• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
aneta34 jé moc děkuju!!! máš naprostou pravdu jistota je kulomet!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to taky říkávám! hned si to dneska nechám dovést :slight_smile: a aplikovat teda jednou denně (večer po sprše ju? :wink: Díky díky díky!!!!!
17. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, no vy jste se rozjeli co jsem tu nebyla. Jsem dnes byla na té kontrole a mimi má srdeční rytmus v poho. Jo a když jsem čekala na odvoz 1,5 h tak mě vzali pěkné křeče dole v břiše bylo to jako když se vám chce hodně na velkou, ale nešlomi to, mám strach tak ležím a písám si po internetu. Holky s tím přenášením co to jedna z vás dnes prudnout. Anetka má pravdu šup sním ven a oslavovat další malé štastné miminko. Jo dr mi řekl že by jsem to měla do 36 vydržet, ale po těch křečích fakt nevím, už je to trochu lepší. Se mi na dnešek zas zdálo že špinim a jede se do nemo. Já už asi šílim. Pf :slight_smile: :unamused: , ještě že jsem vás našla a můžu si svámi pokecat je to někdy dost osvěžující od deprese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak co Janet jak ti je?
17. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Nemaj strach, ja som v rovnakom tyzdni, ako ty, mavala hlavne navecer skutocne krute bolesti, zaberala jedine dlha sprcha... na psychike mi to vobec nepridavalo. Boli to vyslovene bolesti, ako pri menzes, len omhoho silnejsie, silne tlaky pri kazdom kroku apod. Ale posledny mesiac v podstate takmer ziadni poslickovia, az na par vynimiek. Drzim ti palce :wink:
17. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahojky, my mame po dnesnej kontrole sex naordinovany... hahaha... tak to asi fakt nedam... sice manzel sa uz psychicky pripravuje, ale teda neviem, ci to hrotit...
Inak pokial sa do piatku nic neudeje, tak vyvolavacka. Vsetci sa divili, ze este drzim pohromade. Vysetrenia su vsetky idealne, takze synacik urcite vie, co robi a preco sa chce este vyhrievat vo mne. Akurat dnes sa vo mne "vrtali" 3 ludia - sice to nebolelo, ale teda je mi z toho "blivno" a necitim sa dobre :unamused:
17. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to jsi ve předu, já mám 34 tt. Páni, tak jsem asi tak zvědavá, komu opravdu ten sex pomůže a nebo pomohl :sweat_smile: Mě manžel ráno vezl do poradny na normál prohlídku a doma mi babička říkala, že tchýně si myslela, že mě vezl do porodnice :wink: . Tak att se ti to zadaří do pátku, budeš mít mimi ne? Skusila jsi úklid a sex? Ale je tu hodně holek kterým ani to nepomohlo, když mimi nechce tak asi nikdo nic nenadělá :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se jen u mamky rádi vyhřívají a cítí se v bezpečí. Ale to se snad cítí u každé mamky, která sve mimi miluje už od zárodku.
17. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 jé tak hlavně, že kontrola dopadla v pohodě :slight_smile: Možná ty křeče přišly proto, že se v tobě doktor ,,pohrabal" a děloha se cvičí! Dej si dneska fakt voraz a nohy hore!!! Zažeň chmurný myšlenky třeba dobrým jídlem a filmíkem!!! Víš co? Nejlepší je zmrzlina:D:D:D:D:D

@nae no teda! Aby ti někdo z nich neudělal nenápadně hemiltna, když je ti zle!! Možná to večer radši s manželem prubněte pač ta vyvolávačka asi nebude nic moc :wink: Já myslim, že si malej dá určo říct a do pátku vykoukne sám!!! :grinning: :grinning: :grinning: Držím palečky :wink:
17. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak ctu tak zatim tym nasim miminkam se nejak na svet nechce.. :wink:
17. dub 2012 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Me sex pomohl ... a na uklid se muzu vykaslat, ted uz vim, ze ty sily, co bych nim ztratila, budu hoooodne potrebovat :slight_smile: A ten sex .. stacil jeden poradnej..
17. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Holky vyvolávačka je úplně v pohodě, mám za sebou 3!!!!!!!! injekce ,tableta na zavedení k čípku a pak kapačka, vše u nás v rozestu po hodině bez reakce a pak ta kapačka a dcera 20min. a syn 15min a hotovka, je to super rychlý porod a fičák, už aby to bylo ufuf
17. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 No my chceme mít své děti a potom , pokud budou finance, tak i adoptovat. My jsme se moc dlouho teda nesnažili :grinning: Přestala jsem brát tabletky kvůli křečovým žílám a tak jsme si dávali pozor. No ale byli jsme na dovolené a tak jsme to trošku flákali a bylo to :grinning: Ale tak jelikož jsme spolu byli dlouho tak jsme byli rádi :wink:

@verka_motylek No my chceme mít nejdříve své děti a potom podle finančního rozpětí bychom chtěli i tak adoptovat :slight_smile: Ale to je všechno ještě daleko :wink: Jinak k tomu sexování, to bude asi opotřebováním :grinning: :grinning: :grinning: A co jsem slyšela, tak čím více sexu, tak tím je lehčí porod, takže bych se nestresovala ovtížností porodu :slight_smile:
17. dub 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 Tak to je dobře, že je kotrola ok :slight_smile: No já jsem také občas mívala křeče, ale většinou to přejde, přece jen má miminko ještě čas :wink: Jinak mi je teď docela v pohodě. Jako bych měla do porodu ještě 2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá :slight_smile:

@evula83 Dávají si pěkně na čas Zlatíčka naše :grinning: :slight_smile:

Jinak jsem byla dnes na kontrole a doktor mi řekl, že je všechno v pořádku, čili žádné změny. Tak jsem zvědavá, jeslti se mimi rozhodne jít na svět do termínu. Na kontrolu jdu příští týden a to už bychom domlouvali termín na vyvolání, kdyby se mimi nerozhodlo :wink: :slight_smile: tak jsem zvědavá :slight_smile: ale byla bych radši, kdyby se to naše Sluníčko rozhodlo samo :wink:, ale to bychom chtěly všechny :slight_smile:
17. dub 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnika tak to je super, že víme o někom u koho to zabralo :wink:

@jitulik4 Tos mě dost uklidnila! doufám, že to takhle funguje na všechny!!!! To bych do toho šla beze strachu:slight_smile:

@jeaneta no popravdě taky doufám, že je to opotřebováním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kéž bys měla pravdu, že to ten porod ulehčí :slight_smile:
Hlavně, že na kontrole bylo vše v pořádku!!!! a neboj já to vidím tak, že nakonec budeme rodit všechny najednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 Ja mam z toho vyvolavania dost obavy, uz som manzela upozornovala, ze bude asi potrebovat spunty do usi. Pri prvom som vobec nemala tendencie na hlasite prejavy, ale teraz to asi bude neovladatelne - hlavne maly uz je dost vypapkany a ziadne tintitko to nebude... Ale som rada, ze na vyvolavanie su aj pozitivne ohlasy, hlavne ta rychlost.
17. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no my jsme to brali postupně 3,5kg......4,80kg......a teď máme už prý 4kg,hlasité projevy jsou tázka vůle mamči
17. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosim pomoc, celou noc jsem prořvala, nevim, co delat, Adelku jsem vcera kolem sedme hodiny si po jidle chtela dat do klokanka na krknuti a jak jsem ji zvedla do vzduchu abych ji napasovala nozicky do sedatka, jsem si nevsimla otevreneho stresniho okna a poradne ji bouchla o stresni okno do hlavicky. Lekla se, pak zacala brecet ale jen chvilicku tak jsem ji dve hodiny nenechala usnout pak ji celou noc sledovala, vypada byt v poradku, nema ani modrinu, nic, ale strachy nevim co ted, jit s ni k doktorce at ji hlavicku vysetri a rict co jsem provedla? stalo se vam to taky nekdy? celou noc spinkala budila se na jidlo papala vypada byt ok, ale co kdyz ma neco uvnitr, hematom, nebo slabe krvaceni do hlavicky, jak se to pozna, please help..co mam delat??? partner rika, ze bych tam nemela chodit s tim, ze jsem ji bouchla do hlavy aby si nerikali co jsem za matku... kor, kdyz jsem tam nedavno vezla Dianku a teď s Adelkou..co byste delaly vy?
18. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ahoj já bohužel děti nemám, ale určtiě bych jela hned ... opravdu nevidíš dovnitř ... raději budu 10x za hysterku než pak si něco vyčítat .. a co zorničky ??? nemá rozšířené ?
18. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 a určitě bych řekla, jak se to stalo, to se může stát každému ...
18. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 nene nema, kouka spokojene, lezi, pac se pred chvili napapala, prditkuje, proste se chova jako kdyby se nic nestalo, ani mi neprijde malatna...ale...
18. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 asi mas pravdu, zavolam pediatricce... ta to snad pochopi
18. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 anet určitě.. .tím nic nezkazíš a od toho jsou placené né ? Neboj, vše bude v pořádku a ty se uklidníš ... :slight_smile: Pak dej vědět, jak jste dopadly ...
18. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 diky moc za podporu..stejne byhc nevydrzela a dosla tam..dam vedetm, diky
18. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak na tom jste? Já jsem celou noc spala klidně, takže to asi bylo jak psala Motýlek, doktor se pomontoval :slight_smile: a děloha se cvičí. Je Anet to je smutné, ale určitě jsi ji nebouchla takovou silou aby jsi jí hodně ublížila ne ? :grinning: Si hodná mama, no a jak píše ostrava :wink: může se to stát každému.. Jestli už jsi tam volala jak to dopadlo, má malá bouli? já jsem se jako malá převalila na posteli a spadla vedle postele a řízla si jí do hlavičky o topení, mamka se jen ohlédla po sestřičce v ten šup to bylo. Načštěstí doktorka řekla že jsem si nic moc neudělala. Děti jsou sice měkoučké, ale někdy více vydrží než mi :grinning:
18. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 to se stane, nejsme svaté a máme jedny oči.....když byl syn malý,tak než jsme sundaly s kamoškou kočár ze 3 schodků u baráku,tak nám jejího syna skoro 3letého srazil náklaďák,ale dobrý, apříště střešní okno bude otevřenéjen na skvíru
18. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vše při starém.........zítra kontrola.......
18. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 To vypadá, že jí opravdu nic nebude, ale taky bych radši zavolala! Myslim, že jsi udělala dobře, žes jí nenechala ty první dvě hoďky usnout! Určitě by se krvácení už projevilo zvracením takže si myslím, že to bude v pořádku, ale jak píšou holky radši 10x za histerku než pak litovat.

@liska06 skvělé že ses vyspala to je teď fakt potřeba!!! Já věděla, že tě to přejde:slight_smile:

Já měla noc teda zas divokou :frowning2: nic extra mě teda nebolelo jen jsem nemohla zabrat a pak jsem se budila po hodině! Můžu upřímně říct, že se těšim až budu mít pádnej důvod k nočnímu vstávání!!!
18. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no jo, už se moc těšíš vid :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky mívám takové noci. Hlavně když si manžílek dá 4 pivka. víš je to fakt cítit a mě ty výpary vadí, tak to omezil na dvě. A je to lepší, ale víš ty co jsem odnaučená kuřačka. A on se mi směje že ted mám snad 3 krát lepší čich než před kouřením, ale to spíš to těhu. Snažím se vyhýbat všemu co by mohlo mému pokladu ublížit, sakryš tak moc se na toho broučka těším. První miminko a bude moje, víš mám ráda malé děti. Jsou to poklady pro naše životy, ale čloěk si říká ty ho miluješ vychováš ho a on stejně jednou od tebe odejde, ale s tím se musí počítat no. Mamka vždy říká když k ní přijedu, proč si nezůstala jako to moje malé mimi, no jo dit taky mám ješte 3 sourozence :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica páni, tak to je fajn, takže to není nemožné. No jo s tím úklidem máš asi pravdu, ale doporučují ho taky vid, ale je fakt že síly asi je potřeba hodně. Teda dnes tam svítí sluníčko jdu ven :slight_smile: , nemám ráda pochmůrné počásko.
18. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Já si taky myslím, že je lepší, aby to někdo zkontroloval, přece jen nikdy nevíš, ale myslím si, že to nebude taak vážné. Malé miminka mají hlavičku ještě takovou formovatelnou a tím pádem jim nehrozí žádná zlomenina nebo něco podobného. Držím palečky, ať to dobře dopadne :wink: a napiš, co a jak :slight_smile:

@liska06 Ahojky no já jsem měla kupodivu taky dobrou noc, ale zato teď je to sranda.....od rána poslíčky, ale snažímse to zatím neřešit :slight_smile: Musím ještě dnes do města jdeme koupit nový stůl na pc, tak nevím, jestli tam budu schopna dojet :grinning: Jinak je dobře, že se ti to zklidnilo, bylo by to dost brzy, kdyby se začalo mimčo tlačit ven :grinning:

@jitulik4 A ty máš už termín vyvolání a nebo ještě ne? :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky závidím tu noc plnou spánku, my šli spát v 22h a já už ve 23 se přestěhovala na gauč, at se ten muj vyspi.. ale co hodku jsem byla vzhuru.. malí kopali jak diví, a ted taky asi se mi otočili a dost to boli... nemužu dýchat...jak mi všude tlačí.... snad mi za chvíli uleví...
18. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak jsme zpet, udelali nam ultrazvuk, poklepali po hlavicce, nasvitili do oci a rekli je v poradku..nic ji neni, jeste me i utesovali, ze se to stava...vubec nekoukali divne, nebo me ani neobvinovali, byli fajn... pro klid duse v patek na kontrolu, jen jedna sestra, co nas prijimala, se divala divne, ze jdu na pohotovost kdyz nema priznaky zadny a nic ji neni... asi si rikala, dalsi hysterka:slight_smile:
18. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek