• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@skirt no 6+2tt by už mělo být vidět.. otázka kolik bude mimčo odpovídat :slight_smile: ale to čekání je šílený... :slight_smile: já když se minulý týden v po objednávala, tak mi přišlo 14 dní děsně dlouhých a teď ten týden utekl ani nevím jak :slight_smile:) jinak já už měla 26.8. testovací čárku o hoodně silnější než kontrolku ;) jaj já u kýchání a kašlání mám taky děsný strach, ale neboj ;) znám holky co prodělali v prvních týdnech šílenou chřipku a prcek to zvládnul ;) ;) ;) jinak já jsem už dva roky na pracáku... nemám dodělanou maturitu, kterou momentálně dodělávám dálkově... měla jsem různé brigádky atd, ale práce prostě není... a já uklízet chodníky nepůjdu.... :/ ale manžel mě uživí, tak zatím jsem neměla moc nutnou potřebu jít do práce.. Během mateřský si odmaturuju a pak se snad práce najde líp ;) :slight_smile:
@snowgirl jeee tak doufám že bude fotečka :slight_smile:) držím palečky.. ;) je to zvláštní koktejl pocitů... člověk má obrovskou radost a zároveň obavy a by všechno bylo v pořádku... :slight_smile:)) my jsme to mým rodičům řekli hned v den prvních // a tchánovcům pár dní na to.. věděli o IUI a chtěli vědět jak to dopadlo.. širší veřejnosti to nešířím, ale nejbližším jo... ti i když se něco stane, tak budou stát při nás ;) sdílíme s nimi skoro všecko :slight_smile:) jinak na nachlazení... mořskou sůl ve spreji na rýmu a pastilky Propolky jsou vhodný pro těhotný a nebo bonbóny anticol.. ty mě hodně pomáhají... :slight_smile: a když je nejhůř, tak paralen ;) ale radši se začni léčit.. ono prý neléčení v těhu je ještě horší.... Graduje se že i při bolesti hlavy je lepší si paralen lupnout, než se celej den trápit... a taky můžeš zkusit homeopatika.. :slight_smile: Stodal atd ;)
29. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, moc vám závidím, že máte kontroly tak brzo, já se dneka konečně dovolala k dr a ona má 14 dní dovolenou, takže mě ko čeká nejdřív v půlce září :angry: A zrovna bych ji potřebovala kvůli škole co nejdřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Asi to nevydržíme a rodičům se svěříme, teda nejspíš zatím mým, manželova rodina je trochu podivná, tak komunikace moc nefunguje... zajdu si do lékárny pro nějaká homeopatika a ta mořská sůl je supr. No a Anticol lupnu hned, mám ho tu v práci v šuplíku, tak bude líp... chci se togho zbavit dřív, než odjedem na tu dovču, aby se kombinace s cizím prostředím ještě nezhoršila...moc se těším až se zrelaxujem a naberem síly, já jsem pořád v pressu, tak námt o vůbec neuškodí - a navíc to bude první dovča ve třech :grinning:
29. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry ahojky ... ja myslim ze to je i pro neco dobre :slight_smile: .. pujdes na KO a uz budes mit srdicko a vsechno, a nebudes se zbytecne nervovat jako my. Me znervoznujou moje slabe carky, ... protoze jinak bych se uz tesila, ze i to srdicko mozna uvidim :/
29. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry přesně jak říká @skirt ono člověku ve finále nic neuteče a bude to jistější... :slight_smile: a snad i srďoch bude :slight_smile: ;) ;) ;) co studuješ? :slight_smile:
@snowgirl no já se hodně bála co na to tchánovci.. neměli moc pochopení.... kůli mojí škole, že nepracuju... a tak... ale ve finále reagovali úplně bombasticky.. :slight_smile: a začali se hrozně zajímat.. jaký kočárek chceme, jaké jména a bla bla bla všecko :slight_smile:) byli skvělí :slight_smile: nevím proč jsem se bála.. :slight_smile: no a naši... :slight_smile: Já sama jsem z 5ti dětí... mám 7letý sourozence dvojčata :slight_smile: Takže ti to přijali úplně přirozeně :slight_smile:)
29. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mamka se strašně těší a dokážu si představit, jak bude taťka naměkko.. on je takový suchar, preferuje anglický humor, ale pak vždycky zjihne, třeba na naší svatbě, bylo to boží... takže tam se těším. u tchánů je to trochu složitější, manžel je posledním dítětem ze tří, dva předchozí mají tři a dvě děti, takže ti mají vnuků dost a naopak nám minule říkali, a´t s tím počkáme, že nestíhají... jenže my se řídíme sami sebou a čekat se nám nechcem, snad to zvládenm sami :slight_smile:)
29. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl no to u nas ... mamka bude mit prvni vnouce, a babicka treti pravnouce ... pravnoucata obe holky, obe býčice .. a vypada to že býček přibude další ... ale neříkej hop..... že? :D .
29. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion studuju Učitelství pro 1.stupeň ZŠ a speciální pedagogiku v Olomouci, jdu teď do třeťáku.
Jinak my to oběma rodičům oznámili v sobotu. Manžovi rodiče byli uplně v poho, tchýně najednou pookřála :slight_smile: U našich byla první reakce, že nedodělám školu, ale dneska mi mamka volala a omlouvala se, takže to budou (pomalu už jsou) nadšené babičky a dědečkové :dizzy_face: A pro všechny to bude první vnouče.
29. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl to je jako byste měli mít dítě a rovnou počítáte s péčí prarodičů :D tak to přece nefunguje :slight_smile:) já jsem si myslela že tchánovci budou absolutně proti a ani že nebudou chtít hlídat ani vozit a tak.. a ono to je naopak.. :slight_smile: tchýně že mi bude mimčo hlídat, když budu ve škole, že nemáme kupovat černej kočárek že s tím by nejezdila, že je to jak rakvička :D a tak... :slight_smile:))
29. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry škola se dá bravůrně zvládnout i s prckem ;) koukala jsem že jsi o rok mladší než já... :slight_smile: mě vždycky zahřeje, že i mladý holky do toho jdou... :slight_smile: ty jsi taky vdaná? :slight_smile: a mimčo je teda neplánovaný ale chtěný? :D nebo jste plánovali, ale později? po škole a tak? rozumově? :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry jéé, ja taky studuju Učitelství pro I. stupeň a jdu teď do třeťáku .. náááhodička :slight_smile:)
29. srp 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak to rozhodně nepočítáme. Jsem srozumněna s tím, že tak to nefunguje. My rozhodně mezi takové vyžírky nepatříme, ale oni holt mají zkušenosti s manželovými sourozenci - švagrová si necháváv hlídat své tři děti denně a švagr ji chce vehementně dohnat.
Dítě je především rodičů a je to jejich starost, babičky jsou jen na výpomoc v nouzi, nikdo nemá právo brát jim osobní život a dělat si z nich chůvu na hlídání a levnou pracovní sílu v jednom - pokud se tedy nenabízejí dobrovolně a občas. Takže asi z jejich strany ostře nepochopeno, že my půjdeme krapet jiným směrem než manželovi starší sourozenci. :slight_smile: Zvládnem to sami. V nouzi budem za pohlídání rádi. Ale třeba moje mamka je mladá, pracuje, nevím, proč bych ji měla tak extrémně zatěžovat a omezovat, jak to dělá švagrová. přijde mi to hodně sobecké. Neuznávám to.
29. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion No za týden už budu stejně stará, jako ty :grinning: Mimčo jsme plánovali buď od listopadu nebo až za rok, rpotože letní semestr bude docela záhul, tak jsem teď zvědavá, jakto všechno dopadne. Ale doufám, že na fakultě budou všichni shovívaví a všechno zvládnem. Vdávala jsem se v říjnu, takže až se mimčo narodí, budeme manželé rok a půl :slight_smile:
@skirt Jůů, to je super :dizzy_face: A kde studuješ? V Ově?
29. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry jjj v ostrave ... ale vubec se mi tam nelibi a zda se mi to sileneeeee!! :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Jak to? Já sem docela spokojená. Možná i proto, že to mám se speckou, takže máme od každého něco a pořádně vlastně nic a je to takové pestřejší... :sweat_smile:
29. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry no me se zda, ze to mam pestre dost, a ze je toho hlavne hodne. Mam problemy s matikou :( vubec nemam chut v tom pokracovat .. ja ted totiz dodelala ekonomku :D ..
29. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt My máme matiku docela dobrou, nemáme z ní státnice, tak to moc neřeším. Tys dělala dvě školy najednou? A co tě vedlo na 1. stupeň?
29. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry fakt nemate? heeej se mate .. ja prave kvuli toho to asi vzdavam . nevim ... no ja vzdycky chtela dealt s detma, jenze meli moc malo penez, tak jsem sla na obchodku, a pak jsem si rekla, po 14 dnech v kanclu, ze tohle teda 30 let delat nebudu, a dala si prihlasku :slight_smile: ... 7. zari jeste mam statnice ... delala jsem znovu bakalarku, ale pak uz klidek a uz jen pajdak a to se jeste uvi. Protoze ted mam nedostatky hlavne v letnim semestru, a jestli pristi letni budu rodit, tak to pujde asi uz uplne do kytek ... tezko rict. Jestli to pujde nejak prerusit, tak uvidim.
29. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Nemáme, protože máme tu specku, takže budu státnicovat z češtiny a z třech pedií (psychopedie a asi logopedie a surdopedie).Hlavně to nevzdávej, určitě to zvládneš, kdyžtak si prodloužíš studium a všechno doženeš :wink:
29. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry no uvidime. . specka je v dnesni dobe pry super :slight_smile: ... ale je tam tezke se dostat rikali ....
29. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Nepříde mi těžké se tam dostat, nedostala jsem se jenom do Brna a tam jsem ani moc nechtěla, ale v Ol i Ově uplně v pohodě :wink:
29. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry fakt? .. kurna .. ze bych presla na jiny obor? :D .. zkusime :D ..
29. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský ukecaný vás dočíst :wink: to je něco.takže co si pamatuji:do práce nechodím,7,9 nastupuji PN a to rovnou z mateřské dovolené :slight_smile: jinak já byla u dr. v 5+3 a nebylo vidět nic,ukazálo se až v 6+0 :slight_smile: s tím že odpovídalo 4+3,takže mi to dr.poupravil.já jdu na druhou kontrolu v pátek a strašně se těším(ale jak píšete i bojim),už by mělo být srdíčko :sunglasses:
29. srp 2011 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka v 6+0? .. no a jak si mela silne carky na testikach v které dny cyklu, nevis? ... jenom abych porovnala, jestli mi to uz pujde videt taky ...
29. srp 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moje holky kecalky :grinning: - já vás budu dočítat až odpoledne, pak písnu více - to zase bude román na pokračování :grinning:
30. srp 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky .. jsem na nervicky, jestli ta carka nesili nejak moc pomalu ... ale ted neviiiim .. :( ale asi to jsou jen moje nervy ..... vcera jsem zazila prvni zvraceni .. a rovnou do kraku narodniho vyboru :D tak tak jsem vystoupila z autobusu. .... co myslite, nesili to nejak pomalu? ... a nevite jak se pozna kdyz je to mimodel? ....
30. srp 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt já myslím, že je to strašně individuální, opravdu bych se nestresovala a počkala, co řekne doktor. Zvracení je sranda, co? mě to včera chytlo ve vlaku :frowning2:( taky si přijdeš jako delikvent, že znečišťuješ veřejná prostranství? :slight_smile:)
30. srp 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl no pripadam si jako nejakej vozralec, co kolem neho chodi obloukem, aby je taky neohodil :D .. no hroznýýýý ... ve vlaku?! a co jsi delala? ... .... do toho doktora je tak daleko .. achjo .. teprve utery ... co mam delat at to utece rychleji?... hej holky a mela jste nektera mimodel tehu? .. ja vim ze jsem hrozna, ale proste se chci nejak uklidnit :D
30. srp 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skirt neboj,to nebude mimoděložní...já si pořád říkám,že když mám ty příznaky jako nevolnost,bolest prsou,tak je asi vše v pořádku...jinak mám ten postup popsanej v albu u testíků...jo a sílí ti krásně náhodou :slight_smile:
30. srp 2011 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt hlavně že čárka sílí, já si dělala první testík 4plus3 a byla taky slabá, pak 5plus3 a to byly pořádný poctivý dálnice, a v 6plus3 jsme byla u Dr., potvrdil těhu, srdíčko bylo, velikost 0,61 cm (a odpovídalo 6plus3). Uvidíš že bude vše ok.
Při předchozím těhu: dvakrát jsem potratila-nejprv vícečetné těhu - to jsem potratila v 7 tt, čárka vůbec nesílila; a naposledy při spontálním potratu jsem potratila v 8tt, první ultrazvuk ok, ale mimi neodpovídalo dle PM, a na další kontrolu jsme musela jít předčasně protože jsem začala krvácet, to mi museli těhotenství ukončit - mimi se nevyvíjelo ač srdíčko bylo :( Teď jen doufám že bude vše ok!
Ty se opravdu nestrachuj, nemá to cenu. Uvidíš že to bude dobrý a uvidíš svoji krásnou bublinku. Kdypak jdes na UTZ?
30. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek