• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
autor
@aneta34 myslim, ze pokud to brzo neprejde, vsechny servu naraz :grinning: do jednoho :grinning: nemam na ostatni obcas naladu a schyta to vzdycky muj chlap :grinning:
31. kvě 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek No mi malý zvracel do čtyř týdnů, ale to měl reflux. Teď jen někdy málinko oblinkne. Ale jestli ti doktorka řekla, že je to normální, tak se neboj....je to logické :wink: No teeeeda Eliška je ale šikulka :slight_smile: Samuelek nám takto zvedal hlavičku v druhém týdnu......teď už se nám zvedá na ručičkách :slight_smile:

@aneta34 Jeee sekuji :slight_smile: No však, když pro nás přijel k té doktorce, tak na mě byl hodně naštvaný, ale když viděl jak jsem ubrečená, tak změnil tón a začal mě utěšovat :slight_smile: No tak už jsem se dívala, kdy má manžel dovolenou a má ji akorát toho 1.8. takže pokud bude všechno v pořádku, tak na přijedeme do Písku :slight_smile: Už se moc těším, sice to je pěkná dálka, ale tak snad to nějak zvládneme a nezabloudíme :grinning:

@terioza1 Jeeee ahojky :slight_smile: Taky moooc gratuluji :slight_smile: Máme stejně staré děti :slight_smile: Akorát Samuelek se narodil 18.4. 21:49 :grinning: A jak se vám daří? :slight_smile:
1. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam dotaz. Jak casto v noci prebalujete??? Po kazdem kojeni???? Diky Nat
1. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta to bude dobrý Janetko :slight_smile: , hlavně že je to jen rýma ne?! Máš báječného manžílka že ti sehnal tentýž kočárek, já bych úplně skákala do stropu, kdyby mi ho někdo vzal a pak ho mít hned spátky :wink: . je to šikula. A to pěkně rosste, nu což je dobré že prospívá a na co mu předělávat mravy? Dit jsou s tím akorát potom potíže, dit v porodnici říkali že si miminko řekne samo kdy má hlad, že to nemáme řešit, tak nevím co je pravda a že by se měl nastavit správný biorytmus už od začátku. :slight_smile:
1. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Veru, nas prvy prdola bol taky ublinkavaci, stale mu nieco vybiehalo, stale som ho musela prezliekat a cas od casu hodil riadnu "sablu" cez pol izby :slight_smile: Ale pokial mimino prospieva, tak to proste akurat treba vydrzat, kym sa im poriadne uzatvori akasi zaklopka (na jicnu? mam taky pocit...).

@aneta34 Fiha, ja som myslela, ze to centrum bude otvorene tak za rok, a to uz je take aktualne :slight_smile: Ale web odkaz mi nefunguje, ani som vas nevygooglila...este tie stranky nie su funkcne?
1. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 ahojky, ja prebalujem, jedine ked sa pokadi, a to sa uz davno nestalo. V noci malicko cura, takze momentalne neprebalujem. Zato rano prebalim a po hodine zase, lebo vsetka ta cikanica z noci sa vyluci rano a hned ma plnu plienocku.
@verka_motylek Krasne fotecky! Vy budete riadne podarena dvojka, tie ocicka ma fakt po tebe - tatulda sa s vami nudit nebude! :grinning:
1. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jasne, stranky budou az od 1.7.2012 a zapis do obchodniho rejstriku taky, dyt tam pisu, ze to bude zprovoznene az za mesic:slight_smile: prave se tvoří stránky:slight_smile:))) taky jsem necekala, ze se to povede tak rychle, ale mame trochu problem s prostory, vypada to, ze budu moc otevrit fakt az od zari:( uvidime jak se rychle povede majiteli dokoncit rekonstrukci...
1. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 souhlas:slight_smile: ja taky nebudim, nekdy Adelka spi pres den i 5 h a nebudim ji, pres noc spi az 8h...a roste, pribira krasne, tak to neresim, proste si rekne sama. Ale je fakt, ze nekojim, takze se mi pri jidle neunavi a vypije celou flasticku u kojenych miminek jak se musi namahat, tak usnou a nenasyti se, jak by meli a pak maji asi casteji hladik, tak treba prcek Jeanet je dobre saci:slight_smile: a vystaci si s tim, co vypije a pekne si zaludecek naplni do syta:slight_smile:
1. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalia3 ja vubec:slight_smile: az rano, kakame vzdy rano cca kolem 10h, takze pres noc co nacura prebalim az rano v 7h
1. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jj s chuti do toho:slight_smile: ulevi se ti a vetsina by to mela chapat:slight_smile: a ten kdo nee tak at si trhne:slight_smile: nema smysl to dusit v sobe, ja si klidne otevru pusu na kohokoliv:slight_smile: ale me uz lide znaji a rikaji,ze ja muzu, ze vedi, ze si vzdycky reknu od plic co si myslim a nezajima me, kdo jak se s tim srovna, jsem takova asi mala mrska:slight_smile: na druhou stranu to ale delam lidem, kterym chci neco predat, posunout je nekam, nebo jim rikam veci, ktery ostatni si netroufnou a rikaji je za zady... tak se to odemne bere,oni me uz jinou asi ani neznaji:slight_smile: takze to nebyl zadny sok pro nikoho, kdyz jsem servala tchyni, tchana, pritele a kolegyni, co mi chudinka obcas nez odškolim pohlida malou, ta je totiz vzdycky na rane... ale bere to, jen tise trpi..
1. čer 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,holky já pořád bojuju s kojením a taky občas blázním, dnes jsem řekla dětem že jsou na mě hnusní když mi odbrknou na každou větu a bylo a šly jsme s Eli spát a jěště jsme brečely dueta :unamused:
1. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Jitu, a preco bojujes? Mas bolesti, malo mlieka? S brecenim si nelam hlavu, pri troch detom by som bulila stale :sunglasses: No skor by som uz bulila na psychiatrii a nie doma :grinning: A este k tomu mas doma pubertakov ako vysitych, mas toho proste moc. A predsa to zvladas, takze obdiv!
2. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, este som si spomenula na jednu vec. Neviem, akym sposobom davate deti "odbrknut". Nam v porodnici ukazovali novy sposob, a je to uplne skvele. Pouzivala som to aj u starsieho synka, ale az ked bol trosku vacsi - objavila som to uplne nahodou (ako vravim, teraz nam to uz vraveli aj v porodke). Posielam vam odkaz, lebo kym by som to slovne popisala, tak to by bola hrozna zlatanina :slight_smile:
http://www.novorodenec.sk/page.php?sekcia=clanky&id=80
2. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no tvoje Adélka je taky šikulinka:slight_smile: a ty jsi neskutečný torpédo!!! To co ty všechno zvládáš je neskutečný!!! Já se před tebou vážně hluboce skláním!!! :wink: :wink: :wink: Manžílek je teda dobrej šprýmař, ale ty jsi hrdinka, že jsi to nevzdala a zabojovala! určo mu to rizoto chutnalo! a ty jsi jela určo celou noc bez spaní viď?! Já bych už byla někde v blázinci být v takovýmhle zápřahu! S tim blinkáním máš asi pravdu!!! Už je to zas lepší - je to fakt tím kolik toho spapá a jak si odříhne:slight_smile:

@jeaneta ty jo to vám ten reflux rychle odezněl, kamarádky holčička ho má pořád a je jí pl roku :grinning: :grinning: Eliška už taky drží hlavičku dlouho ale až teď mě napadlo to vyfotit :grinning: :grinning: :grinning: Samík je šikula!!!

@natalia3 já přebalovala po každym kojení, ale teď už přebalim jen, když slyšim, že kaká u kojení :wink: takže tak jednou v noci přebalim :slight_smile:

@nae děkuju za uklidnění :grinning: asi to bylo fakt tim jak hodně pije a saje protože je to zas o něco lepší :slight_smile: Jinak super technika na to odříhávání, to určo zkusim - nám nic takovýho v porodnici neukazovali! jo a děkujeme za pochvalu :slight_smile: no tatínek si s náma užívá pořádně! těšim se až se Elí bude řechtat nahlas protože jestli v tom bude po mě tak se budou otřásat stěny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jitulik4 Jíťo, vůbec si z toho nic nedělej!!!! Jak píše nae, já bych ze tří dětí asi zašílela!!! Užívej si Elinky a prď na blbí řeči! Klidně si i pobreč, ale víš jak to je, když je maminka v pohodě je i mimi v klidu :wink:Zas bude fajn neboj!!! Kojení je někdy fuška a nevzdávej se Eliška si dá určo říct a začne pořádně papat jak má aby rychle rostla :slight_smile:Držím palce!!!!!

Holky my dnes strávili celý den na jedné akci:slight_smile: (moje rodinka je v klubu vojenské historie a jezdíme dělat rekonstrukce bitev z II.světoví!) Elí přežila hodinovou jízdu autem a tam celý den spinkala v kočárku!!! Byla jsem na ní tak hrdá jak je hodná!!! Holky já jí tolik miluju :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že taky pořádně užíváte víkendu!!! Snažte se taky trochu odpočívat!!! (já si dala dnes hodinovou vanu - a pořádně horkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)
2. čer 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 No já přebaluji před kojením, neboť když ho přebaluji po, tak mi ublinkne. Ale když nemá počůranou nebo pokakanou plinečku, tak ho nepřebaluji :slight_smile:

@liska06 Dávám mu podle toho jak má chuť, ale co je pravda, že mi doktorka řekla, že když nám po jídle někdy pláče, tak to nemusí být prdíky, ale mohl se přepapat a bolí ho bříško, takže ho kojím nejdříve po dvou hodinách a opravdu přestal plakat, takže se nám vždycky přejedl. Teď je klidný a bříško ho nebolí.

@verka_motylek No jsem hrozně ráda, že ten reflux už nemá. Občas ublinkne, ale to je vše. Ale taky mě to stálo hodně sil a pravidel. Nesmím ho přebalovat po kojení, dokonce ho nesmím nechat obbrknout na rameni, jen mu vyvýším polohu, musí spinkat tak na vyvýšeném, takže máme v postýlce klínek, nechávám ho odbrnkout během jednoho kojení i 4krát a po kojení se s ním snažím vůbec nemanipulovat :slight_smile: takže veškerá aktivita nám začíná, když se probere :slight_smile: No teda tak to jsi měla krásný den :slight_smile: No my jsme byli v Ostravě, kde byla oslava na den dětí ....byly tam různé soutěže a atrakce...bylo tam krásně.

Tak maminky, copak jste daly svým drobečkům ke dni dětí? :slight_smile:
3. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek nj, k rizotu měl připominku, že se opravdu z krkovice nedela:slight_smile:)) ale snedl ho:slight_smile:vareni neni moje silna stranka. Sla jsem spat v pul treti, v pul ctvrte vstavala mala, v pul pate pritel no a druha dcera v 7h do skoly, takze jsem fakt celou noc byla vzhuru a reknu ti, druhy den jsem byla vyrizena, v osum jsem vyrazela do PHA a cestou me vykolejil drsny hovor pritele, ze musime zaplatit 33 tis, pac jeho maminka mu bohuzel nepredala postu 5x (je tam jeste trvale hlaseny) ona ji furt schovavala, pac ho zadali at zaplati 14 tis a ze si zrovna na poste vyzvedl uz primo soudni rozkaz uz s takovou prirazkou, samozrejme jeho mama delala andilka a hazela to na tatu, ze tu postu urcite prebiral on, pac je taky jaroslav jako partner, tak po pravde to schytala asistentka v aute za vsechny..chudinka, a ja to zrejme omarodim:slight_smile: uz me cca dva dny boli vkrku a mam rymu. . No a na tchyni se zase chystam... Rozhodla se totiz kdysi delat finanční poradkyni, ale nemela živnost, tak jsme ji dovolili coz byla chyba podnikat na pritele, tak nas takhle zadluzila a kdyz zacaly chodit upominky, tak je pred nama schovavala, dokud mu neprisel dopis doporucene do vlastnich rukou od soudu a to uz ztopit nemohla a je pruser na svete..vjely do me vsechny nervy, pac ja litam skolit s Adelkou, abych platila dluhy tchyne..chapete to??? takze ted co jsem pracne s prckem vydelala holt zacvakam za tchyni... a uz predem vim, ze to z ni nedostaneme.
3. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no ja se priznam ze nic:( v patek jsem mela krusny den, ze jsem na to i zapomnela, doma jsem si vzpomnela, ale Dianka starsi dcera rekla ze ji to nevadi, staci kdyz s ni zajdu do mesta na vafle no a Adelka, ta to ani nepostrehla..holt, jsem v tomhle trochu selhala, jeste ze je Dianka tak chapava chudinka.. ona ale nezapomnela a Adelkce z kapesneho koupila chrastitko.. musim uznat, ze mam dcerky fakt vzorove... obe, Dianka se vychovava tak nejak sama uz od 6let, ja porad na cestach...chvala bohu, ze to uz skonci. Jeji detstvi mi fakt uteklo..a asi ho vedle me nemela uplne vzorove..žily jsme spolu same od jejich 8 mesicu do jejich 9 let, vetsinu casu cekala na me doma, nebudete tomu verit ale ona i byla schopna mi uvarit sice spagety, nebo mrazeny jidla,ale byla schopna se postarat o sebe i o me:( v osmi uz byla kuchyne jeji, ted uz to je jine, jak jsme komplet rodina, ale to detstvi ji uz asi nevratim. Proto je i takova vyspelejsi, zajima se o jiny veci, nez jeji spoluzacky, moc pratel diky tomu nema, je zvykla na dospelaky a dospelacky problemy, o Adelku je schopna se postarat jako ja..a vubec nezarli, ze Adelce davam vic casu nez ji, ze s Adelkou jsem vic doma nez s ni..proste to bere uplne v pohode az me to sokuje. Jen u nas v PI kdyz jdu s holkama na prochazku a bavime se s jinyma maminkama, tak na Dianku koukaji jak na prizrak, kdyz me upozornuje, ze doma dosel toaletak, nebo kojenecka voda a at nesedime dlouho pac ji ceka jeste uceni a udelat referat a ze uz urcite doprala pracka tak musime povesit.. a hlavne si vsimam, jak jim vadi, kdyz Dianka komanduje i jejich ratolesti, to je furt, pojd umyjeme ruce, nesed takhle, neobjednavejte tu zmrzlinu, bude vasi dceri spatne, at sleze dolu, dyt spadne..proste si mysli, ze ji asi navadim:slight_smile: nebo kdyz vyhani deti od Adelky a kocarku, tak to uz fakt koukaj pres zuby, pac Dianka to jeste umi rict tak suprove: jako treba, nelez k tomu kocarku mas spinavy ruce a mamka to nesnasi.. neboji se nikomu rict, co si mysli, dokonce i rodicum tech deti:slight_smile:)) no nevim,po kom to ma:slight_smile:
3. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no to jsi fakt ale dobrá a šikovná, že jsi to tak zmírnila!!! za tak krátkou dobu :slight_smile: Jsou to sice omezení, ale co bysme pro ty naše zlatíčka neudělaly, že? :slight_smile:
Já jsem teda taky krkavčí matka nic jsem Elišce ke dni dětí nedala :frowning2:akorát tisíc pusinek jako každý den :wink: :wink: :wink:ale aspoň jsem jí koupila po netu čelenku kolem hlavičky aby dělala parádu na všech svatbách na který v létě jdeme!

@aneta34ty jsi drak! padla bych mrtvá na hubu!!! Jsi vážně borec! a tchýně je vážně koza :angry: :angry: :angry: :angry: bych jí nafackovala!!!! Ty se dřeš, nespíš, ještě chystáš to centrum a ona vám takhle zavaří...ach jo to je tak nespravedlivý, že se vždycky musí něco hezkýho kazit něčím nepříjemným! :confounded: :confounded: :confounded:
Dianka je teda hustá :grinning: :grinning:Ale :grinning:t :grinning:o je dobře, že má vyřídilku po mamince :slight_smile: :slight_smile:ono se jí to v životě nestratí :grinning: :grinning: :grinning: je to teda šikovná slečna a myslím, že je ráda že má tak super mamču a je na ní určo hrdá!!! někdy děti zkrátka překvapí tím jaký mají pohled na dospělí!!! Kolikrát jsem si v práci řekla, že děti jsou dospělejší než jejich rodiče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to i dobou... žijeme prostě v kalupu no :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Ale já věřím, že vše Diance skvěle kompenzuješ, protože někdy stačí i 10 minut toho, že jí posloucháš a poradíš!!! :grinning:

Ahoj holky příhlásila jsem Elišku do soutěže od časopisu maminka, zkuste to taky:slight_smile: budeme si navzájem hlasovat :slight_smile: :slight_smile: http://diteroku.maminka.cz/?_fid=97c5
3. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek ahojky, poslala jsem Elisce hlas a zaukolovala Dianku, aby ji posilala hlasy kazdy den:slight_smile: kdyz prijde ze skoly, kdybych nebyla doma:slight_smile:))) tak ji budeme drzet palecky
3. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aneta34 jéé moc děkujeme!!!
3. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek neni zač:slight_smile: pro Elišku budou hlasivota i cizi pac je opravdu moc krasna a šikovna
3. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fuj fuj fuj fuj fuj!!!!! už se asi nebudu nikdy dívat na zprávy!!!! Jak někdo může vyhodit měsíční miminečko někam do příkopu?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: je mi z toho zle! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae tak za tohle děkuji,doma to nikdo neocení
3. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek taky jsem si rikala, ze je to pekny hnussss ... ale to je proste zivot, bud fetacka, nebo mlada mamina 16 let...co nevedela co dela.. starsi zenska by se toho telicka zbavovala jinak:( zametla by stopy..to proste bude nejaka pubertacka
3. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit... Malej je teda hodnej, až na ty prdíky, ty nás pořád docela trápí... jinak už má 4800g a 58cm :slight_smile: Mohlo by se zase už zlepšit počasí, tohle je naprd, každou chvíli prší... Dneska mě čeká kontrola po šestinedělí, to se vůbec netěšim :(
4. čer 2012 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusberu neboj, pry jsou chlapeckove na to nachylnejsi vic, ale kolem tretiho mesice prej to vymizi uplne. Adelce jsou uz dva mesice a uz nema zadny problemy, jen ty hleny v nosanku a chrasti jako kdyby mela rymu..az jsem mela strach, jestli neni nastydla..
4. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mierna nestíhačka... ale už mám lepšiu klávesnicu v PC, tak budem písať s diakritikou, nech sa to lepšie číta.
Dnes som bola na kontrole po 6nedělí na gyn., tiež som sa "tešila" asi tak ako @verusberu , ale nakoniec to bola pohoda. Po prvom porode to bol teda zážitok, horší ako strata panenstva :sunglasses: ale teraz som nič necítila.Akurát som úplne zabudla, že som chcela doktorke aj sestričke priniesť aspoň kytku za to, ako sa o mňa vzorne starali v tehotenstve...som trubka... :confounded: Vy budete niečo dávať?
@verka_motylek Veru, TV nemáme, ale čítala som to na nete... odkedy mám deti, takéto správy strašne zle rozdýchavam, tak ich radšej hneď vytesňujem, inak by som hneď bulila... :pensive:
Inak si ma zase dostala, že ste v klube vojenskej histórie... moj manžel tiež, ale teda nie v pražskom :slight_smile:

@aneta34 Myslím, že si super matka - naozaj. Síce máš výčitky, že si sa Dianke nemohla moc venovať, keď bola malá, ale ako vidno z tvojich slov, má najlepšiu školu života. Si určite jej veľký vzor! A to je to najlepšie, čo može pre dcéru matka spraviť. K tvojej tchýni nemám slov, to snáď ani nie je možné taká povaha... ako sa takí ľudia dokážu pozrieť sami na seba do zrkadla bez toho, aby im zo seba prišlo zle??
Musím končiť, malý nespavec zase nespí... :sweat_smile:
4. čer 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae ahojky, moc dekuji za slova podpory, ja se na sestinedeli kontrolu jeste nedostala:( ale mam to v plane, uz mam dva mesice po porode, ale nejak nestiham. O tchyni uz fakt nema smysl mluvit, dneska to vyvrcholilo silenyma pomluvama, zacala psat partnerovi sms typu: rozejdi se s ni, prijdes o barak kdyz zalozi to centrum, dostane te do dluhu a tak.. no nic, je to uz stara kapitola, jasne jsem ji rekla, ze timhle se pohřbila ale bohuzel ne u me, ale u sveho syna, kdyz ho postvava prtoti zene co mu porodi dite..ze to nema v hlave v poradku. Aspon mame diky tomu problemu pokoj. Holky, dneska je Adelka takova malatna, stale unavena, protivna, to u ni neznam, teplotu nema, muze byt nemocna nastydla i bez teploty? Nebo jen nema svuj den? Nechci plasit, ale papa krasne..nemocne mimi by nemelo chut do jidla zene?
4. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 asi máš pravdu, nějaká nezodpovědná mladá nebo bůhví co... no prostě fuj fuj fuj! Já si myslím, že může být nevrlá i z toho počasí! Kdyby byla nemocná tak by jí teklo z nosu a podle mě by jí opravdu nechutnalo a nejedla by! Uvidíš zítra jestli to bude pokračovat! Elí dnes byla taky jako vyměněná! Chtěla jíst neusále po 2 hodinách a teď po koupání 2 hodiny pořvávala! Ne v kuse ale zaplakala si! Docela byl kumšt jí uspat :wink: Takže buď v klidu a nepřikládeš dnešku zatím velkou váhu :slight_smile:

@nae já jdu zítra! ale jelikož jsem měla porod v poho tak se ani nějak moc nebojim (i když na gyndu se mi nikdy extra nechce :wink: Já vždycky nosím mojí doktorce klobásky - ona je masová! - nosila jsem je i každou kontrolu v těhu, takže ponesu to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A v jakým klubu je manžel?? My jezdíme na akce i na slovensko :grinning: :grinning: :grinning: hlavně na boje na Hrone ve Starom Tekově - možná se s manželem známe aspoň od vidění :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: My jezdíme jako zdravotníci takže já jsem neustále za sestřičku :slight_smile: náš klub se jmenuje VHK Armfort Praha (přikládám fotečk u:slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek teeeeeda ty jsi fakt číslo, pěkný ďáblící v očíčkách....:slight_smile:))
4. čer 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek