• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Holky, ale jak to tak sleduji, tak už je nás tady opravdu málo :grinning: :grinning: Dneska plánuji velký úklid, tak jsem zvědavá, co všechno zvládnu udělat :grinning: Zítra mě čeká další kontrola, takže nepočítám se žádnou změnou. Ohledně těch řečí, co pomáhá vyvolat porod, tak na to moc nevěřím :grinning: Myslím si, že to stejěn záleží opravdu na tom miminku :slight_smile: I když mám termín 22, tak i tak si pořád říkám, že můžu klidně porodit až v květnu :grinning: Dělám ti proto, aby nebyla potom zklamaná, že mimi nemám ještě u sebe v náručí :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ahoj Anet :slight_smile: , tak to jsi mě uklidnila, snad by to mohlo vyjít, at si remcají. Někdo to porušit musí. Pravidla se mají občas porušovat, že. Jsem slyšela že po sedmi letech se mění krev a lze tedy měnit i přirození ten kdo má mladší krev. No moc tomu nerozumím, ale dvě asi postačí. Je blbá doba na to mít více dětí, nebo alespon já se bojím že by jsme víc neutáhli :unamused:
16. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě napadlo, co kdybychom si na památku udělaly koláž ze všech narozených miminek v dubnu, byla by to taková vzpomínka na to, jak jsme se tu vzájemně v těhotenství podporovaly:slight_smile: posílejte mi fotečky vašich miminek, pokud chcete a já to udělám a uložím abyste si to mohly stáhnout a zarámovat:slight_smile: bylo by to krásný - všechny miminka pohromadě (s mírama a velikostí s datume a tak) co na to říkáte?
16. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aneta34 Jeee Anet to by bylo úžasné :slight_smile: To by bylo opravdu krásné ........ a je hezké, že tě něco takového napadlo :wink: No já bych byla určitě pro :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 , @liska06 nešlo si nevšimnout vaší konverzace a taky nejde se k tomu nevyjádřit. Nemůžu vůbec pochopit, jak to může někdo takhle brát, vždyť je to úplně jedno, jestli máme dcery nebo syny, hlavně, že máme zdravé děti. A jestli je to holčika nebo chlapeček je přece vedlejší. Hlavní, že dáme všem dětem stejnou lásku :slight_smile: Lidé, kteří chtějí děti jen pro zachovaní rodu, co to je ? To prostě nepochopím :angry:
16. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta To vies, su to take hlupe zazite stereotypy. My budeme mat dvoch synov a kazdy chce byt strasne vtipny s otazkou, kedy bude tretie, aby to bola holka. Ja po dcere vobec netuzim, nie je to ziadna moja zivotna meta. Pre mna je hlavne, aby boli decka zdrave, spokojne, aby sa nam vsetkym dobre zilo atd. A aby sme to aj my rodicia psychicky zvladli :slight_smile: A mozem ti povedat, ze som hrda, ze budeme mat dvoch chlapakov, sice asi na zaciatku ich puberty dobrovolne emigrujem na Hawaii a vratim sa naspat o 10 rokov, ale inak som naozaj rada, ze to tak vyslo :wink:
Niektori ludia su proste hlupi s tymi poznamkami. Ked chcu byt vtipni kamosi, tak to beriem, ale ked mudruju nejake susedky, tak som uz ironicka (a kedze oni su uz vacsinou nahluchle, vsetci sme z takej konverzacie spokojni :grinning: ).
16. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jsem taky pro.....
16. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes ko v porodnici a nic, prý máme ještě týden čas jako nejzašší termín,ufuf................vše ok,ale jak mě už to nebavííííííííííííííííííííí
16. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta dnes nám pan doktor říkal,že si má tatínek vzít dovolenou a sexovat od rána do večera od a do zet...............................tohle doslova, tak už víme co pomáhá,šmankote taťulda se chechtal jak blázen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky zrovínka jsem tu a malý vás pozdravuje, myslím že má málo místečka pěkně se s nožkama protahuje v bříšku, už abych si toho šmudlu mohla pochovat, jo hele já sice jsme chtěli a chceme holčičku ale klouček je taky bájo. Manžela babička mi říkala, že když porodila jeho mamku a její dvojče tetu, tak že jí sousedi říkali že nemají ani jednoho kluka, že to není žádná rodina :frowning2: . Skoušeli to pak ještě jednou s dědou a měli stejně holčičku. A zdraví je samo vždy na prvním místě. At si sousedi škubnou hnátou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 přece si neudělám 14 dětí nebo kolik jen proto že chci jiné pohlaví, když bude druhé také klučík tak ho přece naschvál nebudu nenávidět. A v životě bych nešla na potrat kvůli tomu a nebo ho nevihodila z vokna či popelnice, ale to už je zas o něčem jiném.
16. dub 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 to je mazec vid mě doktor zakazoval sex kvůli předčasnému a tobě ho doporučuje k porodu, jo já vím je to pokaždé u člověka jinak, skus to večer. Třeba se zadaří :grinning:
16. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta nj..to je rodina meho pritele:slight_smile: nasim to bylo jedno a me taky, ale par jedincu hlavne strejdu ze strany partnera holt meli pripominky, ale to neni nic extremniho, aby me to rozhodilo:slight_smile: jen jsem to uvedla jako podobnou situ
16. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 No teda, takze mimino na teba kasle - sucitim s tebou. Ale zase je pozitivne, ze pokial je vsetko ostatne v poriadku, netlacia ta do vyvolavania, ale beru to tak "zvolna". Ja idem na kontrolu zajtra a uz budem mat nejaky termin indukcie. Inak sa citim lepsie, ako pred mesiacom, ale tiez som na tom ako ty - uz ma to nebavi, hlavne to pohybove obmedzenie (nehladiac na to, ze dnes poobede som nesla s malym von a cakala som na manzela, nech s nim ide na chvilu von, lebo uz si proste nezapnem ani jednu nepremokavu bundu a chodit s dazdnikom je dost opruz).
16. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 jo jasně rozumím, tak to je jinak v poho, už mi dnes po několikáté tvrdne bříško, docela to chvilkama i pobolívá, snad si malý neusmyslí, i když je to 33 tt a už by to přežil, tak by tam ještě mohl kopat, ale tento týden už mě vůbec nebolí kosti a pánev, 8 měsíc pro mě byl nejhorší hrozně jsem se rozlejzala, ještě v úterý mi dr řekl že mě to přejde až po porodu, no tak snad to není jen chvilkové, je mi občas těsno i až u žaludku jak to bříško zkamení, ale zítra jdu opět k dr, tak dám vědět jak na tom jsem, vy se holky držte, at vám to nemusí vyvolávat :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 budu držet palečky ať se tam udrží co nejdéle, ať si pěkně počká až do 39-40 tt, aby byl komplet v pořádku:slight_smile: já se taky obávala předčasného porodu a ve finále bylo vše ok, dávej na sebe pozor a hlavně žádný stres!!!!!!
16. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no tak to je dobrá zpráva, že už se to blíží!!! :slight_smile: poslíčci prý chodí cca týden předem tak už to máš za pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš správný přístup!!!Tak to má být, jen ať se tam mimi dopečou! Já už jsem snad taky přesvědčená, že tu vyvolávačku odmítnu, když bude kontrola ve čtvrtek bez změny!

@liska07 máš naprostou pravdu! Lepší nosit dýl než rodit předčasně a zůstat pak měsíc v porodnici :unamused: Naprosto tě chápu, že chceš holčičku, když všude jsou samí chlapi!!! Ono taky holky se drží víc u maminek, nebo aspoň se nebojí k mamce projevovat city i v dospělosti :slight_smile: My jsme v obou rodinách první takže to je určitá výhoda :slight_smile: Nikdo ještě žádný děti nemá ani naši sourozenci ani bratranci či sestřenice :wink: a to podotýkám nejsme znich nejstarší :grinning: Já teda za sebe můžu říct, že mi taky dvě děti budou stačit, protože bysme víc finančně taky neutáhli :unamused: Přeju ti ať už tě nic netrápí a malej si tam ještě hezky měsíc pobude! Mě taky někdy tvrdne břicho úplně děsivě, ale to k tomu zkrátka patří :slight_smile: Tak ať dopadne zítra kontrola na výbornou!!!!

aneta34 No to je dokonalej nápad!!!!! Ty jsi úžasná!!! už se nemůžu dočkat až se Elí narodí a pošlu ti fotku!!!!

@nae mluvíš mi z duše! Taky mi bylo jedno, co to bude a teď když vím, že je to holčička zas mi bude jedno co bude to druhé a když to bude holka tak ať. rozhodně pak kvůli nějakým řečem od příbuzenstva do třetího nepůjdu :dizzy_face: Nenecháme si přece mluvit do něčeho co stejně nemůžeme ovlivnit! Některý příbuzní jsou zkrátka opravdu za trest.... :grinning:

@jitulik4 super, že kontrola dopadla dobře a hlavně, že si tě tam nenachali!!!! Naprosto tě chápu už mě to taky unavuje! jojo sex sex sex mě to taky všichni v nemocnici říkali a vidíš...nic!!!! a to jsme do toho bušili opravdu neustále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vsimla jsem si Vasi diskuse,mit holcicku ci kluka?Sama za sebe muzu rict,ze nejdulezitejsi je mit zdrave miminko!Mam za sebou hodne bolestnou zkusenost,kdy jsem prisla o mimi v 19 tt a nevedela jsem,jestli se nam dalsi podari.Mimochodem byl to chlapecek :frowning2: Od te doby jsem prehodnotila,co je v zivote dulezite a co mene...
16. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 ahoj! to je mi líto :frowning2: taky jsem o mimi přišla, ale bylo to v 8tt takže jsme nevěděli co to je, ale jak píšeš! Tahle zkušenost ti změní celý vnímání světa!!!
16. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae Přesně tak , důležité je, že je v rodině klid, pohoda a láska :slight_smile: Opravdu je hrozné jak mohou být někteří tak bezpáteřní :angry: No tak to tě čekají náročné chvíle, když jdou kluci do puberty :grinning: Moje teta má tři kluky, takže vím, že to není sranda. Nesmí se řešit blbosti, jinak by člověk zešílel :grinning: Ale věřím, že kdybys je na ten Hawaj poslala, tak by jsi jim psala za pár dní, kdy se chystají domů :grinning: :grinning: :grinning:

@jitulik4 No teda tak to je skvělý recept :grinning: :grinning: :grinning: to bych taky brala, kdyby mi můj doktůrek poradil tohle :grinning:.......no holky já vám to tak závidím, vy už tu všechny tak sexujete a já mám do termínu ještě nějaký ten den, tak budu moct až potom. Teď to ještě nechci riskovat :grinning: No tak hlavně dodržuj pravidelnou medikaci :grinning: a uvidíš, že se brzy dočkáš :wink:

@liska06 No co ti na to mám říct, někteří lidé jsou prostě bezpáteřní hovada, jinak to snad ani napsat nejde. Takoví lidé by snad ani neměli mít děti a nebo když už mají představu o tom, že chtějí mít hlavně kluka, tak ať se porozhlédnou po domovech, tolik dětí čeká na nějakou hodnou rodinu ........ Třeba my s manželem jsme uvažovali, že kdybychom měli finanční zabezpečení, přebytek lásky a psychické odvahy, tak bychom chtěli adoptovat nějaké děťátko. Mě vychovávala babi s dědou a nebýt jich, tak bych byla v domově a o manžela se staral od 12 let jeho starší brácha, takže bychom to chtěli někomu vrátit......ale přece jen to je ještě daleko. Chtěli bychom nejdříve své děti :slight_smile:

@aneta34 Takovými lidmi bych se taky vůbec nezabývala. Děláš jen dobře, hlavní je, že jste spokojeni vy :slight_smile: :wink:
16. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 tohle mi dneska řekla doktorka taky, hlavně nechráněný pohlavní styk a nechat to tam :grinning: když jsem tohle manželovi řekla, svítili mu oči nadšenim a přišel i dřív z práce :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobře,že jsem vás pobavila,ten můj medvěd zalezl k tv a stále spí zimním spánkem a milenec je s pupíkem nedostatkové zboží :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: takže budem loudit
16. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No uvidíme, sama jsem zvědaví, dnes se to zase uklidnilo, takže opět pohoda :grinning: můžu pokračovat v úklidu :grinning:

@kami77 Máš naprostou pravdu. Nic není důležitější než zdraví a to v jakémkoliv věku. Ať už je to zatím nenarozené miminko a nebo starý člověk, když je člověk zdravý, tak je všechno mnohem snažší a lehčí, ale jakmile onemocní zjistí, jak jsou najednou prosté a běžné věci obtížné. A o to více to pociťujeme u našich Zlatíček :wink:
16. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 teda já myslela, že napíšeš, že už je malé na svště, a zatím nám tu píšeš o sexu :grinning: Já si vubec nedokážu představit sexovat v tomto stavu... :grinning: ale asi furt lepší než vyvolávačka, viď?

@jeaneta jéé tak to máte mé sympatie, nám se také dlouho nedařilo otěhotnět tak jsme uvažovali o adopci a zrovna včera mi jedna známá ukazovala dcerku adoptivní svého syna. Vzali si jí v 7. měsíci a je fakt nádherná...

Jinak souhlasim s váma, je jedno co to bude, hlavne at je to zdravě a dělá nám to radost...
17. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 nic se neděje, ve čt jdu zas na kontrolu,ale už jsem z toho na nervy,protože mě doktor strašil že mám hlídat pohyby a to není nic na mě,pořád se hlídat......No a taťuldy stávkuje, takže sex bude asi v kapačkách :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: stejně
17. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 ufff ještě že u nás přenášení nehrozí... :grinning: Jituš držím palečky... třeba to bude dřív než si myslíš..
17. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 haha:slight_smile: no jo chlapi jsou lenoši :D Mě říkala doktorka, že prej když se mu nebude chtít má mi odstříkat do flašky od okurek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to byl snad jen vtip :slight_smile:

@jeaneta to je od vás vážně krásný :slight_smile: Moje teta ze strejdou nemůžou mít vlastí takže moji 2 bratranci jsou adoptovaní ( je jim 10 a 5) a můžu říct, že jsem měla ze sebe dost obavy abych i já sama mohla mít děti, když je to v rodině ( a po tom potratu abych je vůbec teda dokázala donosit, když už s otěhotněním nebyly problémy ). Takže i myšlenky na adopci jsem měla, ale bála jsem se, že kvůli financím by nám dítě nedali, protože z ptatu učitelky se prostě luxusně žít nedá :grinning: :grinning: :grinning:

@ostrava8 jéé buď ráda, že se toho přenášení nedočkaš :slight_smile:Já sice ještě nepřenášim, ale každý den už je fakt úmorný! :wink:

Jinak holky já stále nemám žádné poslíčky! ikdyž mě v podbřičku tak 3x denně píchne myslím, že to za ně považovat nemůžu. Jsem zvědavá na čtvrteční kontrolu a můžu říct, že jsem celkem nedočkavá jak to dopadne :confused: :confused: :confused:Navíc mám pocit, že jsme to s tím sexíkováním s manžou asi už přehnali protože si pořád stěžuje jak ho svědí tak se bojím abych nakonec neměla ještě nějaký kvasinky nebo něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Snad máme ty naše orgány jen ošoupaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bojim se abych kvůli tomu neměla nějaký problém u porodu, nedejbože aby měla pak nějaký potíže Eliška! Omlouvám se za takový intimnosti :slight_smile:Jen jsem tím chtěla říct, že my už s touhle metodou asi definitivně zkončili :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ja si myslim, ze jsme tu uz probraly takovych ruznych temat, ze se vubec nemas za co omlouvat nebo stydet. Ja poslicky taky vubec nemela... ani bych je nerozeznala, presne jak pises:slight_smile: jinak, me 5 dnu pred porodem gynekolozka doporucila " VITAgyn C" vaginalni krem s kyselym PH, bylo to preventivne proti jakymkoliv infekcim, aby bylo vse ok, zavadel mi to partner strikackou. Sice je to trochu dražší, cca 315 Kč, ale ma to skvely ucinky a jistotu, ze u porodu nebudes zapasit se zadnou infekci, nebo kvasinkami atd.. vyzkousej to, nebo se na to zeptej gynekologa. Me to pomohlo..sice to bylo ve finale zbytecne, kdyz sla mala cisarem, ale jistota je kulomet:slight_smile:
17. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek a porad si rikam, ze ten krem mi vyvolal porod, pac presne po posledni aplikaci jsem zacala spinit a jelo se rodit:slight_smile: jako kdyby to bylo presne vypocitany, je tam pet davek, dali jsme vecer po sprse posledni davku a rano ve ctyri me vezl do porodnice
17. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky vy me napinate, clovek je furt na trni, kdy uz nektera z vas porodi:slight_smile: abychom mohly gratulovat a do sine slavy zapsaly dalsi krasne miminko:slight_smile:))))
17. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek