• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
ahoj holky, tak jsem doma z nemocnice. Mě hrozně bolí bříško a tvrdlo mi tak jsem jela raději na kontrolu, si mě tam chtěli nechat že se mi zkracuje čípek, takže nevím no já jsem raději jela domů a mám ležet a ležet v klidu v posteli, tak snad mi neprdne voda, brali mi odběry, aby vyloučily nějaké záněty tj. apendix a různé. Poslíčky dost časté ale na porod to ještě prý nevypadá. ty dva týdny bych měla prý snad vydržet, ale člověk nikdy neví. V pět si mám zavolat na výsledky, když nebudou ok tak pojedu znovu do BN a tam si poležím, tak mi držte holky palce. Ty jo co jsme byly v Bn, tak tam mezi tím porodily dvě mamini, jedna 15 min a druha 30min, to furt je v poho a to ještě můj mladý mluvil s otcem před porodem a poporodu, takže ok.
21. dub 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste snad všechny porodily, nebo jsem už vůbec nechodíte, :frowning2:
21. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 ahoj!no teda teda,ze tys to prehanela s uklidem :slight_smile: radsi ted fakt lez co to pujde a nech se obskakovat protoze pak uz budes obskakovat jen ty mimi :grinning:

holky ja uz chci tak moc domu!a hlavne ven na vzduch!Eliska je dokonala!krasne papa a spinka a me vubec nic neni takze si tu prijdu jak ve vezeni a odpocitavam kazdickou minutu! Ale zitra uz snad budem doma! Manzilek vcera0poradal zapijecku a sel spat v pul 4 tak jsem zvedava v jakym stavu dneska dorazi na navstevu:slight_smile:
Tak se drzte a rodte :grinning:
22. dub 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když já spíš jen chodila a koukala na manžela s nevlastním tchánem, jak dělají pokoj a přes den polehávála, ale že bych vyloženě něco dělala to ne, spíš si myslím že je to od nervů, jeho dědu odvezli do nemo a má zápal plic a mě je ho hodně líto, tak jsem bulela a utišovala babičku. No a něják pak odpoledne jsem začala mít poslíčky jako že fakt auvajsky a vydrželo mi to do druhého dne s přestávkami. No ale už je mi lépe. Neboj oni si tě tam nenechají ne :grinning: , to je fajn že máš tak hodnou berušku. A jak ti jde kojení, když říkáš že hezky papá. Tak to snad taťka přijede dýl, až se z toho vyspí ne? :slight_smile: Si hodná že ještě píšeš holky už moc neodepisují, spíš je tu nuda. Nevíš jak je na tom Jitulik?
22. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorie - 2,88 kg, 21.4. v 7:45, mnohem horsi porod nez ten prvni, ale co uz, obe jsme snad v poradku, Vikinka obcas dokonce spi, jen to zavinovani delohy po druhem ditku je opravdu utrpeni.. Drzim pesti!
22. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestiham vas teraz docitat - ale dobehnem to postupne :slight_smile: Aj my sme uz 1+1, synacik sa narodil 18.4. nadranom. Bolo to rychle (ale intenzivne), nestihli sme ani klystir, len sprcha, 2x monitor, chvilku funenie, potom som si zavyla ako vlk na lesy a bol na svete :slight_smile: Mohla som si zvolit svoju polohu, vsetci boli super, mali sme tam intomnu atmosferu. Maly mal takmer 4 kg a vylupol sa von bez nastrihu, co doteraz nechapem. Synacik je stale pricucnuty a moc toho nenaspi, takze sa zase ohlasim az po case. Opatrujte sa a drzim vam palce! A vsetkym mamickam, ktore medzicasom porodili, prajem vsetko najlepsie a nech je toto pre nich jedno z najkrajsich obdobi! :wink:
22. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae moc moc gratuluji:slight_smile: i ke krásnému porodu, at se vam dari a at maly roste jak z vody:slight_smile:))))
22. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica gratuluji moc:slight_smile: to je fuk, jaky porod, hlavne ze to mate za sebou a jste v poradku jak maminka tak miminko:slight_smile: konecne se nam to tady mnozi:slight_smile:)))
22. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ahoj moc blahopřeji :grinning: , to zas neměla tolik vid :grinning: ? Alespon nebyla moc velká, křičela jsi? Já jsem včera byla na pohotovosti a mezi tím co mě brali na různá vyšetření, tak tam porodily dvě maminky :unamused: , docela jsem se jako zděsila jak křičeli, bojím se bude to můj první porod. Nejprve jsem to brala s humorem, ale ted když jsem je slyšela naživo tak mám docela hrůzu z toho co se bude dít až tam budu já. Ale zase na druhou stranu další den už to budu mít zasebou ne????????????? :unamused:
22. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 :D Na konci jsem rvala na lesy! Mela o 400g min nez prvni dcerka a bylo to mnohem vic bolestivy, takze ono na tom asi zase az tolik nezalezi, asi je vic faktoru. Treba snura omotana kolem nozicek, takze sla spatne ven. Ja na to uz pak kaslala, bolelo to jako prase, tak jsem proste rvala jak tur :D Ono to i trochu pomuze to zvladnout, takze klidne kric :D
22. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae velké uznání no teda :sweat_smile: 4 kg bez nástřihu, to jsi fakt dobrá a jak že se jmenuje? Nos tím vytím jako vlk mám obavy že budu taky výt, nevim nevim. Tak ti přeju at se oba máte jen nejlépe a aby ses trošku prospala. :grinning:
22. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica děkuji, já se bála že mi vynadáš že co se ptám, ale no však víš mám hrozně trému, tak to jsi si užila své vid a do 3 asi už nepůjdeš, nebo je brzy to řešit? :grinning:
22. dub 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No zatim prohlasuju, ze rozhodne nepujdu .. pokud ano, tak ale az tak za 5-6 let, ale nevim, myslim, ze vychovat i dve deti je docela zahul, kdyz vim, co je vychovavat jedno :D Ale ted cervstve po porodu vim, ze uz zadnej porod zazit nechci :DD
22. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj, tak držím palečky at vše jako rodinka zvládnete, my chceme mít jen dvě pač na víc by jsme stejně finance neměli asi teda no. :grinning: Já už to chci mít taky zasebou, ale maličký má zatím jen 2 kg 100g takže nevím no, i když čípek už se mi zkracuje, no jsem na hrot prstu, tak doma ležím, v nemocnici jsem fakt zůstat nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly Mooooc gratuluji k Marketce,taky nam jedna spi vedle v postylce... :wink:
22. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa Moooc gratuluji ke Kubikovi,bolest preboli,ale nadherny pocit -drzet sve dite v naruci- pretrva a veskerou bolest to otupi... :wink:
22. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Tak musim pogratulovat k narozeni Elisky,at jste hlavne zdravi a rostete do krasy... :wink:
22. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae
@veronnica Obe Vam gratuluji k narozeni miminek...hlavne at jsou zdrave!
22. dub 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Moc blahozelam! A mam rovnake pocity - porod bol pre mna bolestivejsi (aj ked manzel tvrdi, ze ten prvy bol horsi), a zavinovanie delohy...jaaaaaj...az dnes to uz polavilo a nemam take bolesti.Zato mam pocit, ze som tam dole len jedna velka modrina, aj ked nastrih nebol :slight_smile: Drzim nam vsetkym palce hlavne v tych prvych dnoch! U nas sa to trochu stabilizovalo - je to asi aj tym, ze mam trochu viac mlieka, tak je maly spokojnejsi.
23. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Dakujem :slight_smile: To s tym kricanim pri porode - to moc neovplyvnis... pri prvom porode som bola tisko ako myska, az v uplnom zavere, ked je clovek mimo, akoby v inej dimenzii, som si dvakrat vzdychla - ale to som sa normalne zlakla, ze toto som ja zo seba vydala? :grinning: Pri tomto druhom porode som v tom zavere mala vacsi hlasovy prejav, pretoze mi bolo sucasne zle od zaludka (aj ked som nakoniec nevracala), mala som pocit, ze mi odpadne chrbtica aj cely spodok, ako sa tlacil von. Toho sa neboj, personal je zvyknuty, hlavne sa tym nestresuj. Mne PA akurat potom poradila, nech skusim ten zvuk akoby "vtlacit dovnutra" a tak posilnit zatlacenie - to som spravila a maly von hned vonku.
23. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahoj Nae :slight_smile: , tak to je hezké jméno, my máme vybrané Matěj, no, tak to snad dám u toho porodu, chce tam jít i manžel tak se snad budu více soustředit. Dnes mě zase píchá dole ve spodku, abych se dnes ještě nerozsypala, ale snad ne. Zítra jdu do poradny, tak uvidíme jestli jsem se otevřela více. Ale já si myslím že jo, protože takovéhle píchání v poch...., jsem za cele těhu neměla a když jsem byla v nemo, jak jsem tuhle psala, tak řekl že jsem na hrot prstu auuuuuuuu, ja ještě nechci, chci mít vše připravené, dyt termín mám až v Julu 4. no tak uvidíme :unamused: , :grinning: . Ale fakt mi není moc dobře
23. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile: všechny moc zdravím :slight_smile: Všem maminkám mooooooc gratuluji :slight_smile: Včera jsme přijeli z porodnice, 18.4. ve 21:50 se nám narodil synáček Samuelek :slight_smile: Je to takový náš malý fazolek :slight_smile: má 2,70 kg a 47 cm :grinning: Stihly jste tu napsat celé romány, tak až budu mít více času, tak se opět připojím, ale momentálně tak trochu nestíhám :wink: Takže vám přeji hlavně zdravíčko všem maminkám a miminkům a ty, co vás to teprve čeká, tak hodně štěstí :wink: Brzy se ozvu :wink:
23. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta Gratulujeme k Samuelkovi!!! Sylva s Markétkou :slight_smile:
@kami77 Díky, nejprv jsem si tím jménem nebyla moc jistá, ale teď když už ji máme v postýlce, tak by sek ní ani jiné nehodilo :wink: :wink: teda když je vyjímečně v postýlce, to jediné zatím moc nemusí..chce se pořád tulit, tak do postýlky ji dostaneme jen lstí, až úplně vytuhne:slight_smile:))

Holky dotaz ...když čistíte pupík, máte tam i krev??? nebo je to špatně??? vždycky jsem měla jen takového něco hnědého, i u prvního prcka a malá má dneska už 2x zaschlou krev, tak nevím jestli je to normální?Díky
23. dub 2012 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Krasna spravicka :slight_smile: Ti nasi chlapaci budu oslavovat spolocne :slight_smile: Blahozelam a prajem vam vsetkym vsetko najlepsie a rychle zzivanie sa :slight_smile:

@saly Nas prdola na pupiku krv nemal, uz ked sme sli z porodnice. Akurat sa mu tam usadzuje take nieco zlte, ale inak to ma ciste. Ked mu odstrihavali pahylik, tak vraveli, ze to treba 2 hodky pozorovat, ci to nekrvaca. Zavisi to od toho, kolko tej krvi tam ma, mozno je tam narusena len nejaka mala cievka. Ma to uz od porodnice alebo si si to vsimla az dnes? Mohlo sa mu tam nieco narusit pri manupulacii apod. Ved uvidis, ci to bude pokracovat - k pediatrovi mozes skocit aj hned zajtra, ak by ta to znepokojovalo.
23. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae právě že to neměla až dneska, mohlo se jí to třeba odřít plínkou:_( ale to neteče, je to jen trochu zaschlé krve..ne čerstvé..ale i tak mě to zarazilo, jak to bude pokračovat asi raději zavolám doktorce a zeptám se. Pupečník jsme teda měli velký a strááášně moc krve, to už říkali na sále, že by se darovalo jedna radost..možná je to tím
23. dub 2012 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta moc blahopřeji, tak to váží mín než Matěj 2100g, ale ještě spinká ve mě. :grinning:
23. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Tak to moooc gratuluji k malemu a prejeme mu hlavne zdravi!!! :wink:
23. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky takze se hlasim...sem tu Radka a narodila sem se v stvrtek presne na termin 19.4..:slight_smile:inak gratuluji vsem miminka,ktere se narodili...
24. dub 2012 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je tak blahopřeji Raudško :grinning: , to už je dětí za minulý týden :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se vám daří s novopečenýma miminkama :sweat_smile: ? A co ta krev u toho pupečníku je vše v poho? Já mám smutnou zprávičku, nás dnes ráno opustil nejstarší člen ( děda) mého manžela, tak je tu tichá domácnost a to mi řekl dnes dr v poradně že takový týden bych mohla ještě vydržet. Takže ten první termín asi platit nebude no. Jsem dnes brečela jak želva :rolling_eyes: , tak snad mě v noci nic nechytne. Člověk má takový nerfi, že by z toho fakt porodil :wink: to je chnus. Ale na mimi se každopádně těším :grinning: . Jen jsme chtěli aby se ho dožil no, hnusnej vošklivej zápal plic člověka přivede až no víte kam........................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........
24. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek