku domu, v patek se chystal na oslavu narozeni Adelky, tak me peskoval ze chce chlebicky, upect neco atd..tak jsem kolem neho litala a v noci mi druha starsi dcera omdlela na zachode tak jsem s obema detmi bez muze letela do nemocnice, Dianku si tam nechali, v sobotu jsem pendlovala mezi nemocnici a domovem opet bez chlapa, pac se nemel jak z chalupy dostat domu pac mel zbytkovy alkohol, v nedeli Adelka trpela na prdiky tak jsem s ni vubec nemela chvilku klidu a v nedeli to proste prasklo diky tchyni, bydli od nas 20 km, ale ani jednou se nenabidla ze prijede pomoct, nezavolala, nezeptala se, co mala, ale v pondeli zacala vyvolavat, ze je v jejich rodine tradice mit společný oběd na velikonocni pondeli at prijedeme, ja zacala vyvadet, ze nebudu takhle male miminko tahat v aute, ze potrebuje svuj rezim svuj klid, ze ani ja po cisari se necitim, druha dcera v nemocnici a ze kdyz chce videt mimi tak at zvedne prdel a prijede a ne ze ja ji budu ukazovat dite...tak nalehala tak dlouho az jsme musela malou probudit hodit do autosedacky, cestou vyzvednout malou z nemocnice to uz Adelka kricela hlady, ja nemam mleko, takze psycho no a kdyz jsme tam dojeli tak to ve me bouchlo a smetla jsem tchyni, tchana, partnera vsechny jednou ranou, takze jsme otocili auto a jelo se domu a doma hadka pokracovala pac ja se nemohla zastavit a vyvadela jsem jak silena ze me nikdo nechape az dostal facku.. pac jeho maminka si nedala rejpani odpustit, tak mu poslala sms, kde psala, ze ma mit vlastni nazor, ze je svepravny atd..a poslala po druhym bratrovi tasku s jidlem, kde bylo napsalno na papirku: TO JE JEN PRO TEBE JAROUSKU..tak vyprovokovala novou hadku a takhle se vinul cely den.. psycho jako blazen, ale me stvalo snad uz pak vsechno, i to, ze 30 letemu chlapovi jde posilat papanicko aby neumrel hlady, zatim co ma doma miminko a zenu... tak si rikam, nevim, jestli to je stavem po porodu nebo silenou tchyni, ktera jeste dala tečku všemu tim, že řekla, že je mala černa... tim mě dostala na kolena...
13. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,vsem Vam moc dekuji za gratulace k narozeni male.A preji Vam ,at i Vy brzy v naruci drzite ta sva vytouzena miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly neboj já tu budu taky :angry: Ve středu jdu na další KO a tam mi řeknou, že budu rodit v květnu :angry:

@aneta34 hele asi jsem divná, ale po přečtení se ti nedivím.... jako já bych byla taky nasraná :angry: A tchýně je teda na kopačku mezi oči :angry: Tak se drž a určitě bude vše jen lepší :wink:

@verusberu tak hlavně, že jste v pořádku :slight_smile:

@ostrava8 tý jo dvojčátka a jak se cítíš? :slight_smile:

@kami77 děkujeme ... už aby to bylo :slight_smile:

Tak holky dneska roděj a možná mají už mimísky u sebe :grinning: Já jim tak závidím :grinning:
13. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 No to je mazec!!!! Tak tohle určo není způsobený hormonama po porodu ale okolnostma!!!! Jsi teda fakt silná ženská! Já už bych měla takový výbuch 2. den!!!!!! Tchýni máš teda fakt neskutečnou!!!! Asi má pocit, že když už to je tvoje 3. dítě tak vše zmákneš levou zadní!!! Nebere teda vůbec žádný ohledy to je hrozný!!! Mě moje tchýně tímhle tím posíláním jídla taky dost štve!!!! Já toho hodně nejím ( hlavně teda skoro žádný maso pač mi to žaludek nebere, takže u nás je permanentně kuře, ryby nebo maximálně králík), ale mýmu chlapovi ty kotletky občas taky udělám a když jó chce tak si uvaří sám!!! Ale jeho máti mu neustále volá ať si přijede pro takový a takový jídlo!!!Jako bych mu nikdy nedala najíst!!!!!! Děsný! ale ta hláška, že je malá černá!!!! No co to je!!!!!! já bych tu tchýni už snad ani nechtěla vidět!!!! Tvůj chlap ti má být oporou a je dobře, když si všechno vyříkáte!!!!
A ty už jako jdeš pracovat? To jsi fakt dobrá!!!! A co děláš?
13. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Anet, no to mas teda zazitky... poprve nechapem, preco niektori ludia nedokazu pochopit, ze clovek chce mat s novym miminom hlavne chvilu klud a hned sa nasackuje na navstevu. To je naozaj netaktne, aj ked sa jedna o kamaratku. Podruhe s tym poriadkom - ja si nepotrpim na sterilnu domacnost, ale ak sa vratim z porodnice a nebude povysavane, tak asi budem zla :slight_smile: Ale to myslim manzel uz dostatocne pochopil a aj ked ocakavam, ze bordel u nas bude, tak aspon nebudu psie chlpy v postielke (aspon jeden den).
A co sa tyka tchyne - to je des bes!!!! K tomu sa neda nic slusne dodat, akurat ze by som preusila vsetky styky, inak by som isla potom asi do vazenia (aj ked zevraj vrazda v obdobi laktacnej psychozy apod. sa nekvalifikuje az tak vazne, pisala jedna holka v inej diskusii :grinning:
Drz sa, holka, si silna zena. Dokazom uz je len to, ze si sa s tym popasovala so ctou sebe vlastnou. A jedna vychovna chlapovi urcite nezaskodila...
13. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly Neboj, neostanes tu, ja uz za chvilku dostanem inventarne cislo.

Vcera navecer som sa necitila dobre, tak sme sli do porodnice. Dr. naznala, ze je to na prijem, tak som tam stravila noc. Kontrakcie sa pekne rozbiehali po klystire, tesili sme sa, ale ako sa rozbehli, tak zacali zase slabnut a mne sa chcelo spat... nechali ma teda spat, ze uvidime, ako sa to vyvinie. A nic. Pytali sa, ci to chcem v piatok vyvolavat, urychlovat, ale dohodli sme sa, ze nie. Musim povedat, ze vsetci boli uplne skveli, ochotni diskutovat, poradit, do nicoho netlacili. Aj pani dr., ktora ma kontrolovala vecer aj rano, vravela, ze sa netreba ponahlat, aj ked som uz po termine. Velmi ma to povzbudilo, aj ked teda som unavena hrozne... spat sa mi moc nedalo...
Pre mna bolo ale najhorsie ale to, ze odchadzam od mojho starsieho, stale sa mi chcelo bulit a citila som sa ako taka troska, aj ked som vedela,ze je o neho na 100% postarane, ze je rozumny a urcite za mnou neplace a netruchli. No proste sialene hormony, fakt ma to dostalo, ufff...
13. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda to jsou zase noviny....

@aneta34 já myslim, že všechny jsme na tvé straně, nutit někoho jen kvuli tradicím po porodu na oběd s novorozencem mi příjde nenormální... když už tak měla přijet ona s obědem k vám, at nemusíš vařit a třeba na chvili pohlídat, ale toto? možná že žárlí jen na to, že ted nebude u synáčka středem pozornosti ona, ale mimi.... no to by bylo něco na mě.vidiš a kde byl v tu chvíli chlap? kurna to má být oporou a má stat za tebou... grrrrrrrrrrrr. A co malá? psala jsi, že ti omdlela... jak to?
13. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se cítím dobře... já zase nevim co to je mít jen jedno v bříšku :slight_smile: jen je lituji, že tam budou mít tak málo místa...
13. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Hmmm, zajímavý příběh, ale to nebude psycho stav po porodu, to by mě prostě nasrala tchyně za každých okolností.Já bych tam nejela a návštěvu bych vyhodila kámoška nekámoška.Já jsem tehdy přijímala návštěvy tak po 3 týdnech.Ne kvůli sobě - byl ajsem naprosto v poho, ale at mi na prcka hned někdo nenaplive, stejně nebyl na návštěvy zvědavý :grinning: Mohly jen babičky a teta..
13. dub 2012 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslušně hlásím,že jsme stále 2v1 a nic se neděje,byla jsem na ko a nic, v po mám jít na zátěžové ktg.....víte někdo co to přesně je?? drobek už asi není drobek má skoro 4kg a jsme prý 40+6 a v po nás doktor teda předává do porodnice.Myslíte, že mohu odmítnout tam zůstat,tedy pokud budou výsledky dobré a já taky?? :sunglasses:
13. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 je to něco jako že ti nahrajou monitor a pak ti dají trochu oxytocinu aby vyvolali stahy a zase nahrávají KTG a zkoumají co to s prckem dělá...aspoň myslím
13. dub 2012 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 a nepředává tě jako jen do péče? A´t už si oni sami řídí kontroly? Tak to mám já.Že už nechodím na svou gyndu ale jen na KO do porodky a jsem 40+5. Odmítnout můžeš podle mě vždycky, ale asi si tě tam nenenchají, když není důvod..teda já to chtěla a oni mě nechtěli :confused:
13. dub 2012 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly no říkal zátěžové ktg, ale ne přesně co to je,bude tam stejně můj dr. Říkal,že to může být ještě klidně i týden,že je to hodně vysoko a porodní cesty plně uzavřené
13. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no teda! už to skoro bylo a pak zas nic:( to mimi tě šíleně napíná!!!! ale aspoň sis to nacvičila a až to vypukne doopravdy tak to určo bude rychlovka!!!!

@ostrava8 věřím, že už sis zvykla, že máš v bříšku dvě :slight_smile: já tě fakt obdivuju! Co kopance? to musí být nářez když se do toho pustí zároveň :grinning: Moje malá když blázní tak mi lítá břicho fakt ze strany na stranu!!!

@jitulik4 no páni!!!4 kila!!!! masakr! Určitě si tě tam nenechaj když k tomu nebude důvod, nemáš se čeho bát:slight_smile:

Jinak holky já se teda tvrdě vrhla na svůj plán jak přirozeně vyvolat přirozený porod :grinning: :grinning: :grinning: Už 14 dní piju maliník po kvantech, 3. den zobu homeopatika, sexíkujem každý den, a právě jsem domyla okna v celým baráku! odpoledne budu pokračovat a pořádně to tu vygruntuju :wink: a to by bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: Málá mi teda teď za to pěkně cvičí v břiše, ale říkám si, že se taky musí ona trochu snažit šoupnout dolů :slight_smile:
13. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly tak to me uklidnuje, ze nejsem jedinna, ktera takhle premysli...me hrozne u tech navstev vadi, kdyz jinych deti sahaji do postylky, lezou se na malou divat, nebo kdyz nekdo rekne, dej mi ji na ruce..to mi vztoupa tlak, a ta kamoska ma 3mesicniho syna, a vzdycky prijde drze prdne dite na muj prebalovak, nebo si vezme lehatko a to se ani nezepta jen rekne: mamo mi si to na chvili pujcime a sup uz ho tam ma..kazdy den ji musim psat sms, at nechodi na navstevu, vzdycky si totiz najde duvod:slight_smile:
13. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek