• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@natalia3 naty..posly mi prosim fotecku miminka, nebo ji vloz sem na konika a svoji si dej taky do profilu, pokud chces byt s nama na kolazi ju..diky papa
7. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, potřebuju radu, projela jsem tu historii a zatim nasla tyhle maminky ...viz. foto
+ nea, ostrava8
je jeste nejaka maminka, ktera neni na seznamu, coz se omlouvam, ale vyhledat vas vsechny je zahul... a rada by chtela byt s nama a se svym miminkem na spolecne kolazi ?
Dejte vedet na koho jsem zapomnela a napravim...
7. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Anet, dnes nestíham, fotky mám v druhom počítači. Pošlem ti to zajtra na mail, ďakujem.
7. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae zadny problem, az tak to nespecha:slight_smile: jen bych s tim chtela zacit, abych to mela komplet a mohla tvorit
7. čer 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Ahojky fotečku pošli na mail aneta34 :slight_smile: Jeeej tak to je hrozné, že ti malá tak moc pláče. A nemá náhodou koliky? Takhle dlouho většinou prdíky netrvají. A jestli nezabírají ani kapky, tak to bude určitě kolika, neboť na tu nepomáhá nic. Je to hrozné, když vidíme naše Zlatíčko tak trpět, ale můžeš jí pomoci jedině utěšováním a měj ji u sebe když jí to pomáhá. Snad to brzy odezní :slight_smile:
7. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No občas se mu za den ještě nosánek naplní, tkaže pořád odsávám, ale už nepoužíváme kapky a hlavně přešel kašel a kýchání. Jeee tak hlavně, ať se Eliška co nejdříve uzdraví i ten kašel je pro ně nepříjemný. No já ho taky občas překryji ještě dekou, ale jen někdy :slight_smile: No ty poslední dny se nějak ochladilo, ale to je dobře,neboť bylo už dusno :slight_smile:
7. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Ahojky no dlouho jsi se tady neobjevila :slight_smile: a copak vůbec děláš? a jak se máš? Neboj Boží mlýny melou pomalu, ale jistě :wink: Však ta ženská toho bude ještě hooodně litovat. Mohl to být taky poporodní šok. Jak se tomu říká? Laktační psychóza? Ale nepochopím tu ženskou, která zabila své 4 děti a to plánovaně....nevím jestli jsi o tom slyšela. Ale je humus. :angry: :frowning2:
7. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Teda Anet ty jsi rychlík. Moc tě obdivuji. Já sotva zvládám uklízet domácnost, vařit a starat se o Samuelka, natož abych trávila tolik času ještě něcím jiným. Jsi živel :slight_smile: No doufám, že se tam budeme jet moci podívat. Záleží na tom jestlí bude mít Marcel v ten den volno. Spojíme si to s výletem, neboť to máme dost daleko :slight_smile: Ale už se moc těším :slight_smile:
7. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak nejsem si jistá, jestli máš na těch fotkách Vesmilku, Sylvku, Andělu9, Kami77, Sluníčkomaja, Evula83, Nikisek28, Martinnaa........myslím si, že tyto holky sit u taky psaly :slight_smile:, tak snad jsem to nepopletla :slight_smile: Jestli jo, tak se omlouvám :slight_smile:
7. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta není co obdivovat:slight_smile: já mám asi opravdu zazracny dite, pac ja pri Adelce kupodivu stiham vsechno..vubec nebreci, je klidna, zadny prdiky, boleni briska, proste se rano probudi napapa, pohrajeme si, pak spinka, ja muzu udelat vse kolem baraku, pak prochazka, hraje si v lehatku, nehoupu, neuspavam, proste ji jen polozim, v osum vecer vzdy zakapne a ja mam do ctyr rana pokoj.. az mi je kolikrat trapne pred jinymi maminkami, co vecne houpou, berou na ruce, uklidnujou, venku se stersujou a ja si hovim u kaficka..je to zvlastni, ale diky tomu se muzu venovat vsemu kolem centra, nebo prace, ale je fakt, ze i Dianka byla stejna...asi ani jedna neni po me:slight_smile: ja se na vas vsechny tesim moc moc..ubytko zajistim:slight_smile: presny datum ale taky jeste uplne nevim.
7. čer 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta dneska je to trend se vymlouvat na laktačni psychozu..ver mi, ze ty matky tenhle problem nemely, kdyz jsem to studovala, tak ji ma strasne male procento a musi to byt depresivni psychicky naruseni lide jeste pred otehotnenim a jeste k tomu chronicky...normal clovek nema sanci..o te matce 4 deti jsem sledovala i proces, ten me vytacel nejvic jak si jen sedela a nedala ani kapku slzy, zadnou emoci..ja bych ji udelala to same a 4x za vsechny postupne a pomalinku at citi, co citily ty deticky, pry kazde hrozne trpelo nez se vysvobodily na druhy svet... fuj fuj
7. čer 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta projedu diskuzi od prvniho dne:slight_smile: pak je vsechny asi oslovim, dame do 15.6 kdo se ozve bude tam, kdo nee proste nebude...ale je to skoda:(
7. čer 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ty jo ty jsi prostě supermáma!!!! Jak to dokážeš všechno stihnout??? Ty vážně nespíš, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@liska06 děkuju za poklonu :grinning: to dělá ta uniforma :slight_smile: jinak si teda jako kočka moc nepřijdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aneta34 ty jo ty jsi prostě supermáma!!!! Jak to dokážeš všechno stihnout??? Ty vážně nespíš, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Víš co pohodový děti jsou prostě pohodovejch maminek:D pokud se nestresuješ tak i dítě je v poho:slight_smile:

@liska06 děkuju za poklonu :grinning: to dělá ta uniforma :slight_smile: jinak si teda jako kočka moc nepřijdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jeaneta no Elí snad nemocná není - zakašlala jen jednou a soplík jí občas vytáhnu ale rýmu nemá! Včera v noci byla úplně studená! Ledový ručičky, nožičky, nos! a to byla v zavince a ještě pod dekou! dala jsem jí rukavičky a ponožtičky, měla jsem celkem strach, že vážně nastydne! a pak přes den takový vedro!!!! tyhle teplotní skoky jsou vážně záhul pro takový malý tělíčko! v noci promrzlá a ve dne uvařená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no snad vážně nenastydne!

jinak holky pusťte si tuhle píseň http://www.youtube.com/watch?v=rklUthIgU4w já se u toho řežu smíchy a říkám si jak moc je to pravdivý!!! vždycky mi to zvedne náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/13176 holky pošlete prosím Elišce hlasík :slight_smile: :slight_smile: moc děkuji :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky všeeeeeeeechny vás moc zdravím po dlouhé době .. snažila jsem se vás všechny číst a jde vidět, že všechny jste moc šikovné a dětičky rostou. My dnes jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá kolik prdolky přibraly pak písnu ... my ted furt lítáme po venku jen domů vždy na krmení odříhnout a zase ven

@aneta34 juj ty jsi zlatičko... fotečku pošlu a mám ti poslat všech nás třech? nebo jen mou? to bude bomba já si to pak vytisknu jako vzpomínku pro malé a tety. :grinning: se hodim do gala a dnes neco fotnu.

@jeaneta Holky pro všechny, jejichž miminka trpí prdíky, zácpou atd. Malá ted měla problémy s kakáním , nešlo jí to .. kupovala jsem různé přípravky a mohu doporučit opravdu dám za něj ruku do ohně ... Masážní olejíček pro děti od značky Saloos , opravdu zázračné stačí jen kapka a kroužívým pohybem kolem pupíky vmasirovat .. do pěti minut to jsou rány do plínek a kakáníčko ... http://www.saloos-shop.cz/zbozi/504/detsky-uvolnujici-olej-50ml/, opravdu kdybych to nezažila tak nedoporučuji ..
8. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek hustýýýý videjko:slight_smile:) Eli posilam hlasecek, Dianka to moc nehlidala, jeste porad marodi, ale uz je ryma a kasel, teploty jsou pryc..
8. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tvoji samotnou a prcka samotnou
8. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek koukam, ze nam Eliska vede:slight_smile:
8. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ale né Anet :grinning: jsou tam i děti co mají přes 400 a dokonce jsem našla i jednu Elišku co měla přes 1000 hlasů :grinning: ale moc děkujeme za každý hlas :wink: :wink: :wink: Snad už se Dianka brzo uzdraví!!!!
8. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vás vůbec nestíhám, nejsem moc v obraze, jen jsem zahlídla něco o koláži :slight_smile:)
@aneta34 chceš někam poslat fotku?
@verka_motylek my bereme na prdíky ty probiotika bio gaia, ještě jsem zkusila Baby calm a to bylo ještě horší...tak má probiotika a taky cvičíme, masírujeme bříško...ale fakt to mají asi kluci horší, snad to brzo přejde
A teď nám ještě hnisá očíčko, tak máme antibiotika, kapky :unamused: snad to brzy zabere
Jinak všem přeji krásný víkend...
8. čer 2012 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta ahoj, no jo, jsem ještě doma, Honzík mě nechce pustit do práce prý až se pořádně zotavým, ale já už se cítím docela dobře, už jsem to i dostala, ale ještě nemám po šestinedělce, jenže já to mám jiné než ty, já nekojím tak se uzdravuju rychleji což je fajn. Jo mám někdy stavy že bych si to šla nejraději hodit, ale co manžílek a rodina že? Chci to zkusit ještě jednou, už to musí vyjít jetli se něco opět poser.... tak už fakt nevím jak bych znovu začala :frowning2: . A co ty a kočárek jsi s ním spokojená? Doufám že už ti ho nikdo nešlohne :wink: , lidi jsou šmejdi spíš hieny :unamused:
8. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek no to je fakt mazecccccccccccccc!!!! Moc se mi to líbí laktační psychoza, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky :slight_smile: Sto let jsem tu nebyla páč nestíhám :grinning: Jsem si myslela jaká to bude brnkačka, když mám dva tak velké kluky a ona to taková pohoda zas není :grinning: Pořád kopy prádla a oni mě teď chtějí víc než předtím :grinning: Asi nechtějí být stranou. Chodíme pořád hodně ven tak na PC mám čas tak pár minut denně. Nejde ani dočítat co a jak se tu máte a jak vám rostou miminka. Co jsem zaregistrovala, byl příspěvek o prdíkách :grinning: Já mažu Marušce bříško jedině Tymiánovým krémem od Justu a neměnila bych. Skvělý navíc je, že není jen na prdíky, ale na nachlazení, rýmu, záněty...Jinak malá je zlatíčko. V noci začala spát osm hodin což jsem jí tedy po týdnu zatrhla, protože prý má spát nejdéle 6hodin.Tak jí budím :confounded: Krásně žvatlá , papá si ručičky a směje se opravdu jak sluníčko :slight_smile: Měla rýmu, ale tu jsme vyléčili tím Tymiánem. Dost ublinkávala a prý to bylo tím, že papala až moc :grinning: Prý má mít mlíčko v žaludku a ne až v krku :grinning: Je to žroutka no :grinning: Teď dodržujeme tříhodinový odstup od kojení, poctivě odříháme a blinkání se o moooc lepší. Už skoro neblinkne. Jen když se přepapinká :grinning:
No jinak ještě, že mám doma manžílka, který mi pomáhá s domácností :wink: Bych se snad ani ven nedostala.
Všechny moooc zdravím :wink: Tedy snad si mě ještě pamatujete :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusberu no vidíš to já stále říkám, že všechny kapky jsou k ničemu! probiotika jsou super věc! Nám fakt ty prdíky přestaly když jsme je dobrali :grinning: Ty jo to očíčko ho musí bolet :frowning2: tak ať se to brzo vyléčí!!!!! :wink:

@liska06 viď :grinning: :grinning: :grinning: je to super píseň!!!! řežu se u toho smíchy!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@slunickomaja AAhoj!!! Fajn, že jsi se stavila :slight_smile: to víš, že jsme na tebe nezapoměli!!! Naprosto chápu, že nestíháš! Já bych se třema neměla čas ani se najíst!!!! mám co dělat abych stíhala co potřebuju s jednim dítětem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsi šikovná, že jsi takhle zmírnila to blinkání! Moje Elí je taky velkej jedlí takže se taky často přepapá a pak když jí přebaluju tak si ublinkne a to i přes to, že si předtim odříhne a půl hodiny jí mám na ruce a tráví :grinning: :grinning: :grinning: ale je to jen malinko tak to extra neřeším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máš hodnýho manžílka, že ti pomáhá!!!Správnej chlap!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jen si ho drž :wink:
8. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máme 5,3 kg a 4 kg mazec , kolik vážíte vy v 7 týdnech? a holky jaké máte obvody hlaviček my máme 37 a jsme prý na spodní hranici :( tak nevim, trochu me vylekala...
8. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ty jo no vidíš jak rychle rostete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super!!! my byli před týdnem takže v 6ti týdnech (Elí je na den stejně stará jako tvoje dvojčata :wink: a to měla 4530g 54cm a obvod hlavičky 38! podle mě jste zcela v normě!!! to jsou blbí řeči o nějaký spodní hranici!!!! Vždyť každý dítě se vyvíjí jinak :grinning: :grinning: :grinning: Nedělej si s tím hlavu! Hlavně, že jsou dětičky zdraví!!! :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jsi hodná ale i tak mám obavy... jj jsme stejně staří
tak to máš krásné míry také.. jak by řekl m§j muž už je to míra na kapra..
8. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek Jééé ty jsi milá :slight_smile: No já bych se kolikrát taky zapoměla najíst :grinning: jenže manžílek mi to hlídá tak hlady netrpím :grinning: To víš, že si ho držím ... v bavlnce :slight_smile:
8. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Fíha v sedmi týdnech a u dvojčátek takové nádherné váhy!!! Supééér Já nevím kolik má malá teď v osmi týdnech, ale v šesti měla 4760 g a včera jsem jí měřila hlavičku a má 40 cm :grinning: tak nevím jestli to není malá lebkounka? :grinning: :grinning: :grinning: Ze spodní hranicí si nic nedělej!!! Syn je do dneška na spodní hranici :wink: a je zdravý jako řípa :wink:
8. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek