• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@nae ty jsi fakt super! Vždycky mě rozveselíš! No nevim jestli můžu mluvit o chuti, pro mě je to teď tak nějak povinost zkusit vše :slight_smile: Jen se neboj, přijdu si úplně stejně jako ty!!! jde břicho pak dlouho dlouho nic a pak teprve já!!! Nic krásnýho na sobě neshledávám!!!! Jen mě uklidnilo, že jsem si ještě stihla tenhle týden obarvit vlasy protože pak se jich asi dlouho nedotknu :grinning: No ale za to manžel ten si to teda užívá! Jen co se vzbudil hned prohlásil ,,dneska musíme aspoň 3x!" No to jsem si něco vymyslela :wink: Myslim, že si to užívá teď asi stejně jako když jsme Elišku zadělávali :sweat_smile: to byl týden sexu v kuse! (mě to už 3 den dost nebavilo, ale pro to mít dítě jsem byla schopná udělat všechno a teď mám zas pocit, že už jí prostě musim vidět tak udělám taky všechno :slight_smile: Jinak děkuju za dovysvětlení ohledně těch bradavek :slight_smile: je to velmi zajímavé a manželao tom poučím - no co zkusit se může vše :grinning:
PS: myslela jsem si, že jsi blíženec už od prvního příspěvku který jsem od tebe četla! Jo takovýhle povahy se nezapřou, že ? :wink:

Ohledně těch kontrakcí - to jsem teda zvědavá jak to budu mít já protože mě když píchne včela mám hned hysterák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A přitom taky na monitoru spoustu kontrakcí a já nic necítím :unamused: divná záhada :grinning: ale říkám si, že ten monitor ukazuje stahy dělohy, což je vlastně tvrdnutí a tudíž když se moje Elí tak strašně mele tak bych řekla, že mi břicho tvrdne neustále :grinning: ale nebolí to takže dobrý :sweat_smile: No snad nezešílím až ty opravdový přijdou! Dýchání mám snad dost nacvičený ze cvičení pro těhulky, tak to doufám pomůže :wink:

@petja moc děkuju za vysvětlení :grinning:
14. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 no ne nadarmo se jeden ze sexů nazývá usmiřovací :wink: ale to je fakt fajn, že už je to lepší ta atmosféra je pro pohodu důležitá! no když porod proběhl bez poranění tak snad dobrý:slight_smile: jen bych se bála nějakýho zánětu ale určo to bude OK :slight_smile:

@liska06 no já fakt o tom neslyšela :slight_smile: a že už mi toho všichni navykládali hromady! takže moc díky za super radu :slight_smile: to by tím pádem mělo fungovat podobně jako orgasmus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak super, že mám ještě další metodu! dnes fakt hodlám zkusit všechno aby to zítra bylo :grinning: ale to si jen moc přeju asi to stejně nevyjde :slight_smile: Jo a neboj já mám termín za týden, ale chci to už uspíšit :grinning:
14. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek porod byl cisařem, takže tam dole se nic nedelo:slight_smile: krom narocneho otevirani se a pak zase zavirani:slight_smile:
14. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no jo vlastně! já zapoměla! No tak v tom případě, vesele do usmiřování :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak teď mi holky z jiné diskuse doporučili tenhle článek, takže kdo se ke mě přidá k přirozenému vyvolávání :grinning: tady jsou další rady!!!!
http://www.maminka.cz/clanek/tehotenstvi-a-porod/jak-urychlit-porod
14. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Dakujem za odkaz na ten clanok, je to zaujimave a hlavne su dobre komentare tej lekarky. Ja som nejako nastavena proti takemu "popohananiu", ale zajtra je pre mna extremne zaujimavy datum, tak zeby som predsalen nieco skusila?...hm... :slight_smile: Manzela ale strasit nebudem, chudak maly, aby nemal dozivotne nasledky z milovania sa so slonom :slight_smile:
Inak ja si teba viem uplne predstavit medzi tymi detmi v skolke - hned by som ti zverila toho nasho starsieho, tvrdu hlavicku. Ten by bol pod tvojim dohladom ako v raji, tak sa mi to javi :wink:
Ja spominam s laskou a nostalgiou na casy, ked sme sa snazili o prveho synacka a nasledne tehotenstvo, to bolo krasne tuliace sa obdobie. Sice stresy v praci, ale doma parada, dokonale vyventilovanie sa :slight_smile:
@aneta34 Podla mna ked nefunguje dobre vztah, na tom sexe sa to prejavi - niekedy hned, niekedy casom. Sice mas teraz narocne obdobie a partner sa ti moze zdat "na masli", tak ked ste obaja spokojni v tejto oblasti, myslim, ze ho mas pod svojimi kridlami a pod kontrolou :slight_smile: Tu si tchyne moc neporadi :grinning:
14. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek tak to jo, no já se k tomu chystám dopomoct také seksíkem, ale jen popř, že si to bude prodlužovat :slight_smile: tak mi dištak písni jak si dopadla jů? :slight_smile: A že pak ukážeš fotečku miminka až bude ten správný čas, jako myslím až budeš chtít. Zatím pa
14. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ty jsi zlatá, děkuju za pochvalu :slight_smile: Ve školce je mi prostě báječně mezi těma prckama a myslim, že můžu říct že mě taky milovali, aspoň teď mi stále chodí i smsky od rodičů těch mrňousků, že jim chybím (myslím dětičkám, i když kdo ví možná i rodičům, ráda jsem si s nima povídala :slight_smile: Můžu říct, že mi ta práce teď fakt chybí :slight_smile:
A proč je pro tebe zítra zajímavé datum? Já bych si totiž zítřek tak strašně moc k porodu přála!!!!!! Já i manžel jsme 15. (já v červnu a on v říjnu) bylo by to takové poetické!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já si taky říkám, že bychom si měli užít spolu tyhle poslední dny bez Elí protože pak už nikdy nebudem jen mi dva :D
14. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek no vidíš to tady je taky psáno o bradavkách, ale tady doporučují zas až od 37 tt :grinning:
14. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 :slight_smile: jasně dám vědět co nakonec zabralo a fotečky Vám sem dám hned jak se vrátím z porodky! :wink: Já jen prostě nechci na vyvolávačku tak se snažim o stošest to popohnat!
14. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, držím palečky :sweat_smile:
14. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co včereješek ? vidím ,že se některé z vás těšily na dnešní porod, tak jsme zvědavá kterým z vás to vyšlo :slight_smile:
15. dub 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásíme se na světě. Jmenuji se Dominik, narodil jsem se 15.4.v 1:05. 3150g a 49cm :slight_smile:
15. dub 2012 v 06:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@verusberu jéééé gratuluju a z celého srdce závidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Přeji jen a jen zdraví, pohodičku a ať všechno zvládáte bez problém!
15. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já teda hlásím, že zatím jasem stále kindervajíčko a žádné babské pokusy doposavaď nezabraly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale já se nevzdávám!!!! dnešek je stále celý před námi :wink: :wink: :wink: ! Ale zas si říkám, že ta naše holka malá přeci ví co dělá :slight_smile: Možná, že chce být býk a ničim jí ven nedostanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně jsem si to včera super užila :slight_smile: Vana po 9. měsících!!! Luxus!!! Naložili jsme se tam s manžílkem spolu a super jsme si tam u svíček a vínečka popovídali, takže holky takový vyvolávání vřele doporučuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae my máme vztah krásnej, po čtyřech letech pořád mužu rict, ze se milujeme, byla to jen takova prechodna situace,vcera chudak dokonce letel do kramu mi sehnat jahody:slight_smile: byl jak Maruška od mraziku:slight_smile: aby mi zahnal chutě:slight_smile: pak zapomnel smetanu tak si na ni vzpomnel doma a letel znovu:slight_smile: v noci stava k maly semnou i kdyz nemusi, prej abych v tom nebyla sama:slight_smile: a tchyne se nastesti jeste porad neozvala od ty doby, tak mame klid i kdyz vcera byl trochu zklamany, pac ji odvezl nadoby od jidla a prej se ani nezeptala na malou tak byl trochu v soku..
15. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nas nic nove, monitor ok, ziadna aktivita alebo naznaky. Za dva dni dalsia kontrola a ak zase ani tuk, tak uz termin na vyvolavanie, fuuuuuuj...
15. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae uvidis, do kontroly se to podari, mam takovy citak:slight_smile:me kdyz rekli v utery na kontrolu, tak se mala v nedeli prihlasila:slight_smile:
15. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 Dakujem za podporu. Uz to neriesim, priroda si poradi a ak nie, tak si aspon zvolim termin indukcie na manzelove narodeniny. Treba vo vsetkom hladat nieco pozitivne :slight_smile:
15. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj Verko, zkusila jsem už všechny tyhle babské rady a nic, ráno jdu na nějaké zátěžové ktg, ale nevím co to přesně bude.....uvidíme, jestli mě ještě pustí domů tak se zase ozvu....
15. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jsem na tom také tak, dnes 41+2 a zítra uvidíme,ani nevím zda se mám bát, asi to nechám až na ráno.....
15. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky žádný strachy :grinning: Však ono to přijde! a řekněme si popravdě komu by se chtělo na svět v tak ošklivém počasí, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@nae jj to je správný přístup!!! Tak to má být :slight_smile: Taky jsem se smířila s tím, že dnes to zkrátka nebude, ale něco pozitivního jsem na tom našem snažení našla! Mám pocit, že mi dnes hodně kleslo břicho a sem tam mě i píchne v podbřišku :slight_smile: Takže to snad do konce dubna stihneme!!!! :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

@jitulik4 Jituš, budu ti moc držet palce ať to zítra zvládneš! Snad to nebude nic hroznýho a kdo ví třeba se to tím rozhýbe :wink: :wink: :wink:
15. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ahoj vítáme dominička na světě a přejeme mnoho zdravička a sil... velká gratulace šikovné mamince

@jitulik4 držíme palečky na zítra, už to určo vyjde....musí...hodně sil
15. dub 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu MOOOc gratuluji k narozeni chlapecka.Prejeme mu hodne stesti,zdravi a at Vam,rodicum,dela jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No taky jsem si říkala, jen abych to nezaspala, ale po včerejšku se nebojím :grinning: Měla jsem dost silné bolesti břicha a to je jen předehra :grinning: :grinning: takže už nemám strach, že bych něco změškala :grinning:

@liska06 Ahojky s těma bradavkama, to je husté :grinning: :grinning: :grinning: to by mě nenapadlo :grinning:

@jitulik4 No tak to bych taky nevydržela v té nemonici ležet tak dlouho. To tě naprosto chápu, ale tak aspoň, že se s tebou ten dokrot už domluvil :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Jeeee tak to máš super, že je manžel, tak ochotný se zapojit do běžných denních prací. Tak co se týče WC a koupelny, tak to si stejně radši udělám sama :grinning: No včera jsem měla docela bolesti v podbřišku a byly docela silné, ale nevím, jestli to byly kontrakce nebo ne :grinning:
16. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Jeeee takt o je nádherné mooooc Ti gratuluji a přeji vám oběma hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. a ať se Dominičkovi vše daří :wink:
16. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu moc moc moc gratulujeme a vítáme Dominička na světě, ať je zdravý, maminka se zotaví co nejdříve a ať má krásný spokojený život:slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo hold ale nějakým miminkům se u maminky daří tak moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že se jim nechce z teplíčka ven, máš pravdu kdo by chtěl vylést do ošklivého deště či mrazíku vid, i když já jsem lednáček :grinning: , furt lepší ho tam chviličku mít než porodit předčasně, což mě hrozilo celý těhu, ted už je to 34 tt tak snad to už není tak hrož.... :sweat_smile: . Chci ještě jednou tohle provést ale s holčičkou a bez rizika, no uvidíme, říkají že ted to má být kluk tak nevím. Manželův táta má jeho a ještě jednoho kluka a jeho strýc má také dva kluky, ale já chi holčičku, to si přejeme oba dva, ale nevím no :unamused: , rod Lásku samí kluci ...... pf no není to už divné :slight_smile: :confused:
16. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu a co porod? vše ok? jste v pořádku?
16. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jo tak tohle znám, partnerův tatínek je ze dvou kluků, sám partner má brášku, jeho strýc má dva kluky, všude samej kluk:slight_smile: jeho synovec má kluka, všichni chtěli ať zachováme tradici a narodí se nám taky kluk, ale kdepák, po 30 letech v rodu se poprvé narodila holčička:slight_smile: někteří to vítali, někteří remcali, že rychle zadělat na kluka:slight_smile: ale my jsme happy:slight_smile: taťka ani já bychom neměnili...
16. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek