• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jeaneta jééé já věděla, že to nebude jen tak :slight_smile: a kor když to bylo po 5ti minutách!!!! Moc na tebe myslim!!!! Určo to proběhne hladce :grinning:

@tina74 no té váhy se teda taky bojim :slight_smile:

@nikissek28 já už jsem v té původní diskusi zůstala úplně sama těhulka :slight_smile: ale už dlouho tak jsem vlezla holkám sem :grinning:a tady je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Jitulik4 teda další takový napínání!!! No tak ať to dobře dopadne!!! jj Eliška je oblíbený jméno :wink:

@martinnaa jéje:( to teda nebylo pěkné! O to míň se mi na tu vyvolávačku chce! jsi statečná!!!! no hlavně, že už jste doma! Jinak moc moc gratuluju!!!!! Užívejte už jen šťastných chvil!!!!!!!!

@saly moc moc gratuluju!!!! Krásné míry :slight_smile: Tak ať to krásné chování Markétce vydrží na stálo!!!!

Holky tak já vás pobavím!!!! Dnes přišla moje máma z práce (z porodnice kde budu rodit) a říká ,,tak máš zákaz rodit, porodnice praská ve švech není místo - všechny co přenášely přišly na vyvolávačky, nejsou postele" a víte co????? MĚ ZAČALY POSLÍČCI!!!!!!!!!! Tak se směju jak si ta naše holka s náma zahrává!!!! No tak teď fakt doufám, že to jsou opravdu jen poslíčci a že se nic neděje a vydržíme!!! Rodit na chodbě fakt nechci!!!! To radši pak mezi kýblama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já se těším ale on asi moc ne ze se mu nechce :D
18. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 já jsem tu taky.......................................
18. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Marti, moc gratuluji k miminku, bolesti prejdou:slight_smile: ja to mela podobny, ale pak, kdyz se podivas na mimi, tak si rikas..stalo to za to:slight_smile: vid:slight_smile: at je male zdrave, krasne, at jste v poradku a hlavne at jsi stastna..
19. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jaká byla noc? mě teda doprovázely poslíčci snad každou půlhodinu :slight_smile: To je absurdní :grinning: a můžu říct, že teda neustaly :slight_smile: No uvidíme odpoledne na kontrole kam se posuneme!!!! Nezdá se vám, že @nae se už dlouho neozvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mám pocit, že se brzo ozve že je mezi námi další přírůstek :slight_smile: Už se těším!!!
19. dub 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahoj Motýlku, no tak to vypadá že by jsi mohla být na dobré cestě k porodu že? Tak držím palečky, no jo Nae je fuč asi si užívá v porodnici a nebo je dom. Tak jsem taky na těšená jak jí to dopadne, vlastně nám všem jak to dopadne :slight_smile: :grinning: , hlavně to zdravíčko žejo.
19. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek páni s tou nemocnicí jsi mě fakt dostala, to je zákon schválnosti a když to příjde pojedeš jinam? Někde poblíž? :unamused:
19. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no je to mazec :slight_smile: nene určo budu rodit tam, ale možná někde v kumbálu:D:D:D:D:D Pracuje tam moje mamka a nenechá mě rodit v jiný porodnici to se nebojim, ale byl by problém kde ležet! Zrovna mi volala, že už fakt nejsou postele a na zítra jsou naplánovaný další porody takže fakt hukot!!! Chtěj to všechno stihnout než zavřou, což se nedivim! :slight_smile:
19. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera nás pustili z porodnice, děkuju za gratulace :slight_smile: porod byl naštěstí rychlý, teď teda ještě nemůžu pořádně sedět po nástřihu a pak šití, ale jinak celkem ok :slight_smile: tak se mějte a roďte :wink:
19. dub 2012 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tady zas a ještě pořád, vyhnali nás domů,že ještě do pondělí prý to určo vydrží,je to zvláštní protože po máme 42+2 a je to každému fuk,prý je vše v pořádku,hodinový monitor,buzení drobka-sestra mi třásla břichem a dobrý...................................už si hraju asi na hrocha a NIKI nebudeš tu poslední-----to já :wink:
19. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek jak to myslíš ne6 zavřou?? :unamused: tak to je fajn že tam dělá mamka. No tak to aby jsi raději ještě vydržela vid jenže jako, týden dva? Ján ti nevím, tak snad to bude ok ne? Pakž že je málo dětí letos to vypadá že by počet mohl stoupnout vid. :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Ale di ty, třeba jen chce jít o víkendu ne? :grinning: :slight_smile:
19. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu tak to blahopřeji, to je fájn že si moc nezkoušela. Tak at se brzy uzdravíš a užíváš si s mimčem na plno :grinning: :grinning:
19. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu taky se přidávám ke gratulaci a rychlému zotavení:slight_smile:))
19. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to je blbina,vůbec nic mi bohužel není,teď jsme byli 2hodiny na tanečním klubu a nic, nechávám to osudu a v po si půjdem lehnout,hlavně ať je Eli v pořádku...............................
19. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny!tak se hlasim z porodnice! Eliska je na svete od 22:26:slight_smile:takze nase velke datum je 19.4.2012!Meri47cma vazi 3140gramu:slight_smile:porod byl super!muzv vam ribt ze uz ani nevim jajt to bolelo:slight_smile:prisla jsem ve 2 domu z kontroly kde mi doktorka rella ze jsem otevrena na prst a trochu se ve me pohrabala!rekla ze to bude do nedele samo tak jsme i na prochazku!a manzel mi pri ni meril kontrakce!no myslela jsem ze to jsou jen poslicci ale hned to bylo pravidelny po 3 minutach! Tak jsem po navratu vlezla do sprchy a nepolevilo to!v pul 6 mi praskla voda a jeli jsme :slight_smile:muzu rict ze jsem mezi kontrakcema skoro spala!dalo se to vrechno u pohode vydrzet!nemate se ceho bat :slight_smile:s dianatalema vyboqnou pani doktorkou jsem to zmakla bez nastrihu! a holky ten pocit kdyz se stanete mamou!nadhera!vsem vam tady dekuju za podporu!a kdo jste jeste 2v1 drzim pesti!
20. dub 2012 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@verka_motylek gratulace, a čéče ty to píšeš jak romantický příběh ten porod, no snad to čeká i mě takhle :grinning:
20. dub 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek je Motýlku moc ti blahopřeju :grinning: , tak si moc a moc s Eliškou užívej rodičovství a držím pěstičky at máte spolu jen a jen radost. :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek doufám že jsi nemusela být v tom kumbále? :unamused: To asi ne ne to byla jen legrace. :grinning:
20. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Gratuluju, skoda, ze jsem po prvnim porodu taky nemela tak nadnasejici pocity, ale poradnou poporodni depku :slight_smile: Jo a ze to neboli, tak s tim rozhodne nemuzu souhlasit, ale holky, nebojte, iluze vam kazit nechci :DDD
20. dub 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek gratulace:slight_smile: a teda ty to píšeš jak kdyby to nic nebylo, jsempotom zvědavá na sebe :grinning:
20. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte se holky zvladnete to vsechny:slight_smile:no v kumbalu to nastesti nebylo:slight_smile:holt protekce je protekce:slight_smile:- ale myslim ze to slo tak rychle diky homeopatikum,dianatalu a necemu co mi dali dn kapacky! Budu vam prat taky tak rychly a pohndovy porod:slight_smile:
20. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Také se s Markétkou přidáváme ke gratulantům !!! My to sice takové rychlé a pohodové ani jednou neměli, ale všechno je zapomenuté :slight_smile:
20. dub 2012 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Moc gratuluju k narození Elišky!:slight_smile::slight_smile::-- A ten průběh porodu - nádhera!:slight_smile:
20. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak to jo, ale zvládnuto na jedničku vid, no já má od večera pěkně hnusný bolení v podbřišku a dnes mi docela často tvrdne bříško a píchámě dole no v poch......., tak nevím doufám že to jsou jen pošli posli :grinning: , jsem šla do a z Kauflandu jak kdyby mě měli odnášet, no, dělám si z toho prču, pač strach mít fakt nechci. A co vy, holky žádní poslové? :slight_smile:
20. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam pocit, ze uz jsem jeden velky poslicek ... ale v pondeli jeste potrebuju na urad pro potvrzeni otcovstvi, takze ne ne ne, jeste neeee, az v pondeli odpoledne :D
20. dub 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek teeeeeeeeeeeeeeeeda moc gratuluji k Elí:slight_smile: krásný porod, určo krásné miminko, stejně jakko ten pocit, že jsi maminka:slight_smile:)) moc gratuluji, až si mi vehnala slzičky do očí!! holky držte se, ať se malé daří a jste doma co nejdříve...
20. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
verka_motylek Velka gratulace at jste oba zdravi taky bych to chtela tak zazit..
20. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek