• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Holky já už začínám být pomalu zoufalá :frowning2:
24. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no tak to fakt asi byly nervy!! no kojení jde dobře :slight_smile: Už mám bradavky jeden velkej strup!!!! :grinning: Na křičení se vyprdni! Tam je to všem fuk :slight_smile: Oni jsou vážně zvyknutý jak psala nae :slight_smile: Já jsem si taky zařvala když byla hlavička už napůl venku - a dokonce mi to doktorka nakázala :slight_smile: Takže žádný obavy!
A držím palečky ať u tebe v bříšku ještě Matěj hezky pobude!!!!

@veronnica moc gratuluju k Viktorce!!!! Fíha a to se říká, že druhý jdou líp :unamused: ale co Vikinka určitě za to stála viď :wink: Jsou to pokladi! :slight_smile:

@nae velká gratulace! Tos to zvládla super rychle :slight_smile: A neboj bolest bude brzo pryč :wink: říká se, že to zavinování u druhorodiček je horší a je to jako mít znova kontrakce :frowning2: ale přejde to brzo :wink:

@jeaneta Moc gratuluju k drabečkovi Samuelkovi :slight_smile: Naše Eliška je stejně ,,vysoká" ale má teda o 30 dkg víc:slight_smile:

@saly tak já můžu říct, že s pupíčkem mám taky trápení, strup je tam stále, ale krev teda ne, spíš takový žlutý blivajzík - při každým přebalování potírám lihem a doufám, že to bude brzo OK :slight_smile: Možná je to fakt tím jak píšeš, že byl velký a plný krve :slight_smile: ale po konzultaci s pediatrem budeš mít jistotku :wink:

@evula83 taky velmi gratulujeme! A přejeme do života jen to nej!!!!
24. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 teda to je smutný :frowning2: Je mi to líto i za tebe! Hlavně se snaž být co nejvíc v klidu ikdyž naprosto chápu, že to v takové situaci vůbec není lehké!!! Drž se!!!!

@nikissek28 Neboj je to dlouhý, všechny s tebou soucítíme, ale už to opravdu nemůže dlouho trvat a výsledek fakt stojí za to čekání, to mi věř!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju ach jo, no tak já si půjdu dát něco mňamky at si alespon Máta smlsne semnou na súše :slight_smile: ,
24. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jo užívej si s Elí :slight_smile: , já se tak moc těším na toho mího cvrčka, doufám že mi kojení taky půjde, abych nemusela dokrmovat, to je fakt dnes prodražený. No ale ohladu ho samo nenechám :grinning: , Jaký je to pocit když poprvé uvidíš svoje mimi a pochováš si ho?????????????? Je to euforie nebo jak si se cítila. Chci to vědět určitě to musí být dost emotivní.
24. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 pokud můžu odpovědět za sebe, tak u mě to bylo bez očního kontaktu, probrali me z narkozy po cisaři, stal nademnou partner neco mumlal, mluvil na me a pry to bylo pro nej nejvic emotivni zazitek z celeho porodu, pac kdyz jsem se probrala, tak moje prvni veta byla, kde je Adelka, že jsem se hned po ni ptala, tak si pry v tu chvili uvedomil to obrovsky pouto mezi maminkou a miminkem, opetrne mi ji dali do naruci, ale jak jsem byla po te narkoze tak jsem nemohla rozlepit oci, vubec jsem nevidela, jenom ji citila u sebe, hlavicku mela na mem rameni tak jsem ji zacala slepa libat a kdyz jsem na ni promluvila tak jsem citila jak se prestala kroutit a v momente otacela hlavicku za tim hlase, poznala me:slight_smile: citila jsem ji na sobe a i kdyz ze me trcely vseliaky hadicky, tak jsem si ji k sobe tiskla a porad ji libala a ptala se partnera jak vypada at mi ji popise ze nevidim... ale nejvic i ted citim ten jeji prudky pohyb hlavickou kdyz uslysela muj hlas.. bylo to moc krasne... pak mi ji vzali:( mlicko bohuzel taky nemame, papame z flasticky nutrilon:( po cisari, se mi vubec neudelalo, i kdyz mam kozy jak vrata:slight_smile:))) a kolikrat ji krmim tak mam takovy nutkani ji dat k prsu, abych tu vazbu furt citila, ale pro ni by to byly jen muka, sala by zbytecne:( kazdopadne, ti preju aby sis ten prvni pohled na miminko vychutnala pac se ti zareje do pameti na veky a vzdy kdyz si vzpomenes tak to i intenzivne ten pocit budes stale citit...ver mi, ja to tak mam. Je fakt, ze u prvniho miminka jsem to takhle nemela, asi to bylo tim, ze jsem byla mlada../24/ a takova jeste nevyzrala ... ted prozivam vsechno mnohem vic, az mi je te prvni lito, ze s ni to takovy nebylo...
24. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
páááni Anet :sweat_smile: , děkuji za odpověd. Já už se nemůžu dočkat :grinning: , Adelka si na tvůj hlas opravdu hodně navykla, dr říkají že děti poznají i mámin tlukot srdce, že žádné jiné nebije tak jako to její. Člověk se nad tím až pozastaví, jak je ta příroda vychytralá. S tím mlíčkem mi je to líto, hlavně že papá a prospívá vid?
24. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem maminkám :slight_smile: Velká gratulace k narození všech miminek a těm, které to teprve čeká, přeji pohodový porod a zdravá miminka :wink:
Nám se dne 13.4. v 11.44 hodin narodila Maruška. Váha 3380g a 52 cm :slight_smile: Na to, že jsem se trochu bála toho třetího císaře, musím říct, že to byl ze všech nejpohodovější císař! Naprostá paráda :slight_smile: Asi to bylo i tím, že se mnou hned po tom co mě přivezli ze sálu byl celou dobu manžílek a pak i maličká :slight_smile: Smála jsem se radostí už když mě vezli ze sálu a všem jsem vděčně děkovala :grinning: Inu šťastná maminka :grinning:
24. dub 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Ahoj! Já teda můžu říct, že i pro mě to bylo neuvěřitelný!!!!! Dali mi jí hned na břicho a já se rozbrečela :slight_smile: samo štěstím :wink: V prvním okamžiku jsem si řekla - ty jo vypadá úplně jinak než jsem si ji představovala :slight_smile: Jak psal Anet, že se po Adélce hned ptala, tak já se zas ptala jestli neměla Elí šňůru kolem krku :grinning: Ten okamžik byl kouzlo a když jí po dvou hodinách odnesli hned mi začalo být smutno a jelikož jsem porodila v noci a na oddělení šestinedělí bylo plno trávila jsem noc sama na oddělení u mamky a za Elí jsem mohla až v 6 ráno!!! Samo jsem nespala a pořád myslela na to jak je tam chudinka sama! Když jsem jí pak viděla ráno ten pocit prvního okamžiku se mi vrátil a když se pak přisála a já cítila jak je spokojená a jak se na mě podívala, když jsem si s ní začala povídat! No to se ani slovy nedá vyjádřit! a víš co je na tom nejlepší, že každym dalšim pohledem na ten tvůj uzlíček štěstí se ta láska mezi váma prohlubuje!!! Tisíckrát denně jí teď opakuju jak jí miluju a jak je kouzelná!!! :grinning: :grinning: :grinning: A super je, sledovat vývoj tohohle vztahu mezi ní a manželem! Když chodil do porodnice vždycky jen hezky spinkala a tak a teď jak je on s náma doma tak je paráda, jak jí pořád pusinkuje a hladí a stará se o ní :slight_smile:Nemůže od ní odtrhnout oči a taky jí pořád říká jak jí miluje! Je to náš poklad a můžu říct, že i upevňuje vztah mezi mnou a mužem! :grinning:
25. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja Velikánská gratulace k Marušce!!! Ať jste stále tak spokojení a šťastní!!!! :slight_smile:
25. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 o tom srdicku, jsem taky slysela, je fakt, ze kdyz si ji dam na sebe, tak je klidnoucka:slight_smile: neboj, taky se dočkas:slight_smile:) a bude to super, mit mimi uz vedle sebe.... drzim palecky a hned dej vedet, az se prcek narodi:slight_smile:
25. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja gratulace holčiny, tak pozdravujem Marušku i maminku :grinning:
25. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek Teda Motýlku, já se nemůžu dočkat, ale mám strach, když dr řekl že bych měla ten týden ještě vydržet bojím se že mi ho dají do inkubátoru a mě bude smutníčko a on tam bude samotinkej, tak ležím chci to ještě alespon dva týdny vydržet. Děkuju ti za podporu, hodně mě to uklidnůje, tak pozdravuj Elišku a dej jí pusinku na víc.
25. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 Ahoj, ani mi nemluv. Já mám termín dnes, podle pondělní kontroly porodní cesty nepřipravené:frowning2: Pomalu to začínám vidět na vyvolávačku... Zítra bych se měla domluvit na podrobnostech...
25. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 tak já měla termín 21.4 a nález mám stejný už od 33týdne...to mě nejdřív strašili, že se narodí dřív a ted tohle :grinning: a nezabírá na to dítě ani sex, ani procházky, uklid, horká vana nic :frowning2: takže se v pondě+lí nejspíš vyvolávačce neminu, jestli mi teda zítra nic nového neřeknou :frowning2:
25. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 tak jo děkuji Anet, dám vědět co to půjde :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74
@nikissek28 holky držím palce at se vám porod zdaří, hlavně vše aby bylo v pořádku a miminka byla zdravá :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 díky už jsem v soukromé skupině poslední těhule :frowning2:
25. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Já teď mám CS3, předtím nějakou dobu CS2 a do 34. týdne CS0-1. Můj pan doktor mi už v lednu říkal, že čípek drží tak, že spíš budu přenášet. (Já jsem pořád plašila, abych předčasně neporodila....)
Mně taky nic nezabírá - zkouším to, co píšeš ty, a ještě i svařák s kořením.
V pondělí mě v ambulanci ještě navíc vynervoval doktor, co tam zrovna náhodně byl - tvářil se, že vzhledem mé anamnéze a věku by už na nic nečekal a přistoupil rovnou k císaři. Pak mě prohlídl a řekl, že je všechno OK a nenaplánoval vůbec nic. To mi tedy psychicky ohromně pomohlo:frowning2: Zítra mám kontrolu u jiného (skvělého) doktora, tak se snad už domluvíme na konkrétním postupu.
Pořád jsem miminko přemlouvala, ať ještě chvíli vydrží. Že ještě musíme dozařídit pokojíčet, udělat to a ono, a s touhle variantou jsem fakt vůbec nepočítala... :frowning2:
25. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 jako svařák jsem ještě nezkusila, jen skořici vylouhovat a nic...:frowning2:
25. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Díky moc. A Tvůj chlapeček ať ještě chvíli vydrží!
25. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 Já už jsem taky poslední ve skupině, do které nejvíc chodím (IVF v červenci a srpnu). :frowning2: Spousta holek tam porodila o pár týdnů dřív, jedna plánovaným císařem ve 40. týdnu a jen jedna až 40+1.
25. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 Niky a zkoušela jsi si mnout ty bradavky, jak o tom někteří doktoři píší, je to na netu na různých stránkách, prý to vyvolává děložní vztahy. :grinning:
25. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 :unamused: už chceš mít mimi u sebe vid. Ono takhle ke konci je to už asi pěkný záhul. Já chodím jak kachna :grinning: ,
25. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Já se cítím úplně normálně, o to nejde. Už nepřibírám, nemám otoky, tlak a všechno ostatní v normě. V podstatě jsem měla naprosto bezproblémové těhotenství , až na dva týdny problémů s křížokyčelním kloubem, který si pak sám "sedl". Spíš začínám mít panický strach o miminko - aby se mu na poslední chvíli ještě něco nestalo:frowning2: Monitory jsou v pořádku, ale člověk nikdy neví. Raději bych byla, kdyby už bylo venku...
25. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 i to mám odzkoušené a nic... já si nolrmálně zítra řeknu o vyvolání rovnou :grinning:
@tina74 no u nás to holky taky stihly rychle...jen já tam straším ještě s bříškem :frowning2: jinak ten strach chápu, mám to stejně :frowning2:
25. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc gratuluju k miminkům, ať vám dělají samou radost :wink: Dominiček je zatím hodný, občas si popláče, ale to každý miminko, zatím jsme neměli den nebo noc, že by brečel pořád... Tak se mějte krásně a užívejte drobečky... Čekatelkám přeju rychlý porod :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 tak to si ho nech raději vyvolat, budeš to mít za sebou :grinning: . A mimi u tebe, to já mám spíš obavy aby se mu nechtělo, pač mě furt pobolívá dole, ani to magnesko už mi moc nepomáhá, musím ležet no. já jen čekám kdy to na mě příde, v noci mám hrozné nutkání pokaždé když se otočím, jít na toaletu na malou a často mi tvrdne bříško hlavně v noci. Už sotva chodím. No dr říká ještě týden by jste mohla vydržet.
25. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 je tak to se tam miminku musí hodně líbit vid :wink: , to si můžeš vybrat den?
25. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jo tak to já nevím :grinning: ale víš jak to je, jim tam předvedu děsivě hysterickou scénu :grinning:
25. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek