• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@aneta34 Jeee no to byl bylo skvělé, kdybychom si tam naplánovaly společný sraz i s našima Zlatíčkama :slight_smile: A kdy začneš realizovat ten úžasný nápad?... :slight_smile: bylo by to totiž opravdu super, kdybychom se sešly :slight_smile: I když se Adélky mračí, tak je mooooc rozkošná :slight_smile:

@verka_motylek Krásné fotečky :slight_smile: Malá je sladká a ty tvářičky má úchvatné :slight_smile: No já jsem měla taky takový stav, že jsem z ničeho nic začala brečet. Je fajn, že jsi měla aspoň někoho, kdo ti malou pochová :slight_smile: Moje babička je sice pořád doma, ale dala jsem jí malého pohlídat jen chvilkama, neboť mám strach a jde vidět, že když jí ho tam na chvilku dám, tak je z toho rozrušená a nervózní. No je jí 78 tak se ani není čemu divit. No a manžel bývá hodně v práci......má tři směny a střídá se mu to po týdnu.....ranní, noční a odpolení.....takže i často koupu sama, neboť chodí ještě na box a je to v době koupání.....A nekdy je na mě toho hodně, tak mě třikrát taky chytla taková depka. Je to většinou tím, když málo jíš, málo spíš a jsi v jednom kole.......ono se to nazbírá a to napětí potom musí nějakým způsobem ven :wink:
25. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mate super bobiskov - Adelka fakt vyzera urazene! :grinning: A Elinka ma totalne sibalsky pohlad, ako jej mamina - to bude tiez riadne cislo! :grinning:
Inak ako tu spominala @verka_motylek , ze by si dala kvetak atd... jaaaaaaj....ja milujem hrachovu polievku, tej sa dokazem maximalne napraskat az po krk. Teraz len snivam.... Este mi chyba cibulka v kazdom jedle a inak v pohode. Cerstve pecivo malemu nevadi, tak mam z coho drzat tie speky na mieste...
Uz mi ale konecne prestali ocistky, hura! Vy ste na tom ako? Na buduci tyzden nas caka s malym kontrola u pediatricky - som trochu v strese, ze zase bude neprijemna kvoli tomu, ze chcem odlozit ockovanie. Ale pridem tam pripravena, odhodlana a ked sa nebude dat inak, tak proste zmenim pediatra...aj ked naozaj nemam rada take situacie, nenecham sa tam deptat alebo nechat na seba kydat nejaky psychicky natlak - na to uz som dost stara.
Nasmu malemu este k tomu zacal mega rastovy spurt - uz treti ci stvrty den sa nemoze dojest - v kuse prisaty, ja som vysata... zistovala som, ako dlho to tak trva a skusala som nieco najst aj na internete. Prvy synacik bol kojeny ciastocne, a inak dokrmovany, takze u neho to nebolo take vyrazne obdobie, takze nemam skusenosti. Vsetky "priznaky" dokonle sedia. Najviac ma pobavilo doporucenie - hlavne hooodne odpocivejte, lezte cely den s miminkem v posteli :grinning:
Este som na facebooku zapojena do jednej diskusie prave ohladne ockovania a niekedy zasnem, ako na seba ludia dokazu utocit - nepoznaju sa, nevedia o sebe vlastne nic, a trufaju si inych hodnotit, zhadzovat. Hruza. Vcera som po dlllhej dobe dostala klasicky dopis postou - mala som Vianoce. Milujem klasicku postu a najradsej by som si s ludmi posielala dopisy, a nie maily, ale v dnesnej zrychlenej dobe akosi nie je s kym, kazdy radsej tie maily...a to mi dokonca napisala jedna pani - babicka, upne neznama. Vymienala som si v ramci zbierania samolepiek z Billy pre maleho nejake nalepky s jednym panom a ona mi napisala, ze je jeho maminka, ako sa vola, kolko ma vnucat a tak... strasne mile! Uplne ma to zahrialo na srdci a manzel bol tiez z toho taky namakko...
No, moj dnesny prispevok je teda jeden velky chaos s vela vecami naraz, ale to som cela ja. Varim obed, pred chvilou som zase kojila a do toho volal manzel, takze tak.
Mile holky, prajem vam krasny vikend!
25. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek A Veru, z tej depky si nic nerob, proste je to normalne... ved sme teraz plne hormonov.Ono je strasne dolezite, ze mas pri sebe niekoho, kto ti moze pomoct, kto ta vypocuje a poda pomocnu ruku, ked sa prave nebudes citit dobre. Takych chvil bude este odteraz vela, pretoze zivot s detmi, to je boj :wink: Poviem ti, ze ja mam pocit na zosypanie, ked mi starsi synacik chyti nejaky amok a ja sa citim ako totalne neschopna matka, kedze to neviem s nim vyriesit, mam k tomu bordel byte, od psa oskrabane steny, a vidim sa v zrkadle, aka som knedla rozkysnuta neforemna...
25. kvě 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae tak my dneska koupila 50tku v lékarně, a máš pravdu, dál to řešit nebudu, to musí být pak už jen sračka chemická .. :slight_smile: s tou váhou tě chápu .. já jsem na sebe zlá, po porodu v nemocnici jen 3 kg nahoře a ted už jich mám 5 :( zůstalo mě panděro ... ale nevím za jak dlouho se to stáhne , já měla přes břicho 130 cm, tak to možná potrvá déle .. Já neříkám že gumu do pasu, ale tu gumu po kojení budu mít pod prsa :slight_smile:) jak budou vytahané ..
Holky musí se hned po 6ti nedělí na kontrolu na gyndu ?? moc se mi tam teda nechce ... ale po tom císaři je to asi lepší že ?
25. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 anet moc dobrý nápad, u nás v Ově je něco podobného, ale formou jako že "restaurace" .. mě by se třeba líbilo pro starší tam mít i kurzy jazyka .. vem si že maminky většinou chodí s dvěma a více dětmi od sebe starými .. ale určitě to rozjedeš a pak na plno věcí ještě příjdeš .. jsi moooooooooc šikovná maminka .. Já se na zaměst. poměr už taky nechci vrátit, tak uvažuji co dál, moc by se mi líbilo dělat sama na sebe .. tak uvidíme .. nějaký nápad už mám, ale je to v jiném oboru :slight_smile:
Jinak malá je krásná uplně mi připomíná naší malou, mít o něco tmavší vlásky, tak jsou ségry, pošlu foto :slight_smile:
25. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jéé ta je krásnoučká . .a ty nožiška .. k zulíbání .. my teda máme oproti vám žížalku :slight_smile:
25. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 pocitam s vami pri oteviracce:slight_smile: ale jeste nedokazu rict, kdy to bude..cekam na dotaci od EU
kazdopadne logo uz mame taky:slight_smile: co na nej rikate????
25. kvě 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 Anet, ten tiger (po slovensky je tam makke "i", len aby som tu nebola za analfabeta :wink: )by mal byt nejaky jednodussi a hlavne - pozitivnejsi. Ten vas sa mraci, mal by sa usmievat! Co sa tyka toho zjednodusenia, tak nieco simple ako
http://www.onlineomalovanky.cz/omalov%C3%A1nka-baby-tygr-nebo-tyg%C5%99%C3%ADk_4639.html
http://multiki.arjlover.net/ap/tigrenok1.avi/tigrenok1.avi.image3.jpg

Tiez v nazve Tygrik je pismeno "ř" pisane inym fontom, ako zvysne pismena.

@ostrava8 Ja idem na gyndu po 6nedeli a voooobec sa netesim... este mam v zivej pamati prvu kontrolu po 6nedeli s prvym synkom...beee....Ale kedze si bola na cisarskom, tak sa nemas coho obavat.
25. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae ahojky, diky za rady, ale pouzit obrazek, ktery je jiz autorizovany pravem se nesmi, to bych mela zneuziti autorskych prav az pod pokutou 500 tis, logo mi vyrabeli profesionalove a obrazek jsme musela zakoupit, pouzili neutralni fotku tygrika, pac to bude pro vsechny vekove skupiny deti, tak aby nebyl moc detsky ani moc dospelacky, ma to byt naucne a rozvojove tak proste mi vybrali tohle.. "ja tomu taky moc nerozumim, ale tak oni snad vedi, proc zvolili tuhle tvar:slight_smile:" ozivili to pestryma barvama v pismu...ps: ja jsem sice se narodila v čr a žila tu do 12 let, ale mam madarskou narodnost a zila jsem na slovensku od mych 12 let az do 2 let:slight_smile: takze jsem takova vseho chut:slight_smile:)) ted jsem v cr zase zpet uz cca 11 let. Takze pišu čechoslovensky:slight_smile: ale prece jenom ten rodny jazyk se nezapomina..odkud jsi ze SR? já až z východu SR - jeste od Košic 100 Km na hranicich s madarskem a ruskem nevim jestli znas: Kralovsky Chlmec
25. kvě 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae ten tygřík ma prej pusobit klidne, uvolnene a ma uklidnovat a vyvolavat dojem u maminek ze jsou deti pod jeho ochranou:slight_smile: to "ř" ve slově tygřík se ti jen zda ze je jiny font..je to Broadway u vsech pismen stejne..
25. kvě 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Adélka a Elí jsou krásné slečny. Tygřík je krásný dominantní že? :wink: Moc ti to Anet přeji.
26. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no tak to teda vůbec nemáš lehký! to bych brečela asi často :unamused: ale oni nám tu naší snahu ty naše pusinky zas stonásobně vrátí!!!! :grinning: :grinning:

@nae no myslim, že se máme na co těšit jesrtli bude Elí takovej diblík po mě :grinning: :grinning: :grinning: Mě trvali očistky jen necelé 3 týdny takže už mám skoro 3 týdny pokoj :wink: a jsem za to teda vděčná!!! :grinning: My jdeme k pediatričce v úterý! jsem zvědavá kolik zas Elí přibrala, mě přijde že se teď nějak dost vytáhla :grinning: :grinning: Na ten růstový spurt se moc netěšim pač mi bohatě stačí kojit po 3 hodinách :slight_smile: já taky miluju klasickou poštu! Jsem šíleně vděčná za každý pohled a dopis! Muselo to být opravdu hezké a milé :dizzy_face: celkem závidím :wink: :slight_smile: máš naprostou pravdu - život s dětmi je boj :slight_smile: ale my se na něj daly tak se s tím poperem :dizzy_face:

@ostrava8 no nemusíš jít hned po 6ti nedělí ale zas je lepší to mít hned za sebou!! A jak píše nae nemusíš se po císaři ničeho obávet. Je to normální vyšetření zrcadlama a stěr z čípku. já se musim taky objednat aby to už bylo za mnou! :grinning: no jo nediv se že je vaše malá proti nám žížalka:D my jsme kraťoučký a buclaťoučký :grinning: :grinning: :grinning: takovej medvídek :slight_smile:

@aneta34 jé já myslela, že se to bude jmenovat U Adélky :grinning: ale tyygřík je taky super název! je fakt, že ten tygřík je takovej zasmušilej ale působí tak drsňácky :Dale ty balonky to zjemňujou! to je stejně super rychlost když už máte i logo :grinning: :grinning: :grinning:super!!!jen tak dál!!!!

holky musim vám říct, že už mě pěkně štvalo, že i když dávám ty kapičky na prdíky (ať sab simplex nebo espumisan) při každym kojení Elí stejně tlačí a brečí každou chvilku. Tak jsem si řekla, že je to už nějaký podezřelý a dnes jsem zkusila kapičky totál vysadit!!! A víte co se stalo???? Elí byla celý den naprosto v pohodě!!! Krásně spinkala a kvůli prdíkům si zabrečela asi 2x na 2 minutky!!! Takže můj poznatek??? Všechny lékyy jsou naprosto k ničemu! Naše Elí prdy zvládne úplně sama :grinning: :grinning: :grinning:jsem na ní opravdu pyšná!!! :wink: :wink:
26. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta úplně se vidím v tom, jak jsi to napsala. v podstatě veškerá péče je na tobě. můj přítel chodí do práce také - má sice ranní směny, ale do toho slouží, takže není také kolikrát doma 32 hodin. veškeré starání obstarávám já. chodím aspoň s malým ven, jinak bych se doma už zbláznila. výpomoc u nás taky nehrozí, jelikož moje sestra je podruhé těhotná, moje mamka pracuje v Praze, jezdí na víkendy a to má ještě školu, od přítele zase bydlí v Opavě. Jsem odkázána sama na sebe. Je pravda, že když bych řekla příteli, tak udělá, ale přijde mi to dost blbé říka si o pomoc, když vidí, co všechno se dělá kolem malého.
koupání dělám sama od začátku a to si pak připadám jak chobotnice.
už jsem si řekla, že si pořídím nosič na malého, protože jen díky operaci prcka je prostě nevrlý, nesnáší samotu :-/ a já bych se zbláznila a doma nic neudělala. říkám si vydržet, než se malý začne hýbat, ale i tak je toho také na mě moc
27. kvě 2012 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, nějak nestíhám dočítat, tak doufám, že se máte dobře, dětičky jsou v pořádku a hodný :wink: My se máme fajn, dneska je Domínkovi 6týdnů, hrozně to letí....Je tak velkej, když se podívám na fotky z porodnice...Letí to, musíme si užívat každý den, za chvíli nám budou běhat :slight_smile: Tak přeju krásnou neděli vašim rodinkám :slight_smile:
27. kvě 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 anet logo se mi moc líbí... neměnila bych nic
27. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek nj..melo se to tak jmenovat, ale druha dcerka mela vyhrady a pak je fakt, ze argumentovala tim, ze az Adel bude dospela, tak se ji budou smat, ze ma detsky domecek, nebo ze az preberou obe firmu, tak to bude znit divne u adelky..tak jsem dala na nazor sve starsi dcery:slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky dotaz ... malý měl dnes v noci a ráno průjem zelený, ted zatím je to dobrý, co myslíte ? mám zavolat či navštívit MUDr. ?
28. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ty jo to si děláš srandu? .....já to měla taky tak s malinkým :slight_smile: vysadila jsem ten Sab simplex a taky Samišek přestal plakat :grinning: No asi není dobré je používat v kuse.
28. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Já bych ještě nějakou dobu počkala, může to být jen reakce na nějaké jídlo, které jsi snědla, když to bude trvat do zítřka, tak bych zašla určitě k doktorovi :slight_smile:
28. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 ahoj Anet, ja som to nemyslela tak, ze pouzit tie obrazky, co som skopirovala - to len na vysvetlenie, co som myslela - ze som navrhovala nejakyu jednoduchsiu verziu tigrika. Ale ked vam to navrhovali profici, tak asi vedia, preco to tak je :slight_smile: Ja som len trochu na tu grafiku vysadena, tak som sa k tomu vyjadrila. :slight_smile:

@ostrava8 Ako poznas prujem? Akoze ti kadil stale po sebe? Lebo ja by som to fakt u mojho asi nepoznala, kedze kazde kako je riedke, niekedy az spenene. A zeleny farbu nas mal tiez asi dva dni - ked mu zacal rastovy spurt, tak to bolo ako taka jarna zelena travicka s tvarohom :slight_smile: Zevraj je to v tomto obdobi normalne, ked nema inak ziadne problemy. Moze to byt z toho, ze spapa vela predneho mlieka, ktore je vodnatejsie a obsahuje viac cukru (ty mliecko odsavas, ze?). Alebo to moze byt nieco take, ako pisala @jeaneta .

@jeaneta @verka_motylek Ten SabSimplex by mal volne prechadzat traviacim traktom, nemal by vlastne okrem eliminacie penenia sposobovat nic ine, ale ja ho aj tak teraz nedavam, a pri prvom som tiez mala pocit, ze malemu bolo lepsie bez neho... ale ste sikovne maminy, ze ste na to prisli a deticky su urcite tiez spokojnucke :slight_smile:

Inak vam vsetkym zaaaaaaaavidim kojenie po troch hodinach...pokial maly nespi, tak kojim fakt po polhodine...cucne si bud viac, alebo menej, za chvilu zase...Vcera zase cely den okrem hodiny a mikrospankov v podstate nespal, len pit a pit a byt v kontakte. Vecer uz ma bolel cely clovek. Ale aspon v noci sme vstavali len raz a rano zazracne az po siedmej! No zazrak, naozaj! To asi osud zariadil, aby som nacerpala sily, lebo dnes nas cakala kontrola na ortopedii. Kedze tu nemame ziadne hlidani, sla som s oboma detmi - ZAZITOK!... :sweat_smile:
Najprv starsi chytal nervy, ked som stretla kamosku a nahliadla nam do kocika (strasne si brasku strazi a nechce ho cudzim ukazovat, uz mi raz aj zdrhol s kocarkom, ked sa chcela pozriet suseda..). Potom som maleho vysypala z kociku, nastastie bol v prepravnej taske na mimina, co je sucast kocarku... isli sme plosinou medzi schodmi a bola dost prudka, ta taska sa mi vysunula z kociku a vypadla (ked je leto, nenosim tam taky obvodovy lem, aby bolo v kociku lepsie prudenie vzduchu, a ta taska sa zosunula akoby smerom ku mne pod madlo)...Srdce sa mi uplne zastavilo, ale nastastie som to zachytila, maly bol zabaleny v tej taske, len zamrnkal a spal dalej. Jednou rukou som drzala kociar, druhou tu tasku a maleho. Si myslite, ze mi hned niekto priskocil na pomoc??? Ludia len cumeli ako blbi... Len jedna mamina, co sedela dalej na lavicke, pribehla a pomohla mi s kocikom, kym som maleho drzala v taske. Nastastie sa teda nic nestalo, ale mam ponaucenie a ten bocny lem na kociar nasadim...
Potom chytil synacik hysterak, lebo chcel ist vytahom, ale neznesie, aby niekto isiel s nami, len ked ideme sami... to som uz nervacila aj ja a sli sme po schodoch s vreskom. Na ortopedii nastastie vsetko ok, a na ceste domov tiez, ale som vyflusla maximalne. Doma som hned zblajzla polovicu bonboniery a uz mi je dobre.
Niekedy si fakt myslim, ze som nemala mat deti, lebo si s nimi neviem poradit a neviem sa odosobnit nad niektore kazdodenne situacie, nad ktorymi by vacsina len mavla rukou alebo sa pousmiala :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlásím ,že dle MUDr. jsou malí v pořádku .. nedalo mi to a zavolala jsem tam, tak si nás pozvala .. Musela jsem je vyhrabat plínku s tím "průjmem" v koši a donést ji ukázat ... No jak to poznám, malý při jídle přímo do té plíny stříkal a svíjel se jako by v křeči .. a když jsem ho přebalila ,tak stolička byla zelená .. což mě vyplašilo . On totiž má vždy žlutou horčcici, tak proto ... oba jsou šikovní, jen trochu malí zahleněný nosánek, tak odsáváme tou na ten vysavač a je to fakt super, malí se u toho kření, takže jsem se to naučila i já .. nouze, když je tatínek v práci .. .:slight_smile: jinak zase jsme za týden přibrali každý půl kilča ... :slight_smile: takže super ... Jen jsem se chtěla zeptat, jak odsáváte nosánek, používáte pak tu mořskou vodu ?? to se dá koupit v lékarně ? Mudr. mi říkala ,že bud tuto moř. vodu nebo Vincentku namočit na smotek a vytírat tím nosánek ...

@nae prosím tě, co to je to období růstového sporu ,, ?? neslyšela jsem o tom ..
28. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vas, mate zkusenost s tim, ze vam miminko casto kycha? obcas jako by kuckalo,nebo kaslalo? Jak poznam, ze je nachlazena, nebo ze ji jen nosanek drazdi, to kuckani, vypada, ze neni kasel, ale spis ze se zakucka ze slyn...mam zajit k mudr? mate to taky nektera? Ja nevim, jestli ji oblekam moc, nebo malo..trochu v tom plavu:( ale furt ji saham za zatylek a tam je vzdy akorat..tak nevim.. a po jidle obcas chrasti, ale kdyz spinka, tak nevydava zadny chraplaky a nevypada jak nastydla, tak si fakt nevim rady..help..
28. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ahoj, bud v klidu, to nema s nachlazenim nic spolecnyho, je to tim, ze se jim vraci mlicko do dychacich cest, maji z toho pak kasel i rymu, taky to ted resime, stejne jako u prvniho mimi. Mame na to Gastrotuss a Libenar do nosu. Ale poradne pomuze teprve az jim dozraje zaklopka a nebude se jim vracet mliko.
28. kvě 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky byla jsem dneska na kontrole s malým. Poprvé jsem tam jela s kočárkem a ne autem. Přijela jsem tam, vzala jsem malého s sebou a kočárek nechala jako ostatní maminky na chodbičce před čekárnou. Celou dobu jsem ho kontrolovala a byla jsem tam poslední. Když už jsme přišli konečeně na řadu, tak sestřička řekla, že mi ho dá do čekárny. A potom přišla a říká ,, Vyjste tady autem?´´ a já ,, Ne proč?´´ a ona ,, A kde máte kočárek?´´ a já ,,Na chodbě´´ a ona mi říká ,, ale tam žádný není´´ holky normálně jsem nrečela jako malá holka. Doktorka volala policii, já jsem na to neměla ani sílu. Tak jsem volala manželovi, ať pro nás přijede autem. No chápete to jak jsou ti lidé hnusní. Byl tak krásný, každému se líbil a já jsem s ním byla maximálně spokojená :unamused: Zůstala nám akorát autosedačka, kterou můžeme mít teda už jen v autě a potom sportovní část, která nám je teď úplně k ničemu. :unamused:
28. kvě 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica uf..diky za radu, uz jsem chtela letet k doktorce:slight_smile: ja to u prvni holky neznala,tak jsem ted plasila..
29. kvě 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta teda to me sakra mrzi!!!!! ty lidi dokazou byt pekny svine, me by to taky dostalo na kolena, hyeny....byl drahy? Ja jednou potrebovala nakoupit vetsi holce obleceni, tak jsme zajely s kocarem do mesta, do kramku nemohl, tak jsem ho nechala u pokladny a malou si vzala na ruce, pak prodavacka zacala jecet, tak jsme vsichni kupujici zvedli hlavu co se deje a vedle meho kocarku byl jeste jeden jiny maminky a nejaka cikanka se ho snazila ukract, ale prodavacka si toho vsimla, muj byl mezi pokladnou a tim druhym kocarem, tak se k nemu nedostala, ale ten prvni na rane proste vzala a chtela s nim odjet z kramku, ale nastesti to dopadlo dobre.. to je des... trpim s tebou pac ja bych to taky nesla sakra tezko. Projedte s manzelem bazary, podle me ho chteji ti zlodeji prodat... ten se urcite nekde objevi v sekaci nebo v bazarku...nebo v zastavarne... pokud mas policejny zapis, budou muset ti ho vydat, pac je to kradene zbozi..smejdi... drz se! jo a kdyby tam nikde nebyl, dej prodavacum fotku kocaru, ze kdyby ho tam nekdo prinesl tak at ti volaji..
29. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Teda tak to je hnus... :frowning2: Chápu jak Ti musí být, já měla šok minulý týden, dávám kočárek do sklepa a když jedeme někam autem, tak přítel jde dát malýho do auta a já jdu pro kočárek. Přítel šel s malým napřed, já chvíli za nima, jdu pro kočárek a on nikde...vzal ho přítel, ale jak mně se udělalo špatně...nikdy ho nebere, tak mě fakt vyděsil a to to dopadlo dobře, takže jak muselo být Tobě :/ Hrozný lidi, fakt hnus tady...
29. kvě 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34
@veronnica
Ahoj holky, všimla jsem si, že řešíte rýmu u miminek - my s tím taky máme problém..
Takže @veronnica říkáš, že je to normální? Je pravda, že při kojení se často zakucká tím, jak hltá.. Říkala jsem to i mudr., ale o tom mlíčku nic neříkala, jen že bude malá možná "rýmová" - no odpověď za všechny prachy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jí dávám mořskou vodu do nosu a tak 1-2x denně odsávám odsávačkou na vysavač, protože třeba když brečí, tak úplně slyším, jak má plný nos (i když moc toho neodsaju) a někdy úplně chrochtá :sweat_smile:
29. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta tak to je hnus teda!! To bych fakt nečekala, že lidi dokážou být takoví! Jaký jste měli kočárek? :unamused:
29. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no ja u mudr s tim jeste nebyla, me dost casto kycha, ten nos mela plny ted k ranu az chudak se snazila to sypanim prorazit aby dostala vzduch:slight_smile: tu odsavacku na vysavac si budu muset koupit, tu nemam ani tu sul.. jen tu klasickou odsavacku do pusy..ale obcas taky kucka,jako by kaslala, tak jsem se bala jestli ji nosanek nekrouti nejaka alergie nebo nastydnuti..uvidime, dojdu si do lekarny pro pomucky:slight_smile: a budu hlasit
29. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek