• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jitulik4 soucitím, my jsme na tom podobně, vždy kolem páté a taky dvě hodiny, ale dnes to vypadá, že asi nic, ae nechci to zakřiknout. hodně mi pomohlo ustálit množství jídla - pokaždé stejné - 120ml a dáváme laktobacilky od swiss a baby calm
14. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tohle vam musim napsat, dekujte bohu a milujte sve tchyne, ktere vam jen obcas mluvi do vychovy, nebo vam posilaji jidlo, obcas zajdou na kafe nebo vas pozvou na obed, obcas utrzi nejakou jizlivou poznamku atd.. pac, to co děla ta moje je uz fakt neskutecny. Vcera jsem mela telefonat z OSSZ, ze tam byla tchyne zjistovat, jestli jsem podala prehled o prijmech za rok 2011 a chtela vedet jak vysoky..myslela si, ze kdyz zna manzela ty urednice, ze ji to zdeli..narazila nastesti a hned mi to ta urednice, co me ma na starosti volala, jak je v soku, ze to nikdy nezazila. V zapeti mi dneska rano volala druha urednice z financaku, jestli potrebuju s necim pomoct, jestli je vse ok, protoze tam byla moje tchyne s obavami, jestli mam danove priznani udelane dobre... me z ni normalne trefi:( pritel jen suše chudak konstatoval, ze takovyhle pronasledovani od ni zazival cely zivot do svych triceti, tak ted asi presedlala na me..tak jsem uz predem informovala pani na VZP, ze kdyby nekdo neco chtel na mou adresu zjistovat, ze si nepreju aby byly predavany informace, diky tomu musim zmenit ucetni, pac to je taky jeji znama:(... katastrofa, misto aby se zajimala, jak se dari Adelce, jak roste, jestli jsme ok..tak hleda zaminky jak nam ublizit...holt, ze jsem ji vzala syna, se asi neomlouva:(
15. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Ahojky tak to mě moc mrzí, že jí trápí koliky :frowning2: Ale zkusila bych ten sab simplex vyřadit.......malému jsem je taky dávala a měl koliky a když jsem ho vyřadila, tak to přestalo :wink: Za zkoušku nic nedáš :slight_smile:

@aneta34 Teda to je krásná šikulka :slight_smile: už se nemůžu dočkat až všechny ty princezny a princátka uvidím na živo :slight_smile: a doufám, že jich bude co nejvíce :slight_smile: No to mi ani neříkej o tom klokánku.....já si ho chci pořídit......zatím ho ještě nemám, ale chtěli jsme ho příští měsíc koupit :slight_smile: Máme totiž kuchyň dole a tak bych se nemusela bát malého pořád přenášet :slight_smile:

@verka_motylek tak to jsme na tom nyní stejně....malý se co chvilku budí na kojení, tak už si připadám, že pořád jen kojím :grinning: Jeee tak to se máš parádně :slight_smile: Ikdyž nevím jak bych to na svatbě zvládala :grinning: už teď jsem vyždímaná :grinning: Tak si to pořádně užij :slight_smile: Tak to Samík spí jako dřevo :grinning: Jeeej tak to jsem nevěděla, ale rozhodně bych to nebrala úplně vážně :slight_smile: Může to být, ale taky ne :slight_smile: neboj se všechn jsou jen procenta :wink: Já používám pampersky :slight_smile: Ale řekla bych, že je to jedno jaké to jsou hlavně, že sedí miminku a nemá z nich opruzeninky :slight_smile:
15. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 No to si děláš srandu :astonished: tak to je hnus. Mi by bylo trapné se někoho zeptat kolik vydělává natož si to jít někde zjišťovat.......je to nemorální potvora....jinak to říci už ani nejde.....Pokaždé, když se o ní zmíníš, tak si řeknu, že nic horšího udělat nemohla a ona se pořád překonává......tady to už nejde přirovnávat k člověku....je to hyenismus....uvědomuje si vůbec, že je babička? No neeee akorát mě to vytočilo :angry: :angry: :angry:
15. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megy ty bláho, to teda baštíte, já se pořád snažím maximálně nakojit z obou prsou a pak dávám příkrm...tak 50-max 70ml, někdy mi flašku vůbec nechce v noci vůbec a přes den zase v poledne tak řádí u krmení(ruce,nohy,hlavičkou škube),že jí zkusím krmit,ale bolí to takže má jen flašku ale nevypije víc jak 70ml.Byla jsem u laktační poradkyně a ta mi to tak poradila, dělám co můžu a bojuju s únavou, ale to my všechny.....že je to tak?
15. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš lumpíček Eliška,už máme skoro 6kg a 57cm,rosteme jak z vody.................. :sunglasses:
15. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta nema smysl se vytacet:slight_smile: ja uz ji beru s total rezervou..proste je to blazen,asi je nemocna...jako babicka se tvari pred cizimi lidmi, aby mohla pred nima rikat jak je hrda a tak... ale ve skutecnosti...uf uf... dyt ji za cely dva a pul mesice videla jednou:( a to se na ni divala z dalky, ani si ji nevzala na ruce, ale to se spis bala me, ze bych ji to nedovolila, tak to ani nezkusila. Jinak, Adelka od ni jeste nedostala ani vlidny slovo, natoz nejaky babickovsky darek, ale my to nepotrebujeme, mame vsechno a Adelku zahrnuji laskou misto babicky pratele a rodina. Takze nejaka baba psychopat si muze trhnout..uz to ani pritele netrapi, proste mi jen rekl, ze vubec nejde o me at jsem v klidu, ze ona takhle pronasleduje kazdyho z rodiny...vzdy si vybere na nejaky ten mesic obet a pak presedla na nekoho jinyho..
15. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no tak to je nehorázná drzost!!! co si to ta tchýně dovoluje!!! fakt masakr! Snad ti dá brzo pokoj a fakt přesedlá radši na někoho jinýho!!!

@jeaneta víš, co je nejhorší? že ona přes den pořád chce po 2 hodinách a v noci je unavená, spí a když už se robudí tak horko těžko vypije jedno prso a odmítá si odkrknout! a mě se pak to druhý prso naleje až k praknutí a strašně to bolí! ale na odsávání nemám v noci vůbec energii!

@jitulik4 ty jo to jsou super míry!!!! Elinka je krásná :slight_smile: no o únavě ani nemluvim:D každý den zívám už od 5ti :slight_smile:

Jinak vám holky všem děkuju za reakce na plenky! já od začátku střídala pemprsky a hugiessky, ale teď nějak zjišťuju, že těma hugisskama vždycky všechno protoče!!! každá druhá plína! A to už máme 2ky. Pemprsky mi vyhovujou úplně dokonale, ale chtěla bych zkusit ještě ty babylove. Naštěstí se Elí neopruzuje po ničem :slight_smile:
Zato se jí udělala po celím těle vyrážka!!! (chudinka moje musí mít fakt všechno!!!) dle mého názoru je to reakce na krém od sebamedu :frowning2: tak teď vysazuju komplet všechnu kosmetiku a až jí to zmizí zkusím celou řadu od Bibchenu a jestli to bude špatný i po tom tak asi budu muset pořídit nějakou kosmetiku pro extrémě citlivou pokožku :frowning2:
Jinak svatba byla dnes super!!! a ve čtvrtek další! Eliška to úžasně zvládla i přes to šílený vedro!!!! přikládám foto :slight_smile: Doufám, že si taky užíváte super víkend!!!
16. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jitulik4 Ta je rozkošná :slight_smile: Nouž nám zy dětičky vyrůstají z oblečků :slight_smile: No jo péče o naše Zlatíčka není procházka růžovou zahradou, ale co všechno bychom pro neudělaly :slight_smile: Jsou pro nás vším :slight_smile:

@aneta34 No tak to trošku jako naše babička :slight_smile: KDYŽ PŘIJDE NÁVŠTĚVA, TAK SE ZAČNE O MALÉHO ZAJÍMAT JINAK NIC :slight_smile: ale té naší je už 80, takže jí omlouvá věk. Ale nikdy by nám nepřála nic zlého a ani by tak nečinila. Naše babi je spíše praktik, když jsme přijeli z porodnice, tak za námi přišla k postýlce a popřála malému do života hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně peněz ...... a my jsme se s manželem na sebe podívali a já dodala no a hodně lásky, že a babi řekla: No to taky, ale hlavně peněz :grinning: :grinning: :grinning: .....Ale máš pravdu, takový člověk musí být nemocný a nebo hodně frustrovaný. No možná je to tak lepší, že se nechová jako babička.....lepší žádná než aby ji měla nějaká v budousnu pořád uližovat těma kecama a chováním :slight_smile: důležité je pro Adélku, že jste tu pro ni vy tři a potom ostatní z rodiny, kteří jí to po čase vynhradí :wink:

@verka_motylek Tak Samík dělá úplně to samé a navíc, když včera bylo takové horko, tak chtěl jednou i po hodině a půl. Jen se trošku napil a konec :slight_smile: Neboj je to určitě spurt....mělo by to přejít do tří dnů :slight_smile: Tak uvidíme jak to bude pokračovat :grinning: Nádherná fotka......moc vám to sluší :slight_smile:....koukám, že svatba byla v retro stylu, že? :slight_smile: Jinak já jsem taky vyzkoušela všechny pleny :slight_smile:,tak to je zvláští, mi to teda neprotékalo....možná se jí ta plenka neobepne kolem nožiček. No já jsem zůstala nakonec u pampers. Připadají mi, že malého vůbec nestahují a připadají mi, že jsou hodně prodyšné. Měla jsem i ty babylove ještě jedničky a byly super, ale jakmile jsem vyzkoušela pampers, tak jsem si řekla, že jsou lepší. Samík se taky neoprozuje :slight_smile: Jeee chudinka malá.....no já moc té kosmetiky zatím nepoužívám......ale taky máme od bibchenu krém na zadeček a je perfektní. Dále máme i pěnu do koupele a taky jsem spokojená. A Samíka nemažu ani krémem a nebo mlékem, ale tím klasickým olejíčkem Avirilem. Chci chemikálie používat co nejpozději. No kdyby nezabral ten bibchen, tak doporučuji výrobky nivea. Je to sice trošku dražší, ale jsou opravdu kvalitní :wink:
17. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no vypadá to, že už se ty intervaly zas trochu prodlužují! A když chce dřív tak si taky jen cucne - to maj prostě žížu v těch vedrech :grinning: :grinning: :grinning: No včera jsem nedala žádnou kosmetiku, jen čistou vodu a je to o poznání lepší!!! No já nevim s těma plínkama, Elí má dost macatý stehýnka a stále sebou mele tak to ty hugissky asi nepobíraj ale pemprsky jsou pružnější kolem těch nožiček tak je to v poho :grinning: :grinning: :grinning: asi u nich taky zůstanu! jj svatba byla ve stylu mafiánů ze 30.let a ty co jdem ve čtvrtek je taky ve stylu 30.let! Já tu dobu miluju a na tu čtvrteční mám nádherný plesový šaty a pro Elí mám taky krásný!!! zase se vyfotíme :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,

@aneta34 Anet, ty sa nenudíš... je to mimo moje chápanie, ako možu byť ľudia tak tupí, ako tvoja tch... o čo im vlastne ide. Peniaze si nikto do hrobu nevezme a svojimi činmi si akurát kazí karmu, vám život a úradníčkam deň. A čo mala v pláne, udať, ťa, ak by si nepodala daňové priznanie alebo čo?...Podľa toho je pre ňu trest, že si s partnerom rozumiete. A keby ste sa chceli vziať, tak by ju asi porazilo. Čo sa týka toho, že sa nechová ako babička - raz to určite bude ľutovať, ale už s tým nič nespraví. Na každého raz dojde...

@verka_motylek Veru, ja mám skúsenosť s plienočkami takúto:
- Huggies - super, vyhovovali aj na vačšie dieťa na celú noc, len výnimočne prečurané. Ale píšem o klasických Huggieskách, alebo tých s biobavlnou. Huggies Economy sú tenšie, menej pružné, nie sú na veľké čuranice.
- Alana (dmko) - prečurané dosť často, bohužiaľ...dosť som ich kupovala, keďže sú dosť eko, ale naozaj mi nevyhovovali
- babylove (dmko) - mám skúsenosť s vačšou veľkosťou a tá nám naozaj vyhovovala. Teraz ale zmenili šaržu a dodávajú nám plienky poľské namiesto španielskych, sú akože inovované, a veľa ľudí na ne nadáva. Asi to proste musíš len vyskúšať.
- Pampers - pre mňa najhoršie, smrdia, oranžové pretekali.Tieto plienočky by som nebrala ani zadarmo.
- Tesco plienky - pred 3 rokmi fialové balenie fakt dobré, teraz tá značka Baby Essentials naprd - rýchlo nám pretekali.
- Bella Happy - skvelé, radi používame. Tie by Elí mohli tiež vyhovovať, veľkosť 4-9 kg je dosť veľká a pružná.
A to je asi všetko :slight_smile:
Na fotečke si krásna, vidno, že ti ten štýl vyhovuje :slight_smile:
Jáj, ešte k tej kozmetike... ak je Elí citlivá, tak bu kašli na kozmetiku, ako si už vyskúšala, alebo potom skúsiť niečo prírodné (napr. od firmy Eoné) alebo vyslovene niečo pre citlivú pokožku (Bioderma) - ja na malého ešte používam Biodermu (na kúpanie Atoderm Moussant) a umývam si aj ja ten moj pubertálny ksichtík a mám pocit, že mi to veľmi vyhovuje, je mi to príjemné. Kúpila som si aj krém na citlivú pokožku - je fajn (až na tú cenu :unamused:), ale pleť sa mi leskne aj tak. Mary Kay kozmetiku som používala a musím uznať, že bola fakt super špica. Ale zase - tá cena...teraz ešte chcem otestovať z Biodermy krém na dehydrovanú pleť a potom sa rozhodnem, či budem šetriť zase na Mary Kay, alebo na Biodermu, alebo sa na to vyprdnem a skončím na modrej Nivee, ako vačšinou :sunglasses:

@jitulik4 Malá je zlatučká, riadna okaňa - celá maminka :slight_smile: Dúfam, že jej tie koliky už budú ustupovať, je to peklo...

@megy ahojky, ten Colinfant newborn si neskúšala?

Inak mám za sebou po dlhej dobe odpočinkový víkend - len ja, malý prísavník a pes. To bol raj. Toľko vecí som stihla :slight_smile: Naozaj už som to potrebovala, s deckami od rána do večera, to je niekedy na palicu...ale hlavne, že sú zdraví obaja a ja to už nejako musím prežiť. :grinning:
Tiež som si robila poriadok v šatníku - na jednu vec veci na charitu, na druhú kopu veci, čo proste neoblečiem kvoli špeku :unamused:, na tretiu kopu veci, čo oblečiem a nie sú príliš obtiahnuté. No katastrofa... aspoň mám motiváciu rýchlo so sebou niečo robiť, len by som rada vedela, kedy cez deň stihnem aspoň trochu cvičiť... :frowning2:
17. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj taky máme problém s kosmetikou, napřed z porodnice Johnson - naprd, pak Sebamed, teď máme ATOK a konečně dobré, celou sadu,prodávají malou na vyzkoušení - masážní olej, koupelový olejíček,intimka, fenyklový olejíček , heřmánkový krém na pusu a problémová místa a levandulový krém na tělo, je to pro alergiky,ale malá měla vyrážku všude a pořád........
17. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no a jěště k těm plínkám, my jsme dostali Pampers a mají 1, taky máme Happy Bella a taky 1 a ze začátku jsem měla Tesco Value plínky a taky ujdou, nejdou moc víckrát zalepit ale pročurané jsme je nikdy neměli a tam vycházela 1ks 1.30kč a to je ......
17. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae
moc děkuju za skušenosti, dnes jsem koupila bylík těch babylove a na první pohled se mi zdají být fajn, vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile: S tou modrou niveou - mám vyzážistický kurz a v kosmetice se trochu vyznám :slight_smile: Modrá nivea nepomáhá ani neubližuje protože v ní absolutně nic není :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mary kay je vážně brutál drahá ale já už si na ní tak zvykla, že třeba jiný odličovač na oči nebo make-up už prostě nesnesu :grinning: jsem si ten ksichtík hezky rozmazlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s kosmetikou na Elí jsem si teď řekla, že všechno zkrátka vysadím, počkám až jí to zmizí ( novorozenecké akné už je díky bohu fuč:slight_smile: - celkem se jí přes dnešek oloupala tvářička a zdá se mi, že se to všechno lepší! no a pak možná zkusíme nasadit celou řadu od bibchenu, protože ten jsme používali na začátku a nic jí nedělal no a kdyžtak zkusim pak tu biodermu!
Je fajn že sis trošičku odpočala, zasloužíš si to!!!myslím, že podáváš nadlidké výkony!!!! máš můj velký obdiv! ze šatníku si nic nedělej, já mám těhotnou sousedku takže přes plot už odcestovalo spoustu těhotenských triček atd a když jsem byla asi v 6tým měsíci tak jsem vyřazovala zas to obtažený a ,,odvážný" ( to jsem si říkala ,,no v tomhle nemůžeš s kočárem chodit" :slight_smile: takže výsledek toho všeho je, že mi zůstali jen jedny džíny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děs!!!

@jitulik4 moc děkuju za rady porady, kdyžtak vyzkouším:slight_smile: čím víc toho budu znát a vědět tím líp :grinning:
17. čer 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Dnes len v rýchlosti - a ktorú kozmetiku teda považuješ za najúčinnejšiu na problematickú pleť? Ja sa dosť mastím (T-zóna), ale potrebujem vyslovene hydratačný krém, inak mám pocit napnutej kože a nie je mi to príjemné.
18. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju radu, nez se zeptam pediatra, Adelka uz dvakrat prospala uplne celou noc, vynechala krmeni ve ctyri a probudila se az v pul osme, vcera dokonce usnula v sest a opet se budila az v sedum rano.. na jednu stranu si rikam super, spime celou noc..ale nemela by prece jeste papat pres noc? mam ji budit? Jinak prospiva, je baculata, papa pres den dobre, i kdyz obcas jednu davku po trech h, vynecha a ji treba az po 4h nebo dokonce 5h, ale driv to proste vyplyvava a nechce...ale je fakt, ze pak kdyz se napapa, tak vytahne celych 120 ml.. je tu nekdo, kdo dava umelou stravu? nebo jsem jedina? help pls.. nechat ji, at si sama rekne a nemerit cas? nebo ji nutit? jenze to nejde, ona proste nema hladik, tak jidlo odmitne..
18. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 my jsme na UM, pijeme 120ml 6x denně. záleží, kolik toho sní za celý den, pokud má těch svých 5-6 dávek, tak bych to neřešila, spíš bych ji dala po šesti hodinách třeba čajík kvůli hydrataci - oni to zvládají i ve spánku. jinak, pokud prospívá, neřešila bych, ale je to asi zváštní pocit, když najednou spí celou noc, že? nám když usl na šest hodin, tak jsem si říkala, zda je to normální:slight_smile:
18. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 teda ta tchýně je fakt kráááva, to je teda fakt úlet, co si její rejpaví sosák dovolí, ještě bych se jí vysmála do obličeje že je ti líto že nic nezjistila, ale kdyby se náhodou chtěla nejdřív optat tebe tak že bys jí možná pověděla kudy se chodí do prde....le :grinning: , ty jo asi :grinning: jinej gank co??? Ta má v tom mozku syndrom sebepoškozování, pač se jí akorát tak každý může vysmát, hale nemá na tebe najatý soukromí očko, pač jí to jde fakt špatně :grinning: :grinning: :grinning: , zavolat na ní chocholouška :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no tohle se mi teda ještě nestalo i když tchýně pořád o mě říká že jsem tlustá, ale má smolíka pač ona má 56kg i s postelí a Honzík jí setřel že je vychrtlina a že má rád baculatý holky. A i kdybych měla metrák tak mu je to jedno ale to bych se picla mít tolik
18. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek téda moc ti to sluší Elí je ještě tak maličká to se mi líbí :grinning:
18. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no prave ze mela jen 4 davky, ale zkusila jsem ji to v jednu dat pri spani, ani neotevrela oci, ale papala. Jen nekrkla, tak jsem ji dala na bok a spinkala do ted. Holt to asi budu delat takhle, pokud vynecha pres den davku...jinak vetsinou tech 5 davek ma...asi to je i tim horkem..
19. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tos vystihla:slight_smile: spis chtela, aby se na me pritel urazil, nastval, ze nemam neco v poradku a abychom se hadali, ona vi, ze nejsem moc papirovej tip, ze to nesnasim, tak si rikala, treba bude mit bordel i v tomhle, jenze ji nedoslo, ze to jsou jedine dulezite veci, ktery clovek holt musi delat i kdyz papirovani nesnasi:slight_smile:
19. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 neboj, ona se srovna, dyt je to velka bojovnice:slight_smile: to skubani ale mame obcas taky, kdyz papa z flasky, obcas otoci prudce hlavicku na druhou stranu a ja rychle s flastickou vyrovnavam:slight_smile:) to kombinovani UM s kojenim je asi to nejhorsi pro maminu, obdivuju te, ja uz bych ten boj vzdala a presla jen na UM.. klobouk dolu...
19. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek se ani nedivim:slight_smile: mafianska maminko:slight_smile:) fakt ti to sekne... ale i kdybys mela na sobe pytel, tak budes koča, pač ten tvuj kukuč, to proste odměkči každyho, ja kdyz videla foto, tak jsem se hned rozesmala, jak ti tam zase ti certicci tancujou:slight_smile:) ukazala to pritelovi a ten rekl..no pekna rošťanda:slight_smile:
19. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae no já mám přesně ten samý problém! T-zóna je prostě nejčatější problém většiny ženských! V kosmetice nejde ani tak o značku ale o složení přípravků - je důležitý si o té dané kosmetice zjistit co nejvíc! určitě je potřeba mít hydratační krém ( a to, že většina kosmetik má denní a noční je jen tahák na prachy protože v obou jsou stejné účiné látky jen do jednoho je přidané třeba jiné aroma, nebo něco na změnu konzistence!), ale ještě před použitím krému je potřeba ráno i večer používat čističe pleti ( tonikum, peeling - to má třeba mary vychytaný, že to je v jednom krému takže se na tom ,,ušetří"). No ak dyž pleť vyčistíš a hydratuješ musíš jí ,,oblíct" do make-upu a ten by měl taky pleť hydratovat a ne jí ucpávat což je u některých taky dost problém! No a vrchol péče o pleť jsou séra! ty totiž působí i do druhé vrstvy kůže a pak zabraňují poškození a stárnutí pleti :grinning: :grinning: no je to asi na celou hodinovou přednášku:slight_smile:

@aneta34 no ty vedra ovlivňujou miminka v jídle úplně neuvěřitelně! My máme rozhozený celý režim dne který byl do těch veder dost přesný! Teď bych řekla, že má Elí neustále žížu takže neustále vytahuju prso a nemůžu se nikam vzdálit :slight_smile: Ó děkuju za komplimenty tobě i přítelovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no na těch čertících asi něco bude pač jsem takovej neposednej diblík! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@liska06 no mě už zas tak malinká nepřijde! šíleně rychle roste a je děsně těžká! Už mám úplně kulatý záda! :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek Jojo no není se divit , že mají žízeň :slight_smile: takové vedra jsou šílené pro nás natož pro ty naše Sluníčka :slight_smile: No Samišek má právě taky taková tučnější stehýnka :grinning: :grinning: :grinning: takže ty pampersky jsou super :slight_smile: Však vyzkoušej všechny pleny a uvidíš :wink: Samík se taky pořád vrtí........je to šílené položím ho třeba na pultík a začne se kroutit jako by tancoval.....dělá to Eli taky? Doktorka mi říkala, že vypadá neklidně a chtěla mu dát vitamín B12......ale připadá mi to jako dopování :unamused: Už se těším až sem dáš druhou fotečku :slight_smile:

@nae Teda tak to je paráda, aspoň sis pořádně odpočinula :slight_smile: No já jsem si taky už dělala pořádek.......akorát mám opačný problém.......zhubla jsem hodně, takže půjdu potom k doktorovi se zeptat na B12.....jinak to nevidím....Zhubla jsem hlavně na nohou, takže teď vypadám jako pavouk :grinning: ale kalhoty mám i tak malé, neboť je nezapnu přes pánev :angry:

@aneta34 Já bych se tím netrápila, pokud Adélka krásně prospívá :slight_smile: Sama ví kolik jí stačí :slight_smile: a navíc možná tolik nejí kvůli tomu horku......já třeba v horku taky nemám chuť k jídlu :slight_smile: Ale každopádně bych jí určitě doplňovala tekutiny čajíkem :slight_smile: a až budeš mluvit s doktorkou, tak se jí na to zeptej a nebo jí zavolej :slight_smile: aby jsi byla klidná.....myslím si, že teď už je to normální, že ty naše dětičky spinkají celou noc :slight_smile:
19. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ahojky, keď vypije svoju normálnu dávku, tak by som ju asi nebudila... ten režim s UM je naozaj úplne iný,ako u kojených detí. Keď som staršieho prestala kojiť, lebo už nechcel, a ostal len na UM, hneď spal celú noc v kuse.
@verka_motylek Tak ja by som sa potrebovala naložiť do séra od hlavy až po paty, lebo už som opotrebovaná ako čínske hračky :sunglasses:
Počula som aj názor, že v najdrahších krémoch je najdoležitejšia zložka sádlo :slight_smile: tak si asi odrežem kúsok z brucha alebo zo stehna a budem sa tým mazať :grinning:
@jeaneta Neboj, určite sa ti tie nožky spravia, keď prestaneš kojiť - to kojenie je fakt záhul na telo, hormóny si robia, čo chcú a telo je úplne zblbnuté.
A čo tá tvoja dr. zase mudruje o B12????
19. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 no to už jsem si říkala taky, ale to UM je děsně drahé a tak by jsme se nedoplatili, zkusím vydržet, už mám hranici toho co jsem kojila s dětmi za sebou, dneska máme 8 týdnů.....letí to
19. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae No jako jsem z ní občas na větvi :grinning: nevím jestli se mám smát a nebo brečet :grinning:........no malý je takový neposedný.......možná bude hyperaktivní ........ nevím čím by to mohlo být, ale pořád s sebou šije. položím ho na podložku a začne se šíleně vrtět....vypadá to jako by chtěl tancovat :grinning: ale nic ho nebolí nepláče.....jen se prostě vrtí......a teď mám trošku obavy, nebot poslední dvě noci se vrtí a nevím proč.......předtím to nedělal.....vždy se vrtěl přes den, ale v noci spal klidně.......možná je to tím horkem :unamused: ........ trvá to vždycky tak hodinu někdy dvě.....obracím ho všelijak, zkoušela jsem ho zavinout, nechat volně v postýlce a nic nezabíralo :unamused:
19. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době jsem tady, napsaly jste toho mooooc :slight_smile: My s malým bojujeme, teď měl problém s papáním, má moučnivku a pak mi nechtěl vůbec pravý prso, no je to děs...snad se srovná :confused: Dneska jdeme na první očkování, tak jsem na to taky zvědavá... A co vaše dětičky, jak se máte? :wink:
20. čer 2012 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ahojky, a budete ockovat i na ty rotaviry a pneumokoky? me to pediatricka porad vnucuje, ale me to prjde zbytecny cpat do miminka tolik chemie..nejak celkove ockovani neverim...ceka nas kontrola ve 3 mesicich...tak se me zase bude ptat a po treti se zase budu vymlouvat:slight_smile: o penize nejde i kdyz je to prehnane drahy ale spis mam strach abych jen zbytecne ty nemoce nevyvolala a kdyz jsem cetli s pritelem proti jakym virum to je, tak je male procento u nas v cr.. a jeste holky davate D vitamin? ja ho ze zacatku davala ale vyradila, pac jsem nekde cetla ze v UM je taky tak je zbytecne davat duplicitne...
20. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek