• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verka_motylek Teda no tak to ti přibrala pěkně :slight_smile: Jen ať papá, až začne cupitat a více se hýbat, tak z čeho hubnout :wink: Zatím je to takové, že se miminka jen převalují, ale třeba náš Samuelek už se začíná pěkně posouvat, když ho položíme na bříško. V porodnici nám poprvé zvedl hlavičku a to měl pouhé dva dny. Takže ty naše Zlatíčka budou potřebovat hodně energie a síly. Tak hlavně ať papají :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae nj to jste taky veliký blahopřeju holky jste maminky šikulky, no já jdu zítra do poradny na kontrolu a pak do tý nemocnice se obědnat do porodnice :slight_smile: , u nás je bouřka nebo to sem spíše teprva jde :rolling_eyes:
3. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no možná máš pravdu :slight_smile: Opravdu si moc vážím toho, že mám zdravou, prospívající holčičku :grinning: Je tak krásná!!!
Hned písni jak ti dopadla dnešní kontrola, jsem napnutá :grinning:

@nae taky je to kus chlapa :wink: Já mám teda co dělat už s tou tíhou! Musim začít pořádně posilovat ruce :grinning: :grinning: :grinning:

@jeaneta Elí by taky nejradši lezla a zvedala hlavu! Když jí dávám odříhnout tak mi mlátí hlavou o rameno jak zběsilá :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky mám na vás dotaz! doktorka mi napsala recept na nějaký ampulky asi na imunitu a alergie - jmenuje se to colinfant Newborn lyo - nějak nevim jestli to mám koupit, prej to stojí 700,- mělo by to udělat nějaký ty bakterie ve střevech nebo co, ale já ani manžel nejsme alergický na nic jen moje mamka na všechno!!!! tak nevím... je fakt, že dnešní děti jsou alergický skoro všechny! Nedala vám to doktorka někomu? Nebo nevíte o tom někdo něco?
4. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahojky, ten pripravok tvojej malej nemoze ublizit. Je to vyborne pri kolikach - v podstate su to probiotika, ktore pomozu crievkam. S tym samozrejme suvisi aj imunita atd. Nas prvy synacik mal koliky, tak sme mu davali probioticke kvapky od BioGaia a prirodne kvapky BabyCalm. Druhy synacik zatial koliky nema, aj ked ho brusko obcas bolieva. Takze ak sa rozhodnete jej to nedat, tak sa ziadna tragedia nestane, nie je to esencialna zalezitost, a ak jej ten Colinfant date, tak jej to moze akurat prospiet.
4. kvě 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě umřelo miminko v bříšku, prý tak dva dny, jedu rodit. Je mi šíleně špatně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 cože? to snad nee..co se stalo? Lisko je mi to moc lito, strasne moc.. takovy veci by se miminkum a maminkam dit nemely:/ jsem s tebou, myslim na tebe - budu ti moc drzet palce,bud sylna...jezis ja ani nevim co napsat...Matejicku nas konikovskej opatruj maminku z nebicka a neboj lisko, Matej uz se ma dobre, a usmiva se na tebe ze zhora a jednou ho uvidis...clovek nevi, proc se takovy veci dejou,ale asi ma vsechno svuj smysl:/ mozna by mu bylo huř..
4. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
liska06 panebože!!!! Zlato mám úplně husí kůži!!!! Jak je to možný :frowning2: pláču tady jak blázen!!! Přesně jak píše Aneta, jsme s tebou a všechny na tebe myslíme!!!! a je nám to všem šíleně líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Čas vše zahojí a brzo budeš opět v očekávání! vše se děje kvůli něčemu a věř, že bude zase líp, i když budeš mít asi teď pocit, že se ti zhroutil svět :frowning2: Hlavně si nic nevyčítej, nemůžeš za to!!! Přiroda to tak zařídila... JSME TU PRO TEBE!!!!!!! Drž se a hlavně abys byla v pořádku!
4. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Proboha to snad neeee :astonished: Vůbec nevím, co ti na to mám napsat. Všechno bude v pořádku. Všechny ti držíme palce ať jsi silná a všechno zvládneš. Moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale hlavní teď je, aby jsi na sebe dávala pozor. Potom napiš, ať víme, že jsi v pořádku.
4. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 To snad nieeee....je mi to strasne luto.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...myslim na teba, neviem, co viac napisat, my vsetky citime s tebou...
4. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Je mi to moc lito, myslim na Tebe.. aby ti bylo co nejdriv lip..
4. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zacinam byt trochu nevrla, pretoze najcastejsia reakcia vsetkych susedov nad 60 rokov na to, ze mame druheho syna, je: "Aha, ale to nevadi! Hlavne, ze je zdravy..."... Akoze co ma vadit??? Ze nemame holku? No a co, my sme spokojni a tak sme to aj chceli, nech si trhnu nohou. Je toto normalne taketo reakcie? Vrrr...
7. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak mě dnes propustili domů :wink: . Honzík se mnou byl celý pátek v nemocnici až do úplného konce (porodu) :slight_smile: , nebýt jeho, tak bych asi nic nezvládla, doktoři ani nic nechtěli za to že tam se mnou byl, protože ho hodně obdivovali, hrozně ho miluju, každý den za mnou jezdil a celé návštěvní hodniny byl se mnou, ale je mi hodně smutno, nebojte držím se :wink: . Děkuju za podporu, ale musím se s vámi rozloučit na nějaký čas :pensive: . Dejte prosím všechny maminky svým miminkům za mě půsinku a pořádně je obejměte. Potřebuju aby jsem se z toho dostala o trochu víc, tak si nic nechci připomínat z toho, jak to s váma bylo úžasné než :pensive: :frowning2: ............. Ale stejně na Vás a na Matějíčka nikdy nezapomenu, necháme ho spálit a urničku dáme do rodiné hrobky a každý den za ní pojedem, máme to tady přes kopec. Tak ahoj Nae, Veronico, Janet, Anetko a moje zlatá Motýlku :astonished:
7. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Jo, je, my to mame naopak ... kdyz jsem byla tehotena, tak jsme slychala akorat "no a tak ted toho kluka!" Ale ja jsem rada, ze mam dve holcicky a myslim, ze v posledku je to jedno.
7. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Mej se co nejlip to pujde a kdybys prece jen nekdy potrebovala pokec, tak jsem tady. Jsi hrozne statecna, drzim ti pesti!
7. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteholky, po dlouhé době se hlásíme .. ale už doma s rodinkou, porodila jsem předčasně 19.4, kdy mi nečekaně praskla voda, takže máme \tomáška a terezku. viz foto ... \terezinka je o jedno kilčo menší , tak jsme na ní čekali .) jsme všichni zdraví a zlvádáme .. holky hodně štěstí
7. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje milá lištičko!!!! myslím na tebe každičký den a stále nechápu proč se to muselo stát... Jsi super ženská a hlavně šíleně statečná! Tvůj manžel je skvělej a hlavně obrovská opora! Máte úžasný vztah a brzo budete určo čekat další mimi!!! Čas všechno vyléčí a zas bude dobře :slight_smile: Moc ráda jsem si s tebou psala a kdybys chtěla jen tak pokecat stále tu pro tebe budu :wink:
7. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae ty jo lidi jsou šílený! A hlavně tady ty báby! Nic si z toho nedělej oni si snad všichni myslí, že každý musí mít doma páreček jinak to není rodina jak má být! Prď na ně :wink:

@ostrava8 ahoj!!! no mě se zdálo, že se dlouho neozíváš!!!! Moc gratuluju!!!! Tak to maj tvoje dvojčátka narozeniny jako moje Elí :grinning: paráda :grinning: :grinning: :grinning: a to šli přirozeně když ti praskla voda? Asi ne viď? :slight_smile: Tak ať jste všichni zdraví a dětičky ať je prospívají a jsou hodné!!!
7. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jinak dvojčátka jsou krásný! Teď jsem jukala na fotky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Povedli se :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 moc gratuluji, dvojcatka jsou krasna, nadherne fotecky, moc stesti obema a at jsou zdravoucke a delaji vam jen a jen radost:slight_smile:
7. kvě 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek pripojuji se listicko, jsme tu pro tebe!!!!!!!!!!!!!!!!
7. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Na sousedy bych se vykašlala, aspoň jde vidět jako jsou omezení. :slight_smile: můžeš být ráda, že máte zdravé dětičky a že jste všichni šťastní :slight_smile:

@liska06 Liško jsi neskutečně statečná a držím pěstičky, aby bylo všechno v pořádku. Dávej na sebe mooooc pozor. To je opravdu nádherné, že tam byl tvůj manžílek s tebou. Přeji vám oběma strašně moc lásky, ať se vám vše už jen daří.. Doufám, že se co nejdříve setkáme na fóru znovu :wink:

@ostrava8 Jeee tak to ti gratuluji a hlavně všem zdravíčko :slight_smile: a držím palečky ať vše stíháš, no já bych nevěděla, co dřív :grinning: stačí mi bohatě Samuelek :grinning:
8. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Si velmi statocna a silna holka, drzim ti palce, aby ta v zivote stretavalo uz len same stastie.
8. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek DĚKUJI .. šli císařem, malý byl hlavičkuo dolu a holčička seděla jak v tramvaji .) takže císař, ale už nikdy více .. .:slight_smile: nechápu jak ted všichni chcou rodit císařem, je to kruci nějaké moda ? nebo si myslí ,že to nebolí ? holky budte normální a rodte přirozeně .. .:slight_smile: vím že každý porod je individuální, ale potom ta regenerace, kdy potřebujete být tady pro mimi je 100 a 1 .)
No já jela na pohotovost, páč mi nebylo dvakrtá dobře, malí kopali ... a naměřili mi tam tlak 140/100, tak si mě tam nechali na jeden den na pozorování, s tím že večer to bylo už dobré, cesty uzavřené no a vidší to po 12 hodně mi praskla voda tak jsme jeli, oni se dvojičky již v tomto týdnu nebrzdí a rodí se ...
8. kvě 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 gratuluji k Terezce i k Tomáškovi, jsou to krasna dvojcatka :slight_smile: ja rodila taky cisarem a naopak, musim rict, ze ma regenerace byla rychlejsi, jak pri prvnim prirozenym porodem, i kdyz prvni byl klestema a byla jsem hodne nastrihnuta...byl to sok pro kazdyho, ze jsem uz treti den byla propustena z nemocnice a ze dne na den to bylo lepsi a lepsi, asi po tydnu jsem jiz byla schopna fungovat a po dvou tydnech jsem jiz byla v praci.. asi to bylo tim, ze v nemocnici byla jedna drsna sestricka, ktera me hned prvni den nutila chodit, hybat se, ja ji proklinala, ale ona rikala ze ji jednou budu dekovat a mela pravdu.. chodila semnou po nemocnici po chodbach a delala semnou normalne pesi zony:slight_smile: asi vedela co dela..:slight_smile: ale prubeh jsem mela podobny jak ty.. ve 4h rano praskla voda a po 14h byla mala na svete cisarem..je fuk jak nas to boli nebo rodime, hlavne ze mame miminka zdrava a v pořadku:slight_smile: vid:slight_smile: na porod se pak vzpomina at je jaky koliv dobre
9. kvě 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no jo každý porod má něco :wink: Já tě stejně obdivuju! S dvojčatama to musí být nářez! je ale super, že máš páreček :slight_smile: Tak ať hezky rostete! A jak ti jde kojení? dáváš jim najednou?
9. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 je mi to strašně líto, drž se!!! jsi statečná
9. kvě 2012 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 jj p lně souhlasím, nejlepší regenerace po porodu je mít mininka na sobě a cítít jejich vůni a tep :slight_smile: a nejkrásnjěší je , když se na vás usměje :slight_smile: ty naše se smějí pořád ... :slight_smile: tomášek bude velký svůdník, ví jak na mamku )
@verka_motylek jj to jsem taky šílela, ale jak oba zatáhnout za ty bradavky tak to je tah až z paty docela mají sílu a já pak zkuhrám :slight_smile: snad si ty bradavky zvyknout ... :slight_smile: jen časově to moc nezvládám, tak vždy odstříkám na noc at to máme rychle za sebou,ale čím jsou větší a starší, tím nám to déle trvá, páč už zvyšujeme dávky. . dneska Tomina vypil 120 ml na jeden zátah ... kdo to má živit ?? :slight_smile: manžel, já vím :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co dáváte na prdíky? Dáváte někdo probiotický kapky Bio Gaia, zabírají? Dominiček se pořád kroutí
9. kvě 2012 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek wou, jinak gratuluji k malé .. jak to zvládáš a jaký byl porod ? já tu dlouho nebyla, tak se omlouvám .. nemáme náhdou stejný den porodu ? my rodili 19.4.
9. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jé taky gratuluji k malému máte moc hezké jméno ... :slight_smile: Jinak já nevím, náš malý zatím se drží spíše do těch plen pere :slight_smile: ale zkus mu dát ten fenyklový čajík třeba jen lžičku, nebo si ho uvař ty a pokud kojíš, tak se to přenese mlíčkem k němu :slight_smile: Jinak v pordce byla se mnou paní a jají malá se nemohla vyprázdnit, tak vím, že jí doporučovali teploměrem jestli měříš přes konečník trošku s tím zahýbat a pak dostala takovou hadičku, kt. jí zavedla a potom prděla .. ale to bych asi nedělala, to spíše ten čaj nebo kapky ... Našemu malému pomáhá když ho mám na hrudi tak trochu procvičit nožkama a poklepávat ho po plíně ..to je stimulace jak hrom :slight_smile: držím palec
9. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek