• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. :slight_smile: a už se s přítelem moooooc těšíme :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja se hlasim - vzhledem k tomu, ze mi termin vychazi nekde na prelomu a duben uz je zahlcen, radsi pujdu od zacatku do kvetnove diskuze :slight_smile:
29. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vcera mi potvrdili tehu z krve, HCG 196 - a prvni ultrazvuk mam naplanovany na 9.9 , takze termin jsem jen odhadla dle tabulek na webu na prvni tyden v kvetnu , takze sem asi taky budu patrit :wink:
30. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zatim doktora nezkousela, rikam si, ze je cas, stejne by nic nevidel ... testy jsem delala dva v rozmezi peti dnu, podruhe uz byla testovaci carka takova jak kontrolni, tak asi jeste chvili vydrzim...
@cuddle v kolikatym budes tydnu, kdyz jdes na ten ultrazvuk?
30. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka no ja to mam trochu ji ne s tim, ze jsem po IVF, respektive toto je z KET - takze jsem testovala 10ty den po zavedeni 5ti denniho embryjka, takze na krev jsem byla hned den nato, aby to potvrdili a vlastne pokracuju dal v lecich na podporu udrzeni , a ultraz
30. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ultrazvuk se dela 12 ty den po te krvi, takze to vychazi na 9.9 - jestli dobre pocitam asi to bude 6tt
jinak me testy z nedele a vcerejska
30. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super, ze to vyslo! Gratuluju k uspesnemu KETu, testy vypadaji krasne :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka dekuju, sem hrozne rada, po 20ti mesicich konecne //, tak snad to bude az do konce
jinak ted jsem to nejak zkousela dopocitat, u toho KET je to slozitejsi a vyslo mi asi , ze na ten ultrazvuk prvni bych mela byt 5+6 - takze to snad bude jen jestli je bublina kde ma a pak se dela myslim ten 2 ultrazvuk jeste v CARu kolem 8tt na srdicko a pak zpatky ke sve gynekolozce
30. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle dulezity je pozitivni mysleni, kdyz uz ty carky vidis silit :slight_smile:
ja planuju zajit k doktorovi v 7+0, to uz by snad mohlo byt i to srdicko ...
30. srp 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jsem ráda, že se to tu začínám scházet...já jsem taky přelom dubna začátek května..ale raději bych květnátko :slight_smile:
30. srp 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak jsme to rozjely na dubnu, tri se stejnym terminem :slight_smile:)
30. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka jojo pozitivni mysleni mam - nejradeji bych uz vymyslela co koupime , co kde pujcime a tak
ale nechceme to nikomu rikat do ukonceneho 12tt , pac preci jen vim jake jsou rizika a kolik holek v okoli o mimi prislo, prestalo se vyvijet, melo vyvojovou vadu atd. takze radeji to nechci zakriknout a manzel ten rika, ze tomu fakt uveri, az si ho prineseme domu :grinning:
30. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka urcite nas tu bude vic, ale na kveten je jeste opravdu moc brzo , neboj za mesic nas tu bude haba dej
ja jsem chtela rybicku, ale nevyslo to - takze jsme radi za býka :grinning:
30. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak to presne chapu ... taky to nechci nikomu rikat, ale rodine se asi neubranim - psala jsem ted do dubnove diskuze, mame pomahat za ctrnact dni na stavbe, tak to si uplne netroufnu, travu jsem o vikendu sekala, ale nahazovat omitku :grinning:
30. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka i ja koukam do dubnove - takze se nam to propojuje a koukam je tam i Zrofka - mozna je lepsi ty diskuze davat aspon porod jaro 2012 - holt sirsi obzory :grinning:
30. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ty joooo, dovedes si potom predstavit to mnozstvi zenskych? ja jsem prave sla do tehle kvetnove, ze je lepsi se chytnout na zacatku a trosku vedet, kdo je kdo, nez prijit po padesati prokecanych strankach :slight_smile:)
30. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka jasny taky to chapu - ale zase vic co kveten je taky dlouhej , takze ted tu mas termin prelom dubna, kvetna a dalsi 2 mesice klidne muzou byt holky co budou mit termin v dubnu, ne kazdy to zjisti hned ze :wink:
30. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, rozhodne, ono se to naplni i tady, to je mi jasny :slight_smile:)
30. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka budu rada za vacek, prstynek a srdicko nejvic, klidne si pockam beru to psotupne :grinning:
30. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: rozumne
30. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se k Vám taky hlásím, v neděli pozitivní testík, dle internetu termín 6.5. a k dr jdu 14.9.:slight_smile:
30. srp 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula je ty uz mas 2 deticky a tak pekne za sebou - tak supr :wink:
30. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jj, mám:slight_smile: chtěli jsme 3 s dvouletým rozdílem,a Anička nám nějak o rok "ulítla":slight_smile:
30. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula tak to mas supr, ze se tak podarilo - navic uz vis do ceho jdes, tak urco budeme my co nas to ceka prvne radi ze tu nekoho takoveho mame :wink:
30. srp 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas, potrebujeme zkusene matky :grinning:
30. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka
@cuddle :grinning: no nevím :sweat_smile:
30. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se k vám ... včera pozitivní test, dle internetu termín 3.5. a k doktorovi jdu až 21.9., na začátku srpna jsem se shodou okoloností objednávala na preventivní prohlídku ... :grinning:
30. srp 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je to rozrustani diskuze tady :slight_smile:)
@smidla ja byla na preventivce pred necelymi dvema tydny a pozitivni test 6 dni po prohlidce - az si ted budu volat pro vysledky, tak to bude asi prekvapko
30. srp 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka no tak to je dobrý ...
30. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím další těhulky! :slight_smile:
31. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 90
Tvůj příspěvek