• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@janca.c jdu prave pristi stredu. Dneska jsem 5+1 .. a vidis .. moc na dalnice to zatim nevypada .. .ale tak snad to bude ok kruci :( .. az budu u dr tak budu podle PM 6+2 ... ale se srdickem jeste nepocitam .. radsi
30. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevim jestli sem uplne patrim, spis pocitam s vypoctem na prvni tyden v kvetnu, ale mozne je cokoliv, ze - rada bych se pridala take k Vam :wink:
v nedeli jsem videla svuj prvni pozitivni test - jsem po KET, dnes 12 DPO zavedeni 5ti denniho embryjka, takze bych mela byt 4+4 jestli dobre pocitam , je to nejaky slozity s tim KET , a na ultrazvuk jdu 9.9 coz by melo byt 5+6 - jinak me testy z nedele a vcerejska
30. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ahojky jééé, taky máš krásné testíky. .. .a to mas takove dalnice 12DPO? .. achjo, to neni mozne .. tak fakt netusim, kdyz jsem mela ovu... a můžu se zeptat co je to KET? Díky :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt jé ja jdu taky příští středu, ale to bych už mela být 8plus3 :slight_smile: Vidíš to, já měla dálnice až v 5plus3, tak ještě más čas, já předtím měla taky slaboulinkou čárečku.
30. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt KET - je kryo embryo transfer, to znamena, ze jsem podstoupila IVF - odebrali mi foliky, vytahli z nich vajicka, ty oplodnili , nasledne se 5 dnu vyvijely a do mne vlozili oplodnene 5ti denni embyrko, takze vlastne by to melo odpovidat 12+5 protoze to embryjko bylo oplozeno uz 5 dnu predtim nez mi ho vlozili do delohy
30. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle diky za info :slight_smile: .. no vidis .. to mas super ze mas uz tak silne carky :slight_smile: ... tak hlavne at je vsechno ok a jde to jako po masle :slight_smile:

@janca.c ... fakt? tak si tady sdelime pristi tyden nove poznaky :D ... no ja budu 5+3 za dva dny ... to uz by ta carka zase mohla byt silnejsi .. :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt připojuji foto
30. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skirt to bude, uvidíš!
30. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.c jeeee, ten utz je kouzelny .... uz at je ta pristi streda, achjo .. ale hej kdyby nebylo nic videt, tak by me asi trefilo .. ja budu nervozni jak na statnicich .. ale tam slo proti tomuhle o ho*no ..
30. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Lepší na to nemyslet, já když šla na UTZ, tak jsem byla pesimista, prostě jsem pak nemohla uvěřit že je bublinka taková jaká je.
Uf, ještě zítra doma, a pak hurá do práce -po tří a půl leté dovolené!!!! :D no a typuju že tak v polovine září /to bych mohla uz být tak v 10tt/ bych to tam proflákla že jsem těhu :D
30. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skirt taky bych dnes mela byt 5+1... jdes teda pristi stredu k doktorovi, jo? ja to prave resim, kdy tam zajit ...
30. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavá otázka holky, kdy to chcete oznámit doma a v práci? Děkuji!!
30. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka ,
@skirt jééé holky já jsem dneska taky 5+1 :grinning:
30. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl já jsem v to práci musela říct už ted..tahám tam těžké bedny..a dělám na 3směny....takže mi ted davají pohof..od beden....
30. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka @betynka jeeee to je drsne, ze jsme tu tri uplne presne .. :D .. ale ja myslim ze podle utz budu min .. kdyz jsou ty carky tak slabe . co? :slight_smile:
30. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt uvidíš co ti poví dr...:slight_smile: :wink:
30. srp 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka @betynka .. a odkud jste holky?
30. srp 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Most :wink:
30. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl no, taky nevím nevím.... břícho mi nějak roste :D asi ale ještě počkám.... spíš konec září :D to už bych měla být 12tt.... a ještě nejlepší by bylo po prvotrimest. sceeningu
30. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skirt Litomyšlsko
30. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka @janca.c .. paráda, takže to je z Havířova co bys kamenem dohodil :D :D :D ..
30. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlínsko, ale žijící a pracující v Praze... taky si říkám, že po prvním velkém vyšetření je to ok... ale nevím nevím, jak to vydržím s našima...
30. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědává na váhový přírůstek.... po obědě zase břicho jak balón, hlad sice jsem neměla, ale jelikož aby jedla dcera, tak musím jíst taky :D
30. srp 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl v praze jsem zila dva roky .. tedy ne uplne v praze, ale ve Ždánicích - kousek od Kostelce n. č. l. :D .... to jsou vaši tak nedočkaví? nebo mají větší stihomam nez ty? :D .. .. no ja vubec nevim kdy a jak to reknu rodicum ...
30. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.c já ještě neměla odvahu se vážit, mám takové žravky a změnx chutí,,, :slight_smile:

@skirt mamka je strašně nedočkavá a pořád po nás chtěla vnuka :slight_smile:)
30. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl ja to zatim rikat nechci, bojim se ... jsem v kancelari, takze zadna tezka prace, nejlepe az po 12tt, ale nevim, jestli to zvladnu utajit :slight_smile: a hlavne zatim mi neni blbe, tak to jde, ale jestli to prijde, tak se to taji dost blbe... doma (rodine) nejspis po 8tt, kdyz to dobre dopadne, mame pomahat se stavbou, tak to bych nerada :slight_smile:

@skirt @zrofka ja ziju a pracuju v Praze, ale pochazim z Moravy... sesly jsme se teda terminove :slight_smile:)
30. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snowgirl no to ta moje taky .. ale babicka asi vic. A s mamkou mam vztah takovy vselijaky .. zatim vubec nevim jak na to .. nejradsi bych ji to rekla az nekdy uplne uplne :D .. ale nevim no . asi to nevydrzim. Babi to reknem na jejich narozeninach pristi patek :slight_smile:
30. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt dekuju doufam, ze to bude vse ok a v poradku az do zdarneho konce
30. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowgirl my tim, ze jsme hodne opatrni, tak rodicum po 12tt nebo dele pujde -li to a ostatnim az me uvidi a poznaji to :grinning: v praci myslim to je dane zakonem , takze to jeste nastuduju
30. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek