• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@aneta34 tak nám to 100% dělali, protože jsem byla u toho :slight_smile: Přišla sestřička s přístrojem, muselo být dokonalé ticho, "strčila" ho do každého ucha a asi za 10 sekund bylo hotovo..

@jeaneta tak u nás to dělají všem i v jiné dny, asi by nás bez vyšetření nepustili dom.. Ale hlavně, že to máte udělané a v pořádku :slight_smile:
27. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no ja byla na jipce v narkoze, ale pritel byl u vysetreni a rikal ze nee..nic takovyho neprobehlo, ani to obyc odposlouchavani...ale to asi neodhali vse, nebo naslednou nedoslychavost atd.. ale ja zitra jdu na
3 mes. vysetreni, tak se tam poptam... ale treba jak se znam jen stresuju a urco bude vse ok
27. čer 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta asi jsme ze zastaraleho kraje:slight_smile: ale hned si to pozjistuju .. zitra jdu na kontrolu
27. čer 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Ty jo!!! celý dopoledne nespí??? to jsou čiperky!!!! |To Elí naštěstí ještě spí i dopoledne tak něco malinko stihnu, ale už to taky není tolik času jako když byla třeba týdenní :slight_smile: Tak a´t kontrola dopadne dobře a pusinky jsou v pořádku :slight_smile:

@aneta34 no nám asi teda taky nikdo sluch nevyšetřoval nebo mi o tom aspoň nikdo v porodnici neříkal a žádný záznam jsem nenašla. Elí ale taky někdy vůbec nevnímá když třeba něco spadne na zem dned vedle kolíbky nebo když se vedle ní střílelo tak spala jak zabitá, ale někdy jí zas třeba sbudí i to, že pčíknu!!!! mám pocit, že to je o tom jak jsou zabraní do zkoumání věcí nebo jak hluboký mají spánek, ale určo za to nic nedáš když Adélku necháš vyšetřit ať má tvoje dušička klid:D

@natalia3 Ahoj Naty! tak naše Elí pase koníčky hezky už nějakou dobu - sice teda vždycky jen chvilku, ale za to zvedá i hrudníček:slight_smile: chce to často to trénovat aby si zvykali :grinning: já jí nejdřív dávala každý den po koupání na bříško a teď už hezky na dece nejmíň 3x denně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale buď v klidu některým dětičkám to trvá déle a třeba začnou pást až kolem 4.měsíce!

@jeaneta no jsem ráda, že už je to za náma a myslím, že ho dostala už teď právě kvůli tý váze:D pač jsem někde četla, že 5kilo je taky podmínka k očkování :grinning: :grinning: :grinning: no máš pravdu voda pokožku vysušuje ale mě to předtím nějak nedošlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad to už teď bude lepší :slight_smile: :slight_smile: Ano vše je o komunikaci naprosto s tebou souhlasím a po tom jak jsem ti to tu včera napsala jsem si hned s manžílkem promluvila :wink: no nic moc na to neříkal tak jsem byla taková rozpačitá jestli nemá pocit, že ho nějak chci omezovat nebo mu něco vyčítat, ale dnes mi hned ráno z práce napsat, že by teda rád zavedl společné dny - takže navrhnul, že v úterý a čtvrtek bude chodit na fotbal a bude dlouho v práci a pondělí, středu a pátek přijde z práce nejpozději ve tři a užije si s náma procházku a hraní!!! no a pak stáhnul dobu ledovou 3 a dívali jsme se spolu na filmík! Mám pocit, že mě pochopil!!!!Hurá!!! Hned se cítím líp :grinning: :grinning: :grinning: děkuju žes mě vyslechla (nebo lépe řečeno vyčetla:slight_smile: a poradila mi!!! Aspoň si nepřipadám, že jsem nějaká šáhlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@megy ty jo to máš doma úžasnýho šikulku!!!! Elí umí v podstatě to samé - s tim otáčením jsem se až lekla když se mi z bříška sama převalila na záda, z boku na záda už to dělala dlouho ale takhle to mě překvapila :grinning: :grinning: :grinning: Jinak slintá taky strašně!!! Myslela jsem si, že děti takhle slintaj až když jim začnou růst zoubky :slight_smile:
27. čer 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aneta34 ahoj, u nás to nedělají přímo na sále, ale až na pokoji na šestinedělí, snad někdy 3.den po porodu jak byl čas. Záznam o tom taky nikde nemáme, ani v kartě u dr.,kterou mám teď doma kvůli rehabilitaci, na kterou nás poslala. Já mám pocit, že je to snad povinný screening... Ale určitě se zeptej, ať máš klid a dej pak vědět, jak to je, zajímalo by mě to!
28. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 No malý měl třetí den v sobotu a o víkendu to asi nedělají. Nevím, ale každopádně mi hned dali papír, kde jsem měla zavolat a domluvit si kontrolu. Myslím, že to ještě není povinné, ale ve většině nemocnic to už dělají :slight_smile:

@aneta34 No však se nic neděje. Neboj se malinká je určitě v pořádku. Samík má přesně to samé jako Adélka a Věrka má naprostou pravdu, když ti psala, že záleží na tom, jak jsou zabrané děti do své činnosti :slight_smile: No a nevím jestli to zjistí nedoslýchavost, ale kamarádka má 3měsíční dcerku a u té to ten přístroj zjistil. Každopádně nestresuj, malá je určitě v pořádku. Taky mě zarazilo, když byl Samík v autosedačce na zemi a vedle něj mi na zem spadly klíče. Byla to fakt rána, ale on spal jako dřevo, až mě to zarazilo :grinning: Napiš jak jste dopadly na kotrole :slight_smile:

@verka_motylek No to s tou váhou jsem nevěděla, ale každdopádně to naše doktorka bere podle věku :slight_smile: no abych pravdu řekla, tak mi to vůbec nevadí, že půjdeme až ve třech měsících,neboť je to i pro mě taková psychická příprava :grinning: Už teď jsem nervózní jak to bude probíhat a jak bude malinký plakat :frowning2: Určitě se to zlepší, když jste omezili to koupání a jak často mažeš Elišku?.......no reakce manželů byla stejná :grinning: no jo jsou to chlapi, potřebují na takové přemýšlení více času :grinning: A já zase měla stejné pocity jako ty a při tom rozhovoru jsem mu to i řekla, že ho nechci omezovat a nebo mu měnit plány, ale že mi chybí a je mi smutno. No vidíš to je skvělé :slight_smile: Jsem ráda, že už jste si zase blízcí :slight_smile: Vůbec za nic mi neděkuj. Jsem ráda, že jsi to tu zmínila, jinak bych si myslela, že jsme měli takový problém jen my :grinning: Takže jsem se aspoň mohla podělit o zkušenost a navíc jsi ani radu nepotřebovala :slight_smile: jsi chytrá :slight_smile: JInak s tím přetáčením na zádíčka dělá Samík často, ale chudák se vždycky lekne a začne plakat. Ale málem se nám už obrátil ze zádiček na bříško,ale nakonec se vysílil :grinning: vypadal jako brouk na krovkách :grinning: Dala jsi tu krásné fotečky. Eliška je opravdu úžasná :slight_smile:......No jinak mi zase včera manžel oznámil, že ho napadlo, že by jel během dovolené s kamarády pod stany a nebo na chatu. Tak mě to dost zarazilo, neboť jsem si říkala, že to bude fajn, když budeme konečně jako rodinka spolu více než tři dny vkuse a taky, že mi trošku více pomůže, ale na druhou stranu má dovolenou 14 dní. Po porodu si totiž nebral dovolenou. Když jsem se ho ptala na jak dlouho, tak říkal, že na dvě noci by to mohlo stačit, ( no já jsem počítala spíše, že mi řekne na jednu noc :grinning: ) Ale co mě opravdu naštvalo bylo to, že to nejdříve probíral se svým kámošem a potom to řekl mi doma s tím, že teda nejspíše pojedou. A když jsem mu to řekla, tak mi vyčetl, že nechodí každý víkend na pivo a že by si chtěl taky někam zajet. I když nevím, co myslel tím taky, když já nikam nechodím :unamused: No tak doufám, že mi aspoň řekne, co nejdříve datum, kdy pojedou, abych si taky stihla něco domluvit a nenudila bych se doma.
28. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky posílám nějaké fotečky jak jsme povyrostli :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaneta jůůůů!!!Samík je úžasnej! ten teda vyrost, a ty kukadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt krásný fotečky!!!
No řeknu ti, že to byl pro mě teda šok!! nemohla jsem se na to dopředu připravit a ani Elí jsem to nemohla dopředu povědět což mě mrzelo protože pak jsem si přišla strašně, že jsem jí oklamala :unamused: ale byla tak statečná!!! je to moje pusinka! a příště dostane dvě! to mě bude nesnášet :frowning2: :wink: No mažu jí 2x denně ráno a večer - teď máme mastičku z lékárny a koupu teda ob den tak snad to pomůže :grinning: Má chudinka úplný suchý flíčky po celym tělíčku! :frowning2:
No jako ne jednu stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama, ale je mi líto, že je ještě další chlap, kterej se tak chová.. snad je to přejde! já teď hodně spoléhám na to, že s náma nebude 6dní v kuse!!! Myslim, že bude mít dost času přemýšlet jak mu chybíme a hlavně že si snad uvědomí o co přichází!!! No to mě doráží že ještě řekne, že by si chtěl taky někam vyrazit!! Mě to někdy fakt zabíjí, že nikam nemůžu jít, nemám žádný podněty z venčí a on je stále někde v trapu!!! doufám, že až se vrátí tak vyrazíme ve třech někam na výlet :grinning: :grinning: Já myslím, že můj Míra dost spoléhá na to, že bydlíme s našima a že mi moje mamka kdykoliv pomůže ale já stojim o to abysme byli rodina!!! Tak snad to pochopil a bude to jen a jen lepší! a to přeju i vám :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to jsou fakt krasny fotky, ty prckove rostou jak z vody. Na nasem konikovi jsem fakt jeste nevidela osklive miminko, vsechny jsou nadrherne:slight_smile:)))
28. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aneta34 teda ty tvoje holky jsou fakt kočky:slight_smile:
29. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj..ty nase deticky jsou takova nase pýcha vid:slight_smile: ja bych je vystavovala furt,jak vystavni kousky:slight_smile:) :wink:
29. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verka_motylek Děkuji :slight_smile: No je to číslo :grinning: Nemůžu se na něj vynadívat :slight_smile: Tak jako každá maminka na své děťátko :slight_smile: Ale Eliška určitě vycítila, že jsi o tom nevěděla, takže jste rpožívaly ten šok spolu a byly jste si vzájemně oporou :wink: Důležité je, že jste to zvládly a je to úspěšně za vámi....na ta další očkování už budete připraveny :wink: No já malého koupu od narození co druhý den, právě kvůli suché pokožce a mažu ho jednou denně a spojuji to s masáží :slight_smile: Myslím si, že když jsi omezila koupání a mažeš ji tak často tak to pomůže......Samík se po narození dost loupal ...... používám klasický modrý olejíček aviril......a je to úplně super. Moc mu pomohl. No jo chlapi mají pořád strach, aby nepřišli o tu svou ,,svobodu´´ :grinning: No tak to uvidíš, jak se bude s nadšením vracet a bude se zapojovat do všech činností :slight_smile: Jojo taky jsem mu včera řekla, že mě to dost mrzí, že s námi nechodí na procházky a že mi někdy přijde, že jsme se Samíkem sami. Řekl mi, že mě chápe a že na tu chatu nepůjde, ale to já nechci, jen chci aby se nám o trošku více věnoval :slight_smile: Přesně jak jsi napsala výlet ve třech, jako rodinka a Macek plánuje chatu s klukama :unamused: Snad to pochopí :slight_smile:

@aneta34 Ty máš doma takové krásné princezničky? :slight_smile: Moc jim to spolu sluší :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už sme sa trochu otrepali a dúfam, že ďalšie dni budú už len lepšie. Patálie so starším synkom popisovať radšej nebudem, tento rok je naozaj "výživný" na výchovu a trpezlivosť a to všetko, a ešte nás čaká nástup do školky...
Holky, máte krásne a moc šikovné detičky. Náš drobek pasie koníčky len pár dní a že by ho to nejako bavilo, to veru nie, chvíľu vydrží a zase treba zmenu. Mám pocit, že ho chytá ďalší rastový špurt, no nazdar bazar. Aby nebola nuda.
@aneta34 Dcerušky sú kočky! Určite ti obe dodávajú moc moc energie a radosti. Inak to tričko pre tvojho priateľa je skvelé, bude v ňom frajer! :wink:
U nás v porodnici určite ušká deťom nevyšetrujú. Náš malý tiež reaguje len na niečo - napr. na ječák staršieho brášku :slight_smile: Alebo keď sa odhŕňa záclona. Ale zvuky typu vysávač či práčka ignoruje (to je ten "bílý šum"). Myslím, že sa nemáš čoho báť, a keď máš pochyby, vyšetrenie sluchu Adélku nebude bolieť a ty budeš aspoň spokojnejšia. :slight_smile:

@natalia3 ahojky, maličký dlho koníčky nepásol, je taký leňoško :slight_smile: Keď pasie, tak sa vytáča len na jednu stranu. Nicolka chce mať asi ešte pohodičku, načo sa namáhať, ešte sa na tomto svete namaká :slight_smile: Verím, že všetko normálne postupne dobehne. Netreba sa zaťažovať prílišným porovnávaním s ostatnými.

@tina74 - hlavne, že umelé mliečko drobkovi chutí a to je hlavné. Je to veľký vynález a veľká pomoc pre mnohé mamičky. Ja som staršieho musela dokrmovať, lebo kojením si ťahal málo. Mala som veľké výčitky svedomia, že nie som "plnohodnotná matka" atď. - ale to sú hlúposti. Zase som mala vačšiu voľnosť, keď som si potrebovala ísť niečo kúpiť, vybaviť... teraz sa nikam moc nedostanem, a už vobec nie s 2 deťmi, pretože ten moj kojenec je megakojenec a potrebuje papať každú chvíľu. Noc by prespal aj celú, ale musím ho budiť, lebo ma potom bolia prsníky a musela by som odsávať. Takže to ber ako výhodu, umelé mliečko je tiež mňamka :slight_smile:
29. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem se vratily od doktorky, kycle mame ok, uz neni potrebna dalsi kontrola, nastesti jsme vubec nemusely davat siroke baleni, a co se tyka ockovani tak nakonec jsme dali vsechno:( mala dostala dve pigara do zadecku Rotaviry a Pneumokoky, plus tu hepavakcinu,pekne to oplakala, ted se racha v bazenku, tak se modlim, aby vecer neprisly teplotky. Jen na ty ouska me neposlala, pry se neni ceho bat, tak vysetreni neni potrebne, uz jsem nemela silu si to vydupavat..tak uvidime
29. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta @verka_motylek Holky, ešte ako ste debatovali o tých chlapoch... to je večná téma... Tiež nemám rada také situácie, keď mu treba niečo povedať, čo ma štve a on to nechápe, respektíve to nevidí. Musím si vždy uvedomiť, že muži naozaj vačšinou nevedia, nechápu, nevidia, čo nás trápi. Chodia do práce a tiež chcú oddych a pohodové víkendy. Len si často neuvedomujú, že keď sú už na svete deti či dieťa, my maminy nemáme žiadne víkendy, Nemáme voľno, dovolenku, Vianoce, svoatky, všetko sú v podstate takmer rovnaké dni, pretože máme na starosti deti, Zmena je možno len v tom, že sa chodí na návštevy k rodičom, alebo občas niekam na výlet. A zase - na cestovanie sa treba zbaliť, myslieť na všetko, potom zase vybaliť, vyprať, vyžehliť. Tiež ma trápi, že sa nikam nedostanem - a veru by som šla na nejaký koncertík, alebo aspoň na pol dňa do mesta v kľude si niečo pekné kúpiť či vybrať nejaké darčeky.
Týmto sa nechcem sťažovať, len chcem dodať, že niekedy to tým chlapom treba narvinu povedať - jemne, lebo ako mi bolo povedané, aj oni majú citlivú dušu a musí sa s nimi jednať mierne a s úúúsmevom :grinning: Deti sú mamy aj otca a treba to tak brať. Aj my mamy by sme radi išli na dovku k moru, alebo na nejakú poznávačku, oddýchnuť si, alebo len tak do kina. Teraz sa to ale u mnohých nás nedá kvoli kojeniu atď., tak nám pomože aspoň to, keď si vyrazíme ako rodina do parku a kočík tlačí konečne niekto iný, než my. U nás fungovalo ešte to, že keď sme šli niekam na návštevu (ešte keď sme mali len 1 dieťa), tak na návšteve okolo neho skákal manžel a ja som mohla aspoň chvíľu sedieť a s niekým si niečo povedať. Manžel sa cítil doležito, ako to zvláda, známi ochkali, aký je starostlivý a ja som mala chvíľu kľud.
Dieťa je obrovská zaberačka na vzťah, nech si kto chce čo chce hovorí (u nás to tak bolo). Dúfam, že keď sa budeme rozprávať takto o rok, budeme stále vidieť na tých nšich polovičkách aj to dobré :slight_smile:
29. čer 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jo chlapi :grinning:
29. čer 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no tak si představ, že dneska jsem jí teda poprvé vykoupala v tom Oilatum co mi doktorka napsala a ona se mi OSYPALA!!! Brečela jak tur! Asi jí to dost pálilo :frowning2: A přitom je to přípravek na atopický exém a pro alergiky :frowning2: :frowning2: :frowning2: už si nějak nevím rady :unamused: :unamused: je mi jí líto :frowning2: No vidíš ale uvědomil si, že to asi není dobrej nápad jet někam s klukama! Já taky vždycky vyměknu a říkám mu aby šel :grinning: pač nechci být za tu semetriku co ho drží doma, ale pak mě to zatraceně štve, že on fakt jde :unamused: jsem fakt pitomá, můžu si za to sama :grinning:

@nae ahoj Nae:slight_smile: ty jsi stejně šikovná a silná mamnka!!! máš pevný nervy a vždycky všechno zvládneš!!! já vím, musíš, všechny musíme, ale ty to máš o dost těžší! takže máš můj velký obdiv :grinning: :grinning: :grinning: No jo ono chlapům samo zkrátka nic nedojde! Musíme se naučit s nima jednat na rovinu a né oklikou :grinning: :grinning: :grinning: já si taky nechci stěžovat, ale fakt mi chybí to, že vypadnu z domu!(procházky nepočítám) a na nic nemusim myslet! V tomhle ohledu se mi po právci fakt stejská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no však já mu dám záhul až nebudu kojit :slight_smile: už jsme si to s kamarádkou domluvili jak vyrazíme o vánocích na mejdan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@aneta34 no tak hlavně, že to máte za sebou!!! a že jsou kyčličky v pořádku! Ona na to očkování Adélka rychle zapomene! zítra ani nebude vědět, že jí něco bolelo :grinning: jsou to ženský statečný ty naše holky :slight_smile:
29. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ty se opravdu nenudíš :grinning: No jo kluci nechtějí, aby jsi vypadla z rytmu :grinning: Tak se střídají s náročností :grinning: Jsi dobrá, že jsi to zvládla :slight_smile: a jsem ráda, že už je na tom malý lépe.......teeeeda takže už se chystá do školky? Tak to už je veliký chlap :slight_smile: No my zatím spurtík nemáme, takže zatím pohoda :slight_smile: Tak hlavně, ať je co nejdříve pryč a ty si můžeš chvilku odpočinout :slight_smile: Jinak s těma chlapama máš naprostou pravdu :grinning: Tak zatím to není až tak vážné, ale trošku mě to štve. S manželem jsme spolu už delší dobu, takže pevně věřím, že ty krizovky už máme za sebou :grinning: a to byly pořádné krize :grinning: Jinak na manželovi vidím pořád ty dobré stránky, ale každý máme i ty méně vyhovující :grinning: A jak dlouho jsi s manželem?

@aneta34 Tak to jsem ráda, že je máte v pořádku. My taky nebalíme na široko, tak doufám, že to bude i u nás v pohodě :slight_smile: Jeeeej princeznička malá, ale uvidíš, že zítra už to bude dobré :slight_smile: My budeme nechávat jen pneumokoka a hexavakcínu. No vidíš, když ti řekla i doktorka, že je to zbytečné, tak jí věř........my to máme taky tak, že některé zvuky nevnímá :slight_smile: Buď úplně v klidu :wink:

@verka_motylek :astonished: to si děláš srandu? Ale přece takové věci nemohou být tak agrasivní ne? :astonished: Jeeeej chudinka malá, tak ji dej do koupele olejíček na koupání od Bubchenu s měsíčkem lékařským a potom jí ještě namazej olejíčkem a nebo tělovým krémem. Snad jí to pomůže :slight_smile: A až nebudou tak teplé dny, tak jí zkus koupat co tři dny a uvidíš :slight_smile: A ve dny, kdy jí nebudeš koupatj jí omývej jen zadeček a pusinku. Tak přesně to dělám taky :grinning: řeknu mu jeď, ale i přesto čekám, že s námi zůstane a vymyslí něco jako rodinný výlet :grinning: Ale to se stejně nestane :grinning: Takže budu potom doma sama a naštvaná :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no já tomu ani nemůžu věřit :unamused: no ten olejíček do koupele od Bubchenu jsme používali od začátku a bylo to v poho (pak mi došel - měla jsem jen vzorek- tak jsme nasadili sebamed a od tý doby to jde z kopce :frowning2: ) no mě právě přijde, že jí je šílený vedro tak jsem jí dnes měla jen v plence a musela jsem jí mokrou žínkou otírat hlavičku jinak mi plakala :unamused: jo to je přesný!!!! zůstávám pak doma sama a naštvaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jsme všechny stejný - stejně naivní :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek teda to se divim, ja davam sebamed od sameho zacatku a zrovna vcera mi ji doktorka silene chvalila ze ma krasnou pokozku telicko vlacne pekne hydratovane, a krasnou kuzicku, strasne si ji vychvalovala..u prvni jsem to mela taky, ale je fakt, ze jakmile jsme pak Diance zmenili kosmetiku ze sebamedu (rozvod, finanční krach a nemohla jsem si to dovolit) tak se mi osypala uplne ze vseho, ten Bubchen je kvalitni kosmetika, to je udel pak tehle pripravku, ze si telo zvykne a cokoliv levnejsiho horsiho je spatny..:( at se mala da doporadku co nejdrive..zlato nase.. drzim palce
30. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No je to přesně tak jak říká Anetka. Kdžy je malému hodně horko, tak ho nechávám volně ležet jen v pampersce a nebo na látkové plencea když to nezabírá, tak jen namočím plenu a celého ho do ní zabalím a je mu skvěle :slight_smile: No tak uvažují jen ženy, řeknou pravá opak toho, co by chtěly a čekájí, že je chlap pochopí :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky už si nevím rady :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám pocit, že je to horší a horší! Myslela jsem, že když úplně vše vysadím zmizí to a pak třeba zas nasadím Bubchen... no mažu mastičkou z lékárny ta jí nevadí (apoň myslim ) ale dnes jsme zas vykoupali jen v čistý vodě a zas řev! ale né ve vodě až pak když jsem jí utřela :confounded: asi jí to pálí! má úplně fleky rudý kůže, která je sušší a loupe se :frowning2: snad mi máma zítra domluví konzultace u odborníka v nemocnici! vedrem to určo není pač to má stále i v noci, i když na ní pustim větrák prostě pořád :unamused: no dám pak vědět když nějak postoupím :slight_smile:
1. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Jeeeej to je mi moc líto, že má Eli pořád problémy :frowning2: Budu držet palečky, ať ti doktoři poradí a ty rady zaberou :slight_smile:
1. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek verko, jak to popisujes, tak to vypada na atopicky exem..zkus to zjistit, budu moc moc Elisce drzet palecky...at se chudinka netrapi tolik.kote male
2. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jinak jak tady popisujete svy partnery, tak se musim smat, jak jsou vsichni stejni :wink: jak pres kopirak, kdyz Nea popisovala sveho milacka, myslela jsem, ze pise o mym :grinning: koukam, ze je to vsude stejny. Driv, nez jsme meli malou Adelku, jsem kazdy den litala po republice skolit, auto byla moje satna, jidelna vsechno, ale doma byl klid, sice se uklizelo vzdy poradne jen o vikendech, ale vareni mela na starosti ma polovicka, nebyli jsme narocne, jedli jsem i druhy den, co navaril, takze varil max 3x do tydne, o vikendu ja, ted, kdyz mame Adelku a ja zrusila par objednavek a funguju jen pro dva zakazniky, tj 2x do tydne cestovani, tak najednou musim i varit kazdy den!!, chce jen cerstve, obden pect, peru, zehlim, kazdy den uklizim, zavařuju, co da zahradka zamrazuju, do toho se staram o Adus a jezdim do prace, rozjizdim to centrum a asi se mu ted zdalo, ze delam malo, tak o vikendu sup semnou na zahradu plejt, protrhavat mrkev a repu, pendlovala jsem mezi kocarem a hlinou, flaskou mlikem a kostetem na stavbe uklidit po delnikach a vecer jeste rychle mu uvarit do prace, vyzehlit a uklidit, skoncila jsem cca v pul treti, ve ctyri papala adelka v pul paty me budil jeho budik do prace, kdyz jsem unavene na nej zivla rekl, nezapomen dat pracku a zpracovat ty jahody, rikam, cozeee? dyt ja uz melu z posledniho, odpoved: dyt si cely den doma... co si stezujes :cry: si ani neumite predstavit jak jsem byla hned probuzena, kdyz videl, ze mi rudnou i oci, tak rychle couval z baraku :sweat_smile:
2. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to mame dvojity, rika se, ze kdyz dva staveji barak, tak je to nejvice komlikaci a hadek, mohu potvrdit..ze pry malo ktery vzdah tohle prezije a my do toho jeste mame Adelku (jeho prvni mimi) a super megeru tchyni :grinning: ideal vyhlidky :grinning: . ale asi to porad neni tak zly, kdyz se dokazem nekdy tomu vsemu i zasmat
2. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Teda, tak to jsi měla teď pořádně náročné :grinning: Nedivím se, že před tebou utíkal :grinning: No jo říká se, že chlapi mají jiné myšlení než ženy, ale přála bych jim aspo%n jeden den strávit, tak jako my :slight_smile: Náhodou bych si odpočinula. přišla bych z práce, naobědvala se, šla na pc potom bych se pomazlila s malým a šla bych si vybít energii na box a potom spát krásně do kolika bych chtěla :slight_smile: bylo by to fajn :slight_smile: No i když večer se teda prospím malý usíná kolem 22 hodiny a spinká většinou až do 5 potom ho nakojím a pospí ještě dvě nebo třihoďky a potom vstáváme :slight_smile: Takže je vzorný :slight_smile: za to přes den je to šidélko :slight_smile:
2. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta no ja uz mam taky od vzoroveho prcka daleko, zacala nejak vic vnimat svet, takze vyzaduje porad pozornost, chce si hrat, skadlit se, uz moc dlouho sama s hrackou nevydrzi a spinka vzdy max hodku po kazdym papani, pak se probudi a je po praci..musi prijit zabava, me usina vetsinou v osum, ale taky spi do ctyr-peti a pak spi dal ale od tech 10h je pres den pekna honicka...dneska jsem musela delat vepro-zelo-knedlo /to si milost pan porucil vidensky knedlicky k tomu, a kiwi rezi a opet, prinesl plnou tasku hrasku se slovy, vyloupat-zavarit... vzal si malou cca na 5 minut, udelal tuli tuli a sup s pivickem k televizi, sedi u ni uz od cca peti hodin:slight_smile: mezi tim ja dodelala řezy, vykoupala a nakrmila malou, uspala, vyvencila psa no a ted muzu jit po sobe uklidit ten binec v kuchyni jo a to mam od odpo pradlo v pracce, jeste jsem ho nestihla povesit...sileny..jsem zvedava jak dlouho mi to vydrzi:slight_smile:
2. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam od porodu nadvahu 4 kg, ale tu jsem vseobecne mela i pred porodem:slight_smile: ale v posledni dobe me silene bolej kosti, zada a klouby, kycle proste vsechny kosti v tele, az tak, ze kolikrat mi trva se narovnat nebo postavit, vahu na jedny noze neudrzim a do schodu funim jako blazen, je to po porodu? nebo mam jiny problem? mate to taky nektera? od porodu???
2. črc 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek