• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@aneta34 Dobře jsi udělala:slight_smile: Je lepší se ujistit, že je malá v pořádku, než aby se jí něco stalo...
18. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj, taky pořád nic? Já už bych tak chtěla porodit!!! Kdy Tě případně čeká to vyvolávání kvůli malování?
U mě by k tomu došlo patrně až 41tt+3, tj. 5.5. Pokud by tedy nebyly nějaké komplikace. Doufám, že se do té doby porod spustí sám....
18. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 super... ted budeš o mnoho klidnější, na tu sesru se vykašli... vždy se najde nějaký blbec denně s kt. se musiš setkat. tak si odpočin, určitě jsi měla náročnou noc... a jsem ráda, že to dobře dopadlo :wink:
18. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 to je moc hezké datum... já bych už vydržela kvuli nemu :confused:
18. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Vidíš, to mě ani nenapadlo:slight_smile:
18. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no ten můj když si dá víc piv tak pak hrozně chrápe!!!! Taky mi ty výpary vadí buď v klidu :slight_smile: Musíš toho svýho připravit na to, že když bude mimi s váma v pokoji tak tam žádný takový výpary vypouštět nesmí!!! Mimískům to nedělá dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj holt se s tím budeme muset jednou smířit, že nás můžou opustit:slight_smile: ale to že to budou naše milovaný dětičky nikdo neodpáře ani nám ani jim :slight_smile: Proto jsem i ráda, že budu mít holčičku pač ty se domů vracej rádi :wink: já jsem zůstala doma a dovalila manžela a můj brácha se tu ukáže jen když má nějaký průšvih nebo přijde na hodinku a to jednou za půl roku :grinning: :grinning: :grinning:

@jeaneta no to jsem zvědavá jestli to jsou vážně jen poslíčci :wink: Včera jsi přece psala, že si lidi pletou datum tvýho porodu :wink: :wink: :wink: :wink: Je krásně takže by to bylo super, ne? :grinning: :grinning:

@ostrava8 no páni to musí být něco! Jako mě stačilo když se malá otočila hlavou dolů! Zvládla to za jednu sobotu a mě teda bylo hustě šoufl!!! Tak ať se ti brzo uleví :slight_smile:

@aneta34 No super! Však my to všechny říkaly, že to bude fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale máš velkou pochvalu, jak jsi zodpovědná!!!! No vždycky se najde aspoň jeden blb, který bude koukat, jak vyvoraná myš, z toho si nic nedělej :grinning:

@tina74 Ahoj :grinning: No jo já jsem držák :wink: Nebo spíš malá se drží jak klíště!!! no jestli doktorka zavelí, že je to třeba tak 21. večer takže pravděpodobně by byla Eliška nedělňátko :slight_smile: Vše se ale rozhodne podle zítřejší kontroly :slight_smile:Neboj to si určo dá mimi říct :grinning:Přece tě nebude tak dlouho napínat :slight_smile:Ale datum je to opravdu nádherný :grinning:
18. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Jeeej tak to jsi měla hodně náročnou noc, tak snad se ti to dnes vynahradí :wink: Můžeš se pokusit ty dva drobečky přemluvit, aby tě nechali trošku dýchat :grinning: Možná tě vyslechnou :slight_smile: :wink:

@aneta34 No vidíš, tak můžeš být klidná :slight_smile: To jsem moc ráda, že to dopadlo dobře :slight_smile: No ještě aby se koukali, vždyť jsme přece jen lidi........může se to stát komukoliv :wink: Na nějakou sestru se vykašli, mohla mít špatný den :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No mám je asi co 5 minut, ale řekla bych že na porod to ještě není..........nepřipadá mi, že by ta bolest nešla vydržet a navíc mi doktor řekl, že prý ucítím dole nějaký tlak a zatím nic. Jsou to zatím jen ti poslíčci. To je pravda, je krásně a právě proto se chystám na nákup stolu na počítač :grinning: jsem domluvená, že budu manžela čekat ve městě, tak si zkusím dát teplou sprchu a snad to přejde :wink: Přece jen bych byla radši, aby to Zlatíčko vydrželo do víkendu :grinning:

Jo a holky nevíte co je s Marťou a Majkou? Už by se nám tady mohla aspoň jedna ozvat :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Já jsem se pořád bála, abych předčasně neporodila, a když mi pan doktor v lednu říkal, že čípek drží tak, že budu spíš přenášet, vůbec jsem mu to nevěřila... :grinning:
Tak snad mimi nebude mít toho 5.5. téměř 5 kg :frowning2:
18. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jj presne tak... mela jsem to taky vzdy aplikovany pred spanim po sprse
18. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 to jo, ale jsem happy, že je malá ok, takže spánek není potřeba:slight_smile: hlavně ve tři už musím být ve Vlašimi, jedu se tam domluvit, jak dál budeme spolupracovat s jednou firmou, takže malou dneska čeká i jeden malinký výlet... cca na 3h s cestou...aspoň se krásně vyspinká, nechávat jí doma na partnera se ještě bojím:slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte tady ještě nějaké těhulky, nebo jste všechny už maminy? v soukromé jsme už nejspíš jen dvě těhule :frowning2:
18. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 No to si piš, že tady jsou těhule :grinning: Je nás tady ještě hodně :slight_smile: kolem 5 se nás tu najde :grinning:
18. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta :grinning: super :grinning: to ale není teda moc vysoké číslo :grinning:
18. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to vypadá, že mi praskla asi plodová voda.....manžílek pro mě přijede a pojede do porodky......možná že nás pošlou zpátky ale kdyby ne, tak vám držím moc poalečky dopředu :wink:
18. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta jeee, držíme palce!!!!
18. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jůva, tak to máš dnes místo mě:slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je poslíčky od rána, tak že by to něco nasvědčovalo? :wink:
18. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak co janet? doufám že napíšeš až za dlouho, to by mohlo znamenat, že už máš mimi. Tak se drž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no doktor mi říkal,že mám zítra přijít do poradny do porodnice s taškou stejně jako v po a udělají mi znovu vyšetření a natáčeli mi 40 min ozev a pak se domluvíme jak dál a jinak v pondělí na vyvolání a to by bylo ale už 42+3
18. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek další Eliška, já se picnu.............................
18. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata tak jsme doma po komplikovanem cisariJak bude vic casu napisu vic.Jinak jmenuje je Jakub 52cm 3780g a narodil se v patek 13.
18. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vsem maminkam gratuluju k miminkam :slight_smile:
18. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 tak to je fajn že je to v poho :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa páni moc gratuluju ke Kubíkovi, jak to císař byl špatný? Patek 13. to si vybral hezky, já mám tento pátek ráda 13 je totiž mé štastné číslo :slight_smile: :grinning: :slight_smile: Jsem hrozně zvědavá na Janetku, doufám že jí vše dopadne na OK.
18. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Ahoj Niki, Vítám tě u nás, tak tebe už nějáké budoucí opustili? My tady ještě čekáme, ale už se to tu také začíná rozjíždět, co čekáš? Kloučka nebo holčičku? :grinning: :grinning: Já čekám kloučka Matěje, termín mám až v červnu ale dr říká že by to mohl být 36 tt, takže spíš květen asi tak polovina :slight_smile: .
18. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ! Tak hlásíme další dubnový přírůstek :grinning: :grinning:

14.4. v 19:55 se nám narodila Markétka (3540g, 50cm)

Z bříška ji vyhnal horký svařák, horká vana v kombinaci s litrem zázvorového vyvolávacího nápoje :wink: :wink: v 10 večer jsem vypila a od tří v noci pravidelné kontrakce...trvaly teda až do osmi do večera, takže na druhorodičku nic moc rychlost :confounded: :confounded: ale nakonec jsem ji nějak vyprdla :grinning: :grinning:

zatím je to hodný tichý mazlík, takové zvířátko, kojíme, takže vlastně žádný problém.Ode dneška jsme doma.Jak najdu časík hodím fotku a dočtu paaa
18. dub 2012 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to probihalo:Nastup 6:30 Zavadeni taqbletky v 7:30 prvni a druha tabletka po hodine.Nic se nedelo.O pul 1 dva cipky mensi kontra.Vana sprcha masaze balon.Otevrena na 2 prsty.Potom pichnuti vody vetsi kontra otevrena 4 au au.Kapacka oxitocinu trpim juak kun kontra po 2 minutach nuceni na tlacerni ale nemuzu dr meskontroloval rikal jako by jsem se zpatky zavirala takze na sal.Maly se narodil 19:11 ja se probudila 21:30s transfuzi krve ztratila jsem krev a prorelali mi nejak blbe delohu to mi rekl dr.Takze tak trpela jsem jako kun 2 deti mam a staci :slight_smile:
18. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 neopustily porodily :grinning: tak to je hezká náhoda taky chlapečka a taky Matěje :slight_smile:
18. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
váááážně tak to je mazec :grinning: , jo jasně porodili :sweat_smile: . Ale ty to asi budeš mít za pár vid když máš termín v dubnu. Držím palečky at nemusíš přenášet, dost holek tu povídá o vyvolávačce. Tak raději zkouší babské rady a u některých funngují, těšíš se na Máťu? Já hrozně. :slight_smile:
18. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek