• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jitulik4 je opravdu moc nadherna, krasna holcicka, gratuluji
1. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak to jo :grinning:
1. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 tak to je fakt mazeccccccccccccccc, myslím že si příště rozmyslí co říct, ale člověk u takovéhle hyjeny fakt nikdy neví, aby na tebe nechtěla poštvat svého syna, to víš že to asi zkusí, ještě že stojí za Tebou, ale holka jsi borec-sakra smajlík s palcem nahoru to neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
1. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Koupání Elinka miluje už od poprvé :grinning: asi po tatínkovi, ikdyž já taky miluju když si můžu dát horkou vanu :wink: Máme vaničku a v ní takovou pěnovou žábu jako podložku, je to super! Mnohem lepší než nějaký lehátka :grinning: Já mám taky koš ve kterým je přes den a vozim jí po bytě a na noc postýlku :slight_smile: Máš pravdu letí to šíleně! Já jsem s ní sama aspoň dopoledne a to mi už teď vynechává jedno spaní mezi kojeníma, takže to si sebe navzájem užíváme, povídáme, zpíváme a hrajeme si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aneta34 No naše Elí má ráda ten stísněnej prostor asi :grinning: protože nechce rozbalená usnout ((max na ruce, ale když jí položim tak se vzbudí), hází rukama a neví co s nima, ale jakmile zabere tak jí rozbaluju :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsi dobrá!!!!! Hezky jsi to tchýňce nandala!!!! :sunglasses: :sunglasses:Nic jinýho si nezaslouží :grinning:
1. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek já mám ráda taky vodu, jenže já vždy hrozně nacákám vedle vany, manžel mi říká že jsem zase nakachnila :slight_smile:, no mi máme klasik lehátko. Je tak to se máte, no a už máte nějakou oblíbenou hračku? Teta taky říká že všechny děti dávala do zavinovačky, že se jim tam líbilo :grinning: . Jak si užíváte procházky? Já vidím furt maminky s kočárkem a jak jim to sluší a oni se pyšní, jaké mají broučky. Já chci taky :angry: :grinning: , Manžel si dnes stoupl ke kočárku a drncal, prý tak a vozit budu já a ty budeš koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , on se taky už nemůže dočkat , v pátek jdu na kontrolu, tak uvidím jak na tom jsme. No a potom se jdem zaregistrovat do Benešova do nemocnice. :dizzy_face:
1. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 díky, taky jsem na to hrda, i kdyz bych nemela, na druhou stranu mi je i ji lito, kdyz cely zivot nekdo jen zavidi, zarli, uzira se nenavisti, tak ma asi pekne chudej zivot, neboj syna nema sanci postvat...on sam vi dobre bohuzel, co ma za mamku, naopak mi furt rika...ja ti to rikal, vidis aspon co jsem si prozival kdyz jsem bydlel doma...(do 25 let) ja ho na zacatku vztahu furt sekyrovala at neni k mamince tak zlej, at je slusnej, ze ja bych si to ke sve nikdy nedovolila a dneska jsem k ni uuuuplne stejna
1. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek to je sranda jak mame kazda jine miminko:slight_smile: moje Adel vodicku faaaaaaaakt nemusi, to je breku pri koupani:slight_smile: mozna proto, ze ji davam koupat pred jidlem a ona jakmile se probudi a nema flasku hned u pusy tak řadi jako blazen:slight_smile: diky za poklonu u tchyne, je to zvlastni skodolibost..ale zatim si ji uzivam:slight_smile: ona stejne reakce na celou situ byla: co si oba myslej, se poseru ted ne, ze maji dite..to rekla kolegyni:( no comment
1. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 jo no prostě jí neřeš má dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to vypada, ze jsou vsechny dubnatka uz na svete ze:slight_smile: pls. poslete fotecky svych miminek at se pustim do te fotokolaze... dekuji:slight_smile: Liska06 neboj, na tebe počkame:slight_smile:))))))
2. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate nektera z vas zmapovane od kdy se muze s miminky chodit plavat? Planuje to nektera z vas? Ja bych chtela, ale nikde jsem se nedocetla od kdy se miminka hlasi do kurzu...
2. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 děkuji Anet :slight_smile: , jo tak to vůbec netuším, ale zkusím se číhnout na netu. Jestli něco nenajdu :wink:
2. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no ja ho cely projela, same nabidky kurzu, cenova nabidka, program, ale věk miminka se tam nepise, treba budes mit lepši šikovnější ruku:slight_smile: jsi poklad, děkuju
2. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kafe.cz/deti-rodina/plavani-miminek-specialni-rady-instruktorky-1575.aspx , jsem našla něco na gůglu, ale je tam toho mnohem víc tak se jukni :grinning: .
2. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.emimino.cz/diskuse/od-kolika-mesicu-na-plavani-64796/strankovani/2/ tady píšou různé, ale nejvíc asi poradí ten pediatr no, zkus se zeptat doktora :slight_smile:, ono člověk se bojí aby se jim něco nestalo vid, tak radši se optej.
2. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 teeda ty jsi hekr:slight_smile: diky..hned si to prostuduju
2. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co Anet :slight_smile: ? Vyčíhla jsi něco z toho co by se ti mohlo hodit? Kdepak máme Motýlka, Janetku a Jitulíka :wink: :wink: ? Co holky jak se vám dnes vede? Motýlku, že ty zase máš návštěvy :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my jsme chodili od 7týdnů na vaničkové plavání a od 6 měsíců do bazénu, ale u nás berou už od 5měs do bazénu.Akorát nám tam vyšly Vánoce, tak proto jsme chodili až od šesti.Vaničkové plavání teď aplikuju i u malé,a je naprosto nadšená, řve mi když ji vytahuju, to předtím bylo naopak,malý měl vždycky amok při koupání než začal na ty vaničky :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, moc nestiham, tak len strucne od nas:
U mna sa zatial nejake poporodne hormonalne rozkolisane stavy neprejavili - cakam, kedy to vybuchne ako sopka, lebo sama seba nechapem, ze som taka kludna - zeby mi uz hrablo z toho non-stop kojenia? :grinning: Dufam, ze po 6nedeli uz aspon ciastocne nabehne na nejaky denny rezim. Teraz sa viacmenej prisposobujem starsiemu - chodime von, ako sme boli zvyknuti, ja v kuse kojim, rozpravam sa s nim, vcera som aj obcas pri kojeni kopla do lopty, ked mi nahraval... Esteze je uz take skvele pocasie, ze clovek nemusi byt navleceny ako snehuliak... aj ked na druhej strane tie poporodne faldy v tricku nevyzeraju vobec pekne :confounded: :unamused: :confused:
Na plavanie som nechodila so starsim, ani s mladsim sa nechystam, akosi tomu nefandim - to je jedna vec, a tiez vtedy neboli ani financie. Starsi syn mal dost pravidelny denny rezim, tak som mu to nechcela narusovat a boli sme vsetci spokojnejsi, ked sme mali take svoje stereotypy.

Co sa tyka nasej prvej navstevy u dr. - maly pribera pekne, rastie, bez problemov. Akurat totalna buzeracia kvoli tomu, ze som sa chcela som spytat na odklad ockovania hexavakcinou (slusne).
Odpovede: vy chcete byt zodpovedna za smrt dietata na cierny kasel? Na cierny kasel sa umiera dllllho a pomaaaaaly... Chcete vystavit dieta takemu riziku??? A mna? Ja mam dve deti a nechcem ist kvoli tomu do vazenia!
Vravim: ja chcem odklad, nevravim, ze odmietam vsetko ockovanie.
Ona: odklad je odmietnutie, to by ste mi museli podpisat vy aj manzel, ze to odmietate. Pracovali ste v laboratoriu, viete, ze cierny kasel tu stale je, ked sa nakazi dieta, umrie, to vam zarucujem. To chcete dopustit?
A staaaaaale dokola ako gramofon.
Som totalne znechutena. Ak toto bude aj nabuduce, menim pediatra. :rolling_eyes:
2. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ahojky no my bychom chtěli taky chodit na to plavání. No slyšela jsem, že se může chdit od narození, ale já si stejně počkám až po šestinedělí. Ale doktorka mi říkala, že vhodné od toho prvního měsíce.

@liska06 No toho času není moc. tak trošku nestíhám :grinning: Samuelek už nemá žloutenku, takže je z něj živé dítě. To co dříve prospal, tak teď je čilý :slight_smile:

@nae Teda tak to tě obdivuji, já jsem z toho všeho dost vyčerpaná. Nestíhám žehlit, prát, vařit a kojit :grinning: No dneska to s těmi pediatry není vůbec lehké. Najít dobrého doktora je štěstí :slight_smile:

Holky tak jsme byli na první kontrole. Samuelek má přesně dva týdny :slight_smile: Za 10 dní nám přibral 420 gramů a povyrostl o 3 cm :slight_smile: Takže už máme necelé tři kila a 50 cm :grinning: Paní doktorka nás pochválila, že je šikovný a že má pěknou motoriku na bříšku. No už v porodnici nám zvedal hlavičku :slight_smile: Žloutenku už nemá, takže je skoro pořád vzhůru :grinning: no je to pro mě trošku nezvyk, neboť nestíhám domácí práce, ale za to si ho více užívám :wink: Tak a jak dopadly kontroly u vás? :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak to je paráde že Samí už je v pořádku, tak si to s ním užívej :grinning:
2. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae teda :confounded: to ti dala pěknej kouř. Fuj no já ho nechám hned jak to půjde, pač tady na vesnici se povída o jednom chlapovi co tu žije, že prodělal černý kašel a on bydlí v rozpadlim baráku a kolikrát tady všude šmejdí, je jak bezdomovec, akorát že má nad hlavou střechu, ale jinak bída a utrpení a rozhodně nechci aby jsme ho s malím potkali dokavad nebude očkován :confused: , já bych si to pak neodpustila.
2. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no já bych ráda chodila s malou na plavčo ale je to tak strašně drahý :frowning2: tady se chodí myslim s půlročníma :slight_smile: Tak uvidíme jestli na to našetřim :grinning:

@liska06 hihi ty mě máš přečtenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byli tu kamarádky z vysoký :wink: ale taky jsme byli dneska u doktorky na kontrole!!!! Představ si, že ta moje přísavka, jejíž nejoblíbenější hračka je moje prso :grinning: přibrala za týden půl kila a vyrostla o 4 centimetry!!!! :slight_smile:

@nae no to tě obdivuju s tim kojenim!!!! :grinning: Já jsem tak šťastná, že má malá režim hned od narození :slight_smile: kojim pravidelně po 3 hodinách :grinning: Ona je jak budík!!!! Faldíkama se netrap ty brzo zmizí :grinning: :grinning: :grinning: Já teda taky nemám žádný hormonální výlevy tak se taky bojim jestli to vypukne :slight_smile: Všechny moje kamarádky říkaly jak pořád brečely a hádaly se s chlapama, ale já jsem naprosto v klidu a pohodě :slight_smile: Tak si přejme ať to na nás nepřijde :wink: :wink: :wink: :wink:
Myslim, že doktorka se jen tak asi nesetkává s někym kdo chce odklad očkování tak asi byla rozhozená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jeaneta no tak tos mě uklidnila, že jste nabrali skoro to co my, ale my teda máme už 3560g a 51 cm takže je už trošku buclík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Snad to pak schodí až se bude víc hýbat! Aby zachvilku nevypadala jako barokní andělíček!!! :confused: :confused: :confused:
2. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Jaaaj, to by som brala - kojenie raz za 2-3 hodky. Ten moj prisavnik je nenasytny, dnes v noci sa budil po hodine a pil, akoby tyzden nejedol :sunglasses: Ved uz ma dve brady :grinning: Tak dufam, ze zo mna vysaje aj ten tuk, co zo mna visi :slight_smile:
Doktorka je prdla, este k tomu sa angazuje v komunalnej politike, tak asi nie je zvyknuta na odpor - ale na diskusiu by mala byt zvyknuta. Akurat vseobecny problem lekarov (hlavne detskych) je ten, ze snahu o diskusiu casto beru ako nejaky osobny utok na ich vzdelanost :confounded:
3. kvě 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To Elí má taky dvě brady!!!! :slight_smile: no možná i 3 :slight_smile: na těch 51cm je 3560g celkem dost :grinning: :grinning: jj to máš pravdu s těma doktorkama! nejradši mají když člověk sklopí uši a vše jim odkýve! :angry:
3. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta nj, asi kazda doktorka rika neco jineho:slight_smile: me rekla, ze az po pul roce, dojdu primo na plavecak se zeptat jak to je a dam vedet...
3. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek cetla jsem nekde, ze to stoji cca 2600 Kč, neni to zrovna nejlevnejsi, ale babicky a teticky by se ti mohly slozit vid:slight_smile: je to pro dobro veci:slight_smile:)))
3. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak to jste šikulky, že takhle rostete :wink: , barokní andělíček ty jo to jsi mě rozesmála, to by mě nikdy nenapadlo :grinning: asi :grinning: . Jo proč že brečeli a hádali se ty kamarádky???? :confused:
3. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no zkusím to nějak nadhodit :grinning: :grinning: A nebo schovám ty 3000 co jsme dostali teď od Elinčiný prababičky :wink:

@liska06 no asi hormony??? Prej je všechno štvalo :unamused: netušim... Je teda fakt, že když jsem před rokem potratila a prožila jsem si šestinedělí bez mimíska, brečela jsem u každý reklamy s miminem a podobně... No možná jsem si to už vybrala a teď mě všechny výlevy minou, doufám :wink: :wink:
3. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek tak to je mi líto Motýlku :frowning2: , spíš si šťastná za každou chvíli že máš Elišku :slight_smile: , tak to se ti nedivím a hlavně každá maminka je jiná, hm? :grinning: :wink:
3. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Nas maly ma 52 cm a 3900 g :grinning:
3. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek