• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@megy je,dekuju za uklidneni. Mam jich podle zpravy nekolik do 4 cm. Ale rikam si,ze kdyby to bylo vaznejsi,tak nejen snad ze by me to rekla,ale neco pro to udelala. Tak to vis i tak mam strach,protoze to mimco je vymodleny:slight_smile: . Podbrisek me obcas zaboli,nekdy i v noci me to krapet vzbudi,ale jinak o.k.:slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda já když to tak řeknu, tak čekám také vymodlené miminko.
jinak ti nechci nic říkat, ale strach nás už o miminko nikdy neopustí :slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy nechces nic rikat:astonished: ...to se asi neco stalo?! Ne,to je samozrejme tva vec:wink: . Drzim palce! To jo,strach uz bude navzdycky:slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda já byla jednou vdaná, měla jsem slabě pozitivní testíky, pak přišla menses, manžel se semnou na to rozvedl a teď mám úžasného přítele, se kterým jsme prošli dost složitým obdobím díky mým depresím a úzkostem. zadařilo se - on říkal, že jedinně napoprvé :grinning: a já musela vysadit ze dne na den prášky na deprese :slight_smile: po konečně dlouhodobé kompenzaci. No co ti budu povídat, přála jsem si miminko strašně dlouho, neustále jsem si říkala, že je chyba ve mě, díky dřívějšímu vztahu, ale opak je pravdou :grinning: teď je díky mým výkyvům nálad si vždycky říkaám, zda je vše v pořádku. strach je už na doživotí o děťátko :slight_smile:

já ti také držím pěstičky :wink: :slight_smile: :slight_smile:

P.S - nejlepší na tom všem je to, že jsem k tomu všemu zdravotník :slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy ja jsem taky zdravotnik:grinning: ...a na psychiatrii chodim taky:grinning: . Takze bez obav:wink: . Asi mame dost spolecnyho:slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda a ještě řekni, že jsi z ostravy a mě odvezou :slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy ne:grinning: , kousek od Prahy:slight_smile: . Ale nocni stres a uzkosti jsou me hodne zname:frowning2: . Taky ted nic neberu kvuli mimcu,zatim to jde,tak snazim se drzet no.
9. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jdu se k vám přidat :slight_smile: termín máme na konci května, pokud tady je nějaká maminka ze Zlína, Otrokovic a okolí, tak se mi ozvěte. Těším se na rady a pokec.
1. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky taky čekáme mimi termín sice máme 25.5 ale čekáme jednovaječná dvojčata tak to bude podle doktora o měsíc dřív
1. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? mam termin 6.5.
2. lis 2011 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlovám se, že vám se lezu, jsem z diskuze duben 2012. Ale známá gynekoložka, možná už jsem psala, shání těhotné maminky, které mají zájem o UZ a jsou z Prahy a okolí. Ona potřebuje udělat UZ ke zkoušce a vy na oplátku dostanete spoustu fotek případně i video na USB. Dneska jsem tam byla a bylo to moc fain. Přece jenom vyšetření nebolí a protože se učí ani nic nestojí. Ordinace je na Praze 6, bližší informace přes IP. Děkuji
3. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky, termin 11.5.2012, druhe ditko, prvni ma ted 19 mesicu. Zdravim vas. Akorat protoze musim mit vzdycky neco extra, mam rizikove, takze si to moc neuzivam ... opet. jak rikate, musim pozitivne myslet, protoze nic jinyho s tim asi nenadelam, ovlivnit se to neda..
7. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mohu se k vám přidat? první mimi čekáme 28.5.2012 :slight_smile:
8. lis 2011 v 08:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronnica tak se hlavne opatruj. Ja cekam prvni a zatim bez jakychkoliv potizi, az se sama divim. Cekala jsem ranni nevolnosti minimalne a nic. Urcite budes ty i mimco ale v poradku!
8. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mužu se přidat?termin mam 16.5 a jsem 13ttjsem z okr.přerov
9. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky:slight_smile:,pokud můžu, ráda bych se přidala... :wink: Konečně je tu moje chvíle, kdy můžu napsat, že už patřím do těhulek...Termín máme dle UTZ 16.5, za sebou už máme NT screening a vše vypadá v pořádku. Až na to, že mám asi o 2 čísla větší prsa a trošku se mi rýsuje bříško, nepřipadám si jako těhule:slight_smile: Žádné nevolnosti, jen možná tochu večerní...
9. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky, můžu se zeptat, jak jste tady na tom věkově?
9. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, bylo by fajn to trošku tady rozproudit. :slight_smile: pokud bude vše ok, tak taky máme termín v květnu :wink:
9. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek třeba mě je 28 :slight_smile: a Tobě?
9. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek koukam že mame stejnej termin :slight_smile: mě je špatně často,ale nejvic mi vadi že mě ted posledni dobou strašně pícha dole,jednou na pravo jednou na levo,tak doufam že je to jen tim že se roztahuje děloha,zitra jdu do poradny tak se poptam doktora.
jinak mě je 31let
10. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Musela jsem se zamyslet, ale je mi 28 :slight_smile: To to leti. A jeste mi napiste, z kama ste ;)
10. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
je pravda, že je tu docela "mrtvo" :unamused: Jsem si myslela, kolik toho budu dočítat a ono nic....Opravdu bychom to měli rozproudit:slight_smile:
Abych přidala něco o sobě:slight_smile: Mě je 26 a jsem z východních čech.
Jinak lajcikova - Taky jsem koukala, že jsme na tom stejně s termínem:slight_smile: Jsem zvědavá, kdo z nás půjde první na řadu :grinning:
A taky mě občas píchá v podbříšku, ale Mudr mi říkal, že je to normální, tak mu věřím:slight_smile: Holky, jak vy, vás netrápěj žádné bolesti/píchání v bříšku?
11. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my máme termín krásnej 1.5.2012, tak uvidíme kdy se na nás podívá poprvé...jinak nevolnosti nějak extra nebyli, spíš tak žaludek na vodě, zatím jsem zvracela opravdu jen párkrát. Já mám spíš problémy s pálením žáhy, to je u mě extrémní a nejhorší a v bříšku mě taky píchá, jednou tam a pak zase na druhé straně. :grinning:
11. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
1.5 je opravdu krásný termín Gábi:slight_smile:
Ještě mě tak napadá, už vám roste bříško nebo máte štěstí, že na vás zatím není nic vidět? A přibrali jste už něco? Mě pomalu bříško roste, ale zatím jsme to řekli jen rodině a nadřízené v práci. Jinak o tom zatím nikdo neví:slight_smile: Ale to už asi dlouho nevydržíme...A nahoře mám už 2 kila...
11. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No bříško - spíš takový špíček :grinning: a nepřibrala jsem zatím nic a to jsem "už" 14+5. Pohlavíčko zatím taky nevíme, ale už se nemůžu dočkat, až nám ho řeknou. a co vy? už něco víte? a kolikátý jste týden?
11. lis 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a abych dodala, je mi 25 let, jsme s manželem svoji asi tři měsíce...a miminko je takové plánované. Trochu vedeme boje ohledně jména, ale jinak se moooc těšíme. Screening v I.trimestru máme zdárně za sebou a všechno je v pořádku :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem 13+2ttvčera sem byla u doktora,vše oki,řikal že ty bolesti jsou proto že se natahuje jakejsi sval v děloze,,,,,ja si koupila domaci ult.zatim toho moc neslyšim nebo to neumim poznat :grinning:
my budem s přitelem v lednu 2roky,před tim jsem byla 8let vdana,ale rozvedli sme se,podvaděl mě,a cele roky mi tvrdil že jsem divna já,proto nemame děti,ani uměle nam nepomohlo...no změna chlapa a zas tak divna asi nejsem :slight_smile: je fakt že to už bude přitelovo 4ditě,dvě jsou dospěle a nejmladši ma 6let,takže to mame celkem záhul,,,všechny má v péči..takže budem trochu ooobr rodina :grinning:
11. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to zírám lajci...Mít doma 4 děti, tak je ze mě blázen :grinning: :grinning: :grinning: Já si totiž neumím představit ani to jedno:slight_smile: Ale jinak se taky moooc těšíme!!! Já vdaná nejsem...Jsme s přítelem spolu 5,5 let, brát jsme se měli před 3 rokama, ale pak jsem řekla, že máme času dost, tak že počkáme....No a teď tohle:slight_smile: Mě je (jak už jsem psala 26, rodit budu skoro ve 27) a přítelovi je 31, takže si myslím, že věk tak akorát na to, aby jsme se rozrostli:grinning:
Gabčo, ty jsi vážně ještě nic nepřibrala? Holky, jak vy ostatní? To až tak moc jim? :angry:
11. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Mam termin 6.5.2012
11. lis 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek no to se neda řict čtyři,nejstarši dcera ma 24let a už bydli pryč,další syn ma 18a studuje v brně takže doma minimalně,jen ten nejmladší je pořad s nami....s tímhle přitelem sem čekala asi pul roku než se to povedlo,takže ve 32letech budu rodit prvni,a přitel má 46let-pořad se mu směju že jeho spolužáci maj vnuky a on bude zase otec,ale on se strašně těší..je to zlatíčko.
ja zhubla dvě kila ato si držim zatím :grinning: ještě aspon ze tři měsice by to mohlo vydržet,už tak mam88kg tak nechci moc přibrat :rolling_eyes:
11. lis 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek