• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
tj no :grinning: :grinning: :grinning: , tak si to běž užít, teda no. Já jdu hodit šlofíka, jsem unavená i když ležím. Alespon že na mě svítí v pokoji sluníčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jen se neboj! určitě to dobře dopadne a žádný předčasný porod nebude a inkubátor vás taky určo nečeká :wink: Chce to hlavně nic neplánovat a ono bude vše v naprostém pořádku :slight_smile: musíš si to stále opakovat a stane se to tak!!!! :slight_smile:

@nikissek28 a @tina74 holky nebojte se ničeho!!!!!!! Já už byla psychicky připravená na vyvolávačku a ten den kdy jsem se na ní s doktorkou dohodla jsem porodila!!!! Takže neházejte flintu do žita a nemějte obavy, miminka už jsou jistě připravená na cestu na svět :grinning: PS: Já byla taky v jiné diskusi sama těhu skoro 3 týdny!!!!! :grinning:
25. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Díky za povzbuzení:slight_smile: Já jsem se tedy po pravdě řečeno mámě narodila týden po termínu a několik hodin před plánovanou vyvolávačkou. Tak si snad miminko taky dá zavčas říct...
25. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek já mam už vyvolávačku naplánovanou na pondělí...a zítra zase na KTG a kontrolu...
25. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak jo, to s Mátou do toho 36tt teda ještě dáme, aby si ze mě nevystřelil a já pak nakonec taky nepřenášela :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak konečně jsem holky schopna tak nějak fungovat. Po příjezdu z nemocnice, jsem začala doma hned uklízet a dávat domácnost dopořádku. No nějak jsem to nezvládla. Začala jsem druhý den krvácet a měla jsem bolesti a křeče, tak jsem musela zvolnit tempo a musím odpočívat. Málem jsem začala ztrácet i mléko. Ale domácnost už mám docela uklizenou, všechno dělám pomalu a manžel mi musí dost pomáhat, no ani nevím jak bych to bez něj zvládla, takže teď mám i čas jít trošku na net. Teda za tu dobu jste tu s diskuzí hodně pokročily. Jinak vám chci mooooc poděkovat za gratulace :slight_smile:

@verka_motylek Ještě jsem Ti ani nepogratulovala, takže sice pozdě ale přeci, Ti gratuluji :slight_smile: Ať se Elišce na tom světě líbí a ať se jí všechno v životě podařía hlavně ať je zdravá :slight_smile: Takže už si můžete také říkat rodinka :slight_smile: Je to nádherný pocit :slight_smile: mít doma své děťátko :slight_smile:

@tina74 No miminko se většinou rozhodne ve chvíli, kdy to nejméně čekáš :slight_smile:, neboj dobře to dopadne........já zrovna seděla na zahradě a povídala si s babičkou jak jí kdysi praskla plodová voda, no a najednou jsem měla pocit, že jsem se počůrala :grinning: tak jsem vzala tašku a jeli jsme do porodnice :grinning:

@nikissek28 Ty máš naplánovanou vyvolávačku v pondělí? Do té doby můžeš ještě klidně porodit :wink: Hlavně bych se tím nestresovala :slight_smile: Potom hlavně napiš jak dopadla kontrola :slight_smile:
25. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta jejda, ale závidím ti že máš uklizeno :slight_smile: , já bych si chtěla uklidit po svém, ale nejde to. To víš tvrdý režim v posteli, ale musím ted jít pomoci babičce s žehlením, 24. dubna jí umřel manžel tak je to doma na hlavu a to víš nemá na to pomyšlení, no sice budu žehlit a mezitím polehávat, tak snad Mátu nevypudim :frowning2: , Užívej si to s miminkem, já už zase dala prát dětský věci a musím to pověsit, tak pa
26. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly tak jak jte na tom s tim pupíčkem? Nám začal teď taky krvácet :frowning2: A to už jsem si říkala, že ten strup jsme odstranili a bude to ok a teď tohle :unamused: za jak dlouho se vám to zahojilo? Nebo jste šli k doktorce?
26. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Moc děkujeme!!!! Vám přejeme taky jen to nej do vínku :slight_smile: já teda taky hned začala poklízet, ale jak nejsem šitá tak mi fakt nic není takže je to super výhoda!!! :grinning: Manžel se mnou ale taky tenhle týden zůstal doma a můžu říct, že mi fakt hodně pomáhá! Dokonce hned chtěl sám přebalovat a tak :slight_smile: Stará se fakt na jedničku akorát ještě nemá takovou trpělivost a když třeba uspává a náhodou to nejde rychle tak je z toho na mrtvici :sunglasses: ale on brzo taky vychytá ty moje fígle který na Elišku platěj! :grinning:
Tak odpočívej a užívej společných chvil!!!! :slight_smile:

@nikissek28 Tak jak dopadla dnes kontrola? Do vyvolávačky času dost! neboj dá si určo říct!!!!

Holky přikládám nějaký fotečky našeho pokladu!!!Ať víte na co se můžete těšit!!!!
26. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta dávej na sebe pozor!!!! já se po císaři zotavila upřímně snad rychleji než po klasickym prvnim porodu, to jsem byla nastrizena a nemohla jsme se poradne hybat sand mesic, ted, po trech dnech jsem uz behala jak srnka a ted uz i jezdim do prace vzdy cca na 2h s malou.. je to sice unavnejsi, ale da se to zvladat. A co mimi? Jak se daří a adaptuje na domácnost z nemocnice?
26. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahojky, asi 2 x denně z toho čistím trochu zaschlé krve, nic čerstvého, přemýšlela jsem spíš jestli to nemá podrážděné od plínky.I když mám ty huggies Newborn s tím pupíkem, ale i tak jak se mele, tak to možná přes ten pupík jezdí a dráždí to.Mudře jsem nevolala, jdeme ve středu na poradnu, tak se jí zeptám.

Jinak ode dneška mám staršího ve školce a to je teda balada, malá pořád celý den prospí, v noci vstávám na kojení jen jednou,takže paráda.Jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží.Můj první buď řval nebo spal a v noci jsme kojila co hodinu, tak je to pro mě trochu příjemné překvapení..zatím
26. dub 2012 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nějaké fotky naší prcky:slight_smile:)
26. dub 2012 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verka_motylek nedá :grinning: v pondělí v 7:00 nástup :grinning:
26. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Motýlku, moc hezká kočička :grinning: , nejraději bych toho cvrčka měla už taky u sebe, jo tak žehlit fakt nejdu. Jsem převlíkla postele a vysála dvě místnosti, jsem se hodně spotila a rozbolelo mě bříško dole, tak nic no, už ani těch 8 magnesek za den nepomáhá pač mě to bere i v noci když se otáčím. Halet čím to potíráte ten pupíček? Je to na recept, nebo si ho mám koupit sama. :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly aha no my máme taky tyhle plíny :slight_smile: Já myslim, že u nás je to tim, že včera už nám upadl ten stroupek ale asi se tam udělal hned další nebo co:( no my jdem taky ve středu ale to doufám už bude pupíček jak ze žurnálu :grinning: :grinning: Krásný fotečky!!! Překrásná holčička :grinning: :grinning: Taky musim udělat nějaký fotky na bříšku :slight_smile: Užívej pohodičky!!! My máme tekhle pohodu přes den to malá vstává po 3 hodinách na kojení ale třeba dnešní noc jsem kojila každý dvě hodky (takže v podstatě po hodce a půl protože samotný kojení odříhávání a uspávání je tak na půl hodinky!) a navíc byla pokaždý počůraná až na zavinovačku! Ještě, že mám dvě!!!! :grinning: :grinning: :grinning: No snad dneska bude noc pohodová :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 v sobotu má být hodně hezky tak by se mu třeba zachtělo samotnému ne? Uvidíš třeba do do pondělí půjde samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 tak tomu nevěřím a mudr už prý taky ne :grinning:
26. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no teda!!!Tak šup do postele koukat na filmíky, žehlení neuteče a ty potřebuješ pohodu!
Moc děkuju za pochvalu, ELišce to vyřídim :wink: Já teda potírám lihem a koupila jsem ho v lékárně!! :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak to jo, no ležím a au auvajsky no. Manžel říká, že jsem zlobivá manželka, pač jsem si udělala bebíny, no jo no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.chci se zeptat..budite svoje zlaaticka v noci na kojeni?nebo nechate az se zobodi sami??v porodnici nam rikali,ze je musime vzbudit max.po 4hod..tak nevim co mam delat,protoze nechci moc aby si zvyklo pozdeji na nocni kojeni.. zacalo se budit...:frowning2:kdyz se vzbudi sam tak jo...ale budit se mi ji moc nechci... co myslite????????
26. dub 2012 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Zkus ten zázvorový vyvolávací zázrak:slight_smile:)) koupíš zázvor nastrouháš a povaříš s hřebíčkem a skořicí jako čaj, vypila jsem 1,5 litru horkého a za 5 hodin to už jelo...k tomu teda ještě ta horká vana se svařákem :grinning:

Pupík čistím vatovým šprtátkem do uší a 60%lihem z lékárny
26. dub 2012 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 No nám zas v porodnici řekli nebudit v noci teda..já nebudím, spí i 6 hodin v kuse.Přes den řekli budit po 3-4 hodinách ať zas něco taky přiberou že...
26. dub 2012 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly no jo, ale kde v takové malé díře sehnat zázvor? :grinning: to je jaksi nedostuipné zboží :grinning: a skořici s hřebíčkem piju normálně, bez toho zázvoru teda...
26. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 no třeba se budeš divit..já ho koupila v Albertovi ´, třeba u Vás v Jednotě bude :wink: Teda nevím jestli tam máte už i něco jiného,a le co jsem tam byla naposledy byla tam jen ta Jednota.jestli jsi z Budišova..zkus se zeptat..třeba v zelenině někde...pže ten je v tom hlavní, je to teda hnusné, pálí to jak chilli, ale asi to prohřeje a prokrví tu dělohu a už to je:slight_smile:
26. dub 2012 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly teda tak to dneska obejdu obchody :slight_smile: ty znáš Budišov? :grinning: to čučím :grinning:
26. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saly přinejhorším sjedeme do Vítkova bud do Lidlu nebo mini Tesca :grinning:
26. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 v kaufu ho mají sto pro, v bile snad taky, nebo zkusit nějakou větší zeleninu (obchod) :slight_smile:
26. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to tu jaksi nemáme :grinning: jen mini zeleninku a Jednotu :grinning:
26. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 ja krmím, jen kdyz se probudi, sama ji nebudim, me zase v nemocnici rekli, pres den budit, v noci nechat spat:slight_smile: ale me se Adelka budi sama jak budik presne po 4h nekdy v noci hodi i 6h spanku v kuse...a krasne pribira na vaze a doktorka rika, ze prospiva. Ja bych ti doporucovala nebudit, miminko vi, kdy ma hladik..
26. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek